Аутор Тема: Gubitak stanovnista???  (Прочитано 185 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Solunski Front

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +5/-0
    • Погледај профил
Gubitak stanovnista???
« послато: август 25, 2014, 21:32:00 поподне »
Pozdrav svima.

Imam jedno pitanje koje je vezano za stanovnisto. Naime, kada kliknem u nekoj provinciji na FARMU i pogledam rast i gubitak stanovnista svako malo mi se zacrveni gubitak!!! E sad, znam da podizanjem nivoa farmi ja resavam taj problem, ali moje pitanje je da li postoji jos neki nacin da resim taj problem???

Na univerzitetu unapredjujem medicinu kako bih takodje smanjio gubitke i povecao rast. Kuce mi uvek vise nego potrebno podignute na visi nivo. Izvinite, ako je ovo pitanje negde vec bilo postavljeno.

Hvala svima unapred na odgovorima.    ;) :)

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Gubitak stanovnista???
« Одговор #1 послато: август 25, 2014, 21:39:02 поподне »
Pozdrav svima.

Imam jedno pitanje koje je vezano za stanovnisto. Naime, kada kliknem u nekoj provinciji na FARMU i pogledam rast i gubitak stanovnista svako malo mi se zacrveni gubitak!!! E sad, znam da podizanjem nivoa farmi ja resavam taj problem, ali moje pitanje je da li postoji jos neki nacin da resim taj problem???

Na univerzitetu unapredjujem medicinu kako bih takodje smanjio gubitke i povecao rast. Kuce mi uvek vise nego potrebno podignute na visi nivo. Izvinite, ako je ovo pitanje negde vec bilo postavljeno.

Hvala svima unapred na odgovorima.    ;) :)
Поред фарми, губитак популације услед недостатка фарми можете ублажити освајањем специјалних сировина жито и пиринач ( 5 и 10%) као и постављањем гувернера који имају урођени и стечени бонус на фарме ( фармер и стручњак за фарме).
« Последња измена: август 25, 2014, 21:47:40 поподне GREAT MASTER »

Ван мреже Solunski Front

  • Редов
  • *
  • Поруке: 6
  • Углед: +5/-0
    • Погледај профил
Одг: Gubitak stanovnista???
« Одговор #2 послато: август 25, 2014, 21:42:00 поподне »
Dobro dobro.

Poradicu na tome.

Hvala jos jednom.  ;) :D :)

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: Gubitak stanovnista???
« Одговор #3 послато: август 25, 2014, 21:43:58 поподне »
Dobro dobro.

Poradicu na tome.

Hvala jos jednom.  ;) :D :)
Нема на чему