Imperia Online Romania  
Iunie 16, 2024, 04:34:48 *
Bine ai venit, Vizitator. Trebuie să te autentifici sau să îţi creezi un cont.
Ai pierdut sau nu ai primit emailul care conţine codul de activare al contului?

Autentifică-te cu numele de utilizator, parola şi precizează durata sesiunii.
 
   Pagina principală   Ajutor Caută Autentificare Creează un cont  
Pagini: [1]   În jos
  Imprimă  
Ajutor Subiect: Atacuri oprite  (Citit de 1294 ori)
0 Utilizatori şi 1 Vizitator pe acest subiect.
Pacepa30
Private
*

Karma: +0/-0
Deconectat Deconectat

Mesaje: 25


Vezi Profilul
« : Iulie 16, 2014, 03:27:09 »

http://prntscr.com/4384i6     Buna ziua ce inseamna chestia asta ?  De ce se intampla cand primi atacurii ?Suntem in razboi conducem si ac am fost dezavanatajati . Noi nu puteam face nimic iar adversarii da. pierdem aur si resurse suntem spionati . Ei de ce pot si noi nu? Daca pierdem razboiul din cauza asta toata alianta WiseFighters din ro 20 va intra in vacanta
« Ultima modificare: Iulie 16, 2014, 04:19:46 de către Adyasig » Memorat
lolek
Private
*

Karma: +0/-0
Deconectat Deconectat

Mesaje: 16


Vezi Profilul
« Răspunde #1 : Iulie 16, 2014, 03:30:49 »

Stai linistit pacepa si la noi s-a intamplat ca la voi .... problemele sunt la fel, dar ca si tine sunt curios cum o sa le rezolve
« Ultima modificare: Iulie 16, 2014, 04:20:07 de către Adyasig » Memorat
NYK
Lieutenant
***

Karma: +74/-3
Deconectat Deconectat

Mesaje: 184



Vezi Profilul
« Răspunde #2 : Iulie 16, 2014, 03:35:10 »

http://prntscr.com/4384i6     Buna ziua ce inseamna chestia asta ?  De ce se intampla cand primi atacurii ?Suntem in razboi conducem si ac am fost dezavanatajati . Noi nu puteam face nimic iar adversarii da. pierdem aur si resurse suntem spionati . Ei de ce pot si noi nu? Daca pierdem razboiul din cauza asta toata alianta WiseFighters din ro 20 va intra in vacanta

Probleme sunt si in alte lumi, mi se intampla si mie, am armata blocata de aprox 30 min. S-a mai intamplat. Se va rezolva cand va fi posibil.
« Ultima modificare: Iulie 16, 2014, 04:20:25 de către Adyasig » Memorat

Cea mai mare glorie nu o dobândeşti atunci când nu eşti doborât niciodată, ci atunci când te ridici după ce ai căzut. Confucius
BigAlinu
Mânuitor Suprem de mouse !
Global Moderator
Captain
*

Karma: +88/-13
Deconectat Deconectat

Mesaje: 342

Indisponibil!


Vezi Profilul
« Răspunde #3 : Iulie 16, 2014, 03:36:41 »

http://prntscr.com/4384i6     Buna ziua ce inseamna chestia asta ?  De ce se intampla cand primi atacurii ?Suntem in razboi conducem si ac am fost dezavanatajati . Noi nu puteam face nimic iar adversarii da. pierdem aur si resurse suntem spionati . Ei de ce pot si noi nu? Daca pierdem razboiul din cauza asta toata alianta WiseFighters din ro 20 va intra in vacanta

salut

explica mai pe larg ce s-a-ntamplat!!! in poza pusa de tine apare doar un asediu care tocmai a ajuns la destinatie!
« Ultima modificare: Iulie 16, 2014, 04:20:43 de către Adyasig » Memorat
lolek
Private
*

Karma: +0/-0
Deconectat Deconectat

Mesaje: 16


Vezi Profilul
« Răspunde #4 : Iulie 16, 2014, 03:39:06 »

