Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 12:26:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zemsta Byka  (Przeczytany 6050 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Byku
Szeregowiec
*

Karma: +9/-7
Offline Offline

Wiadomości: 29


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Lipiec 23, 2009, 18:10:36 »

Całe życie nie będzie na urlopie, a mnie stać na wypowiedzenie jeszcze kilku wojen  Cool
Zapisane

cris87gno
Porucznik
***

Karma: +53/-41
Offline Offline

Wiadomości: 181


noo to sruuuuuu... i nie ma Aniołka


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Lipiec 23, 2009, 21:51:42 »

Byku siedzi w swoim pulapie punktowym i czeka na fabiego... a reszta rebeliantow sie zbroii i spokojnie pojedzie byka... hmm to bierzecie tez pod uwage?
Zapisane

PL1 era 2 - mn(ó)stwo medali Grin
                Top 3 - Militarny
                Top 4 - Honoru
PL1 era 3 - tylko jeden medal Grin

Diabełek ktory razem z Samobójem utukł ANIOŁKA
fabi
Szeregowiec
*

Karma: +11/-2
Offline Offline

Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Lipiec 24, 2009, 01:43:30 »

Teraz wchodze na IO pierwszy raz od kilku dni. Tak jak wiekszosc z was pracuje jestem dość dorosły i nie mam wakacji jak gimnazjaliści i na urlopowych wczasach udało mi się dorwac jakąś kawiarenke i wszedłem na chwile. odpowiadając na wasze wpisy o mojej kapitulacji przed Bykiem chce oznajmić że Byku (sorka za powtorzenie ale jestem po paru bronxach:) ) mimo swoich wad jest mocnym graczem na IO i gdyby nie odpuścił PL1 to pewnie teraz by był w czołówce jesli nie na TOP1 wiec kapitulacja przed takim graczem to nie wstyd(nie wspominając że Byku przez jakis czas bedac w Rebeliantach kapitulował przed duzo słabszym graczem) Przyznaje że nasz konflikt rozpoczał się od mizernej wymiany zdan ale sprawa poszła juz za daleko na wyjasnienia. Kiedyś ktos pytał w tym watku jak sie zachowają Rebelianci -- czas pokaże a ja tym czasem dalej uciekam na urlop bo jeszcze mam wczasy do jutra a w sobote weselicho u rodziny -- rozumiecie ludzkie sprawy. Pozdro dla wszystkich i dla Ciebie Byku też (tylko ciekawi mnie dlaczego tylko pladrujesz hmm nie masz sił na oblezenie???) bo dzis mam dobry dzień!!!
Zapisane
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Lipiec 24, 2009, 09:43:38 »

Teraz wchodze na IO pierwszy raz od kilku dni. Tak jak wiekszosc z was pracuje jestem dość dorosły i nie mam wakacji jak gimnazjaliści i na urlopowych wczasach udało mi się dorwac jakąś kawiarenke i wszedłem na chwile. odpowiadając na wasze wpisy o mojej kapitulacji przed Bykiem chce oznajmić że Byku (sorka za powtorzenie ale jestem po paru bronxach:) ) mimo swoich wad jest mocnym graczem na IO i gdyby nie odpuścił PL1 to pewnie teraz by był w czołówce jesli nie na TOP1 wiec kapitulacja przed takim graczem to nie wstyd(nie wspominając że Byku przez jakis czas bedac w Rebeliantach kapitulował przed duzo słabszym graczem) Przyznaje że nasz konflikt rozpoczał się od mizernej wymiany zdan ale sprawa poszła juz za daleko na wyjasnienia. Kiedyś ktos pytał w tym watku jak sie zachowają Rebelianci -- czas pokaże a ja tym czasem dalej uciekam na urlop bo jeszcze mam wczasy do jutra a w sobote weselicho u rodziny -- rozumiecie ludzkie sprawy. Pozdro dla wszystkich i dla Ciebie Byku też (tylko ciekawi mnie dlaczego tylko pladrujesz hmm nie masz sił na oblezenie???) bo dzis mam dobry dzień!!!

