Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 12:59:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zemsta Byka  (Przeczytany 6051 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Byku
Szeregowiec
*

Karma: +9/-7
Offline Offline

Wiadomości: 29


Zobacz profil
« : Lipiec 08, 2009, 14:32:58 »

Jakiś czas temu przestał grać na pl1 i postanowiłem że będę wpłacał cały dorobek do skarbca sojuszu. Wpłaciłem 800k złota rebeliantom, czyli sporo jak na ten etap gry i miałem zamiar wpłacać dalej.
Kilka dni temu wysłałem wiadomość masową z zapytaniem dlaczego zawarliśmy unię z Reunion.
Fabi odpowiedział że nie ma zamiaru mi tego tłumaczyć, nie gram tutaj i to nie moja sprawa. Później zaczął sobie szydzić i obrażać mnie.


Już pierwsza odpowiedź była ewidentną zniewagą  >Grin  Jednak ja jestem człowiekiem interesu, dogadałem się z Fabim i postanowił, że odda mi moje 800k.  *YAHOO*

Byłem tak wspaniałomyślny i rozłożyłem mu to na raty (w końcu spora sumka):



800.000
- 53.957
- 27.255
- 77.264
-680.127
-------
-38603

Póki co są zakłady trzy do jednego że fabi skończy grać zanim spłaci calą sumke.
Kto wchodzi?  Cool

Kolejne plądrowanie.




Fabi z tego co widać nie skończył grać, więc jestem komuś winny kasę  Grin Dał nawet trochę więcej za zwłokę, więc jest wporządku.  ;D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2009, 12:52:31 wysłane przez Byku » Zapisane

fabi
Szeregowiec
*

Karma: +11/-2
Offline Offline

Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 08, 2009, 14:46:30 »

to mnie jeszcze nie znacz. W poprzedniej erze tez znałem twojego odpowiednika.Był nim Bre4thless.na poczatku ery grałem z nim ramie w ramie w jednym soju. Potem sie rozdzielilismy ja poszedłem do Rebeliantów a on do BloodLine. Po pewnym czasie zadarł ze mną i zaczął również przeszkadzać innym Rebeliantom. Wtedy u nas nie było u nas mocnego na niego. Był sprytny i miał duzo woja. Ale jak skończył  Huh? tym co grali wtedy nie trzeba przypominac. Kilka dni ofensywy i koniec. Próbował sie jeszcze podniesc ale juz tam nie było dla niego miejsca. Wiec szanowny Byku troche pokory. Poczekamy zobaczymy. Pamiętaj że nie jestem sam. A co do dogadania to chyba dogadywałes sie z własnym ego bo ja z takimi graczami jak ty nie zawieram zadnych paktów. I nie sciemniaj tutaj o jakis obrazliwych wiadomosciach które do ciebie pisałem bo ty zacząłes od epitetu "głupi atak" w moim wykonaniu. O probie przekupstwa innych sojuszy żeby Ci pomogli nie wspomne.
Zapisane
wazery
Gość
« Odpowiedz #2 : Lipiec 08, 2009, 16:19:25 »

Oj i dla tego z Fabim się nie zadziera gdy Bre4 zaczynał nas atakować Fabi nie był mu w stanie dotrzymać pola w obronie potem stracił wiele i pamiętaj Byku że w Rebeliantach jest Tomada i a to taktyk jakich mało od niego można się bardzo dużo nauczyć, podkreślam bardzo dużo a że kłótnie o głupotę (tak można nazwać waszą różnicę zdań) są zwykle powodami do większych utarczek to ciekawi mnie to w jaki sposób to się rozwinie...
Zapisane
Byku
Szeregowiec
*

Karma: +9/-7
Offline Offline

Wiadomości: 29


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lipiec 08, 2009, 16:39:16 »

Heh, jak ty nawet nie rozumiesz co to ironia i piszesz, że "się nie dogadywałeś"  *hahaha* szkoda słów.
Cytuj
Pamiętaj że nie jestem sam.

Już trzęsiesz portkami i zasłaniasz się sojuszem? Ja do nich nic nie mam i nie będę ich atakował.
Taki nadęty bufon jak ty nie powinien w ogóle być 1 oficerem. Dostałeś tą funkcję po znajomości bo jako jeden z nielicznych w tym soju grałeś w poprzedniej erze.

A o próbie przekupstwa innych sojuszy pierwszy raz słyszę. Może jakieś szczegóły?
Zapisane

fabi
Szeregowiec
*

Karma: +11/-2
Offline Offline

Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Lipiec 08, 2009, 17:01:43 »

fen95x -- jesteś baaardzo pewny, sprawy oczywiscie mogą sie róznie ulozyc, moge przegrac ale wierze w siebie, w rebeliantów i w sojuszników(teraz się okaże czy Byku miał racje czy się mylił wykazując swoją niechęc do paktu z pewnym sojuszem, zainteresowani wiedza o co chodzi). I obys miał racje panie fen95x.

