Аутор Тема: Nelogicno  (Прочитано 1482 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже sakipaki

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Nelogicno
« послато: јануар 20, 2015, 12:07:25 поподне »
http://prntscr.com/5uqi0g    sta raditi u ovoj situaciji, mobilisati ostatak vojske i boriti se a ne znate da li ce i ostatak ucestvovati u bitci pa ce samo oni da izginu. Ovo mi se desava vec drugi put a odgovor na prvi slucaj je bio nije bila citava sekunda,. Steta sto ne znam da gledam u pasulj da znam da li je citava sekunda ili ne

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Nelogicno
« Одговор #1 послато: јануар 20, 2015, 12:57:43 поподне »
http://prntscr.com/5uqi0g    sta raditi u ovoj situaciji, mobilisati ostatak vojske i boriti se a ne znate da li ce i ostatak ucestvovati u bitci pa ce samo oni da izginu. Ovo mi se desava vec drugi put a odgovor na prvi slucaj je bio nije bila citava sekunda,. Steta sto ne znam da gledam u pasulj da znam da li je citava sekunda ili ne
Молим Вас,конкретно шта Вам са слике треба појаснити?
Са слике видим:
Напали сте неког играча и неко покушава да Вам ухвати војску
колико видим тај што Вас напада неће погодити вашу војску јер касни једну секунду,тако да је узалудно да мобилшете и постављате остатак војске да изгине.
Покушајте да направите колонију и онда из ње нападајте,у њој имате опцију да вам се војске не бори ако неко покуша да вам је ухвати.
« Последња измена: јануар 20, 2015, 12:58:53 поподне Ivan-dark »

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже sakipaki

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nelogicno
« Одговор #2 послато: јануар 20, 2015, 13:27:09 поподне »
Kao sto sam vec napisao ovo mi se desava vec drugi put da pise da je udar neprijateljske vojske sekund prije, a vojska je ucestvovla u bitci oba puta. Prvi put se nisam mobilisao jer sam mislio da nema potrebe za tim a imalo je, sad jesam ali protivnicka vojska je bila jaca i izgubio sam sto i nije vazno. A to zasto sam ja napadao iz svoje provincije a ne iz kolonije nije bitno samo sam htjeo da kazem da je ovo nelogicno jer ne znate sta da radite u toj situaciji.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Nelogicno
« Одговор #3 послато: јануар 20, 2015, 13:52:40 поподне »
Kao sto sam vec napisao ovo mi se desava vec drugi put da pise da je udar neprijateljske vojske sekund prije, a vojska je ucestvovla u bitci oba puta. Prvi put se nisam mobilisao jer sam mislio da nema potrebe za tim a imalo je, sad jesam ali protivnicka vojska je bila jaca i izgubio sam sto i nije vazno. A to zasto sam ja napadao iz svoje provincije a ne iz kolonije nije bitno samo sam htjeo da kazem da je ovo nelogicno jer ne znate sta da radite u toj situaciji.
Увек освежавајте страну на ф-5,то вам је најбитније и онда сликајте..не може војска која Вас напада и стиже пре ваше да вам удари војску.
Сликајте нам тачно време у порукама враћања Ваше војске и сликајте нам тачно време удара непријатељске војске на Вас.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже sakipaki

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nelogicno
« Одговор #4 послато: јануар 20, 2015, 14:03:10 поподне »
 http://prntscr.com/5urjb3  dolazak vojske              http://prntscr.com/5uriyq   bitka
 Ovdje se vidi da je moja vojska stigla sekund prije bitke, a stranica koju sam poslao na pocetku je prije slikanja bila osvjezena.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Nelogicno
« Одговор #5 послато: јануар 20, 2015, 14:16:20 поподне »
http://prntscr.com/5urjb3  dolazak vojske              http://prntscr.com/5uriyq   bitka
 Ovdje se vidi da je moja vojska stigla sekund prije bitke, a stranica koju sam poslao na pocetku je prije slikanja bila osvjezena.
Као што сам Вам рекао и предпоставио страна Вам није била рефрешована,да ли је грешка до Вашег рачунара или до нечега другог стварно ми није јасно.
Углавном видео сам оваквих слика доста и грешка је била у рефрешовању страна.
Ако желите можете све то пријавити на support_rs@imperialsupport.org,напишите Ваше  корисничко име,број свет и све детаље вазане за овај догађај са сликама.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже sakipaki

