Аутор Тема: Cenzura 2  (Прочитано 3144 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Cenzura 2
« послато: фебруар 11, 2015, 20:15:31 поподне »
Voleo bih Ivane, zaista, da mi iskopiraš deo mog posta, bilo kog, u kome ja vređam i omalovažavam bilo koga... Ovako, kada komentarišeš, neko ko ne zna o čemu se radi, može svašta i da pomisli...
I zašto si Ivane, brže bolje zaključao moj post? Šta u njemu ima problematično? Što mi ne javi na skajp da ispravim i izmenim, kad me već imaš tamo za „prijatelja“?

Kažeš, dobio sam ban zbog vređanja administratorke??? O čemu ti to pričaš molim te?
Ja ni jednom rečju nisam uvredio dotičnu gospođicu niti sam jednom rečju pomenuo da je ona, daleko bilo, znala i učestvovala u bilo čemu nedozvoljenom i lošem. Mi nju možemo da volimo ili ne, to je lični izbor, ali ja sam ubeđen da ona nije znala šta njen prijatelj radi.  Znači, NISAM JA nju uvredio. Od mene, prema njoj nije potekla ni jedna jedina ružna reč, psovka ili bilo šta slično... Čak šta više, uvek respekt prema funkciji koju ona ima... Ako se ona osetila uvređeno što sam izneo istinu o nečasnom postupku njenog prijatelja, to je druga stvar. To je nisam ja uvredio – njen prijatelj je to uradio svojim nepromišljenim postupkom. I zbog njega ona treba da se oseća uvređeno a ne zbog mene. ...
E, sada, da li ona jeste ili nije nešto uradila po tom pitanju, to je druga stvar i ja neću ovde oko toga polemisati...

Druga stvar, ja na forumu nisam prijavio ni jednog igrača, nego sam samo kometarisao bitku dana, stariju u tom trenutku od 7 dana, što je dozvoljeno po pravilima internacionalnog foruma i po viđenju internacionalnog admina, a što sam ja u postu koji si ti brže bolje zaključao, u vidu slike komunikacije i pokazao. A morao sam Ivane, jer čim ja iznesem istinu, neko odmah obriše moj post.

Što se tiče tvog komentara da ja na forumu ponižavam i prikazujem nesposobnim članove IO tima, odmah da ti kažem, da ja nemam reč protiv dosadašnjih komentara i rada, Normala, Alekse, Isa i do sada tebe... Kažem do sada za tebe, jer je ovo prvi put da ja i ti na ovaj način komuniciramo. I iskreno, žao mi je zbog toga....Za ostale više manje.
Ipak, kao što si ti napisao deo iz pravila foruma, na forumu je zabranjeno:
1.    Provociranje korisnika foruma
2.   Nepoštovanje korisnika foruma i same igre
Taj deo bi najviše trebalo da se odnosi na „igrača od poverenja“ koji daje ovakav odgovor nekome:
http://prntscr.com/63tqvt -  Zaista bih voleo da mi ti prokomentarišeš ovaj način ophođenja, jer ako sam ja „omalovažavao“ i iskazivao „nepoštovanje“ prema nekome kao što ti reče, voleo bih samo da mi kažeš kako bi ti ovo obraćanje svog saradnika formulisao.

Činjenica je, možda se moje reči nekome ne sviđaju, ali sigurno je da u mojim rečima nema ni trunke nepoštovanja ni prema jednom članu srpskog IO tima niti prema srpskom adminu, niti prema bilo kom igraču... To nije moj nivo... Ti bi odlično trebalo da znaš iz dugogodišnje komunikacije samnom, da ja jednostavno nisam takav...

 Ali, kao što rekoh... Istina boli  a tebe Ivane, to ne bi trebalo da pogađa... ti nisi iz te priče.... ;)
« Последња измена: фебруар 11, 2015, 20:17:51 поподне LAKI »

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Cenzura 2
« Одговор #1 послато: фебруар 11, 2015, 23:17:01 поподне »
Једноставно,осећам се прозваним, ако неко коментарише у негативном контексту рад на форуму мојих колега и мене, ја тада морам да реагујем.

