Аутор Тема: Predlog za V6  (Прочитано 664 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

JaSamZIR

  • Гост
Predlog za V6
« послато: април 03, 2014, 16:48:49 поподне »
Moj predlog je da se ukinu bonusi velikana vezani za spijunazu i kontraspijunazu. Ova za spijunazu iskreno da kazem nikad nisam ni video a mislim da nikad necu ni videti a za kontra spijunazu vidjam kod svakog velikana. Smatram da su ti bonusi potpuno beskorisni i da stete normalnom toku igre.

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Predlog za V6
« Одговор #1 послато: април 03, 2014, 17:37:11 поподне »
Ovo je ratna igra... Mnogi zaborave na to... Zato su bonusi za špijunažu i kontrašpijunažu izuzetno bitni... Pogotovu za špijunažu jer se taj bonus mnogo teže i ređe dobija....
I naravno da se to neće menjati.... ;)

JaSamZIR

  • Гост
Одг: Predlog za V6
« Одговор #2 послато: април 03, 2014, 19:30:30 поподне »
Rekao si da je ratna igra, naravno da jeste i da mnogi zaborave na to. Kako mogu da zaborave kada je ovo ratna igra i sam si rekao. To je potpuno besmislen razlog da bonusi za spijunazu i kontru  postoje, pogotovo sa ovolikom razlikom u njihovom dobijanju. Rekao si da su ovi bonusi posebno bitni za spijunazu jer se taj bonus mnogo redje dobija. To vec posteno da ti kazem ne razumem sta si hteo reci. Kako moze biti  postojanje nekog bonusa bitno ako se on mnogo retko dobija. Njegovo postojanje je bitno samo u stetnom smislu po igru zato sto se on mnogo manje dobija. A to da li ce se promeniti ili nece videcemo kako ce oni tamo da odluce kada im Martina ili Ivan-dark proslede moj predlog.

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: Predlog za V6
« Одговор #3 послато: април 03, 2014, 20:57:16 поподне »
Rekao si da je ratna igra, naravno da jeste i da mnogi zaborave na to. Kako mogu da zaborave kada je ovo ratna igra i sam si rekao. To je potpuno besmislen razlog da bonusi za spijunazu i kontru  postoje, pogotovo sa ovolikom razlikom u njihovom dobijanju. Rekao si da su ovi bonusi posebno bitni za spijunazu jer se taj bonus mnogo redje dobija. To vec posteno da ti kazem ne razumem sta si hteo reci. Kako moze biti  postojanje nekog bonusa bitno ako se on mnogo retko dobija. Njegovo postojanje je bitno samo u stetnom smislu po igru zato sto se on mnogo manje dobija. A to da li ce se promeniti ili nece videcemo kako ce oni tamo da odluce kada im Martina ili Ivan-dark proslede moj predlog.

Ja tebe razumem... ti očigledno nisi razumeo mene... :) ... izvini ako nisam bio dovoljno jasan...
Ajde ovako da probam da objasnim: da li su štetne osobine bonusa na farme, bonusa na proizvodnju resursa, bonusa na trgovački potencijal, bonusa na darove iz kovčega, bonusa na zadovoljstvo.... Da li su štetni bonusi koje daje čuvar tvrđave, bonus na povećanje kapaciteta garnizona, bonus na odbrambenu vojsku... Jednostavno nisu štetni ti bonusi...
Neko od igrača podređuje svoju igru farmanju i njemu su svi ekonomski bonusi, da me neko pogrešno ne shvati, "dar od boga" i mnogo mu znače u razvijanju naloga... Drugi igrači, svoju igru podređuju ratovanju i samo ratovanju... Za ove druge, svi vojni bonusi su mnogo preči i draži jer im olakšavaju igru, lakše špijuniraju, lakše se štite od špijunaže...
Činjenica je da su ti bonusi koji se dobijaju, čista sreća/nesreća... Ali zato je i svima ostavljena mogućnost resetovanja veština cara ili guvernera... doduše, to košta 20 dijamanata, ali se može resetovati i  na taj način probati da se za svog cara dobiju baš one osobine koje su nam potrebne da svoju igru učinimo boljom i lakšom.... :)

