Аутор Тема: napad  (Прочитано 2385 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: napad
« Одговор #15 послато: март 29, 2016, 13:20:04 поподне »
samo pokusavam da shvatim kako jel kao sto rekoh i mene su napadali i dobiali bitke sa zavrsnim moralom od 20
Не можете се уздати  да ако сте прошли неколико тврђава 8 да можете безбрижно рушити све по мапи.
Само појачајте Ваш састав са  више опсадних јединица.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Drakula79

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: napad
« Одговор #16 послато: март 29, 2016, 17:35:50 поподне »
Koliko ja igram ovu igru jednom sam se opekao jer vojna medicina i vojna vjezba su mi bili jako losi svaki napad na mene ljudi su me drali kao ovcu :-D  i to je presudno kod napada kao i koju vojsku imas makar moje misljenje ako imas npr lake maceve zaletis se na t9 sa njima bez opsadnih masina ugasio si ga jer su im manji zivotni bodovi od teskih a manje trose zlata to je istina ali ja licno ne volim da radim lake maceve kada teski si 2puta jaci i zivotni duplo jaci i napad duplo jaci. A ako saljes kopljanike u ovom slucaju kao nomad na njima ce ti puci  moral jer ih lako tuci strijelci to je moje misljenje. A u odrani vojska ne bjezi zbog niskog morala mozda grijesom ali ja igram sa imperima i jako sam zadovoljan sa njima, pogotovo lada su tvrdjave u pitanju t9 sa 90m zivotnih mislim da nije  losa

Ван мреже vetropir

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: napad
« Одговор #17 послато: март 29, 2016, 19:18:53 поподне »
da znam i zato je meni v medicina 21 i sva vojna istarazivanja su jaka i zbog toga se i cudim ovome jeste da je iperska vojska jaca u odbrani i tvrdjava jaca ali licno mislim da bi u ovom mom slucaju svako dobio ovu bitku ...mada mozda i gresim

Ван мреже vetropir

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: napad
« Одговор #18 послато: март 29, 2016, 19:20:31 поподне »
l dobro bilo proslo  ;D idemo dalje

Ван мреже Drakula79

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: napad
« Одговор #19 послато: март 30, 2016, 15:59:04 поподне »
Naravno ponovo se radi vojska :)  bista bez da uradis vojnu medicini 30 lvl ili zavisi kolika je savezna i ona ces imat manje gubitke:)

Ван мреже Drakula79

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: napad
« Одговор #20 послато: април 02, 2016, 02:43:18 пре подне »
Jedno pitanje cemu vodi vise ova igrica?
Izgubila je svaku mgucu smisao svaki mjesec neke izmjene neka sranja
Niko ne pita igrace sta je ovo i zbog cega je ovako?
Prvo 8mjeseci sada 6 koliko li vec,imajte malo respekta prema starim igracima
Ipak i od nas zivite mislim na sve igrace i nove i stare. Ova igrica je kada sam poceo da igram
Imala je draz duh dusu a sada pola toga nema mjesto da se zabavimo i igramo opusteno 
Da pobjegnemo na par sati od svakojake muke i zivotnih briga jos nam i vi zadajate!
Ocete jos igraca da igraju igricu olabavite malo izmjenama i ostalim necu korisitit ruzne rijeci
Ipak sam covjek ali ako vec idete na novac omoguci i kupovimom sms pa i iz crne gore
Martina prenesi ovo vodjama ove igre jer kada bi svi napravili pauzuu 1god svi zaplakali!

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: napad
« Одговор #21 послато: април 02, 2016, 13:16:29 поподне »
Slazem se sa tobom oko promena ali njih to ne zanima jer sa promenama neki igraci odlaze mnogo njih dolaze. Igrica je postala mnogo laksa a samim tim izgubila i svoju draz. Kad nije bilo mracne i lobanje nastalo je kukanje u svim svetovima, 2/3 igraca ne bi znalo kako da igra. Kada su se varvari pojavljivali veoma retko isto je nastala panika.
Nekom se svidjaju te novine nekom ne.
Sto se tice sms iz crne gore. Sta mislis koliko bi se tako prodalo dija i da li bi se Bugarima isplatilo da sve to odrade za par stotina ili hiljada dija.
Mislim da smo svi mi neke brojke u njihovoj statistici gde se gleda zavrsni racun. Rashod-prihod.
Uzivaj u igri koliko mozes ili napusti.
Znam puno igraca koji vise ne igraju ali je puno novih doslo.