Аутор Тема: Hakovan nalog  (Прочитано 2117 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже opustencija

  • Редов
  • *
  • Поруке: 20
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Hakovan nalog
« послато: јун 22, 2013, 02:02:59 пре подне »
Upravo je pre 1-2 sata jedan od nasih naloga hakovan u svetu 129 i to za vreme rata i raspustena coveku sva vojska i potrosene dije i dignuta sva postignuca dok je protivnicki napad isao na njega koji je mogao da doceka i da preokrene rat u korist Srba. A hakovan je od strane ustaskog igraca i sa ustasama smo u ratu
« Последња измена: јун 22, 2013, 02:04:04 пре подне opustencija »

Ван мреже opustencija

  • Редов
  • *
  • Поруке: 20
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Hakovan nalog
« Одговор #1 послато: јун 22, 2013, 02:06:11 пре подне »
i zato sam i sam prekinuo igrati IO pa cak i nase kvalifikacije da se nebih kasnije nervirao. Pozzz od nesha82

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Hakovan nalog
« Одговор #2 послато: јун 22, 2013, 02:10:45 пре подне »
nesho...wojska ce bit wracena igrachu i resursi..ujedno i odshteta u dijamantima....a taj igrach koji je to uradio bit ce banowan
obrati se normalu i martini na pp i objasni swe do detalja i poshalji poruku na mail..ujedno pored rs maila poshalji i na internacionalni

Ван мреже opustencija

  • Редов
  • *
  • Поруке: 20
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Hakovan nalog
« Одговор #3 послато: јун 22, 2013, 02:12:20 пре подне »
naravno i trazit cu i prekid rata s rezultatom u korist mojih bivsih saigraca

Ван мреже opustencija

  • Редов
  • *
  • Поруке: 20
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Hakovan nalog
« Одговор #4 послато: јун 22, 2013, 02:13:42 пре подне »
jer je neko iz hrvatskog saveza i digao nalog i javno trazio od igraca po savezu da mu daju neki nalog ili ce raspustiti svu vojsku i unistiti kompletno carstvo, sto imam i slikano sve

Ван мреже opustencija

  • Редов
  • *
  • Поруке: 20
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Hakovan nalog
« Одговор #5 послато: јун 22, 2013, 02:16:01 пре подне »
ceo citat od saigraca sa kojima sam igrao proslu eru

"to su hrvati brate nema ko drugi
cim sam raspustan i pun resa
http://prntscr.com/1b7wnk
odma kockar napada koji nije smio da me spija
jer imo sam 40k mozda malo wise wojske
widi postignuce kada udjes u prwih 200 ako nedizes ono raste ekonomski
doslo je do 3m i 800k
i to je digo
to martina nece prizant jer brate nije ni proslu eru isto tako me hakovali ona rekal kao to postignuce ne postoji
ne postoji al postoji za ulazak u 200 pa kad rastes znas i sam ono
se dize
http://prntscr.com/1b7wzm
http://prntscr.com/1b7x2i
http://prntscr.com/1b7x5k
nemoj se samo puno zamarati
ako nemoze da wrati wojsku ja necu wise nikad igrat io jebem ti io
http://prntscr.com/1b7xh0 sve od postignuca ubacio
necu te wise zamaart brate nema ko drugi uglawnom od njih oni i niko wise "

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Hakovan nalog
« Одговор #6 послато: јун 22, 2013, 02:35:13 пре подне »
postignuca i swe to bratski nece moci da se wrati...ali wojska oce..ujedno i dijamantima ce da se isplati narawno ako budete istrajni...
a rat ne moze da se prekine nego ce ostati takaw rezultat..najgore je jer je sutra wikend...a tada io tim ne radi..

Ван мреже dragojeb

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 52
  • Углед: +3/-3
    • Погледај профил
Одг: Hakovan nalog
« Одговор #7 послато: јун 22, 2013, 10:26:27 пре подне »
nebrini se u najboljem slucaju profil ce ti biti banovan, tako je i moj dve nedelje  se nesto cudno desavalo  pokrenu se neka istrazivanja itd nisam obraco paznju  ali odjednom ulazim kad ono neko digo veliki kredit i potrosio svo zlato tako sto je kupio gvozdje i primetim napad nekog bugarskog igraca , moji saveznici udare kontru tom igrancu   i on odustane, nedelju dana sam se izvlacio iz micusa  zbog krede ali sam se izvukao i onda dodje rat sa jednim bugarskim savezom i tad mi je profil totalno ukradem  nisam mogao da udjem na njega prijavim to . naravno moderatori nevide to i moj savez izgubi rat, imao sam mnogo vojske pa su uzeli mnogo bodov . posle nekoliko dana  moj profil banovan a obrazlozenje nisam dobio tako da sam napustio igru :(
zelim ti da nebude kao u mom slucaju
 ali ako nemas neke veze sa C. Menadzerima  gotovo nemoguce je da ces dobiti profil nazad jer je TIGER tj hrvatski  C. menadzer i koliko se secam on je zaduzen za vracanje vojske i pomaze uvek hrvatskim igracima
« Последња измена: јун 22, 2013, 10:35:25 пре подне dragojeb »