JaSamZIR

  • Гост
Одг: Predlog za V6
« Одговор #4 послато: април 03, 2014, 23:44:37 поподне »
Ne trebas ti meni nista da objasnjavas. A necu ni ja tebi zato sto nikakvu korist nemam od toga da u opste diskutujem sa tobom o ovom predlogu. Ako ne volis ratove onda nemoj ni da igras ovu igru na Fb mozes naci mnogo mirnije igrice. Ja sam postavio predlog i meni je bitno samo da vide one osobe koje trebaju i proslede taj isti dalje. U zivotu postoji izreka "Ako ne mozes pomoci coveku, nemoj da mu odmazes" zato nemoj da se mesas.

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Predlog za V6
« Одговор #5 послато: април 03, 2014, 23:58:45 поподне »
Ne trebas ti meni nista da objasnjavas. A necu ni ja tebi zato sto nikakvu korist nemam od toga da u opste diskutujem sa tobom o ovom predlogu. Ako ne volis ratove onda nemoj ni da igras ovu igru na Fb mozes naci mnogo mirnije igrice. Ja sam postavio predlog i meni je bitno samo da vide one osobe koje trebaju i proslede taj isti dalje. U zivotu postoji izreka "Ako ne mozes pomoci coveku, nemoj da mu odmazes" zato nemoj da se mesas.


Замолио бих те да поштујеш друге чланове форума, њихово мишљење и право да га изнесу,,,,исто као што и сви остали поштују твоје мишљење које износиш у постовима у скоро свакој теми коју неко отвори на форуму у последње време. Тако да нема потребе да се Лакију тако обраћаш нити да му говориш да ли да се меша или не, сматрам да ништа лоше није рекао да би се ти нашао увређеним.  ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже Sagittarius82nbg

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 85
  • Углед: +22/-6
    • Погледај профил
Одг: Predlog za V6
« Одговор #6 послато: април 04, 2014, 00:03:09 пре подне »
Laki zasto gubis vreme sa farmerima u objasnjavanju ? ne kapira da su neke cake napravljene za one sto imaju dijamante da bi eto kupovali ... nekome je lakse u dupe turiti nego u glavu :))
Lako je prutu da se sokoli,dok bije decu njega ne boli :D

Ван мреже jocky-zeus

  • Редов
  • *
  • Поруке: 11
  • Углед: +103/-2
    • Погледај профил
Одг: Predlog za V6
« Одговор #7 послато: април 04, 2014, 00:11:21 пре подне »
Ne trebas ti meni nista da objasnjavas. A necu ni ja tebi zato sto nikakvu korist nemam od toga da u opste diskutujem sa tobom o ovom predlogu. Ako ne volis ratove onda nemoj ni da igras ovu igru na Fb mozes naci mnogo mirnije igrice. Ja sam postavio predlog i meni je bitno samo da vide one osobe koje trebaju i proslede taj isti dalje. U zivotu postoji izreka "Ako ne mozes pomoci coveku, nemoj da mu odmazes" zato nemoj da se mesas.

za pocetak ko god da si,, nije lepo se tako ponasati prema coveku koji zeli samo da ti pomogne,, prvo procitaj sta ti je napisao pa onda kritikuj ili sta vec....
drugo, LAKI  je legenda IO , decko, Laki moze da ti drzi predavanja danima  o ovoj igri i o ratovima, strategijama i td. znaci treba da ti bude cast sto ti se obratio...
i za kraj sine ako si sisao sa planine,, prvo se nauci kulturi ,, pa onda pisi

JaSamZIR

  • Гост
Одг: Predlog za V6
« Одговор #8 послато: април 04, 2014, 00:15:09 пре подне »
hahahah ok u pravu ste

JaSamZIR

  • Гост
Одг: Predlog za V6
« Одговор #9 послато: април 04, 2014, 00:19:50 пре подне »
Sto se tice tog predavanja smatram da znam sve sto je potrebno a to da li mene neko moze da uci, odgovor je samo ona ekipa oblak, killerubica, tutuban,mm a od ostalih ne smatram da mogu nesto saznati sto ne znam. Normal u pravu si izvinjavam se.