Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 08:18:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Punkt 2.10 regulaminu  (Przeczytany 622 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« : Listopad 08, 2009, 19:37:14 »

Przeglądając sobie forum natrafiłem na coś bardzo dziwnego. W podpisie (ja znalazłem dwóch) dość znanych użytkowników forum była czerwona notka o takiej treści

"2.10 Zakazane jest wykorzystanie konta do Reklamy oraz innych celów komercyjnych, dotyczy to też profilu konta (Podpis, Awatar). /dabros"

Czy mógłby ktoś to wyjaśnić? Dotyczy to na pewno MarDeba i LordaPróżni. Co pierwszy miał w podpisie nie wiem, ale LP jak dobrze pamiętam miał linka do swojego forum. Kilka osób z IO tam też sobie pisuje. I teraz nasuwa się pytanie. Czy takie prywatne forum, dla znajomych jest "celem komercyjnym". Szczerze wątpię, żeby LP zarabiał na prowadzeniu tego forum lub na klikaniu w link z jego podpisu. Wynika z tego, że ów moderator wykazał się brakiem znajomości znaczenia słów jezyka polskiego (nie pierwszy raz przypomina redakcja).

Drugą bardzo bulwersującą rzeczą jest sposób załatwienia takiej sprawy. Będąc na miesju wspomnianych osób bardzo bym się tym zbulwersował. Zostali potraktowani w bardzo brzydki sposób! Zamiast napisać do nich prywatną wiadomość (gdyby był ku temu powód!) z prośbą o zredagowanie podpisu napisano czerwoną czcionką ostrzeżenie i zrobiono z nich niemalże bandytów.



Liczę na szybką i pełną odpowiedź administracji. Nie możemy (my użytkownicy) pozwolić na traktowanie nas w taki okrutny sposób.
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
Dabros
♫ Ten Muzyczny ♫
Ex-IO Team Member
*

Karma: +480/-305
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2310


Nie zawahaj się do mnie napisać


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Listopad 08, 2009, 19:42:51 »

Przeglądając sobie forum natrafiłem na coś bardzo dziwnego. W podpisie (ja znalazłem dwóch) dość znanych użytkowników forum była czerwona notka o takiej treści

"2.10 Zakazane jest wykorzystanie konta do Reklamy oraz innych celów komercyjnych, dotyczy to też profilu konta (Podpis, Awatar). /dabros"

Czy mógłby ktoś to wyjaśnić? Dotyczy to na pewno MarDeba i LordaPróżni. Co pierwszy miał w podpisie nie wiem, ale LP jak dobrze pamiętam miał linka do swojego forum. Kilka osób z IO tam też sobie pisuje. I teraz nasuwa się pytanie. Czy takie prywatne forum, dla znajomych jest "celem komercyjnym". Szczerze wątpię, żeby LP zarabiał na prowadzeniu tego forum lub na klikaniu w link z jego podpisu. Wynika z tego, że ów moderator wykazał się brakiem znajomości znaczenia słów jezyka polskiego (nie pierwszy raz przypomina redakcja).

Drugą bardzo bulwersującą rzeczą jest sposób załatwienia takiej sprawy. Będąc na miesju wspomnianych osób bardzo bym się tym zbulwersował. Zostali potraktowani w bardzo brzydki sposób! Zamiast napisać do nich prywatną wiadomość (gdyby był ku temu powód!) z prośbą o zredagowanie podpisu napisano czerwoną czcionką ostrzeżenie i zrobiono z nich niemalże bandytów.



Liczę na szybką i pełną odpowiedź administracji. Nie możemy (my użytkownicy) pozwolić na traktowanie nas w taki okrutny sposób.

To jest interpretacja Regulaminu

2.10 Zakazane jest wykorzystanie konta do Reklamy oraz innych celów komercyjnych, dotyczy to też profilu konta (Podpis, Awatar).

Na marginesie w przypadku tych dwóch graczy, MarDeb dostał od mnie wiadomość na pw. LP chyba też
Obydwaj mieli reklamy jeden z chomika, drugi gier planszowych ukrytych w podpisie

2.4 Wszystkie posty i wątki, które w sposób niekulturalny komentują decyzje administracyjne mogą zostać skasowane, a autor postu poniesie konsekwencje. Problematyczne sprawy osobiste wyjaśniaj z Moderatorem/Team Leaderem na pw. Są zobowiązani dać Ci odpowiedź.

Wątek zamykam, trzymajmy się regulaminu

zaspokoję swoje przyszłe pytanie
twoja wiadomość jest niekulturalna, bo dostałeś odpowiedz na pw.

Pozdrawiam,
Dabros

P.S Co do podpisu wstawiłem te zdanie jak to robią na wszystkich innych formach  *hihi*
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!