Аутор Тема: Diskusije o Kvalifikacijama  (Прочитано 13637 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже mikac0901

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #195 послато: јул 05, 2013, 12:09:30 поподне »
Mikac druze, ocigledno nam ne ide razgovor... Ajde da igramo i ne prepucavamo se  :D
Ko kako misli da mu je najbolje tako nek radi  ;)

I da stavimo tacku na ovu pricu ovde na forumu....
u potpunosti se slazem:)ajde pozz i sretno

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #196 послато: јул 05, 2013, 12:28:45 поподне »
Mogli bi svi malo da spuste loptu dole.
Pre svega treba da vam bude jasno da vatru na obe strane pale oni koji nisu čak ni učesnici svetskog prvenstva.
Između Srbije i Hrvatske je tanak led jer nam je istorija takva i vi moramo biti obazrivi kako se ponašamo ili će taj led pući.
Dok su kvalifikacije bile u toku ,mrki sa kojim se ja super slažem već duže vreme me je pitao dal ćemo se klati ili sarađivati.
Predložio sam saradnju iz razloga jer bi to neprijateljstvo ponelo sasvim druge razmere koje bi nas odaljile od suštine prvenstva i igrali bi kao u nekom cs svetu gde bi jedni druge uništavali,međutim na svetskom bi na taj način samo olakšali drugima da se izbore za neku medalju.
Mrki zna kako ja igram a i ja znam kako on igra i mogu vam reći da nam ekonomska razvijenost neprijatelja nikada nije predstavljala problem da im ozbiljno zagrejemo situaciju.
Što se saše montane tiče nominovan je za izbacivanje jer je pokazao preveliku privrženost hrvatskim igračima i ostali nisu mogli biti sigurni da bi u nekim trenutcima nezadovoljstva ili nečeg slično mogao napraviti korak koji bi štetio našem timu.Ja sam se protivio da se odma priča o izbacivanju dok ga ne upoznamo ali je po mom mišljenju jako brzo prikazao sebe kao vrlo nestabilnu osobu koja je sklona neadekvatnom ponašanju.

Još jednom ponavljam da se ne treba obazirati na priče pojedinaca koji nisu ni učesnici prvenstva već samo misle da su pametni.
Goronjine izjave na hrvatskom forumu morate zanemariti jer je to "GORONJA" ,a ja još nisam upoznao ni jednog hrvata koji nema loše mišljenje o njemu.

Horus

  • Гост
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #197 послато: јул 05, 2013, 12:41:28 поподне »
Horuse šta imaš protiv piroćanaca?  :D Znaš kako je nastala Sićevačka klisura? Piroćanac izgubio dinar pa ga celu noć tražio.  afro
nemam nista, samo radim usporedbu  ;D  jer jedan pirocanac je beogradjanin isto toliko koliko je mrki zagrepcanin, ili jos nedaj boze purger  :o

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #198 послато: јул 05, 2013, 12:52:15 поподне »
nemam nista, samo radim usporedbu  ;D  jer jedan pirocanac je beogradjanin isto toliko koliko je mrki zagrepcanin, ili jos nedaj boze purger  :o
jaka stvar bit zagrepčanin... 99% hercegovaca ga čini takvim kakav je, tele jedno....

nego, sere mi se više i od jednih i od drugih, majke mi...

al dobro, eto bar znate zašto je naš Horus aka Konjko izbačen u roku 5minuta iz saveza....:D 
sram te bilo konju, tako ići po drugim državama i pričati o svojim predstavnicima nacije... srami se.. i gledaj nas dok se igramo... :)

jedan naš član je rekao, citiram: "ko prvi sjebe, sjebo je!" eto, ja ću se držat toga, vi kako hoćete..:)

Horus

  • Гост
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #199 послато: јул 05, 2013, 15:16:57 поподне »
jaka stvar bit zagrepčanin... 99% hercegovaca ga čini takvim kakav je, tele jedno....

