Аутор Тема: 13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!  (Прочитано 2557 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« послато: новембар 05, 2014, 14:34:21 поподне »
Тема за ваше приче на тему Светског првенства Империје Онлајн 2014.године!

« Последња измена: новембар 06, 2014, 10:59:53 пре подне Martina »

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже SrbHristov

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 319
  • Углед: +11/-4
    • Погледај профил
Одг: 13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #1 послато: новембар 06, 2014, 13:15:45 поподне »
ВЕЧЕ У ПОДНОЖЈУ ПЛАНИНЕ ПОБЕДНИКА

Испод Планине Победника, у чијој унутрашњости је од метала из светих земаља израђен Пехар Јединственог, улогорила се репрезентација Србије. Није она једина на овом месту. Ту су и друге репрезентације разапеле своје шаторе, поставиле утврђења, неки су одмах ставили вепровину на ражањ, други су одмах отворили боце домаћег вина,...Али нас занимају српски витезови, како су уопште стигли дотле, шта раде у пола ноћи, о чему разговарају далеко од породичног дома, о чему размишљају док су и друге нације и националности у њиховој непосредној близини.

Око једне логорске ватре у круг седе Мика, Пера, Лаза и Жика, и причају загледани у врх Планине Победника.

Мика: «Далеко смо догурали, остварили смо свој сан да дођемо до Планине Победника.»
Пера: «Да, заиста величанствено изгледа, као у књигама великих пустолова. Имаћу пуно тога да причам деци пред спавање.»
Лаза: «Овако под месечином док гледам врх планине и док је овако тихо, мене обузима тиха језа. Ипак нисмо сами овде. Нисмо само ми дошли да узмемо Пехар. Шта ћемо да радимо? Какви су нам планови?»
Жика: «Прошло је већ неколико дана, добро смо утврђени, то треба задржати у случају изненадног напада. Мој циљ је да сви останемо овде и сачекамо прави тренутак да кренемо у само језгро планине.»
Пера: «Зашто се не бисмо поделили? Најискуснији витезови да крену ка планини, а други део да остане овде и брани ово што имамо. То је прилично рационално.»
Мика: «Моја искуства од прошле године су ова: Што пре и што боље се развити, па онда свом силом кренути до краја. Само тако може и то је једини начин освојити Пехар. Наши шпијуни кажу да су се неке репрезентације увелико развиле и увелико спремају да крену ка циљу. Данима седимо овде, као да цупкамо у месту. Уопште ми се то не свиђа.»
Лаза: «Слажем се, погледај појединце, овај само спава, онај тамо само јури дивљач по шуми, овај нема времена ни за шта, само дангубе. Нећемо ми ништа направити овако.»
Жика: «Наши прошлогодишњи репрезентативци су нам обезбедили дије за бржи развој. Са тим дијама итекако можемо да обезбедимо и војску и добру економију. А ми...»

И одједном се сви утишаше, свако са својим мислима: Жика је, као темпераментан човек, размишљао да одустане од свега и врати се кући; Микине мисли су биле биле замршене за друге, али не и за њега: то је његов начин да нађе најоптималније решење за ртенутну ситуацију; Пери се цепало срце јер далеко је догурао до овде и имаће шта да прича жени и деци, а имао би и више само кад би бар покушали да се његови другари добро организују; а Лаза, као Жикин пријатељ из детињства, размишља о чему Жика размишља, па како Жика, тако ће и он.

Ово мирно вече, у подножју Планине Победника, чији врх се бајковито оцртава на месечини, поред тога што је испуњено тремом због присуства других репрезентација, испуњено је и тихом језом од сопствених мисли српских витезова.
Стари кажу да је јутро паметније од вечери. Видећемо сутрадан да ли су се мисли и страсти наших владара узбуркале или су утихнуле.

