Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 05:43:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 240279 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #630 : Styczeń 28, 2010, 20:28:58 »

Dziewczynki macie teraz super emotki Grin

 *GIRL_CRAZY* *HOSPITAL* *GIRL_IN_LOVE* *PINKGLASSES* *HYSTERIC* *TENDER* *GIRL_CRY* *SIGH* *IMPOSSIBLE* *HAHA* *GIRL_DRINK* *COURTESY* *FLIRT* *SPRUSE_UP*

 *ok* Grin
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #631 : Styczeń 28, 2010, 20:47:12 »

Właśnie rozmowa zeszła na jakieś dziwne wyjaśnianie spraw sprzed lat  *crazy*  widzę że ciekawszych tematów nie ma  Undecided a podobno tyle się dzieje na pl3 teraz Grin Grin Grin a tu tylko o jednym komu bana  *crazy* *crazy* *crazy* i co admini robią a czego nie robią Grin Grin Grin

Adrian nie zmieniaj tematu, cała społeczność imperialna widzi jak brutalnie molestujecie niepokalane niewiniątka z POWER.  ;D

Międzynarodowa opinia publiczna jest oburzona. Natychmiast przerwijcie ten niechlubny proceder.  *BOSS*
Zapisane

Adrian1
Szeregowiec
*

Karma: +5/-1
Offline Offline

Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #632 : Styczeń 28, 2010, 21:37:29 »

Adrian nie zmieniaj tematu, cała społeczność imperialna widzi jak brutalnie molestujecie niepokalane niewiniątka z POWER.  ;D

Międzynarodowa opinia publiczna jest oburzona. Natychmiast przerwijcie ten niechlubny proceder.  *BOSS*

Ja sobie tylko grzecznie siedzę, obserwuję i sam jestem w ciężkim szoku  Shocked Shocked Shocked ale co zrobić chłopaki z sojuszu są tak wyposzczeni i tak nakręceni że nie bardzo jest człowiek ich w stanie powstrzymać Grin Grin Grin ale zaraz się to chyba zakończy bo do Power nie ma już po co latać *freak* jak są tak nakręceni ciekawe co będzie dalej  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed koniec ery zapowiada się ciekawie  Wink Wink Przepraszamy całą społeczność imperialną za tą rzeź Grin *rose* *rose* *rose*
Zapisane
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #633 : Styczeń 28, 2010, 21:41:05 »

Przejzalem z 10 stron tego druku ... a gdzie raporty?  Cry
Zapisane

Na emeryturze Wink
Adrian1
Szeregowiec
*

Karma: +5/-1
Offline Offline

Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #634 : Styczeń 28, 2010, 21:47:56 »

Przejzalem z 10 stron tego druku ... a gdzie raporty?  Cry
Aniołku tyle tego jest że nie wiadomo które wklejać Tongue Tongue Tongue Grin Grin Grin
Zapisane
heinz666
Porucznik
***

Karma: +85/-10
Offline Offline

Wiadomości: 170



Zobacz profil
« Odpowiedz #635 : Styczeń 29, 2010, 03:36:41 »

Adrian nie zmieniaj tematu, cała społeczność imperialna widzi jak brutalnie molestujecie niepokalane niewiniątka z POWER.  ;D

Międzynarodowa opinia publiczna jest oburzona. Natychmiast przerwijcie ten niechlubny proceder.  *BOSS*

Jest jakieś molestowanie? To ja też chcę tam.
Nie ważne czy po stronie molestującej czy molestowanej  Grin Grin Grin
Zapisane

x7
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #636 : Styczeń 29, 2010, 18:49:28 »

Shocked Shocked Shocked omg, dziewczynki zadeptały mnie trawnik (szanuj zieleń!!!), ...