Да извлачим делове твојих  поруке овде стварно не желим али веруј ми има материјала за дискусију и негативне коментаре, или сам ја погрешно схватио.Извињавам се ако је тако.
Нај једноставније је и најбоље ако ти неки коментар,одговор ..или слично није по вољи или ти се не свиђа да то кажеш директно у теми ,,Лично,,

Цитираћи само један мали део

,,A ja,  sve što imam da pitam ili da kažem, to ću raditi na internacionalnom forumu, jer me tamo neće sigurno ni psovati ni vređati što pitam, neće me kažnjavati što kulturno  komnetarišem nepoštene postupke pojedinih igrača i njihovih „čuvara“...,,

Већине људу труди се да помогне играчима око игре и проводи драгоцено време на овом форуму, тако када чује да на пример  неко ко је радио овај посао и зна да све ово није лако овако прокоментарише није све једно..бар мени. ;) ;) ;)
« Последња измена: фебруар 12, 2015, 00:53:25 пре подне Ivan-dark »

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже ivica-

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 67
  • Углед: +10/-6
    • Погледај профил
Одг: Cenzura 2
« Одговор #2 послато: фебруар 12, 2015, 11:22:11 пре подне »
Једноставно,осећам се прозваним, ако неко коментарише у негативном контексту рад на форуму мојих колега и мене, ја тада морам да реагујем.

Да извлачим делове твојих  поруке овде стварно не желим али веруј ми има материјала за дискусију и негативне коментаре, или сам ја погрешно схватио.Извињавам се ако је тако.
Нај једноставније је и најбоље ако ти неки коментар,одговор ..или слично није по вољи или ти се не свиђа да то кажеш директно у теми ,,Лично,,

Цитираћи само један мали део

,,A ja,  sve što imam da pitam ili da kažem, to ću raditi na internacionalnom forumu, jer me tamo neće sigurno ni psovati ni vređati što pitam, neće me kažnjavati što kulturno  komnetarišem nepoštene postupke pojedinih igrača i njihovih „čuvara“...,,

Већине људу труди се да помогне играчима око игре и проводи драгоцено време на овом форуму, тако када чује да на пример  неко ко је радио овај посао и зна да све ово није лако овако прокоментарише није све једно..бар мени. ;) ;) ;)
Možete vi da pričate šta hoćete jer vam se može, ali cenzure ima. Šta vam smeta ako vas neko prozove a da je to tačno? Istina boli i razumem to ali Vaš posao je takav da to morate da prihvatite. Svaka kritika se najstrože kažnjava kao da smo u Severnoj Koreji.
Hvala administraciji na brzom odgovoru. Vi ste najbolji.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Cenzura 2
« Одговор #3 послато: фебруар 12, 2015, 11:41:07 пре подне »
Постоје јасна правила форума те вас молимо да се придржавате истих.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже ivica-

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 67
  • Углед: +10/-6
    • Погледај профил
Одг: Cenzura 2
« Одговор #4 послато: фебруар 13, 2015, 00:50:59 пре подне »
Постоје јасна правила форума те вас молимо да се придржавате истих.
Pravila postoje ali ne važe za sve.
 Usput da upitam zbog čega služi ovde rublika PRIJAVA PROBLEMA ako na svako pitanje se daje isti odgovor. Kontaktirajte saport......
Hvala administraciji na brzom odgovoru. Vi ste najbolji.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Cenzura 2
« Одговор #5 послато: фебруар 13, 2015, 01:13:30 пре подне »
Ивице, има огроман број почетника који пријављују неке ствари(које им нису јасне) и уз помоћ савета реше тај проблем.

После очигледне грешке, ако је играч оштећен иду на супорт да би му се то исправило.

Али има и оних који само  нажалост критикују рад других(то је ваљда најлакше).

Шта је форум?

Форум је веб апликација за провођење дискусија између његових чланова.

Сваки форум има своја правила о кориштењу. Уколико се не поштују, појединим члановима ће се забранити даље учествовање у дискусијама.



Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже don

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-3
    • Погледај профил
Одг: Cenzura 2
« Одговор #6 послато: фебруар 17, 2015, 16:07:10 поподне »
Cenzura postoji i na ovom forumu izrazena je u jako velikoj meri. Neadekvatne poruke, odnosno poruke koje se ne svidjaju moderatorima se munjevito brisu i to nemozete da poreknete. Takodje, Vase obracanje nama korisnicima foruma u mnogim slucajevima prelazi granicu kulturnog i prelazi na jako lican nivo. Shvatam da kritiku niko ne voli, ali u slucaju rada foruma kritika je vrlo pozeljna jer Vas bi trebala da usmerava sta da menjate u svom nacinu rada i ophodjenja prema korisnicima foruma. Nazalost ovde se svaka kritika uzima previse licno. Skrenuo bih paznju na cinjenicu da na mnogim forumima kritiku jako cene i cak se zahvaljuju na istoj jer je ona vodic svima koji se bave uredjivackim delom foruma. Ta bi praksa trebala i ovde da zazivi, a ne da se na svaku poruku reaguje brisanjem i kaznjavanjem korisnika. Uvredljive poruke naravno da treba sankcionisati, ali pristojne, normalne... mislim da to ne treba dirati.

-

Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Cenzura 2
« Одговор #7 послато: фебруар 17, 2015, 16:15:59 поподне »
don u cs 3 vas 10 ste ratovali protiv 2 čoveka
pa šta ste očekivali da savatate nekog?
njih dvojica su se savršeno pokrivala a vi niste bili aktivni i šta sad kukate?
jeste istina cs3 je rtav svet i iskreno uvrede koje tamo dele nema nigde ni u jednom realmu
vređaju se poroice nerođena i rođena deca se spominju u vrlo ružnom kontekstu..i to zbog čega? pojedinci baš iz tvog saveza nebi da je pravde imali prava na ip adresu na igrici a ne šta drugo
to što su vas dva čoveka nadigrala nema veze sa alarmima i adminima .probaj da svariš to
evo prešli smo u cs5 ima nas 5 pa dođite da se igramo  :)
« Последња измена: фебруар 17, 2015, 16:16:59 поподне GRIFIN1 »

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Cenzura 2
« Одговор #8 послато: фебруар 17, 2015, 16:26:15 поподне »
Cenzura postoji i na ovom forumu izrazena je u jako velikoj meri. Neadekvatne poruke, odnosno poruke koje se ne svidjaju moderatorima se munjevito brisu i to nemozete da poreknete. Takodje, Vase obracanje nama korisnicima foruma u mnogim slucajevima prelazi granicu kulturnog i prelazi na jako lican nivo. Shvatam da kritiku niko ne voli, ali u slucaju rada foruma kritika je vrlo pozeljna jer Vas bi trebala da usmerava sta da menjate u svom nacinu rada i ophodjenja prema korisnicima foruma. Nazalost ovde se svaka kritika uzima previse licno. Skrenuo bih paznju na cinjenicu da na mnogim forumima kritiku jako cene i cak se zahvaljuju na istoj jer je ona vodic svima koji se bave uredjivackim delom foruma. Ta bi praksa trebala i ovde da zazivi, a ne da se na svaku poruku reaguje brisanjem i kaznjavanjem korisnika. Uvredljive poruke naravno da treba sankcionisati, ali pristojne, normalne... mislim da to ne treba dirati.

