Аутор Тема: Vojska na pijac  (Прочитано 1896 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже igor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Vojska na pijac
« послато: фебруар 04, 2016, 21:22:30 поподне »
Svaki igrac igra nekom u ratu nekom farma nije vazno ukoliko igrac ima visak vojska i dodje do minus mora raspusteni da bi se vratio u plusu ali to je smesno i zasto raspusteni to je gubitak i sta ako dodje free vojska,tocak i kovceg tako dalje to ne izvodljivo.. nekom igraju farma igrac ulaze sirovinu u vojske i regrutuju potom vojska ide na pijac prodaje i dobitak zlato opet ide u krug ulaze u istrazivanje i vojne istrazivanje,,,ima tu opcije da se igra  a nema sta gubitak.. uvek imamo nesto sto je ostalo sitan resursi na to se uklopi i obucavaj vojske i odjavi iz igre ukoliko uloguj regrutuj vojske ako igrac zele da dostavi pijac nek ide ali malo skuplje nego sto sam sebi obucavaj vojske jeste malo jeftinije ali ima vreme potom regrutuj..

Ван мреже igor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Vojska na pijac
« Одговор #1 послато: фебруар 04, 2016, 21:29:17 поподне »
Recimo u toj savez nije vazno koliko ima igraca nekom ratuje nekom farmaju u isti savez taj farmer imaju vojske ako zele da proda preko isti savez igraca koji oce ratuju morace da kupe  vojska da plate zlato a taj farmer zaradio mora jos da ulaze istrazivanja,vojna i sve vise nivoa neko onaj sto ratuju...

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Vojska na pijac
« Одговор #2 послато: фебруар 04, 2016, 21:36:57 поподне »
Ако можете бити мало прецизнији шта желите да кажете. ???

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже igor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Vojska na pijac
« Одговор #3 послато: фебруар 04, 2016, 21:44:47 поподне »
recimo u pocetku igre sve sto treba ovo ono digne potom kad dodje pun 50 hiljada bodova onda ce automatski dal ces biti Vojska u ratu ili ces biti Farmer onda svaki igrac bira jednom ako bira Farmer onda nema u ratu mogu oni igraju mirno dal u savezu ili bez saveza oni ce radi svoj posao sta treba...ako igrac sam bez vojska moze igra ulaze u istrazivanje,vojna i drugo potom sve ovo kako treba vojska moze ide na pijac ko ima zlata nek kupi.. ali ne zaboravi sve je moguce vojska ima od 1 do 20 levela jak istrazivanje,vojna ali nece biti ista cena zato sto je ako je 1 level jeftinije cena  kao u pocetku potom sve vise level i skuplje pa ko oce igra.. nadam se igraci ima koji oce da igraju 100 % sam sigurannn  video sam mnogo raspusteni i napusteni nesto mu nedostaje opcije igre tako mislim..

Ван мреже igor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Vojska na pijac
« Одговор #4 послато: фебруар 04, 2016, 21:51:13 поподне »
u vasem imperiu ja bi igrao farmer jer ja ne napadam nikoga igraca jer volim da igram farmera u razvoju i razvije ekonimski,vojna,univerzitet,vojna istrazivanja i drugo..ulazemo i tako dalje ulazemo obucavanje vojska cim zavrse regrutacije idu na pijac po ceni i od levela vojske zavisi cim prodato uzmem zlato i opet ulazem u istrazivanju da bi vise nivoa bio bi vise levela vojske tako to ide sve u krug... kako da ti objasnim..

Ван мреже igor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Vojska na pijac
« Одговор #5 послато: фебруар 04, 2016, 21:52:56 поподне »
reci ti meni ako dodje u minus mora vojska raspusteni to ne isplati bolje idu na pijac

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Vojska na pijac
« Одговор #6 послато: фебруар 04, 2016, 22:00:56 поподне »
Сасвим је нормално да је свима пружена могућност одабира тактике коју ће применити у игри.

Самим тим играч нападачки настројен,  прави војску мора бити и агресиван нападач. Без напада он не може да одржава војску.

Исто тако играч који жели да економски развија налог, то ће радити док не дође до елитних јединица и онда ће све уложити у војску која ће њему и његовим савезницима омогућити освајање реалма.

Обе тактике воде брзом развоју царства и једном циљу освајању реалма.
« Последња измена: фебруар 04, 2016, 22:01:50 поподне Ivan-dark »

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже igor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Vojska na pijac
« Одговор #7 послато: фебруар 04, 2016, 22:02:47 поподне »
neki igrac igraju u ratu neki farma ali igrac regrutuju vojske i dostaviti na pijac za zlato zasto nema opcije...Sta ce da radi igrac igraju Farmer sto ne bi proda vojske na pijac..

