Светско првенство > Генерална дискусија

Светско првенство 2013

<< < (2/3) > >>

Martina:
Шта рећи на крају а не заплакати! Момци ви сте понос Србије! Имате 12 ратова и 0 пораза, показали сте да сте прави ратници и осветлали образ своје отаџбине, пре свега издржали сте до краја. Никад нисте посустали, били сте храбри, поносни и пре свега остали часни. Представили сте Србију у најбољем издању. Хвала јунаци наши!

Снага и Част храбри српски витезови! :)

Браво Србијо!  :-*

Normal:
Све честитке екипи Србије на одлично приказаној игри на светском првенству ове године, честитке репортерском тиму на као и увек до сада одличном извештавању о свим догађајима са такмичења и велико хвала свим играчима који су својим донацијама помогли нашој екипи на управо завршеном светском првенству.

Хвала и верним навијачима са српског форума који су пратили све што се дешавало.  ;)

Најискреније честитке репрезентацији Хрватске на освојеној златном медаљи као и свим другим репрезентацијама које су учествовале на светском првенству.

SrpskiVitez007:

--- Цитат: Martina  август 01, 2013, 16:29:36 поподне ---Шта рећи на крају а не заплакати! Момци ви сте понос Србије! Имате 12 ратова и 0 пораза, показали сте да сте прави ратници и осветлали образ своје отаџбине, пре свега издржали сте до краја. Никад нисте посустали, били сте храбри, поносни и пре свега остали часни. Представили сте Србију у најбољем издању. Хвала јунаци наши!

Снага и Част храбри српски витезови! :)

Браво Србијо!  :-*

--- Крај цитата ---

Е баш лепо расплакште нам Мартину.Шалим се  :D
Свака част,одушевили сте нас својом игром.Очекујемо исто догодине  ;D

banostar:
само  могу  рећи СВАКА ЧАСТ................ ;)

majstorinho87:
Sve cestitke mojim saigracima na borbenosti i istrajnosti, neke sam vec poznavao neke upoznao i drago mi je zbog toga,
pokazali smo ko su najbolji ratnici uz to se i lepo zabavili.
Martina i Normal hvala na podrsci i sto ste bili uz nas, Reporterima svaka cast na kreativnim reportazama i pesmama koje su ovo Svetsko ucinili slikovitim i lepsim. Naravno da ne zaboravim nase donatore, hvala vam.
Zelim svima lep odmor  :D

Jos jednom Hrvatima cestitke na medalji, uzivajte :D

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

[*] Претходна страна

Иди на пуну верзију