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: 13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #2 послато: новембар 06, 2014, 17:40:36 поподне »
Квалификације су прошле, 30 најбољих играча иде даље у групну фазу.
Тренутни састав наше репрезентације: http://prntscr.com/53lxn2
Групна фаза се састоји од 8 група по 11 земаља.
У групи 8 поред Србије су и: Колумбија, Литванија, Еквадор, Израел, Азербејџан, Парагвај, Тринидад и Тобаго, Аустралија, Порторико и Катар.
Србија је тренутно на 1. месту у групи са 747,5K бодова. http://prntscr.com/53lz7w
У топ 11 играча у групи 8 имамо 3 наша играча, temnic, rokafort и blue_BR од којих је temnic тренутно најбољи са 70 790 бодова. http://prntscr.com/53m0ms
По тренутним војним бодовима наших играча може се закључити да имамо ратоборну екипу која се не плаши да напада. Само тако наставите.
Пожелимо срећу нашим играчима и да Србија напокон постане СВЕТСКИ ШАМПИОН у Империји, заслужили смо!
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже mrzigolo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 34
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: 13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #3 послато: новембар 09, 2014, 22:53:18 поподне »
Иако му је мајка више пута поновила да је сувише рано да пише Деда Мразу, мали Стевица из Сремчице код Београда је ипак један дан сео и написао своју жеље у једном кратком али садржајном писму:

"Драги Деда Мразе...

Сигуран сам да је на том твом Северном полу двадесет и први век стигао када и код нас у Сремчицу. Убеђен сам да и ти имаш интернет и да владаш модерним средствима комуникације као што су рачунар, лап топ или таблет. Не верујем да ти они вилењаци пристају да и даље трчкарају по беломе свету и разносе писма у временима када поштари служе само да носе пензије оним старомодним бабама и дедама са послератним пензијама и плаве коверте онима које јуре судски извршитељи. Тих вилењака нема ни у цртаним филмовима више, и они из цртаних имају мобилје телефоне, и немој да ми одмахујеш главом јер знам, видео сам.

Исто тако драги Деда Мразе милион посто сам убеђен да не седиш по цео дан и размишљаш шта ћеш нама, деци по целом свету, донети за Нову годину, сигурно да још нешто радиш, имаш и профил на Фејсу али се вероватно вешто кријеш иза имена неког Џорџа Бекенбауера или Мелани Бриџит ( под српским именом ниси, ретко који се крије иза наших имена ).

Е па слушај деда, док сурфујеш по нету и разгледаш тамо не знам шта укуцај и сајт Империје Онлајн, отвори налог и одиграј једну еру. Ако сада кренеш неки блиц свет таман ће ти се завршити до Нове године и имаћеш времена да одрадиш тај део свог посла којег додуше имаш само за Нову годину. Сада се вероватно питаш зашто ти ово тражим да урадиш, па ћу ти и то појаснити како би схватио да ово није само још једна жеља неког тамо доконог детета које не зна шта хоће више поред брда играчака којима га затрпавају сви од реда.

Хоћу да одиграш једну еру, али одиграј без премијума, без тренутне обуке војске, отварања храмова и тренутних истраживања. Одиграј тако да видиш како је када те сви деру, како изгледа када се свако јутро будиш и видиш да ти сељаци беже из царства као да је на налог ушла куга или нека друга неизлечива болест а не ти. Играј тако да видиш шта више боли, да ли када ми неки тамо Румун за 20 мин убије војску коју сам правио месец дана и више и још ти пошаље смајлић да те подје....

Е када тако одиграш ту еру онда пронађи од прошле године писмо које сам ти ја послао и изричито ти у њему написао да ове године не желим никакве водене пушке, аутиће и бициклу већ само један пакет дијаманата јер ме је тата пустио да ове године играм Светско првенство Империје Онлајн! И лепо сам ти написао у том писму да сам целе године био добар и да ћу и ове године бити добар, и да у школи имам све петице, да редовно радим домаће задатке, да чак и бабу слушам када ме шаље у продавницу по улошке и остале глупости. Црвеним тамо док ме оне жене гледају и смеју ми се говорећи да сам добар бабин укун, али ћутим и трпим све рачунајући на тај пакет дијаманата. И шта добијем за нову годину? Нинџа корњаче ! Па који ће ми мој корњаче Деда Мразе! Па је ли могу са њима да играм на Светском ове године, нема деда овде Шредера и осталих, овде су деда Турци, Бразилци, Румуни и остали,,,и нико од њих од Деда Мраза није добио ни бициклу ни нинџа корњаче, сви су са собом понели дијаманте!

