Аутор Тема: Српски спам!  (Прочитано 144554 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #270 послато: јануар 02, 2013, 12:43:40 поподне »
i kako je narode zivi ste li :D

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #271 послато: јануар 02, 2013, 12:45:03 поподне »
srecna nova jowke  :) pa evo ja se jos uvek ozivljavam...

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #272 послато: јануар 02, 2013, 12:46:28 поподне »
HAHAHAH :D pa dob desava se to posle pijanke :D

Ван мреже jowke

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 279
  • Углед: +42/-13
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #273 послато: јануар 02, 2013, 12:46:45 поподне »
i tebi takodje :D

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #274 послато: јануар 02, 2013, 13:40:08 поподне »
Puno zdravlja, ljubavi, zajebancije, dobre finansije, sex bez reklamacije i sto manje sekiracije u Novoj 2013. Srecna Nova godina

Ван мреже TUTUBAN

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 63
  • Углед: +25/-5
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #275 послато: јануар 02, 2013, 17:52:39 поподне »
KAO STO NEKO U RASPRAVI RECE, KADA MACKA NIJE TU MISEVI KOLO VODE...neki su ove zestoko iskoristili martinino odsustvo, i sada kada je sve zavrseno naravno da je za ocekivati da ona nece moci da ispravi nista. jako perfidno uradjeno!!!! Martina je inace jedan od najkorektnijih admina, MO35 svaka pohvala za obavljanje svog posla a i respect jer je predvodio srbe na svetskom. a sto se pojedinih moderatora tice krajnje neprofesionalan odnos na forumu, presudjivanje, raspravljanje i ostalo ne prilici . naravno kao i uvek, mikcov ekip ne moze da izdrzi pa se sama hvali tigerima, dijamantima i moderatorima...te ce tako nadam se biti ustanovljeno ciji je to brat moderator zdusno podrzao mikca i kompaniju. slike i poruke ce biti dostavljene martini na proveru

Ван мреже rstdalibor

  • Редов
  • *
  • Поруке: 13
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #276 послато: јануар 02, 2013, 18:06:34 поподне »
Dok se drugima vracaju vojske nama se zakljucavaju teme. Imajuci sve to u vidu ovim putem zelim javno da se oprostim od IO tima, igre i svih casnih igraca i pozelim im sve najbolje u novoj 2013.

Samo jos jedan komenatar i to je sve sto ce IO da dobije od mene: namestanje ratova nije zabranjeno, zato Vas molim da na vreme pravila igre menjate a ne da govorite da namestanje nije zabranjeno a u vasim pravilima stoji da je pushing accounta zabranjen. Ja stvarno onda neznam ko okupi sav ovaj nepismen narod da radi za IO tim! Imajuci sve to u vidu nalazim da je jedini logican korak da se zavrsi sa igranjem. Na youtube-u imat cete besplatnu reklamu kako ste nepismeni, da neznate sta je hackiran acc, da neznate sta je pushing accounta, itd... a sada da li ce to biti reklama ili antireklama to ce narod da prosudi ne samo na youtube-u nego i na svim gamerskim forumima koje ja uspem da pronadjem.

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #277 послато: јануар 02, 2013, 18:49:49 поподне »
pa to moze i preko fb-a da se reklamira dalibore tako da prosledi to cu i ja preko svoje stranice pab-a da reklamiram jer je stvrano sramota ko radi ovde .. cast izuzecima a malo ih je ... i definitivno razmisljam da skroz napustim IO kao i jos mnogi clanovi r93

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #278 послато: јануар 02, 2013, 18:57:32 поподне »
Можете слободно и директно мене да прозивате, нисам од оних који не примају критике, али смешно је да оптужујете некога без аргумената afro
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #279 послато: јануар 02, 2013, 19:05:41 поподне »
ja licno za tebe nista nisam rekao.. vec zna se za koga..  .. ali ne treba ni polemisati neke stvari ako nemozes pomoci jbg .... evo od clana svog dobih sliku kako se neki lik hvali kako mu brat moderator i tako http://prntscr.com/nvyfz

znaci u temi su tamo bila postavljena lepo pitanja.. da se dokaze hakovanje .. drugo namesteni ratovi .. de jasno pise sto je dalibor objasnio da u pravilima igre to nije dozvoljeno a onda dodje administrator i kaze kao nigde ne pise da je zabranjen dogovor namestanja rata.. aj sad ti meni reci ko je ovde ludd??

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #280 послато: јануар 02, 2013, 19:10:36 поподне »
ja licno za tebe nista nisam rekao.. vec zna se za koga..  .. ali ne treba ni polemisati neke stvari ako nemozes pomoci jbg .... evo od clana svog dobih sliku kako se neki lik hvali kako mu brat moderator i tako http://prntscr.com/nvyfz

znaci u temi su tamo bila postavljena lepo pitanja.. da se dokaze hakovanje .. drugo namesteni ratovi .. de jasno pise sto je dalibor objasnio da u pravilima igre to nije dozvoljeno a onda dodje administrator i kaze kao nigde ne pise da je zabranjen dogovor namestanja rata.. aj sad ti meni reci ko je ovde ludd??

Не бих желео да се упуштам у расправу око тога стварно више не могу нити желим... :)

А то сам написао за људе који су писали о мени, не теби лично afro
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #281 послато: јануар 02, 2013, 19:18:22 поподне »
a evo imam ja pitanje sad jedno za tebe bez rasprave saznah od saveznika bivseg da si rekao da smo mi necasno uzeli zlato u r93 .. pa sad mi pojasni po cemu to i kako ?

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #282 послато: јануар 02, 2013, 19:39:12 поподне »
kao i obicno svi beze od odgovora.. sve ljudine .. aj uzdravlje

Ван мреже Crvena.Zvezda

  • Капетан
  • ****
  • Поруке: 332
  • Углед: +5/-1
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #283 послато: јануар 02, 2013, 19:45:13 поподне »
Не бежим од одговора, него нисам један од оних што ће јавно да пљују и блате друге... Честитао сам вам на успеху, али кажем да сам разочаран начином на који сте то постигли...
Ако те занима моје мишљење, можеш га добити преко приватне поруке... afro
« Последња измена: јануар 02, 2013, 19:49:49 поподне Crvena.Zvezda »
Who mess with the best die like all the rest !!!

http://www.youtube.com/watch?v=iJxZKJP65Rg

Ван мреже sagittarius82

  • Редов
  • *
  • Поруке: 7
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Српски спам!
« Одговор #284 послато: јануар 02, 2013, 19:51:18 поподне »
pa reci mi ga bas me interesuje ..