nego, sere mi se više i od jednih i od drugih, majke mi...

al dobro, eto bar znate zašto je naš Horus aka Konjko izbačen u roku 5minuta iz saveza....:D 
sram te bilo konju, tako ići po drugim državama i pričati o svojim predstavnicima nacije... srami se.. i gledaj nas dok se igramo... :)

jedan naš član je rekao, citiram: "ko prvi sjebe, sjebo je!" eto, ja ću se držat toga, vi kako hoćete..:)
jest, sramim se, duboko se sramim sto si ti predstavnik moje nacije :( :-[ i siguran sam da martina nece dozvoliti da i ovaj forum opoganis svojim uvredama i psovkama , jer ako ti tiger dozvoljava da ljude zoves konjima, mislim da ti to tu nece proci

Ван мреже mrki88

  • Редов
  • *
  • Поруке: 12
  • Углед: +5/-8
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #200 послато: јул 05, 2013, 15:32:34 поподне »
jest, sramim se, duboko se sramim sto si ti predstavnik moje nacije :( :-[ i siguran sam da martina nece dozvoliti da i ovaj forum opoganis svojim uvredama i psovkama , jer ako ti tiger dozvoljava da ljude zoves konjima, mislim da ti to tu nece proci

istina, imaš pravo.... ispričavam se plemenitoj životinji ako sam je uvrijedio.... tako korisnu životinju uspoređivati s tobom... gdje mi je bila pamet?? :(
Martina se inače čini pametna, nadam se da neće pogriješiti kao njezin kolega....
uostalom, opet počinješ sa zahtjevima i tražiš neka pravila na forumu, kladim se da joj je inbox pun tvojih poruka.... samo piši, ja odo igrat za Lijepu našu... :) :P

Ван мреже stevas

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 57
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #201 послато: јул 05, 2013, 15:35:10 поподне »
vidi ove dvojice , dosli ovde da se svadjaju  :D :D :D :D

Ван мреже goronja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #202 послато: јул 05, 2013, 16:28:11 поподне »
Mogli bi svi malo da spuste loptu dole.
Pre svega treba da vam bude jasno da vatru na obe strane pale oni koji nisu čak ni učesnici svetskog prvenstva.
Između Srbije i Hrvatske je tanak led jer nam je istorija takva i vi moramo biti obazrivi kako se ponašamo ili će taj led pući.
Dok su kvalifikacije bile u toku ,mrki sa kojim se ja super slažem već duže vreme me je pitao dal ćemo se klati ili sarađivati.
Predložio sam saradnju iz razloga jer bi to neprijateljstvo ponelo sasvim druge razmere koje bi nas odaljile od suštine prvenstva i igrali bi kao u nekom cs svetu gde bi jedni druge uništavali,međutim na svetskom bi na taj način samo olakšali drugima da se izbore za neku medalju.
Mrki zna kako ja igram a i ja znam kako on igra i mogu vam reći da nam ekonomska razvijenost neprijatelja nikada nije predstavljala problem da im ozbiljno zagrejemo situaciju.
Što se saše montane tiče nominovan je za izbacivanje jer je pokazao preveliku privrženost hrvatskim igračima i ostali nisu mogli biti sigurni da bi u nekim trenutcima nezadovoljstva ili nečeg slično mogao napraviti korak koji bi štetio našem timu.Ja sam se protivio da se odma priča o izbacivanju dok ga ne upoznamo ali je po mom mišljenju jako brzo prikazao sebe kao vrlo nestabilnu osobu koja je sklona neadekvatnom ponašanju.

