Аутор Тема: Тврђава ниво 7  (Прочитано 1208 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже Palke90

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Тврђава ниво 7
« послато: мај 19, 2015, 13:33:34 поподне »
Да ли је могуће да је тврђава ниво 7 идаље са неким баговима? Изгубио сам борбу када је тврђави остало 880 хиљада бодова а ја сам имао 94 поена морала.
http://prntscr.com/76x5q0
Ово је кључна рунда, горе се види моја укупна нападачка војска, а доле шта је у тој рунди погинуло. Занима ме како и зашто пошто ме је то назадовало за неких 25000 поена, 9,7М дрва и 2,7М гвожђа изгублјаних у битци плус 2,7М дрва и 12,5М камена које је човек кога сам нападао имао.

Ван мреже Palke90

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Тврђава ниво 7
« Одговор #1 послато: мај 19, 2015, 13:40:07 поподне »
Иначе, после ове борбе да сам је добио бих највероватније уништио и војску још једног играча и то би ми донело још некиг 900000 злата на све ово. Наравно и ја бих изгубио поприлично војске али то нема везе јер сам већ ишао у минус са златом.

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Тврђава ниво 7
« Одговор #2 послато: мај 19, 2015, 14:41:49 поподне »
Молим, наведите своје корисничко име, број света и приложите линк битке који делите са савезницима како бисмо детаљно проверили битку. Унапред се захваљујем.


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Тврђава ниво 7
« Одговор #3 послато: мај 19, 2015, 15:33:47 поподне »
Битку као вашу пресуђује више фактора
1.разлика у војним истраживањима
2.војне вештине великана
3.премијум
4.почетни морал
5.састав војске
Урадио сам симулацију ваше битке при истим истраживањима и без Великана. Нападач губи битку због малог морала и недостатка још мачева.
Погледајте слике.

Ако погледате слику бр. 2 можете видети да нападач губи 60% у симулацији, тако да детаљи одлучују исход.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже Palke90

  • Редов
  • *
  • Поруке: 16
  • Углед: +0/-0
    • Погледај профил
Одг: Тврђава ниво 7
« Одговор #4 послато: мај 19, 2015, 16:16:17 поподне »
Идемо редом.
Корисничко име: Palke90
Свет: 177
Линк до битке: [battleRep=366420]Palke90 против maaark86[/battleRep]

За Иван-а: Бураз, урадио сам једно 100 симулација синоћ, са мојим истраживањима на око 13 како и сад стоје, његова подизао и до 15 на све (осим медицину), за војну архитектуру и утврђење сам сигуран да има 12 (због капацитета гарнизона и осталих параметара тврђаве 7), и нигде нисам изгубио низбогчега не због морала. А као што се види у извештају (деталјном по рундама, имате SS) у једној рунди пре него што сам требао да прођем кроз тврђаву (остало 888к а ја јој скидам 1,3М после изгубљених овнова и катапултова) мени нестаје али буквално нестаје сва војска осим стрелаца. Иначе све параметре који су наведени сам користио, чак и то да смо обоје премијум. Што се тиче шансе да изгубим знао сам да постоји, али ми само није јасно како у једној рунди нестаје 6218 тешких мачевалаца, 327 овнова, 2928 тешких коњаника, 1345 лаких коњаника (значи буквално цела прва линија са све коњицом која је у резерви при опсади тврђаве), остаје друга тј, тешки стрелци који су наравно масакрирани још 7 рунди и све то без падања морала испод 50, крајњи морал на крају масакрирања стрелаца ми је 52.
« Последња измена: мај 19, 2015, 16:40:05 поподне Palke90 »

Ван мреже Martina

  • Trusted Member
  • *
  • Поруке: 2864
  • Углед: +785/-54
  • Српски администратор
    • Погледај профил
    • http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online
Одг: Тврђава ниво 7
« Одговор #5 послато: мај 19, 2015, 17:08:18 поподне »
Бранилац је имао виши ниво утврђења и тврђаву 7 у престоници, са изграђеним кулама и пуним гарнизоном стрелаца и балиста. Балисте из гарнизона, уништавају катапулте у нападу до 6. рунде. Након тога, само јединице прве линије настављају да наносе штету зиду тврђаве, али беже на 29 бодова морала у 13. рунди пре него што успевају да сруше тврђаву. Стрелци, који настављају да се боре у опсади тврђаве, уништени су од стране гарнизона након неколико рунди.

