Аутор Тема: Ajde malo da se igramo posteno?  (Прочитано 1334 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже dexy

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Ajde malo da se igramo posteno?
« послато: јул 21, 2014, 11:20:45 пре подне »
cao, da pocnemo prvo ovako.. igram na serveru koji se zove v6 hr/rs 8, nik dzordze357, evo o cemu se radi, primetio sam da u igrici prodajete dijamante, lepo je to, te iste dijamante kupuje manje od 5 posto igraca koji dolaze na imperiju tj samo onaj broj koji ne ume da igra posteno. Sad ce te vi reci da su vam dijamanti jedini izvor prihoda i da to mora tako, ne drugari ne mora, samo je potrebno da zaposlite strucne ljude na pravim pozicijama, recimo marketing koji vara malu decu sa ,,Тим Империје Онлајн честита победницима! Снага и част храбри ратници!,,(snaga i cast zbog kupljenih dijamanata?) treba odmah da se smeni, dovedite par sponzora i ukinite prodaju dijamanata, pazite samo cinjenica da je 80 posto dece ovde govori u prilog da bi prosla reklama o nekom mlekcetu, cokoladi, i tako dalje :) studiram ekonomiju i lako bi vam pomogao za mesecnu nadoknadu od 1000e, pod uslovom da tim odaberem sam. Evo samo primera koliko dijamanti od pudlice naprave kabadahiju koji napada trgovacke stanice 10x slabijim igracima  http://prntscr.com/44s25p , http://prntscr.com/44s2cu , http://prntscr.com/44s2ja , i onda usledi http://prntscr.com/44s2tv . Pokusao sam u njihovom savezu da probudim svest i da im objasnim kakav im je vodja koji se potpisuje ko  Fallen_Empire i dosao sam do konstatacije da je vecina sa njim zato sto im pruza zastitu, zamislite molim vas zastitu..ne znam dal ste igrali nekad cs, zamislite bota koji jednim metkom pogadja sve? i samo lete hedovi a ostatak mu se divi zbog toga..jel to cast? jel to snaga? moj mali bratic od 5 ipo god moze da vam napravi program koji ce vam oplemeniti igru strasno jer on tako mali zna sta je dobro a sta ne za razliku od nekih ovde :) evo ovako, pod uslovom da niko ne zeli da se reklamira preko vas, i da ne mozete naci spoznora jer ste na losem glasu, napravite da oni koji kupuju dijamante da mogu medjusobno da se napadaju bez kontakta sa normalnim delom sveta koji ih ne kupuje :) voleo bih da ova poruka dodje do nekog iz uprave imperija a ne da mi dajete tu neke odgovore tipa..da ti operem sajbnu(vratice se rode)..i tome slicno, i naravno nemoj odma da ide zakljucavanje teme :)

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Ajde malo da se igramo posteno?
« Одговор #1 послато: јул 21, 2014, 11:29:38 пре подне »
Игра је осмишљена тако како је осмишљена, нажалост ми ту не можемо много тога да променимо, нарочито што се тиче куповине дијаманата, избор играча је да ли ће да купује дијаманте или неће,да ли ће да игра или неће ову игру. Било је предлога више пута раније и на овом форуму и на другим форумима о томе да се направи неки свет у којем ће се играти без дијаманата али такви предлози нису никада наишли на одобравање тако да верујем да никада и неће направити тако нешто.

Као што си рекао у свом посту, студираш економију, ти би требао први да схватиш како се зарађује новац, а сигуран сам да је циљ ове игре првенствено зарада.  ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже dexy

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Ajde malo da se igramo posteno?
« Одговор #2 послато: јул 21, 2014, 11:37:15 пре подне »
objasnio sam vec da je to moj druze nestrucnost, zamisli da mercedes prodaje kikiriki? vama trebaju sponzori koji ce placati za vase reklame u igri i tu leze mnogo vece pare od prodaje dijamanata. Ovo sto je osmisljena ovako na prodaji dijamanata je poput siromasne zemlje koja drugima prodaje svoje sirovine pa od tih drugih kupuje gotove proizvode nastale od tih sirovina. Novac jeste bitan al i nacin sticanja jos bitiniji :) mislite o tome

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Ajde malo da se igramo posteno?
« Одговор #3 послато: јул 21, 2014, 11:42:37 пре подне »
Друже, што се тиче зараде новца за власнике Империје Онлајн, реклама, спонзора и осталог,,,,очигледно си омашио тему,,,веруј ми да ме то не занима, а чисто сумњам да занима доста људи на овом форуму.

Ако конкретно имаш неких проблема везаних за игру ти реци, а што се тиче овог економског дела функционисања фирме сигуран сам да имају стручан кадар који о томе брине.  ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже dexy

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Ajde malo da se igramo posteno?
« Одговор #4 послато: јул 21, 2014, 11:44:10 пре подне »
mozes li mi dati neku adresu gde mogu da posaljem email tom strucnom kadru?

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Ajde malo da se igramo posteno?
« Одговор #5 послато: јул 21, 2014, 11:46:29 пре подне »
Немам такву адресу, погледај на Google-у, нађеш званичну страницу фирме Империја Онлајн, сигуран сам да имају неки контакт за те пословне предлоге .

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже kida66

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 192
  • Углед: +189/-48
    • Погледај профил
Одг: Ajde malo da se igramo posteno?
« Одговор #6 послато: јул 21, 2014, 11:58:28 пре подне »
guglaj malo  :) :) :)

Ван мреже dexy

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Ajde malo da se igramo posteno?
« Одговор #7 послато: јул 21, 2014, 12:02:27 поподне »
nasao sam ih

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Ajde malo da se igramo posteno?
« Одговор #8 послато: јул 21, 2014, 12:10:27 поподне »
brawo :)

Ван мреже dexy

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Ajde malo da se igramo posteno?
« Одговор #9 послато: јул 21, 2014, 12:13:43 поподне »
baci 5 :)

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Ajde malo da se igramo posteno?
« Одговор #10 послато: август 30, 2014, 11:36:22 пре подне »
cekamo  jos  podgovor ;)