И немој више ни да ми шаљеш поклоне, не треба ми од тебе ништа! А сазнаћу у ком си свету отворио налог, има да се региструјем тамо и да те дерем сваки дан! Па ћеш следећи пут добро размислити када видиш писмо од још неког детета где ти тражи дијаманте за Нову годину!

Толико од мене Деда! "

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: 13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #4 послато: новембар 10, 2014, 13:20:23 поподне »
Направљен је први пресек. Објављена су имена победника!

Проглашење победника након првог пресека 13. круга конкурса!
« Последња измена: новембар 10, 2014, 13:21:06 поподне Martina »


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже SrbHristov

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 319
  • Углед: +11/-4
    • Погледај профил
Одг: 13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #5 послато: новембар 11, 2014, 14:06:12 поподне »
ОНТОЛОШКО-КАУЗАЛНИ ОСВРТ НА ПОЗИЦИЈУ СРБИЈЕ НА СП ИО 2014.

Након хапшења највећег нарко дилера Драгослава Космајца, кога зову српски Ал Капоне, многи аналитичари повезују овај догађај са такмичењем наших репрезентативаца на СП ИО 2014. и дају нову слику о ономе што нисмо знали, а нисмо ни морали. До овог закључка аналитичари су дошли одокативним посматрањем других репрезентација на истом такмичењу.

Наиме евидентан је квалитативни прогрес Колумбијског картела, на челу са rizava, кога зову hijo de Pablo Escobar, илити син Пабло Ескобара, што он заправо и јесте. То што не крију да је колумбијски нарко картел умешао прсте и у ово такмичење, нашим аналитичарима је одмах било све тако транспарентно да су сви двоструки агенти извршили притисак на врх Министарства Унутрашњих Послова да изврше муњевиту акцију хапшења Драгослава Космајца, највећег нарко дилера на Балкану. Та операција се звала «Крими рад» по последњем хиту Јелене Карлеуше. Код Драгослава Космајца је пронађена књига «Империја Онлајн – како читовати и освојити злато». И не само то...у тим у раним јутарњим сатима приликом хапшења, док је Космајац потпуно смирен навлачио Армани панталоне, припадници УКП су приметили да је на укљученом монитору његовог лап топа стајала Империја Онлајн - Светско Првенство 2014.

Све то је указивало да су rizava и Драгослав преко Империје договарали све своје послове и организовано криминалне радње. Остаје питање под којим корисничким именом је играо Драгослав. Након два шамара, док је излазио из своје велелепне виле на Звездари са златним папучама на ногама, Космајац је признао. Због поверљивих и строго чуваних тајни, а због даље истраге, јавности ће бити ускраћена ова информација, мада сви знају, а не морају да знају, о коме се заправо ради. Оно што се сервира на националном сервису је за широку јавну масу, али ту су наши аналитичари који нам отварају очи и кажу да је свесно, али и панично, повлачење неких наших репрезентативаца са позиција на такмичењу СП ИО 2014. и хапшење највећег нарко дилера са Балкана у итекако тесној вези (многи докази указују на то) и да је сада на колумбијском МУП-у да раскринка свој нарко картел да би се заиста видео однос снага у Групној фази такмичења на Светском Првенству.

Стога гледајући кроз призму религиона, моралних и етичких компетиција, а са освртом на оранголошке фруктације, као стручњак за контемплације најважнијих споредних ствари на метафизичком плану Империје, ја сам перпедискуларно опсервирао манифестно напредовање наше репрезентације и самим тим ми даје за право да дам трансцедентни и помало онтолошки закључак о позицији Србије у Групној фази такмичења на Светском Првенству текуће лунарне године. Након лишавања слободе контаверзног «српског Ал Капонеа» по више основа, наша репрезентација заузима, дескриптивно-поетично, али и умно-напрежуће речено, завидно прво место, што указује да је операција «Крими рад» имала своју сврсисходну вредност и космолошку поенту.