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Hakovan nalog
« Одговор #8 послато: јун 22, 2013, 20:45:18 поподне »
Mnogi ljudi isuviše olako koriste reč "hakovan"
Za ovaj primer ne znam ali znam mnogo primera gde je neko sposoban da izgovori reč "hakovan" a nije sposoban da sebi smisli šifru komplikovaniju od 123456 i slično

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Hakovan nalog
« Одговор #9 послато: јун 22, 2013, 20:47:03 поподне »
Upravo je pre 1-2 sata jedan od nasih naloga hakovan u svetu 129 i to za vreme rata i raspustena coveku sva vojska i potrosene dije i dignuta sva postignuca dok je protivnicki napad isao na njega koji je mogao da doceka i da preokrene rat u korist Srba. A hakovan je od strane ustaskog igraca i sa ustasama smo u ratu

Обрати се друже на имејл адресу support_rs@imperialsupport.org , изнеси цео свој проблем, лепо објасни и ако је хакован налог сигурно да ће ти штета бити надокнађена.

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже opustencija

  • Редов
  • *
  • Поруке: 20
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Hakovan nalog
« Одговор #10 послато: јун 22, 2013, 21:48:34 поподне »
pisao niko se nejavlja a hrvati biju li biju i pljackaju

Ван мреже opustencija

  • Редов
  • *
  • Поруке: 20
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Hakovan nalog
« Одговор #11 послато: јун 22, 2013, 21:50:33 поподне »
http://prntscr.com/1bctig jutros oko 8h ujutru

Ван мреже Normal

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 1057
  • Углед: +584/-36
    • Погледај профил
Одг: Hakovan nalog
« Одговор #12 послато: јун 22, 2013, 22:08:50 поподне »
Знаш да Мартина не ради викендом,,,мислим да ти је боље да сачекаш понедељак и да ти она покуша да реши проблем ...  ;)

Правила!

Normal
Srpski Global Moderator

Ван мреже d.rose

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 240
  • Углед: +24/-3
    • Погледај профил
Одг: Hakovan nalog
« Одговор #13 послато: јун 23, 2013, 04:09:35 пре подне »
miloshe swe jedno kakaw pass bio..mogu ja stawiti aaaa pa neko mi prowali i opet neowlashceno udje na taj nalog...jer to je waljda protiw prawila..a nesho..ne brini imash dokaze koje si uslikao trika nema da se to ne moze srediti..samo sachekaj ponedeljak...taj shto je to uradio bit ce kaznjen..na nalog ce se swe refundirati...jedino eto stajat ce da imate poraz od tix..a za to was treba bit briga jer znate na kakaw nachin su was dobili...i trebao bi jawno okachiti koji su ptotiwnichki igrachi u pitanju da se zna... :)

Ван мреже M038

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +15/-6
    • Погледај профил
Одг: Hakovan nalog
« Одговор #14 послато: јун 23, 2013, 17:06:02 поподне »
Nisi u pravu.
Svako je dužan da kompleksnijom šifrom brani svoj nalog.
Velika je razlika na sudu u svakoj zemlji dal ti je neko opljačkao kuću koja je bila otključana ili zaključana,u prevodu ako je zaključana onda je neko nasilno ušao i opljačkao a ako je bila otključana onda je neko ušao i uzeo.
Kao što svi znamo čemu služi semafor tako su svi korisnici interneta upozoreni da kompleksnije šifre poboljšavaju bezbednost.
Takođe moramo pomenuti stavku da je davanje šifre drugima zabranjeno a kako će neko dokazati da nije nikome dao.
Ako ti neko "uhakuje" kompjuter i koristeći tvoj e-bankig pokrade tvoje pare sa računa banka nije dužna da ti nadoknadi štetu a a isto tako ako je neko uhakovao servere same banke tebe to ne interesuje već će banka nadoknaditi štetu.
Svi smo svesni da ovde nije uhakovan server IO (verovatno) ali će IO ipak igraču verovatno nadoknaditi štetu,ali stojim iza toga da je preavilnik na njihovoj strani i kada to ne bi uradili ne bi napravili nikakav prekršaj.

Takođe ja mogu nekome "prodati" moju šifru pa da se sutra pravim lud kako me je neko uhakovao.
Ne zaboravimo da admini  mogu proveriti dal je ta šifra provaljena nekim nasumičnim lupanjem šifara ili je neko povredio bazu IO i ušao koristeći neki backtrack.
I čvrsto stojim iza toga što sam rekao da je bar 99% "uhakovanih" šifara posledica korišćenja jednostavnih šifri poput 123456,000000,111111... ili identična korisničkom imenu,imenu saveza.... odnosno da je vlasnik svoju šifru davao drugima pa je top procurelo...
Takođe u taj procenat svrstavam lakoverne koji su probali čuvenu "aplikaciju za dodavanje resursa i dijamanata" koja isključivo služi za krađu šifara