Big Alinu,

Fiind in razboi aveam si ei si noi atacuri in curs .... armatele au ramas inghetate la 00:00 fie ca erau pe atac sau pe revenire, normal ca s-au ratat de unii capcanele dar asta e, ambele aliante asteapta sa vada cum se va remedia situatia.
« Ultima modificare: Iulie 16, 2014, 04:21:01 de către Adyasig » Memorat
NYK
Lieutenant
***

Karma: +74/-3
Deconectat Deconectat

Mesaje: 184



Vezi Profilul
« Răspunde #5 : Iulie 16, 2014, 03:41:23 »

Salut Alin, in v6 Mega Blitz, nu a mers nici un server 10 min, apoi armata a ramas blocata si acum s-a intors fara sa ajunga unde a fost trimisa.
« Ultima modificare: Iulie 16, 2014, 04:21:20 de către Adyasig » Memorat

Cea mai mare glorie nu o dobândeşti atunci când nu eşti doborât niciodată, ci atunci când te ridici după ce ai căzut. Confucius
NYK
Lieutenant
***

Karma: +74/-3
Deconectat Deconectat

Mesaje: 184



Vezi Profilul
« Răspunde #6 : Iulie 16, 2014, 03:51:45 »

Atacurile au fost suspendate.
Scrieti la support_ro@imperiaonline.org.
« Ultima modificare: Iulie 16, 2014, 04:21:46 de către Adyasig » Memorat

Cea mai mare glorie nu o dobândeşti atunci când nu eşti doborât niciodată, ci atunci când te ridici după ce ai căzut. Confucius
NYK
Lieutenant
***

Karma: +74/-3
Deconectat Deconectat

Mesaje: 184



Vezi Profilul
« Răspunde #7 : Iulie 16, 2014, 04:04:04 »

Din cauza problemelor tehnice toate atacurile și întreținerea armatei vor fi oprite până la rezolvarea problemei.
- Toate atacurile trimise înainte de suspendare vor fi anulate
- Toate războaiele de alianță și planul premium vor fi prelungite cu timpul suspendării
- Întreținerea armatei atât în deplasare cât și acea aflată acasă va fi oprită, dar este posibil ca întreținerea să apară la statistici.

Atacurile vor fi activate la 17.07.2014 15:00 ora serverului (GMT+2). Ne cerem scuze pentru inconveniență.
« Ultima modificare: Iulie 16, 2014, 04:22:13 de către Adyasig » Memorat

Cea mai mare glorie nu o dobândeşti atunci când nu eşti doborât niciodată, ci atunci când te ridici după ce ai căzut. Confucius
troianul
Lieutenant
***

Karma: +87/-21
Deconectat Deconectat

Mesaje: 116


HAI NOROC !!!


Vezi Profilul
« Răspunde #8 : Iulie 16, 2014, 04:20:48 »

 *hahaha*
Memorat

*beer**beer**beer**beer**beer**beer**beer**beer**beer**beer**beer**beer*
Adyasig
Onoarea este pur si simplu moralitatea oamenilor superiori. – H.L. Mencken
Global Moderator
Colonel
*

Karma: +837/-361
Deconectat Deconectat

Mesaje: 1478


Potius mori quam foedari !


Vezi Profilul
« Răspunde #9 : Iulie 16, 2014, 04:23:42 »

http://prntscr.com/4384i6     Buna ziua ce inseamna chestia asta ?  De ce se intampla cand primi atacurii ?Suntem in razboi conducem si ac am fost dezavanatajati . Noi nu puteam face nimic iar adversarii da. pierdem aur si resurse suntem spionati . Ei de ce pot si noi nu? Daca pierdem razboiul din cauza asta toata alianta WiseFighters din ro 20 va intra in vacanta

Ai grija la ce titluri postezi
Eu cred ca  inainte de a scrie  mai intai te interesezi
Memorat

Respect
Pagini: [1]   În sus
  Imprimă  
 
Schimbă forumul:  

Creat cu MySQL Creat cu PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Validat cu XHTML 1.0! Validat cu CSS!