До следећег извештавања, СрбХристов (поверени члан независне коморе српских аналтичара)

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: 13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #6 послато: новембар 13, 2014, 12:16:48 поподне »
КРИТИЧНА СИТУАЦИЈА

Питам се ја тако дуго дуго зашто Исе на скајпу нема. Видим светско првенство иде добро, али од њега ни трага ни гласа. Кад један дан, појави се Иса. Ја одмах, као по старом обичају, нападнем на њега да ми прича како напредују. Каже Иса:"Брате слатки, не питај ме ништа." Аууу шта је сад питам се питам ја  :D "Цео дан се са мушицом јурим, час на комп, час на главу, час на нос, не знам кућу више."
Ја се почнем смејати, каква је то мука, мушица ко мушица.
Ал настави Иса: "Мушица ко мушица, ал кад те нападне један жуто-плаво-црвени онда је то тешко"
"Ем мушица скаче по глави, ем мораш у секунду да му се постављаш, не знаш шта ћеш пре"
Поново ја запрепашћен: "Па ниси ваљда мушицу јурио  :o "
Иса: "Па да, шта си мислио да ће да ми лети по цео дан ту око мене. Како сам је ошинуо крви је било као у серији "Место злочина", а мушица се развукла по зиду као пречка на голу Полета из Љубића  ;D
(Иначе, Иса воли фудбал па је мало више фудбалски настројен, одатле тај израз "развукла се као пречка")
Ја се презноио: "Аман човече пусти мушицу, шта би са жуто-плаво-црвеним?  :o Јеси ли му се поставио?"
Тај поглед, се не може описати  :o
ПА ОН ЈЕ ЗАБОРАВИО НА НАПАД ДОК ЈЕ ЈУРИО МУШИЦУ!
Куће шта ће, сав узрујао улеће на налог, стоји црвена коверта, не сме да погледа.
Подрхтавајући кликће на коверту ииииииииииииииииииииииииииииииииии...............
"НЕБО СЕ ОТВОРИЛОООООООООО, ИСА ЈЕ ПОБЕДИООО" - То се могло чути са његовог места  ;D
Неуки жуто-плаво-црвени није послао довољно опсаде па се залепио о Исину тврђаву.

-А сад на зиду изнад рачунара стоји развучена мушица као упозорење осталим мушицама да се овде игра светско и да се нема времена за њих.-
 afro
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: 13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #7 послато: новембар 13, 2014, 18:47:53 поподне »
Ауу па шта је ово?!

Па на овом светском не знам никог из наше репрезентације. Лажем ипак су ми killerubica i OTACMAKARIJE014  позната имена. Мада резултати су фини не могу да не похвалим досадашњи рад.

Гледам групе боме балкан и шира околина бију ко бесни. Што и није зачуђујуће кад се погледа историја овог подневља.Где ће једна швајцарска да се бије па не памте кад су били у рат.

Група један пољаци први додуше имају и лаку групу. Бити први у групи а немати ни један рат за мене је то лака група. Ту једино немци да направе неко изненађење.

Двојка јака..чуди ме да браћа Руси клацкају на другом месту очекивала сам од њих више. Бразил добар баш добар искрено изненађена сам. Има ту битки дана , дворова, свега и свачега. Од њих ако овако наставе можемо свашта да очекујемо.

Тројка Бугарска очекивано прва + 4 дворца..фино фино мада навијам за моје Црногорце до краја. Напред ђетићиииииииииии

Четворка Италија води мада петлови кукуричу још ту може бити чупаво.

Пета група комшије прве ту има познатих имена од прошлог првенства. Босанци трећи. Ма они док се скупе по кантонима па посвађају па договоре па уради свако како је хтео готово такмичење.