No wlasnie Byku jak mogles mi ta biala szmatke wywiesic i to dwa razy z rzedu?  Cry Ja bylem tym zdecydowanie slabszym z 3 medalami na koncie i na 2 miejscu wtedy *hihi* Co ciekawe mialem wtedy bodajze mala liste tych flag ... z 4 czy 5 ... To sie nazywa taktyka czy jakos tak  *SCRATCH*
Zapisane

Na emeryturze Wink
wazery
Gość
« Odpowiedz #19 : Lipiec 24, 2009, 10:11:03 »

Co do białej flagi w odpowiedzi na oblężenia można sobie darować tylko surowców pilnować natomiast na początku gry gdy plądruje cię tylko jeden gracz wywieszenie białej flagi przeciw niemu to nie jest hańba raczej zagranie taktyczne jak mu ludki urosną będziesz musiał się dużo bardziej starać drogi Byku. Smiley
Zapisane
Byku
Szeregowiec
*

Karma: +9/-7
Offline Offline

Wiadomości: 29


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Lipiec 24, 2009, 12:57:24 »

Pozdro dla wszystkich i dla Ciebie Byku też (tylko ciekawi mnie dlaczego tylko pladrujesz hmm nie masz sił na oblezenie???) bo dzis mam dobry dzień!!!

Mówisz i masz. Jest oblężenie. Dodałem do pierwszego postu wynik. pozdro  Smiley
Zapisane

Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Lipiec 24, 2009, 18:22:47 »

Mówisz i masz. Jest oblężenie. Dodałem do pierwszego postu wynik. pozdro  Smiley

Poszlo zamowienie ... poszedl i atak  Grin

Ja nie wiem Byku ... 38k zostalo ledwo ... a liczyles ile kosztowala Cie ta wojna? Bo cos te kalkulacje Twoje jakies nieprecyzyjne  Embarrassed
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2009, 18:25:05 wysłane przez Angel » Zapisane

Na emeryturze Wink
PRZEMO
Szeregowiec
*

Karma: +5/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22



Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Sierpień 04, 2009, 21:50:08 »

O Byku a teraz to co już ktoś cię rozwalił  Grin ale nie wiem dlaczego stałeś się nieaktywny
Zapisane





                   www.p2pro.pl zaprasza Smiley
fabi
Szeregowiec
*

Karma: +11/-2
Offline Offline

Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Sierpień 05, 2009, 14:37:17 »

a były zakłady 1:100 że to ja przestane grać Tongue
Zapisane
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Sierpień 05, 2009, 17:02:07 »

Zalezy jak na to patrzec ... z konta TOP zrobilo sie takie ze ledwo je w x3 widze ... swoje chyba Byku zrobil ... a moze jeszcze wroci?  Embarrassed
Zapisane

Na emeryturze Wink
PRZEMO
Szeregowiec
*

Karma: +5/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Sierpień 05, 2009, 17:24:47 »

Nie wiadomo Angel, ale raczej nie bo już mu się nie opłaca, a jak wróci to i tak ktoś go znowu rozwali takie życie ekonoma
Zapisane





                   www.p2pro.pl zaprasza Smiley
fabi
Szeregowiec
*

Karma: +11/-2
Offline Offline

Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Sierpień 06, 2009, 15:19:19 »

Zalezy jak na to patrzec ... z konta TOP zrobilo sie takie ze ledwo je w x3 widze ... swoje chyba Byku zrobil ... a moze jeszcze wroci?  Embarrassed
Nie wróci na pewno bo nie ma juz po co A czyje konto widzisz w x3 bo moje a tym bardziej Byka sie nie mieści Tongue. Jesli chodzi o mnie to nie działalność Byka a ponad tygodniowy urlop to spowodował Sad
Zapisane
fabi
Szeregowiec
*

Karma: +11/-2
Offline Offline

Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Sierpień 06, 2009, 16:03:32 »

nikt nie pisał ze sie bal ale na jedynce skonczył grac dopiero kiedy Tomada go zjechał
Zapisane
RazielDux
Porucznik
***

Karma: +50/-39
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 101


Dziekuje dziewczyny za minusy ... hahaha


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Sierpień 06, 2009, 17:11:15 »

Biedny Byk a taki mial ladny watek  Embarrassed
Zapisane

PRZYSTOJNY ; OPALONY ; WYSPORTOWANY ; Ratownik z powolania ...
PRZEMO
Szeregowiec
*

Karma: +5/-7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22



Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Sierpień 06, 2009, 17:13:43 »

Biedny Byk a taki mial ladny watek  Embarrassed
A teraz coś w ogóle się nie udziela  Grin
Zapisane





                   www.p2pro.pl zaprasza Smiley
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!