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Vojska na pijac
« Одговор #8 послато: фебруар 04, 2016, 22:07:07 поподне »
На пијаци се не даје војска за ресурсе, тако је игра направљена и тако фунционише.
У војним касарнама можете распустити војску.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: Vojska na pijac
« Одговор #9 послато: фебруар 05, 2016, 20:04:04 поподне »
Ovo mi deluje kao nepotrebno komplikovanje a ima i rupa...dobiješ na srećku kovčeg zlata i niko jači tri dana... kupiš vojsku za sve pare. Bolje je po meni razmena resa (kao na invaziju i sp) Nedavno je bio i predlog da se uvede posebna vrsta vojske koja se može dobiti samo za dije ( "...da kupim i da budem najjači"). Možda bi bilo bolje da se razmisli o korigovanju rata i pljački. Ko je lud da brani provinciju od pljačke kada se gubi 1/5 seljaka max - nivo tvrdjave, a pritom se raspoloženje lako popravlja kovčegom...nekada se opljačkana provincija 3 dana oporavljala-sada to nije duže od minute. Po meni bi trebalo sa svakim napadom ubiti polovinu seljaka u napadnutoj provi-a deo njih "prebaciti" sebi-recimo (opet) 1/5 ide napadaču. Realno, to pljačke te vrste i jesu u stvarnosti, ovde uđeš u selo, pobiješ neke seljake i "pokupiš im neku situ" a roblje nikuda. Pobedničke saveze treba dodatno nagradjivati ( npr. 1 nivo sav.istr pobedniku-po izboru...ili nešto tako-zlato uvek treba)
Takođe i opsade treba korigovati...nekad je bio pojam srušiti t9 a sada to ne umeju samo retardi koji ne razlikuju ovna od baliste. Atribute poput-ubica generala,miljenik naroda ili sirovine tipa "eliksir" i da ne pominjem...to odavno izgubilo smisla odabirati. Lepo je što se igrica razvija (prečesto u pogrešnom smeru) ali očistite šljam koji se nakupio od tada i sredite malo ovih par sitnica :)

Ван мреже Luka007Kuzma

  • Редов
  • *
  • Поруке: 1
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Vojska na pijac
« Одговор #10 послато: фебруар 05, 2016, 21:44:43 поподне »
Da li bi mogli na telefonima da stavite da se mogu kao na kompu raditi 5 dostignuca.Ako znate na sta mislim.

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: Vojska na pijac
« Одговор #11 послато: фебруар 05, 2016, 22:17:59 поподне »
Ovo mi deluje kao nepotrebno komplikovanje a ima i rupa...dobiješ na srećku kovčeg zlata i niko jači tri dana... kupiš vojsku za sve pare. Bolje je po meni razmena resa (kao na invaziju i sp) Nedavno je bio i predlog da se uvede posebna vrsta vojske koja se može dobiti samo za dije ( "...da kupim i da budem najjači"). Možda bi bilo bolje da se razmisli o korigovanju rata i pljački. Ko je lud da brani provinciju od pljačke kada se gubi 1/5 seljaka max - nivo tvrdjave, a pritom se raspoloženje lako popravlja kovčegom...nekada se opljačkana provincija 3 dana oporavljala-sada to nije duže od minute. Po meni bi trebalo sa svakim napadom ubiti polovinu seljaka u napadnutoj provi-a deo njih "prebaciti" sebi-recimo (opet) 1/5 ide napadaču. Realno, to pljačke te vrste i jesu u stvarnosti, ovde uđeš u selo, pobiješ neke seljake i "pokupiš im neku situ" a roblje nikuda. Pobedničke saveze treba dodatno nagradjivati ( npr. 1 nivo sav.istr pobedniku-po izboru...ili nešto tako-zlato uvek treba)
Takođe i opsade treba korigovati...nekad je bio pojam srušiti t9 a sada to ne umeju samo retardi koji ne razlikuju ovna od baliste. Atribute poput-ubica generala,miljenik naroda ili sirovine tipa "eliksir" i da ne pominjem...to odavno izgubilo smisla odabirati. Lepo je što se igrica razvija (prečesto u pogrešnom smeru) ali očistite šljam koji se nakupio od tada i sredite malo ovih par sitnica :)


Kao i uvek, potpuno si u pravu i dodao bih samo da bi mogli uvesti da možeš zarobljene seljake (robove da prodaješ) :D. Mogli bi da uvedu i veštinu "Zavodnik-zavodnica" koja bi omogućila velikanu da ima više brakova ako želi. Tvrdjave više nisu tvrdjave, nego štale.
« Последња измена: фебруар 05, 2016, 22:19:16 поподне No.1 »

Ван мреже T-IMBE

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 97
  • Углед: +4/-5
    • Погледај профил
Одг: Vojska na pijac
« Одговор #12 послато: фебруар 09, 2016, 01:05:14 пре подне »

Kao i uvek, potpuno si u pravu i dodao bih samo da bi mogli uvesti da možeš zarobljene seljake (robove da prodaješ) :D. Mogli bi da uvedu i veštinu "Zavodnik-zavodnica" koja bi omogućila velikanu da ima više brakova ako želi. Tvrdjave više nisu tvrdjave, nego štale.
Ali ako ima više žena onda ima i više naslednika, ima više guvernera i generala.mada, nije loša fora za arapsko tržište)..a prodaja robova je nepotrebna (što reče Željko Manojlu '93 -"ulovi ih sebi ako ti trebaju")...a tvrdjava i jeste postala odavno štala