Шеста Румуни.. из незваничних извора сазнајем да је гроф Влад поплашио целу групу. Наводно turbatulfull је у крвној вези са горе поменутим грофом ал немојте ширити причу можда и није тачна.

Седма Турска води главну реч а Македонци им за петама. Турска није ни ратовала а Македонија има један изгубљени видећемо дал ће поправити скор.

Осма моја омиљена, мада сви знате да сам не при стра сна одувек била. Колумбија се мота ту негде мада са колко видим два пораза имају победа нема тако да нека их. (треба само пазити да не увале неко чудно сено коњици и све ће бити ок)

Девета и последња од група на челу има Грчку биће да је Спарта коначно главни полис доста је Атина мудровала.

Ту је укратко тренутно стање на табели по групама дана 13.11. лета господњег 2014те.

Нисам претерано ни изненађена ни разочарана. Мада само место одржавања је фино уређено. Посебно би похвалила особње које уређује вртове коси траву гради путеве..неби да се забораве ти мали вредни мрави који се ретко спомињу а чијем раду се дивимо кад год се отворе капије царства ;)
« Последња измена: новембар 14, 2014, 06:36:34 пре подне GRIFIN1 »

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: 13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #8 послато: новембар 17, 2014, 12:20:02 поподне »
У току је други пресек! Ускоро ће бити објављена имена победника! :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже SrbHristov

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 319
  • Углед: +11/-4
    • Погледај профил
Одг: 13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #9 послато: новембар 19, 2014, 09:56:08 пре подне »
СВЦЕ НА ТЕВЕН! (у прози)

Српски Орлови су се дана 17. новембра пласирали у Финале Светског Првенства Империје Онлајн 2014. Сјајна вест! Свако је, ко има имало осећаја за овај догађај,  пустио је сузу радосницу. Неко је пустио више, неко мање. Није мала ствар када видите да «амбасадори» сваке витешке врлине носе на својим прсима орден финалисте у некако чудној тиркизној боји. Али овај догађај паралелно се дешавао са пуштањем на условну слободу једног од највећих српских злочинаца и осуђеника за ратне злочине В.Ш. у Империји Онлајн последњих година, КАО због болести, односно (по њиховој високо-стручној медициноској процени) да је његово лечење било боље наставити у кућним условима. И...опет и опет то је разбуктало покварену машту наших аналитичара.

Наиме, «скидањем бана» за нападање активних играча, администратори као да су пустили дивљу звер са ланца. Обзиром да се Првенство одиграва у Бугарској, изгледа да су се Бугари, као домаћини, уплашили Српских Орлова и могућности да им поремете планове у освајању титуле и поред јачих репрезентација. Ово није случајно, јер је познати «српски злочинац» у претходним Првенствима, заиста нанео пуно штете свим репрезентацијама, посебно се истакао у урушавању и нарушавању дипломатских односа у процесу стварања мирног и широког пута уласка у ЕУ. Српска јавност је увек била поливалентна по сваком питању, па и сада, али политичка сцена и репрезентативци.... Они су пуштење В.Ш. на слободу дочекали са пуно...па није им било свеједно.

Многи министри, нарочито министар дипломатије, који на Првенству нема апсолутно никакву функцију, каже да је ово намерно урађено од стране администратора како би унели немир у редове Српских Орлова и тиме дестабилизовали недељама грађен мир, братство и једниство. Први Официр му је честитао на доласку и пожелео брзо оздрављење. И само толико. Министари изградње и науке су га дочекали на Градском тргу са силним народом, који су дошли да Великим Фестивалом дочекају В.Ш., јер у њему виде решење за све своје финансијске, емоционалне и породичне проблеме, за све пољуљане структуре у државно-политичкој машинерији Републике Србије, али и за морални подршку Српских Орлова у борби за злато.