-
Нормално да се предлози,мишљења,питања,шале и сви остали видови нормалне комуникације уважавају.
Али провокације,постављање саркастичних, циничних, увредљивих и сличних порука, и остављање истих да читају гости и чланови форума, то нема смисла.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже anjabanjanja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 24
  • Углед: +2/-2
    • Погледај профил
Одг: Cenzura 2
« Одговор #9 послато: фебруар 17, 2015, 21:35:57 поподне »
Cenzura postoji i na ovom forumu izrazena je u jako velikoj meri. Neadekvatne poruke, odnosno poruke koje se ne svidjaju moderatorima se munjevito brisu i to nemozete da poreknete. Takodje, Vase obracanje nama korisnicima foruma u mnogim slucajevima prelazi granicu kulturnog i prelazi na jako lican nivo. Shvatam da kritiku niko ne voli, ali u slucaju rada foruma kritika je vrlo pozeljna jer Vas bi trebala da usmerava sta da menjate u svom nacinu rada i ophodjenja prema korisnicima foruma. Nazalost ovde se svaka kritika uzima previse licno. Skrenuo bih paznju na cinjenicu da na mnogim forumima kritiku jako cene i cak se zahvaljuju na istoj jer je ona vodic svima koji se bave uredjivackim delom foruma. Ta bi praksa trebala i ovde da zazivi, a ne da se na svaku poruku reaguje brisanjem i kaznjavanjem korisnika. Uvredljive poruke naravno da treba sankcionisati, ali pristojne, normalne... mislim da to ne treba dirati.

-

evo ga opet ovaj Don Kalimero Pravopis ,lijepo sam ti rekao da ides malo radis ,zaradis sa tim tvojim pravopisom ,da usmeris, upotrebis,pretvoris u novce ,a ne ovdje gubis vreme zamajavajuci druge ljude .

Ван мреже kida66

  • Поручник
  • ***
  • Поруке: 192
  • Углед: +189/-48
    • Погледај профил
Одг: Cenzura 2
« Одговор #10 послато: фебруар 17, 2015, 21:43:17 поподне »
ma koje tu izvukao najdeblji kraj  ;D ;D ;D ;D

Ван мреже banostar

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 180
  • Углед: +21/-7
    • Погледај профил
Одг: Cenzura 2
« Одговор #11 послато: фебруар 18, 2015, 13:44:26 поподне »

Ван мреже don

  • Редов
  • *
  • Поруке: 10
  • Углед: +1/-3
    • Погледај профил
Одг: Cenzura 2
« Одговор #12 послато: фебруар 24, 2015, 11:50:07 пре подне »
don u cs 3 vas 10 ste ratovali protiv 2 čoveka
pa šta ste očekivali da savatate nekog?
njih dvojica su se savršeno pokrivala a vi niste bili aktivni i šta sad kukate?
jeste istina cs3 je rtav svet i iskreno uvrede koje tamo dele nema nigde ni u jednom realmu
vređaju se poroice nerođena i rođena deca se spominju u vrlo ružnom kontekstu..i to zbog čega? pojedinci baš iz tvog saveza nebi da je pravde imali prava na ip adresu na igrici a ne šta drugo
to što su vas dva čoveka nadigrala nema veze sa alarmima i adminima .probaj da svariš to
evo prešli smo u cs5 ima nas 5 pa dođite da se igramo  :)

- Ko o cemu vojnik o skracenju i k.... o postenju. Tako glasi narodna izreka koja se u vasem slucaju moze jako fino upotrebiti. Pominjes vredjanje i iznosis CS3 kao kriticnu tacku svih svetova ne obaziruci se da i druga strana vredja. Vredja najstrasnije sto moze. Takodje se ne osvrces na cinjenicu da je PecoKV kojeg uzimas za primer {jer on jedini koristi neke prostote} takodje dobija gro uvreda od strane Blekija i jos nekih iz Amon Ra sa kojima je do skoro bio u velikoj ljubavi i u istom savezu. Po njegovim recima tikva je pukla kad su ga pokrali za dije i izbacili iz saveza pod nekom optuzbom za spijuniranje itd... Medjutim, coveku 200 dija nikada nisu vratili. Sto se samog vredjanja tice to se desava apsolutno u svakom svetu ove igre. Uopsteno govoreci svuda gde je omogucena medjusobna komunikacija korisnika vredjanje postoji. Na primer na CS4 takodje vredjaju. Onog IOSS-a vredjaju erama unazad i to najstrasnije. Nekima iz Jorgovana su {koliko sam cuo} probleme u braku napravili bolesnici koji ne podnose protivnika. Nije CS3 izuzetak niti je gori od drugih svetova po vredjanju.
-Pominjes rat. Nas 10 protiv 2 igraca. To nije tacno. Bilo je 15 protiv 5 igraca. Poenta je da tih 5 protivnickih igraca nijednom nisu poslali off. Zamisli ti te igracine, raspale alarme i ratuju. Vojska im kuci Non-Stop. Ko dragstor, a cim ih napadnes sklanjaju Vojsku. Obratis se odgovornima, dobijes smesan odgovor da su provereni i dovidjenja. I da dodjemo u cs5 nista se nece promeniti. Ugasite alarme ili bar nek organizator igre krene da kaznjava sve zbog koriscenja softvera trece strane i mozemo da igramo kad god pozelite. Ne bi ste dugo potrajali siguran sam.


