Аутор Тема: ZASTO NEMAM MESTA DA GRADIM CENTRAIZACIJE  (Прочитано 674 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже batasic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
ZASTO NEMAM MESTA DA GRADIM CENTRAIZACIJE
« послато: април 03, 2014, 20:56:42 поподне »
Zasto neki ljudi poput mene nemaju mesta da grade centralizacije, jel ste zguzili 4 igraca oko mene a vecina su napustena carstva i ja nemogu da se razvijam i zasto necete da odgovorite kad vas covek lepo pita putem maila, svaka vam cast administratori! a kad sam ovo pitao pre mesec dana rekli ste "imali ste takve srece sta da se radi" pa jel ovo neka zajebancija? imam 3 centralizacije koje ne mogu da napravim... bar mozete da otkljucate ekskluzivne zone pored...

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: ZASTO NEMAM MESTA DA GRADIM CENTRAIZACIJE
« Одговор #1 послато: април 03, 2014, 22:30:53 поподне »
Daj nam sliku mape.... Ovako teško da može bilo ko da ti odgovori...

Ван мреже batasic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: ZASTO NEMAM MESTA DA GRADIM CENTRAIZACIJE
« Одговор #2 послато: април 04, 2014, 01:11:31 пре подне »
http://prntscr.com/36rdle       oko mene dva napustena carstva, a ja koji igram nemam gde da pravim provincije, bio bih vam jako zahvalan kad bi mi omogucili da pripojim teretorije koje se nalaze u ekskluzvnim zonama tih napustenih carstava. hvala unapred.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: ZASTO NEMAM MESTA DA GRADIM CENTRAIZACIJE
« Одговор #3 послато: април 04, 2014, 01:16:42 пре подне »
http://prntscr.com/36rdle       oko mene dva napustena carstva, a ja koji igram nemam gde da pravim provincije, bio bih vam jako zahvalan kad bi mi omogucili da pripojim teretorije koje se nalaze u ekskluzvnim zonama tih napustenih carstava. hvala unapred.
Кликните на ова поља око вашег царства и појавиће вам се опција за припајање.

http://prntscr.com/36rf6g

Поље ексклузивне  зоне других играча не можете да припојите.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: ZASTO NEMAM MESTA DA GRADIM CENTRAIZACIJE
« Одговор #4 послато: април 04, 2014, 01:21:01 пре подне »
Da... polja ekskluzivne zone drugih igrača, zaista ne mogu da se pripoje. Ako nisi u mogućnosti da propojiš ova 2 polja koja ti je Dark pokazao, ostaje ti jedino da pripojiš nekog vazala.... Stvarno nemaš sreće sa pozicijom i aktivnošću tvojih komšija..

Ван мреже Jiggyoh

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: ZASTO NEMAM MESTA DA GRADIM CENTRAIZACIJE
« Одговор #5 послато: април 04, 2014, 02:12:51 пре подне »
Prevarise coveka :) Stvarno ne moze nista da pripoji, pokusavao je sve, stvarno mislim da je realno da se ovim sto ne igraju otudje te zone, nije malo 3 provincije sto covek ne moze da dige, nikako nije malo.

Ван мреже batasic

  • Редов
  • *
  • Поруке: 4
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: ZASTO NEMAM MESTA DA GRADIM CENTRAIZACIJE
« Одговор #6 послато: април 04, 2014, 02:23:43 пре подне »
Ne mogu da pripojim tu gde je pokazano probao sam to jos ranije ne bih slao poruku na forum i na mail administratorima iz cista mira... ne shvatam stvarno kako to moze da se desi... ja mogu max 8 centralizacija to nije u redu zasto onda na igrici postoji 20 ili koliko vec kad ne mogu da se prave... nejasno totalno

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: ZASTO NEMAM MESTA DA GRADIM CENTRAIZACIJE
« Одговор #7 послато: април 04, 2014, 10:23:42 пре подне »
Слажем се са вама. Тај проблем ће ускоро бити размотрен.  :)


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже veljko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: ZASTO NEMAM MESTA DA GRADIM CENTRAIZACIJE
« Одговор #8 послато: април 18, 2014, 11:51:19 пре подне »
Iovo nije fer igraci koji neigraju  dobijaju dobra mesta a ja tu nemogu koloniju,vazal,vojna stanica i drugo staviti zbog igraca koji neigraju a tu se nalaze zahtevam da se izbace sa mape igraci koji neigraju smetaju nama igracima koji igramo ja sad zelim provinciju tamo gde se nalazi slika ove zene stene gde su da napravim koloniju ili provinciju sta vec ali nemogu jer cu se onda graniciti sa njenom eskluzivnom zonom a ona uopste neigra vidite : http://www105.imperiaonline.org/imperia/game_v6/game/village.php .
Tamo gde su one stene tu zelim da imam provinciju ne  u njenom nego u sredini ali nemogu jer bi se granicio sa njenom eskluzivnom zonom zelim  da je izbrisete sa mape jer neigra ako pocne da igra nek napravi negde drugde selo gde ima mesta ili je pomerite ako moze dole malo ili da mi date njenu eskluzivnu zonu.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: ZASTO NEMAM MESTA DA GRADIM CENTRAIZACIJE
« Одговор #9 послато: април 18, 2014, 11:57:48 пре подне »
Iovo nije fer igraci koji neigraju  dobijaju dobra mesta a ja tu nemogu koloniju,vazal,vojna stanica i drugo staviti zbog igraca koji neigraju a tu se nalaze zahtevam da se izbace sa mape igraci koji neigraju smetaju nama igracima koji igramo ja sad zelim provinciju tamo gde se nalazi slika ove zene stene gde su da napravim koloniju ili provinciju sta vec ali nemogu jer cu se onda graniciti sa njenom eskluzivnom zonom a ona uopste neigra vidite : http://www105.imperiaonline.org/imperia/game_v6/game/village.php .
Tamo gde su one stene tu zelim da imam provinciju ne  u njenom nego u sredini ali nemogu jer bi se granicio sa njenom eskluzivnom zonom zelim  da je izbrisete sa mape jer neigra ako pocne da igra nek napravi negde drugde selo gde ima mesta ili je pomerite ako moze dole malo ili da mi date njenu eskluzivnu zonu.
Морате сачекати није могуће брисање кориничких налога а као што видите администрација ће  размотрити проблем и наћи решење.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже veljko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: ZASTO NEMAM MESTA DA GRADIM CENTRAIZACIJE
« Одговор #10 послато: април 19, 2014, 23:58:06 поподне »
Ok hvala.

Ван мреже veljko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-1
    • Погледај профил
Одг: ZASTO NEMAM MESTA DA GRADIM CENTRAIZACIJE
« Одговор #11 послато: април 20, 2014, 00:11:41 пре подне »
Nigde nema gde se pohvaljuju admini i gamemasteri pa cu ovde da pohvalim globalnog modelatotora Ivan-dark .Zeli da izadje u susret drugim igracima i nikad se ne nervira .po meni on je najbolji globalni modelator (nisam siguran da li je to najvisi cin ako jeste zasluzio ga je ).

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: ZASTO NEMAM MESTA DA GRADIM CENTRAIZACIJE
« Одговор #12 послато: април 20, 2014, 02:07:05 пре подне »
Nigde nema gde se pohvaljuju admini i gamemasteri pa cu ovde da pohvalim globalnog modelatotora Ivan-dark .Zeli da izadje u susret drugim igracima i nikad se ne nervira .po meni on je najbolji globalni modelator (nisam siguran da li je to najvisi cin ako jeste zasluzio ga je ).
Хвала. ;)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6