Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 05:23:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 240272 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
CYPISEK
Szeregowiec
*

Karma: +18/-2
Offline Offline

Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #885 : Marzec 11, 2010, 14:51:33 »

WITAKI
 no to moze i ja coś od siebie na koniec ery dodam *SCRATCH*
gra bardzo dobra, pierwsza moja era. minela dość spokojnie i choć pewnie bedzie mi brakować to kończe swoją przygode z IO.
chciałem również podziekować kilku osobą za pomoc.
 po pierwsze nieobecnemu juz unstablemu, ktory wdrożył mnie i od początku był ze mna i był bardzo pomocny.
Adrian i Leoś Wy również nauczyliście mnie kilku rzeczy przydatnej w tej grze.
Winiemu , ktory dla mnie jest nr1 pl3. a ktory gdy trzeba bylo potrafił mnie kopnąć w 4 litery( chociaż czesciej mnie napinał)
graczom z sojuszu  olejowi wegasowi tomkowi rugusowi i jeszcze innym)za to że byli i za to że mimo błedów które świadomie lub mniej swiadomie popelniałem w zarządzaniu sojuszem byli ze mną i mnie wspierali.
co do osiągnieć jakie mnie tu spotkały to nie ukrywam ze duza w tym zasluga samotni.
po 1 Angela który swoim atakiem na mnie zmobilizował mnie do tego zeby odrobić straty i skopać mu 4 literki Grin . niestety chyba sie wystraszył i zakończył swoją grę Cool a poważnie moja armia to własnie jego sasługa dzieki anioł.
po 2 Aolis ze mimo róznicy punktow jaką miała nademną nie chciała mnie przelecieć *rose*
chciałem też podziękować kilku graczom , z ktorymi miałem wieksze lub mniejsze zajscia i tak
 Anytiof facet z honorem dzieki.
Zupa za punkty jakie mialem okazje na tobie złapać sorki i wielkie dzieki
paradygmat zapomniany ekonom jak udowodnił ekonomia to nie wszystko
Warrior za kupe smiechu jaką z Ciebie miałem
Tomas za to że byl i że mobilizowal mnie swoją armią do pilnowania konta Smiley
i wielu wielu innym których nie wymieniłem.
Papa tobie juz chyba kiedyś pisałem ze jezeli w ogóle kiedy kolwiek moja droga skrzyzuje sie z IO to inetesuje mnie tylko taka gra jaką TY przeprowadziłes na pl3 gratki za walki dla całego Waszego soja.

moje osiągniecia wszyscy widzą. przekroczyły moje plany . ale jak to mowią fart nowicjusza.
pozdro dla wszystkich
powodzenia w realu i w kolejnych erach.
dzieki wielkie za wspolną zabawe
Zapisane
Adrian1
Szeregowiec
*

Karma: +5/-1
Offline Offline

Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #886 : Marzec 11, 2010, 16:05:34 »

Skoro nadszedł czas podziękowań i pożegnań to może ja od siebie coś napiszę Cry
Dziękuję wszystkim za rok fajnej zabawy myślę że nikt do mnie żalu raczej nie ma chyba nikogo nie uszkodziłem zbytnio  *SCRATCH* bynajmniej sobie nie przypominam raczej jestem przyjaznym zwierzakiem i starałem się tłumić konflikty niż je wywoływać za co niektórzy mogą mieć do mnie pretensje *rose*
i tak :
dzięki leonidas bez ciebie nie było by sojuszu imperia szkoda że tak się potoczyło że nie mogłeś do nas wrócić *HI*
dzięki cypis za całokształt i jeden z filarów sojuszu  *HI*
dzięki wszystkim sojusznikom za grę za spory za wspieranie sojuszu nie sposób tu wymieniać wszystkich bo trochę osób było u nas w soju *HI*
dzięki  konrad przede wszystkim za ten wątek na forum *HI*
dzięki dla wszystkich za dotrwanie do końca i myślę że fajną zabawę *HI* *HI* *HI* *HI*

i oczywiście nie mogę nie wspomnieć o jednej osobie WINI stokrotne dzięki za podtrzymywanie na duchu, wspieranie i pomoc bez ciebie na pewno nie dotrwałbym do końca ery  *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose* *rose*

pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w życiu prywatnym i na io  *bye* *bye* *bye* *bye*
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2010, 17:50:52 wysłane przez Adrian1 » Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #887 : Marzec 11, 2010, 17:29:29 »

Chłopaki to Wy się już żegnacie a ja tu do bitwy życia się szykuję.  evil3

Powołanie do wojska dostali wszyscy z kategorią A,B,C,D,E, emeryci i renciści, kaleki, żebracy i chorzy.
Jednie garstka kobiet w ciąży i duchowni schronili się na równinach.