Наравно В.Ш. се одмах дохватио миркофона, како би се обратио јавној сцени:
«Ја нисам хтео да дођем, они су ме истевави. КАО имам ване на јетви! Е па имам 2 ване, једна се зове Тихи Убица, двуга Дон Капвићоза. А нашим Овловима, само једно могу да повучим: Не бојте се, Овлови, дошао сам у пвави твенутак да вам пожевим свећу са вечима: СВЦЕ НА ТЕВЕН!»
Маса је експлодирала у одушевљењу и овако инспартивним и дубоко надахнутим речима и визионарским мислима «српског злочинца» В.Ш.

Нама остаје да наредних дана помно и са пуно концентрације пратимо (док нам жила на челу не пукне) шта ће се даље дешавати на Светском Првенству Империје Онлајн и колико ће долазак В.Ш. утицати на игру Српских Орлова.

До тада, СрбХристов (поверени члан независне коморе српских аналтичара)

Ван мреже Mozambi

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 122
  • Углед: +7/-4
    • Погледај профил
Одг: 13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #10 послато: новембар 19, 2014, 17:23:29 поподне »

Авантуриста,писац,назовите то како хоћете.Ја ћу то назвати правим путем,Херодотовим стопама.Лутањем по империјанском свету,писао сам и упознавао
велике ратнике,записивао њихове подвиге,тактичке победе,праве владарске потезе.
Ја уствари не знам да вам причам причу,могу само да покушам да је запишем.
Ви покушајте да прочитате,па испричајте причу уместо мене.

У Долину је стигла Јесен.Жути лист паде са дрвета у језеро,које беше огледало овог Новембарског дана.
Жене перу веш на реци,која однесе новембарски лист даље низводно.
У овом подручју,на овим језерима окруженим планинама,са планина су се могле видети дивне борове шуме,
брда су се такмичила које је веће,које крије већег јунака,спасиоца Српског рода.
Светом је прошла вест о Светском Првенству,где побеђује најхрабрији народ,који осваја сав ратни плен,како би учинио своју земљу богатијом.
Срби су прихватили ту вест,не због злата,сребра,светских чуда,већ због поноса и храбрости,због части.
Наше највеће војсковође повеле су своје трупе ка Колумбији.Добијали су битку за битком,заузели дворац,славили победе,али није било времена за
опуштање.Праве борбе тек предстоје.Борбе у којима ће наши велики ратници као Темник,мајсторинхо87,ОТАЦМАКАРИЈЕ014,Валкириа...успети да продру Српски народ до трона који заслужује,до круне и поносног пехара.
Пар дана одмора.Затишје пред буру.Остали су само великани,моћно финале које нас ишчекује.Више Српских логора беше разапето у подножју брда,даље дуж реке светлуцао је пламен за пламеном,пун месец,облаци су побегли
од овог Новембарскод дана,а земља је већ довољно наквашена знојем и сузама непријатељске војске.Један повећи логор беше саздан од самих српских јунака,седели су ту јунаци које сам имао прилике лично да упознам.
Типичнимуски,Рамизин,ДЕЈАНком,Иванишевић..
У логору се распламсала ватра,окретала су се два прасета и јагње.На њиховом лицу је био осмех,уз умор који су очи најбоље престављале.
Док Иванишевић окреће јагње,Рамизин се осврну преко рамена и угледа Лакија,који је на неки начин био најбољи извиђач,међу јунацима и војском био је познат и као Срећко.
Увек се извлачио,био невидљив и неухватљив,кажу да има више среће него што је тежак.Мада то и није било тешко Срећко је био један мршав,жилав јунак који је био поткован огромним тактичким знањем.
Лаки је сео поред Рамизина,окупили су још неки великани како би чули вести о непријатељу.
Лаки:"Бразил је тренутно највећа војна сила,Артхур са својом огромном војском гази све пред собом,његова десна рука је фелих..."
Рамизин:"Онда ћемо му одсећи десну руку."
Типичнимушки:"И обезглавити ту звер коју називају Артуром."
Иванишевић:"Хаха то је тај Српски дух који ни један народ нема,реци нам Лаки какво је стање са преосталим нацијама,шта си успео још да сазнаш."
Лаки:"Уз Бразилце су ту још и Бугари,Италијани,Хрвати,Румуни,Грци...Поред Бразила мислим да ће нам највећи проблем престављати Турска.
Њихове војсковође попут метин,Беq,верти...Су незаустављиви,газе све пред собом,али мислим да имамо снагу,коју морамо скупити...Иванишевић то јагње лепо изгледа,шта кажеш да га скинемо и почнемо са враћањем снаге."