Još jednom ponavljam da se ne treba obazirati na priče pojedinaca koji nisu ni učesnici prvenstva već samo misle da su pametni.
Goronjine izjave na hrvatskom forumu morate zanemariti jer je to "GORONJA" ,a ja još nisam upoznao ni jednog hrvata koji nema loše mišljenje o njemu.
Očito nisi onda upoznao ni jednog Hrvata,jer ja sam sa svima dobar,i oni samnom,ja nemam problema, opet imaš netočne navode ko i uvijek na IO. Barem tebe  Hrvati više vole nego mene, što je super zar ne, bičeš vjerojatno pošteđen :)

Ван мреже nidjobre

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 71
  • Углед: +9/-2
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #203 послато: јул 05, 2013, 16:37:19 поподне »
auuuuu jel mi to imamo opet nekog uljeza iz lijepe njihove  ;D
cccc,strasno,strasno,mora da se nema klime tamo na vasem forumu  :D :D :D
ahahahah nema klime  ;D

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #204 послато: јул 05, 2013, 16:37:35 поподне »
Upozoravam još jednom u protivnom tema će biti zaključana do daljnjeg.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #205 послато: јул 05, 2013, 17:04:43 поподне »
Očito nisi onda upoznao ni jednog Hrvata,jer ja sam sa svima dobar,i oni samnom,ja nemam problema, opet imaš netočne navode ko i uvijek na IO. Barem tebe  Hrvati više vole nego mene, što je super zar ne, bičeš vjerojatno pošteđen :)

Kao što već rekoh nisam upoznao osobu koja je o tebi rekla jedinu lepu reč ,ovo ti kažem iskreno nije mi cilj vređanje i svađa,tako da možeš pisati šta god ali mišljenje takvih osoba ne bi nikog pogađalo pa ni mene ;)
uživaj u igri.

P:S: jesam li ti rekao da i ja u selu imam goronju :D:D:D

Ван мреже goronja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #206 послато: јул 05, 2013, 17:38:14 поподне »
Kao što već rekoh nisam upoznao osobu koja je o tebi rekla jedinu lepu reč ,ovo ti kažem iskreno nije mi cilj vređanje i svađa,tako da možeš pisati šta god ali mišljenje takvih osoba ne bi nikog pogađalo pa ni mene ;)
uživaj u igri.

P:S: jesam li ti rekao da i ja u selu imam goronju :D:D:D

onda si samo upoznavao moje neprijatelje, evo imaš tamo u R 5 u savezu, pa pitaj svakog pojedinačno trenutno 26 duša,  a biće ih još, pa da popravim tu statistiku, a mogu ti njih još preporučiti, pa eto da ti razbijem tu dilemu voli me - nevoli, a i teško je prihvatiti istinu kad kažeš nekome pa te ta osoba više nevoli i ima samo ružnu riječ, ima toga da,da

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #207 послато: јул 05, 2013, 17:47:02 поподне »
hmmm 26 članova... vidim ja tamo moje stare prijatelje :D tipa lu575 koji je italijan ako se ne varam....
Vidiš upravo tu u tom savezu su 3 osobe koje su mi pričale da te ne vole...

Ван мреже goronja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 0
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #208 послато: јул 05, 2013, 18:04:38 поподне »
hmmm 26 članova... vidim ja tamo moje stare prijatelje :D tipa lu575 koji je italijan ako se ne varam....
Vidiš upravo tu u tom savezu su 3 osobe koje su mi pričale da te ne vole...
Eto vidiš da neznaš, i te tri osobe ne postoje, jer svi su jednoglasni za mene, i vole me, drugo, lu je žensko iz Brazila kojoj je majka umrla nedavno i napustila Imperiju

Ван мреже madjasrbija

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 471
  • Углед: +91/-18
    • Погледај профил
Одг: Diskusije o Kvalifikacijama
« Одговор #209 послато: јул 05, 2013, 19:42:56 поподне »
sta je bre ovo,kakve su ovo rasprave dok me nema  >:( hmhmhmh
kad macka nije tu,misevi kolo vode  :D :D
i gde su oni nasi reprezentativci sad kad trebam pisati reportaze  :D ajde,ajde nek se pojavi neko  :D