Ван мреже GRIFIN1

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 236
  • Углед: +225/-88
    • Погледај профил
Одг: Cenzura 2
« Одговор #13 послато: фебруар 24, 2015, 15:23:15 поподне »
- Ko o cemu vojnik o skracenju i k.... o postenju. Tako glasi narodna izreka koja se u vasem slucaju moze jako fino upotrebiti. Pominjes vredjanje i iznosis CS3 kao kriticnu tacku svih svetova ne obaziruci se da i druga strana vredja. Vredja najstrasnije sto moze. Takodje se ne osvrces na cinjenicu da je PecoKV kojeg uzimas za primer {jer on jedini koristi neke prostote} takodje dobija gro uvreda od strane Blekija i jos nekih iz Amon Ra sa kojima je do skoro bio u velikoj ljubavi i u istom savezu. Po njegovim recima tikva je pukla kad su ga pokrali za dije i izbacili iz saveza pod nekom optuzbom za spijuniranje itd... Medjutim, coveku 200 dija nikada nisu vratili. Sto se samog vredjanja tice to se desava apsolutno u svakom svetu ove igre. Uopsteno govoreci svuda gde je omogucena medjusobna komunikacija korisnika vredjanje postoji. Na primer na CS4 takodje vredjaju. Onog IOSS-a vredjaju erama unazad i to najstrasnije. Nekima iz Jorgovana su {koliko sam cuo} probleme u braku napravili bolesnici koji ne podnose protivnika. Nije CS3 izuzetak niti je gori od drugih svetova po vredjanju.
-Pominjes rat. Nas 10 protiv 2 igraca. To nije tacno. Bilo je 15 protiv 5 igraca. Poenta je da tih 5 protivnickih igraca nijednom nisu poslali off. Zamisli ti te igracine, raspale alarme i ratuju. Vojska im kuci Non-Stop. Ko dragstor, a cim ih napadnes sklanjaju Vojsku. Obratis se odgovornima, dobijes smesan odgovor da su provereni i dovidjenja. I da dodjemo u cs5 nista se nece promeniti. Ugasite alarme ili bar nek organizator igre krene da kaznjava sve zbog koriscenja softvera trece strane i mozemo da igramo kad god pozelite. Ne bi ste dugo potrajali siguran sam.
koga ti bre nazivaš k.....?! sram te bilo
isti si kao i tvoj saigrač peco koji u svakom realmu ima mutavca
u amon nikad nisam igrala nalog u cs3 je bio mrtav dok se nije završila era u 131 onda smo krenuli u 3ci da igramo pre toga ste ratovali sa milošem i anjom tako da molim te pre nego što počneš da prozivaš razmisli a to što su se njih dvojica umeju da se rasporede i igraju za razliku od nekih koji umeju samo da vređaju nije tema za forum ma koliko ti od toga želeo da napraviš atrakciju
i još jednom sram te bilo kad možeš da nazoveš žensko k..... makar i tačkice da ukucaš

tarantu

  • Гост
Одг: Cenzura 2
« Одговор #14 послато: фебруар 25, 2015, 12:46:28 поподне »
http://prntscr.com/63tqvt
KO ME MO38 ???
DA LI JE MOGUCE DA TAJ MO38 IMA SLIKU GOLACA KAKO SE KRESU NA KREVETU SA SVE LAP-TOPOM A MENE BANOVALI U 82 ZA OBUCENU ZADNJICU NA KOJOJ PISE FIGHT CLUB ?? OCU MOJ AVATAR DA SE VRATI