Ułożono worki z piaskiem i volkssturm jest gotowy do obrony faterlandu.  *HUNTER*
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2010, 17:34:00 wysłane przez Konrad » Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #888 : Marzec 11, 2010, 18:07:55 »

 *hahaha* *hahaha* *hahaha*

czegos takiego nie widzialem Grin

niech nikt nie mówi, że lękamy się mocniejszych, a low point to bicie leszczy :rant: :rant: :rant:

raport jutro, bo  jeszcze gorący *FOCUS*

zeby nie bylo ze nie nieslowny jestem *HI*

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/26/2010_3_10/26030261_26028144_228480

ja 550k, on w poludnie jakies 1,1mln *hahaha*
Zapisane
CYPISEK
Szeregowiec
*

Karma: +18/-2
Offline Offline

Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #889 : Marzec 11, 2010, 19:15:34 »

Ale i tak warr wyglądał okazalej  Cool świecił jak księżyc nad IO albo jak choinka na świeta, paliło mu sie wszystkie 25 prowek. Grin
to dopiero był widok.  *xxx*
a jak sie ktoś tam dokładnie przyjżał to zobaczył Adriana i Winiego jak sobie kiełbaski pieką  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #890 : Marzec 11, 2010, 21:04:50 »

Mam 88 wygranych w obronie na przestrzeni całej ery i miałem wrażenie że z 60 walk zrobili Kilerowiec i Kiepek996.  Grin
Z ciekawości przejrzałem wszystkie swoje walki i okazało się że nawet spora gromadka walnęła gonga w moich prowincjach  Grin

Ilość gongów i nick
4-fifip1
1-sirMagik
1-Balbc
1-LEONIDAS
1-Tomasus
11-kiepek996
1-radko
1-benek
6-papkin
2-michaligor
2-aniol
1-jhabaj2
13-Kilerowiec
1-Klima
1-belmondo
1-Brytan
1-Hamme-rajt
1-DeMoGoRgOn
1-looop
1-Hoover
1-Artura1
1-Apis3
2-hanys
4-tomogor
2-meanall
1-jarema
1-TOMEK333
2-boleslaw
1-rafi285
1-alaniec
1-tomy
1-Malapala
8-lukasz_231
1-colombo
1-suszi
1-tomaj82
1-polon
1-kokojambo
2-wilk11
2-arti
Zapisane

berg
Sierżant
**

Karma: +26/-9
Offline Offline

Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #891 : Marzec 12, 2010, 01:02:48 »

to i ja się pożegnam mimo że raz juz to uczyniłem Grin Grin Grin
cóż prawdą jest że nie dotrwałem do końca  Huh? pod koniec stycznia po kolejnej wtopie stwierdziłem nie tyle że czas skończyć co tyle że z moją armią nijak się nie przysłużę naszemu sojuszowi w ostatniej walce:) a trzeba wspomnieć że w Dominium zawsze były mocarstowe plany niezależnie od sytuacji *freak* potem pojawiła się propozycja zagospodarowania konta omen z której skorzystałem zdobywając dwie blachy i dając możliwość zdobycia kolejnej Cypiskowi *crazy*
to była moja pierwsza era na IO i piersza w grach tego typu, cóż wciągnęła mnie Smiley i myślę że mając na uwadze wszystkie jej ułomności stalo się to dzięki ludziom, których tu spotkalem, tak Jutka miała rację pisząc kilka postów wyżej że w Dominium stworzyliśmy niezłą paczkę opartą w głównej mierze na graczach którzy grali pierwszy raz w tą grę Cool
dlatego moje podziękowania kieruję przede wszystkim do gracza, który być może nie jest specjalnie zauważany na forum ale który dla mnie jest number one tej ery - oczywiście to Anytiow *rose* *rose* *rose* tylko dzięki niemu powstało, istniało i przetrwało Dominium Smiley Teig miałeś w sobie to co każdy wódz powinien mieć wytyczałeś cel szedłeś przodem i krzyczałeś żebyśmy podążali za Tobą!!!  a my szliśmy z lepszym lub gorszym skutkiem ale zawsze mieliśmy Ciebie przed sobą:) cóż jeśli ktoś rodzi się przywódcą to Ty niewątpliwie nim takim się urodziłeś *beer*
w drugiej kolejności podziękowania dla mojej towarzyszki z soja Juty, coś w tym jest że kobiety rozładowują sytuację i obecność Juty zawsze działała na nas kojąco a poza tym wyzwalała opiekuńcze instynkty Grin, dzięki Jutka za wspólnie spędzone chwile:)
kilku graczy z różnych powodów odpadlo od nas na przestrzeni ery ale wtedy kiedy grali byli pewnymi punktami soja myślę przede wszystkim o Dragonie22 (hehe to on rozwalił dwa razy Balkę w pierwszej wojnie z Shy girl Tongue) Da9rek (nieocenionym nauczycielu, zawsze służącym dobrą radą i ratującym tyłek:) oraz Blacksword, naprawdę solidna firma szkoda że odszedł bez pożegnania Cry bywa
dziękuję również Wam wszytstkim grającym na pl3  *beer* nawet jeśli nie dotrwaliście jak ja do końca to myślę że kazdy z Was przeżył przygodę jaką sam sobie napisał:)
podziękowania zatem dla graczy z BMW za to że dzięki nim mieliśmy cel w wojnach i chcieliśmy ich zniszczyć Grin paradoks życia sprawił że na koniec ery walczyliśmy ramię w ramię ( to chyba najlepszy przykład że przy zdrowym podejściu do gry nigdy nie ma sie wrogów i zawsze jeśli podchodzi się z szacunkiem do przeciwnika może stać on sprzymierzeńcem! BMW-  *beer* *beer* *beer* również za ostateczne wyprzedzenie nas w rankingu militarnym Undecided
dzięki dla graczy Shy gilr za grę,  zmuszenie do wysilania się na wojnach i za tawernę dzięki, której ta gra była bardziej urozmaicona:)
i Wam wszystkim naprawdę niezła przygoda, choć wymagajacą nie lada zdyscyplinowania:)
także *beer* *beer* *beer*


Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #892 : Marzec 12, 2010, 10:01:17 »

z końcem ery moge pokazać kiedy robilem offa Grin
tym samym ten screen pokazuje, ze mozna grac bez zasiadek Wink

Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #893 : Marzec 12, 2010, 10:14:58 »

 Grin Grin Grin

Trochę wcześniej chodziłem spać.  Embarrassed
22:30 off około 6:00 logowanie
Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #894 : Marzec 12, 2010, 10:21:10 »

Siostra basen odłączyła kroplówkę.  *YAHOO* *YAHOO*

THE END na pl3  Grin

Chyba pójdę się zdrzemnąć.  *tired*
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #895 : Marzec 12, 2010, 10:23:51 »

o 6 to ja sie na drugi bok odwracałem *hahaha*
ja nie moglem sobie pozwolic na takiego sejwa, bo przeholowalem z karta i najdluzszy rejs mialem na 7,5h- odjac 30 min na log przed powrotem( w celach profilaktycznej ochrony przed strzalem w powrot Grin) spalem max 7h Cry
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #896 : Marzec 12, 2010, 10:42:19 »

spalem max 7h Cry
Prawdziwy wojownik śpi podczas marszu Wink Grin
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #897 : Marzec 12, 2010, 10:54:14 »

no i skonczyla sie nasza roczna wedrowka po pl3 *beer*
ekipie z Shy podziekowalem juz na pw *beer*
w tak swietnej, wesolej ekipie moglbym grac do konca IO i jeszcze dluzej- jestescie wielcy *beer*
jesli zobaczycie ich nicki w grze to wbijajcie do ich soja- efekt sukcesu przeplatany z humorem i dobra zabawa- gwarantowany *beer* Grin
czasami w okresie dołka, po przeczytaniu zoltej koperty, micha smiala sie od ucha do ucha Grin Grin Grin

teraz przyszedl czas na refleksje... Cry
dzieki wielkie graczom po przeciwnej stronie barykady, bez Was to co osiagnelismy( nasze mniejsze i wieksze sukcesy Smiley) nie bylyby zrealizowane *beer*
mowie tu o wiekszych sojach tj
Dominium- wielcy stratedzy, z ogromnym potencjalem- wiele krwii upuscili- dostarczajac tym samym wiele emocji *beer* Grin
Normalni- ogromny potencjal, ale nie potrafili tego wykorzystac Cry jednakze tez zmusili nas do wzmozonej aktywnosci Grin
BMW- swietnie sie z wami walczylo, jednak miewam podejrzenia ze troche nie fair Cry (czyt. zasiadki)
Power- nasi najlepsi potencjalini dawcy pkt i przychodow Grin w okresie swietnosci mielismy calkiem spore problemy Grin

podsumowujac- nie chcialbym stanac z wami po przeciwnych stronach barykady, wrecz chcialbym z wami zagrac w jednym soju- taka mieszanka graczy o roznych stylach daje efekt "sojuszu mieszanki wybuchowej"  Grin

nie zapominam oczywiscie o mniejszych sojach- Bandyci,Anioly, Sruu i wiele innych ktorzy nam upuscili sporo krwi *HI*
gratulacje charyzmy i woli walki- podniesienia sie z gleby po utracie armii(dosc czesto Grin) *bravo* *beer*

Wszystkim pozostalym gratuluje dojscia do finishu(to juz spory sukces), osiagniecia swoich indywidualnych rekordow oraz ostatecznych sukcesow w koncowej klasyfikacji *HI* *beer*

to by chyba na wszystko bylo Embarrassed

hough >Grin
Zapisane
Aolis
Sierżant
**

Karma: +29/-17
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #898 : Marzec 12, 2010, 18:44:18 »

I co? To już koniec?? *hmm*
Zapisane


Kiedy przeczytałam o szkodliwości picia alkoholu rzuciłam czytanie.
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #899 : Marzec 12, 2010, 18:54:21 »

I co? To już koniec?? *hmm*

http://www.youtube.com/watch?v=xw_OEU2U4W8
Zapisane

Strony: 1 ... 58 59 [60] 61 62 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!