Када морал падне испод 50 све после тога је питање шансе. Имајте у виду да ако немате довољан број опсадних машина спорије рушите зидове тврђаве и на тај начин брже губите морал, исто тако ако противник има куле против истих губите по 7 бодова морала у свакој рунди. Молим да погледате следеће видео саветнике о механици саме битке и о саставу војске путем следећег линка: http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=2818.0
Приказ морала по рундама погледајте путем следеће теме: http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=3236.0


Martina
Srpski Community Manager

Кликните овде како бисте прочитали правила форума и  овде како бисте видели ко може да вам одговара на питања. Молимo, немојте пријављивати играче јавно већ слањем е-поруке на support_rs@imperialsupport.org

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: Тврђава ниво 7
« Одговор #6 послато: мај 19, 2015, 18:04:15 поподне »
Када морал падне испод 50 све после тога је питање шансе. Имајте у виду да ако немате довољан број опсадних машина спорије рушите зидове тврђаве и на тај начин брже губите морал, исто тако ако противник има куле против истих губите по 7 бодова морала у свакој рунди.
Da li bi ste mogli da mi objasnite kako je moguće da se vojska razbeži kad je moral na kraju bitke iznad 50. Bili smo svedoci prošle ere da su se dešavale čudne bitke.

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Тврђава ниво 7
« Одговор #7 послато: мај 19, 2015, 23:20:05 поподне »
Da li bi ste mogli da mi objasnite kako je moguće da se vojska razbeži kad je moral na kraju bitke iznad 50. Bili smo svedoci prošle ere da su se dešavale čudne bitke.
Колико сам пратио сви порази са моралом већим од 50 су били напади на тврђаву. Све те битке и сви ти играчи  имали су недовољно војске за пробијање тврђаве а често су имали доброг генерала и добар почетни морал. ;) ;) ;)

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6

Ван мреже No.1

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 221
  • Углед: +13/-4
  • https://www.youtube.com/watch?v=I2ZPEW9X8MU
    • Погледај профил
Одг: Тврђава ниво 7
« Одговор #8 послато: мај 20, 2015, 09:23:13 пре подне »
Колико сам пратио сви порази са моралом већим од 50 су били напади на тврђаву. Све те битке и сви ти играчи  имали су недовољно војске за пробијање тврђаве а често су имали доброг генерала и добар почетни морал. ;) ;) ;)
Zar ne bi trebalo da im padne moral baš zbog toga i da se razbeže kad je ispod 50. Tačnije bez obzira koliko pošalješ vojske ona će se boriti do 49 morala i posle bobeći. Nije mi ovo nikako jasno. negde sam video da je neko od vas napisao neki srednji prosek morala ali ja kad gledam runde vidim kako on pada zavisno koliko gubiš vojske, pa mi tako bezanje vojske preko 50 morala liči na neki bag. Lično sam prolazio i sa 19 moral ali znam da je to sreća za mene, kao i kad neko drugi prodje sa izuzetno malim moralom. (izgubio sam bitku a igrač je prošao sa 16 moral, to je najmanje što sam video da je neko prošao)

Ван мреже Ivan-dark

  • Global Moderator
  • *
  • Поруке: 1147
  • Углед: +342/-15
    • Погледај профил
Одг: Тврђава ниво 7
« Одговор #9 послато: мај 20, 2015, 16:08:24 поподне »
Као што видите не важи правило да побеђујеш изнада 50 и губиш испод 50 морала. Али се саветује свим играчима да не нападају ако им симулатор показује победу са малим завршним моралом.Средњи морал зависи од једниница које учествују у битци по рундама.

Правила!

Ivan-dark
Srpski Global Moderator V6