Аутор Тема: opsada  (Прочитано 360 пута)

0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.

Ван мреже miamilja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 29
  • Углед: +0/-12
    • Погледај профил
opsada
« послато: август 21, 2014, 10:47:27 пре подне »
ajde molim administratora da mi kaze koliko treba vojske da se srusi ovo  http://prntscr.com/4ex6ym      ajde kazite mi optimalan broj opsadnih i pesadije da ukucam i da pokusam da srusim,posto izgleda osmica da se srusi to je nemoguca misija

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: opsada
« Одговор #1 послато: август 21, 2014, 11:12:03 пре подне »
ajde molim administratora da mi kaze koliko treba vojske da se srusi ovo  http://prntscr.com/4ex6ym      ajde kazite mi optimalan broj opsadnih i pesadije da ukucam i da pokusam da srusim,posto izgleda osmica da se srusi to je nemoguca misija
Наравно да је могућа мисија и зависи од много фактора, и да ли ви испуњавате услове ( почетни морал, истраживања, војска, генерали, специјалне сировине, терен , економски бодови играча итд .....) копмплексно питање за које тражите једноставан одговор , а све то морате сами да урадите у симулатору(да унесете исправне параметре). Прочитајте пажљиво следеће теме о рушењу сложенијих тврђава:
http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=2624.msg26078#msg26078
http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=2298.0
http://forum.imperiaonline.org/rs/index.php?topic=2302.0;topicseen
« Последња измена: август 21, 2014, 11:14:46 пре подне GREAT MASTER »

Ван мреже miamilja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 29
  • Углед: +0/-12
    • Погледај профил
Одг: opsada
« Одговор #2 послато: август 21, 2014, 11:14:44 пре подне »
e druze samo sam molio da mi ne posaljes takav odgovor,imam moral 159 general je na maximumu,i istrazivanja su mi dobra,znaci lepo te pitam koliko cega da posaljem da bi srusio,ne igram od juce i lepo te pitam daj da ukucam i posaljem napad

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: opsada
« Одговор #3 послато: август 21, 2014, 11:20:13 пре подне »
e druze samo sam molio da mi ne posaljes takav odgovor,imam moral 159 general je na maximumu,i istrazivanja su mi dobra,znaci lepo te pitam koliko cega da posaljem da bi srusio,ne igram od juce i lepo te pitam daj da ukucam i posaljem napad
Ок , ако хоћетете такав одговор, ево добиће га ,,,пошаљите 2 000 требушета, по 200 хиљада гарде, паладина и елитних стрела и са таквим моралом и генералом за којег кажете да је фул(шта год то значило) пролазите сигурно. Добили сте тачан одговор,и да ли сте сада задовљни одговором?
« Последња измена: август 21, 2014, 11:20:59 пре подне GREAT MASTER »

Ван мреже miamilja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 29
  • Углед: +0/-12
    • Погледај профил
Одг: opsada
« Одговор #4 послато: август 21, 2014, 11:23:14 пре подне »
ja nisam rekao da je general<<<ful    ne citas lepo,ali hvala ti na odgovoru,izgleda da i ti nemas pojma

Ван мреже miamilja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 29
  • Углед: +0/-12
    • Погледај профил
Одг: opsada
« Одговор #5 послато: август 21, 2014, 11:25:57 пре подне »
ja cu je srusiti i poslacu ti da znas koliko cega treba,da i ti nesto naucis

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: opsada
« Одговор #6 послато: август 21, 2014, 11:30:55 пре подне »
ja nisam rekao da je general<<<ful    ne citas lepo,ali hvala ti na odgovoru,izgleda da i ti nemas pojma
Драго ми је да један тако врстан зналац као Ви пита мене(који немам појма).Ја не гатам и не гледам у карте, већ на основу релеватних чињеница(а конкретно код опсаде тврђеве има их минимум двадесетак) доносим закључке.Какво сте питање поставили добили сте тачан и савршен одговор.

KILLERUBICA

  • Гост
Одг: opsada
« Одговор #7 послато: август 21, 2014, 11:35:59 пре подне »
ja cu je srusiti i poslacu ti da znas koliko cega treba,da i ti nesto naucis
Хвала , мени не треба више ништа да научим( и ово што знам ми је исувише) ,,,,најбитније је да сте Ви задовољни одговором и да срушите форт,,,,, ;)

Ван мреже LAKI

  • Наредник
  • **
  • Поруке: 87
  • Углед: +118/-7
    • Погледај профил
Одг: opsada
« Одговор #8 послато: август 21, 2014, 11:39:04 пре подне »
ja cu je srusiti i poslacu ti da znas koliko cega treba,da i ti nesto naucis

Заиста нема разлога да се диже тензија.... Као прво, GREAT MASTER је један од најискуснијих играча ове игре и ако неко зна како се игра - он је тај....
Што се тиче форта 8 који је пун балиста, сигурно је да може да се сруши као што је и сигурно да ће губици нападача бити огромни јер ти балисти у форту наносе огромне губитке и у војсци и што је најбитније губитке у моралу по свакој рунди...
Е, сад, мора да се калкулише заиста опрезно... Прво, која су твоја војна истраживања, која његова, које специјалне сировине ти имаш а које он, које бонусе има твој генерал које његов.... Да ли је твој почетни морал 159 ако је њему убоксована провинција? Све су то ствари које утичу на крајњи исход битке....
О нападима на форт 8, месецима у назад је било приче и приче.... И даље многи играчи не схватају шта све утиче на успешну опсаду јер једноставно не сагледају исправно све факторе који утичу на игру....
Пошаљи мени или GREAT MASTER - у  на приватну поруку састав твоје војске, сва твоја војна истраживања, које освојене специјалне сировине имаш, слику твог генерала са унапређеним бонусима па ће мо ти ми рећи да ли са тим можеш или неможеш да урадиш успешну опсаду.... :)

Ван мреже miamilja

  • Редов
  • *
  • Поруке: 29
  • Углед: +0/-12
    • Погледај профил
Одг: opsada
« Одговор #9 послато: август 21, 2014, 15:54:21 поподне »
vazi hvala