Рат за превласт > Генерална дискусија

Da li je realno ?

(1/3) > >>

Sofronijevic:
Koliko sam shvatio specijalnu medalju ce dobiti savez sa najvise dobijenih ratova ???? http://prntscr.com/8b3jke e sada da li je to realno ? Ovi imaju skoro cetiri puta manje vojnih bodova od nas, objavljuju pilece ratove mozda su u jednom presli 20k vojnih , svi nasi vojni bodovi su napravljeni u ratovima, i sada ce oni samo zato sto su potrosili vise zlata za objave i zato sto su igrali uglavnom low point ratove sa sitnim bodovima dobiti "ratnu medalju"... po mom misljenju to je debilno.

Igor_...:
mislim da ona slika i video s njihovog profila sve govore :d

Sofronijevic:
Mozda imamo drugaciji pogled na ratove , ali oni iz 22 rata nemaju vise vojnih bodova od nas koji smo odradili nekih 11 ratova... Nema se o cemu dalje pricati, ono su meni pileci ratovi, ok na pocetku 3,4k vojnih rat je ok, ali da ti za celu eru u x10 svetu ne predjes 30k vojnih u ratu pa onda se nema o cemu pricati ... i takav savez ce nositi medalju " ratnika " :D Ali dobro kako je tako je...svaka im cast na skupljenom zlatu za 22 rata :D

AleXXX.:
Па знаш како, кад би се гледало по војним бодовима савеза онда ни то није исправно јер ови већи могу да бију по дворцима и накупе
војне без ратова. Можда је боље овако. Ипак 22 рата су 22 рата па макар и по 3000 војних   ;D ;D
Сами кажете какви све играчи тамо играју (не знају да играју) па је некима 22 ратова подухват иако зараде само 30к војних.

Sofronijevic:
Fora je u tome sto bi realnije bilo da se gleda po tome klk je vojnih steceno u ratu... ali ok kako god, tacnije tako su mi rekli na pocetku, a posle sam procitao drugacije ali ok ... sta je tu je :D :D

Навигација

[0] Индекс порука

[#] Следећа страна

Иди на пуну верзију