Аутор Тема: Vodja Savez  (Прочитано 268 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Vodja Savez
« послато: фебруар 10, 2015, 17:40:28 поподне »
Osnivac i vodja sam saveza. Da li mogu da izadjem iz njega i posle nekog vremena da se vratim i da nastavim da budem vodja i sta se menja i desava tada , ? Ocekujem brz odgovor :)

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Vodja Savez
« Одговор #1 послато: фебруар 10, 2015, 17:55:10 поподне »
Osnivac i vodja sam saveza. Da li mogu da izadjem iz njega i posle nekog vremena da se vratim i da nastavim da budem vodja i sta se menja i desava tada , ? Ocekujem brz odgovor :)
Ако напустите савез неможете се вратити у њега без позивнице.Позивницу може послати вођа или први официр.То значи ако савез има првог официра он Вас може вратити.
Поново вођа можете постати активацијом ,,избора за вођу,, и гласањем.
« Последња измена: фебруар 10, 2015, 18:04:53 поподне Ivan-dark »

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Vodja Savez
« Одговор #2 послато: фебруар 10, 2015, 18:01:21 поподне »
hvala na odgovoru brzom, i Postati Ivane Postati , ne poslati :)) Pozdrav izacicu iz saveza i pljackam svoj savez jer znam sve o njima hehehe havarija igrica neka se brane jel tako ? tako je ... :)

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Vodja Savez
« Одговор #3 послато: фебруар 10, 2015, 18:07:05 поподне »
hvala na odgovoru brzom, i Postati Ivane Postati , ne poslati :)) Pozdrav izacicu iz saveza i pljackam svoj savez jer znam sve o njima hehehe havarija igrica neka se brane jel tako ? tako je ... :)
Зар Вам не би било занимљивије да нападате неке друге савезе. ;) ;) ;)
Зашто своје нападати... 8) 8) 8)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Vodja Savez
« Одговор #4 послато: фебруар 10, 2015, 18:08:53 поподне »
Cisto da im dokazem da nisam necovek, ne mogu ja da ulozim milion sirovina oni po 10 hiljada i stekaju sa strane zato cu im sve uzeti , a naravno i drugim savezima samo polako ... :)

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Vodja Savez
« Одговор #5 послато: фебруар 10, 2015, 18:18:42 поподне »
То, среди их све.. ;) ;) ;)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Vodja Savez
« Одговор #6 послато: фебруар 10, 2015, 18:21:32 поподне »
Naravno brate ;)

Ван мреже ivica-

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 67
  • Углед: +10/-6
    • Погледај профил
Одг: Vodja Savez
« Одговор #7 послато: фебруар 10, 2015, 19:57:02 поподне »
pa kakav si ti vodja kad ti je takav savez. ti kao vodja dovodiš i izbacuješ iz saveza. Mislio si da  nakupiš što više neaktivnih igrača i da napraviš savez. Koga da napadneš kad ti verovatno pola njih nije u dometu.
Hvala administraciji na brzom odgovoru. Vi ste najbolji.

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Vodja Savez
« Одговор #8 послато: фебруар 11, 2015, 01:01:20 пре подне »
To su sve ljudi koji nisu zasluzili tacnije nisu dostoji mog saveza jer ne moze neko da ulozi milione sirovina a neko iste te milione da stekuje i budji samo sebe a u savezu je i igra timski nije u redu i ja to kaznjavam nema problema nikakvih za sada , jedino tako cu dobiti prave ljude uz sebe , a ide mi super pljackam albance po milione sirovina im uzimam srbe volim samo mmi albanci nesto upali u oko bas ne znam zasto :) hehe Pozdrav Ekipo nocna koliko vam je radno vreme jel ima zarade od igrice i koliko je prostrana koliko tacno igraca u ovom momentu igra ovu igru na svetu to me zanima ? Hvala

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Vodja Savez
« Одговор #9 послато: фебруар 11, 2015, 03:44:05 пре подне »
Ako sam vodja saveza, trebao bi da imam opciju da raspolazem sirovinama kako zelim ne da me ogranicava da moraju tu da ostanu jel moze ili mora tako u savezu da ostane i ne moze dalje iz nje kad udju u savez(riznicu) ? :) Nocna smena buraz aaa nije lako, drzi se !!! :D

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Vodja Savez
« Одговор #10 послато: фебруар 11, 2015, 03:57:31 пре подне »
Upravo sam citao poruku na temu nekog igraca koji je naivan ispao i covek usao u njegov savez i pokupio mu sve. Kako je to uspeo ? da li je moga oda raspolaze sirovinama iz saveza i sa kojom pozocijom se to radi, ako se radi. A Covek za izgradju u savezu koje opcije ima, voleo bi da dobijem sve odgovore svih opcija ne znam gde da nadjem to, ko sta moze da radi u savezu to. skraceno malo. pozz

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Vodja Savez
« Одговор #11 послато: фебруар 11, 2015, 04:08:52 пре подне »
da li moze odgovor , pa da idem da spavam 20h sam vec u igri ispadose mi oci moram sto pre tanki monitor da uzmem inace dioptrija plus 5 haha

Ван мреже SrpskiVitez007

  • Reporter
  • *
  • Поруке: 370
  • Углед: +20/-4
    • Погледај профил
Одг: Vodja Savez
« Одговор #12 послато: фебруар 11, 2015, 09:07:10 пре подне »
Тај што је ушао у савез никако није могао да располаже сировинама других играча, осим ако нема приступ њиховим профилима као чувар налога или преко лозинке. Преко савезника једино може да се преноси злато путем транспортне станице :) . Што се тиче тих опција ако си вођа једино први министар може да ради све исто што и ти, осим да тебе избаци из савеза. Командири, министри науке,изградње,финансија и дипломатије могу видети само економске статистике и битке других чланова док унапређивање врше само вођа и први министар. Такође једино вођа и први министар могу објавити рат. И сви могу да се пријаве за вођу, без обзира на чин.  :) :)
« Последња измена: фебруар 11, 2015, 10:28:06 пре подне SrpskiVitez007 »
Име у игри:Камен_323008 http://prntscr.com/6g5rwd
''Наше ће сjeне ходати по Бечу, лутати по двору, плашити господу...''

Ван мреже Niko Neko

  • Редов
  • *
  • Поруке: 38
  • Углед: +1/-0
    • Погледај профил
Одг: Vodja Savez
« Одговор #13 послато: фебруар 11, 2015, 19:35:13 поподне »
Ok hvala  :) :) :)