Ноћ је све даље одмицала,код наших јунака нема страха.Поносни Срби,Јаки људи,свесни да ће бити тешко,уз Српске Народне Песме,одмарају своје тело и дух.
Пун месец,беше те ноћи.Све се видело као на длану мајке природе.У ваздуху је лебдела слога,јединство,храброст,умеће,генијалност,ноте наших песама.
Причало се о тактичким потезима док већина није заспала,чекајући нову зору,ново јутро,где ће остатку света показати снагу и част.
Боље умрети на ногама,него живети на коленима.

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: 13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #11 послато: новембар 20, 2014, 23:35:31 поподне »
Добар дан добри људи.
После квалификација и групне фазе, великих борби и ратова наша репрезентација се пласирала у финале.
Прво, свака част нашим играчима, а друго СРЕЋНО У ФИНАЛУ...
А сад да се вратимо на репортажу  :)
Тренутно се Србија налази на 10. месту 686 697 бодова док је на првом месту Бразил са 4 923 724  бодова. http://prntscr.com/58erd0
Приказ топ 10 играча је овакав - http://prntscr.com/58ext1. Први играч је Бразилац raphambd са 893 206  бодова.
19.11.2014. је пала прва медаља за битку дана - http://prntscr.com/58eqqh ,надамо се да ће их бити још.
Присећајући се Србије из квалификација, Колумбија и Еквадор су нам објавили ратове надајући се да ће омести наше играче у даљем развоју. Али ми смо Срби, а ми пред највећим претњама дајемо највећи отпор па тако и у оба рата повела и победила - http://prntscr.com/58est1
Репрезентација пружа велики отпор и великим залагањем и трудом иде ка врху.
Напред соколови само напред.

Пар слика из ратова са Колумбијом и Еквадором.
http://prntscr.com/58eutm
http://prntscr.com/58ev1q
http://prntscr.com/58evc1
http://prntscr.com/58evl1
Приказ играча по војним бодовима. Србија има 6 играча у топ 20. http://prntscr.com/58ewb3
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже mrzigolo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 34
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: 13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #12 послато: новембар 21, 2014, 23:09:56 поподне »
Најновија веста за све фанове Империје Онлајн а нарочито Светског првенства 2014 године!

Контравезни бугарски бизнисмен Дмитар Бербатов, од јуче је поносни власник онлајн кладионице "Империјабет" која у својој понуди има могућност клађења на сва актуелна дешавања у световима Империје Онлајн, па самим тим и могућност да се кладите на исходе Светског првенства од сада па до саме завршнице.

Што се тиче понуда и квота на тимове који ће освојити овогодишње светско првенство, ако желите да се кладите на сигурно, према Империјабет, то је Бразил којем је додељена квота 1.45, док уколико желите да ризикујете са изненађењима можете се одлучити за репрезентацију Русије или Италије на које је квота 9.30.

Међутим, права посластица за оне окореле кладионичаре су специјалне понуде у овој онлајн кладионици као што је на пример опклада на то колико ће извесни тим потрошити дијаманата ове године у завршници Светског првенства. На пример да ће Бразил потрошити дијаманата онолико колико је просечан приход града од 60 хиљада становника у Албанији вредновано је квотом 2, а ако желите да на 1000 динара зарадите 50 000 потребно је да уплатите у фиксу - Иран ће на светском првенству користити нуклеарно оружје уинат Американцима. Што се тиче репрезентације Русије, специјали у понуди за клађење се односе на то који проценат тима конзумира вотку а који неко друго алкохолно пиће. Да преко 70 процената тима конзумира вотку вредновано је квотом 2.2 а ако желите да се кладите на то да су репрезентативци Русије пијани и пре подне и поподне, морате одиграти прелаз ( 1 - 1 /вотка).