Byku mam Cie juz dosyć zamiast tyle gadać pokaż co potrafisz a nie tylko pladerki. Honorowi gracze nie postępuja tak jak Ty i mysla o Tobie to co ja. A poza tym gdzie Ty sie urodziłes chłopie - zasłanianie sojuszem?Huh? A po co one są-- żeby sobie pomagać, a nie tylko kase wpłacac, to jest własnie sojusz
nie pisz posta pod postem - ulvhedin
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2009, 18:06:20 wysłane przez ulvhedin » Zapisane
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Lipiec 08, 2009, 17:05:28 »

fen95x -- jesteś baaardzo pewny, sprawy oczywiscie mogą sie róznie ulozyc, moge przegrac ale wierze w siebie, w rebeliantów i w sojuszników(teraz się okaże czy Byku miał racje czy się mylił wykazując swoją niechęc do paktu z pewnym sojuszem, zainteresowani wiedza o co chodzi). I obys miał racje panie fen95x.

Wiem chyba o ktory sojusz chodzi  Embarrassed "Prywatne wojny" mnie malo interesuja ... zalatwiajcie to miedzy soba. Wiara w sojusz - no ciekawe ... a poobserwuje reakcje kolegow z Twojego soja fabi ... coz to chlopaki zrobia w odpowiedzi na ataki Byku  *SCRATCH*
Zapisane

Na emeryturze Wink
Byku
Szeregowiec
*

Karma: +9/-7
Offline Offline

Wiadomości: 29


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Lipiec 08, 2009, 17:14:34 »

teraz się okaże czy Byku miał racje czy się mylił wykazując swoją niechęc do paktu z pewnym sojuszem

Buheheheeh, niedość że zasłaniasz się swoim sojuszem to próbujesz skłócić mnie z Reunion. Bardzo honorowe zagranie  *freak*
Tak dla twojej informacji nie wstąpiłem do Reunion tylko dlatego, że mają unię z twoim sojuszem i nie mógłbym wtedy ciebie atakować.
Jeszcze cała era przed nami jeżeli będę chciał tu grać to na pewno wstąpie do któregoś z mocnych sojuszy ;]
Zapisane

fabi
Szeregowiec
*

Karma: +11/-2
Offline Offline

Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Lipiec 08, 2009, 17:20:06 »

i to wszystko tylko dzięki mnie  *YAHOO*- musisz to przyznac Byku
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Lipiec 08, 2009, 21:53:34 »

Ja sobie odpuściłem pl1 ,a tu taka zabawa mnie omija.
Emocje ,kłótnie ,wszechogarniająca sympatia  Grin na początku ery ,kto co i kiedy lubi Smiley
Widzę ,ze fabi wziął się za atakowanie ,mam nadzieje ,ze będzie się pilnował.

 Reunion to godny przeciwnik i z tego co widziałem jest tam mocny skład ,ale jak mieć przeciwników to najlepiej "tak solidnych" ,choć mam nadzieje ,ze  inaczej potoczą się losy obydwu sojuszy\ Małe sprostowanie , bardzo się ciesze ,ze jest sojusz reunion-rebelinaci ,kibicuje obydwu składom.(sorki za błąd)

Byku gratuluje strategicznego myślenia i życzę sprawnej odbudowy.

A wracając do Bre to była trochę inna sytuacja ,a jego pokonanie kosztowało poświęcenie kilku graczy ,kilkanaście ataków i bodajże mój kończący cios .


Powodzenia 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 08, 2009, 22:05:56 wysłane przez Demeskinos » Zapisane

wazery
Gość
« Odpowiedz #9 : Lipiec 08, 2009, 22:50:16 »

No nie przeciwnikiem są niedopowiedzenia i opryskliwość kontra nieobowiązkowość i opryskliwość dwóch graczy  *freak* czyli to co lubię najbardziej będzie się krew lała tylko opiszcie to z werwą a nie wrzucajcie na siebie taki dystans bym radził. A tak to czekam na kolejne części tego minniserialu  Grin
Zapisane
cris87gno
Porucznik
***

Karma: +53/-41
Offline Offline

Wiadomości: 181


noo to sruuuuuu... i nie ma Aniołka


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Lipiec 18, 2009, 18:06:20 »

demes wroc na PL 1 i a nie tylko sie wypowiadasz ;p
Zapisane

PL1 era 2 - mn(ó)stwo medali Grin
                Top 3 - Militarny
                Top 4 - Honoru
PL1 era 3 - tylko jeden medal Grin

Diabełek ktory razem z Samobójem utukł ANIOŁKA
Dante
Sierżant
**

Karma: +50/-8
Offline Offline

Wiadomości: 72



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Lipiec 18, 2009, 18:21:28 »

Reunion przygląda się tej prywatnej wojnie. Mnie też osobiście ciekawi jak zareagują twoi sojusznicy z Rebeliantów Fabi  *SCRATCH*  A co do Demeskinosa to zawsze możesz zacząć grę na PL1, miło by było Smiley
Zapisane
Byku
Szeregowiec
*

Karma: +9/-7
Offline Offline

Wiadomości: 29


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Lipiec 18, 2009, 22:21:00 »

Dodałem do pierwszego postu nowy atak, niestety fabi jak tchórz dalej chowa się za białą flagą. A taki chojrak z niego był  >Grin
Zapisane

Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Lipiec 22, 2009, 13:18:56 »

Chyba sie poddal bo na urlopie siedzi ...  *SCRATCH* No i nie oddal wszystkiego  Cry
Zapisane

Na emeryturze Wink
Nones
Gość
« Odpowiedz #14 : Lipiec 22, 2009, 16:35:03 »

a reunion tylko obserwuje. Poczekamy zobaczymy co z tej przyjemności wyniknie >Grin
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!