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Nelogicno
« Одговор #6 послато: јануар 20, 2015, 14:21:56 поподне »
Hvala na odgovorima ali ovo i dalje ostaje kao nelogicno, vise puta sam refresovao stranu u toku napada kao i prvi put kad mi se ovo desilo a odgovor je bio "nije ustanovljen bag a vremenska razlika je bila manja od sekunde" na sta sam ja odgovorio da bi bilo logicno da sam ih onda napao sa ledja  :D :D :D jer mi nije logican takav ishod i nisam znao sta da radim.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Nelogicno
« Одговор #7 послато: јануар 20, 2015, 14:28:44 поподне »
Hvala na odgovorima ali ovo i dalje ostaje kao nelogicno, vise puta sam refresovao stranu u toku napada kao i prvi put kad mi se ovo desilo a odgovor je bio "nije ustanovljen bag a vremenska razlika je bila manja od sekunde" na sta sam ja odgovorio da bi bilo logicno da sam ih onda napao sa ledja  :D :D :D jer mi nije logican takav ishod i nisam znao sta da radim.
Нема на чему,ту смо да помогнемо. ;) ;) ;)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже ivica-

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 67
  • Углед: +10/-6
    • Погледај профил
Одг: Nelogicno
« Одговор #8 послато: јануар 22, 2015, 19:53:49 поподне »
 :-[
Нема на чему,ту смо да помогнемо. ;) ;) ;)
Ala ste mu pomogli, svaka Vam čast. Prosto nemogu da odolim a da ne iskažem divljenje prema Vašoj nesebičnoj i požrtvovanoj pomoći.  ::) Nema veze što slika govori drugačije. Ne veruj svojim očima već šta ti neko kaže. :-\
Hvala administraciji na brzom odgovoru. Vi ste najbolji.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Nelogicno
« Одговор #9 послато: јануар 22, 2015, 20:05:06 поподне »
:-[Ala ste mu pomogli, svaka Vam čast. Prosto nemogu da odolim a da ne iskažem divljenje prema Vašoj nesebičnoj i požrtvovanoj pomoći.  ::) Nema veze što slika govori drugačije. Ne veruj svojim očima već šta ti neko kaže. :-\
Ја са надам да Ви као искусан играч знате шта значи Ф-5 и да не морам даље да објашњавам.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже nenad79

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 57
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: Nelogicno
« Одговор #10 послато: јануар 25, 2015, 02:30:46 пре подне »
ma refresujes i opet je isto...meni se to dogodilo x puta doduse ja sam lovio pa mi protivnik slika u stilu promasio sam ga taj fazon...ali znam da uvek kada lovim saljem 3sec iza napada ali njemu prikazuje drugacije neko vreme...na chrome-u hoce da kasni  i po 10sec u minuti ako ne refresujes stranicu na mozili je ok i ne kasni nista ali je skoro pa nemoguce igrati na mozili koliko sve koci -.- obratite se zninji mislim da pravi pretrazivac specijalno za IO nznm dokle je stigao sa tim :)

Ван мреже Sagittarius82nbg

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 85
  • Углед: +22/-6
    • Погледај профил
Одг: Nelogicno
« Одговор #11 послато: јун 11, 2015, 10:24:59 пре подне »
baci racunar u kantu i resen problem :) :D :D
Lako je prutu da se sokoli,dok bije decu njega ne boli :D

Ван мреже nyokolino

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-1
    • Погледај профил
Одг: Nelogicno
« Одговор #12 послато: јун 22, 2015, 10:08:25 пре подне »
Opera vam je zakon.Sve lepo ide nista da kasni ili sl.