Ипак, оно што је једна од сигурица у овој кладионици и на чему према разним прогнозерима можете зарадити новац, јесте ако се кладите на то да ће у следећем преносу уживо водитељка Вики променити боју косе. Ако сте сигурни да ће то учинити у следећем преносу можете на 1 000 динара, уз квоту 1.90 бити у плусу скоро дупло.

Сигурно је да ћете наћи неке понуде које вам одговарају, зато посетите www.Imperiabet@bacipare.kom

Ван мреже AleXXX.

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 281
  • Углед: +105/-14
    • Погледај профил
Одг: 13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #13 послато: новембар 22, 2014, 12:57:14 поподне »
Добар дан, светско првенство се наставља...
Топ 20 репрезентација изгледа овако http://prntscr.com/58w6b7. Репрезентација Србије на 10 месту са 2 801 948 бодова. Прва на рангу је репрезентација Бразила која могло би се рећи доминира јер је разлика између  Бразила и Хрватске која се налази на другом месту је скоро 14 000 000 бодова.
Заузети су и дворци. Ово је мапа утицаја, http://prntscr.com/58w6tj и за сада Бразил и ту доминира са 13 заузетих двораца.
Играч са највише бодова је Бразилац ARTHUR-1 са 3 945 063 бодова, а најбољи Српски играч је majstorinho87 са 194 788 бодова. http://prntscr.com/58w87q
Биће ово веома тешко првенство како за Србију тако и за остале земље јер Бразил поседује око 44 0000 дијаманата само у ризници савеза и могло би се рећи да имају велику предност.
mala_truba
It is warlike sense and long experience.

Ван мреже mrzigolo

  • Редов
  • *
  • Поруке: 34
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: 13. круг конкурса - приче о Империји Онлајн!
« Одговор #14 послато: новембар 24, 2014, 01:20:33 пре подне »
Мали Стевица из Сремчице из Београда , је добио одговор од Деда Мраза на његово писмо...

"Драги Стевице, за твоју информацију играм Империју много дуже него ти. И да, јесам деда, али нисам кретен, имам и интернер, и рачунар и мобилни телефон, и кредитне картице и све везано за модерно доба. Не разносим поклоне уз помоћ летећих санки и ирваса, нарочито сада у ово доба када разни ХН вируси харају ваздухом. Прочитао сам твоје писмо, и ово задње и оно од прошле године када си ми тражио пакет дијаманата.

Морам да те похвалим, стварно си био у школи одличан, и све си слушао, и био си и вредан, и добар, ма немам речи за тебе и твоје понашањ. Био си дете за пример! Исто тако морам да ти кажем да од посла деда Мраза нема 'леба већ дужи низ година. Од пре две године сам нашао нови посао, који ми је основни извор прихода и од којех зарађујем за живот, и за себе а и за оне вилењаке које помињеш, треба нахранити толика уста, и плус удовољити теби и хиљадама тако задрте деце као што си ти. Посао ми није лош, седим у канцеларији, користим рачунар, вршим неке провере и тако то,,,,У питању је онлајн игра, вршим провере играча, да ли раде нешто против правила игре и слично, делим, казне, делим награде када су заслужили, компензације и тако...

А што се тиче твог захтева за пакет дијаманата, да, послао бих ти,,,али Стевице, када будеш прекинуо да хакујеш туђе налоге, да намешташ себи ресе у колонију и нападаш са свог налога и манипулишеш пијацом можда ти и скинем неки од двадесет банова које сам ти већ поделио! И још тражиш дијаманте, дам ти ђавола! И ето чисто да знаш да радим у Софији у Империји, и пун ми је кофер таквих као ти који само нешто траже, кукају, плачу и захтевају!

Поздрав Стевице и чисто да ти јавим да се видимо на светском, поздрав из Бразила!"