No żeby nie było, że Dominium olewamy  Tongue Popieścimy Was troszkę i przysmażymy niewinną ludność cywilną  Grin
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #637 : Styczeń 29, 2010, 18:51:18 »

 *HOSPITAL* Grin
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #638 : Styczeń 29, 2010, 19:29:35 »

Czujemy się dowartościowani waszym rosnącym zainteresowaniem  Wink

Chwały i medali za plądrowania mi nie przybędzie. Wręcz przeciwnie, tracę cenny honor  Cry . No ale czego to się nie robi dla dobrych graczy na pl3.  *GIVE_HEART*
Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #639 : Styczeń 29, 2010, 20:27:35 »

Tak Dominium ma szczęście  >Grin w innych okolicznościach i  nie korzystając z dobrodziejstw gry typu wojna za free  Tongue już dziś prosili by o pokój  Grin darujemy im to małe fopa    Grin Grin Grin spotkamy się niedługo na ubitej ziemi tylko my i tyrani na ubitej ziemi Tongue  Grin Grin jutro zakonczymy agonie BMW gdzie jarek pisze po 20 pw dziennie jak źle liczą i nie potrafią zlać takiej niszy sojuszowej  Tongue Grin wstydzę się trochę za Jarka za taka przechwałkę ale fakt  Tongue Grin bo moje wojo dziś 12 godz stało bezczynnie bez opieki  Lips Sealed *pardon* *SMOKE* panowie wojna to nie jeden cel to tak na przyszłość  Tongue obserwuje i analizuje się wszystkich my znamy już słabe strony BMW co oni wiedza o nas archiwum X  Embarrassed Tongue ale krew się poleje bez względu na osiągnięcia  Cool Huh? i nie dlatego ze administracja forum gra  Embarrassed Tongue tylko dlatego ze mamy jako takie pojecie o grze w tym momencie chce uciąć bezsensowne polemizowanie na temat teamu pl z forum i podkreślić możemy na forum sporo ALE NIE JESTEŚMY ADMINAMI W GRZE UŁATWIAMY TYLKO KOMUNIKACJE W TEJ DZIEDZINIE  Wink PROSZĘ O PRZEMYŚLENIE WYPOWIEDZI NA PRZYSZŁOŚĆ  Wink
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2010, 20:54:09 wysłane przez Morglith » Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #640 : Styczeń 29, 2010, 21:14:13 »

berg to roznieś stawiam kredki bo nie lubię przechwałek ja tez dużo umiem pisać ale pisze publicznie tak żeby wszyscy widzieli namierz mnie zlej mnie Tongue podaj nick jaki masz dominium  Grin publicznie bo ja nie wiem  Tongue ja publicznie stawiam kredki :p jak nie trafisz to nabijesz moje konto lub nawet nie ,zaproponujesz nabiecie kontra  słabszych graczy co ty na to , w ramach nagrody Tongue lubie wyzwania nic tak w grze nie mobilizuje a hazardzista ze mnie ze ho ho  Grin
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2010, 21:15:53 wysłane przez Morglith » Zapisane

berg
Sierżant
**

Karma: +26/-9
Offline Offline

Wiadomości: 55


Zobacz profil
« Odpowiedz #641 : Styczeń 29, 2010, 21:21:23 »

berg to roznieś stawiam kredki bo nie lubię przechwałek ja tez dużo umiem pisać ale pisze publicznie tak żeby wszyscy widzieli namierz mnie zlej mnie Tongue podaj nick jaki masz dominium  Grin publicznie bo ja nie wiem  Tongue ja publicznie stawiam kredki :p jak nie trafisz to nabijesz moje konto lub nawet nie ,zaproponujesz nabiecie kontra  słabszych graczy co ty na to , w ramach nagrody Tongue lubie wyzwania nic tak w grze nie mobilizuje a hazardzista ze mnie ze ho ho  Grin

to masz problem Morg  Grin Grin Grin bo jak ja mam do mojego rekina z Samotni 488, to wybacz ale nie będę chodził na wycieczki do Ciebie (ponad 1700 odl)  *hahaha* *hahaha* *hahaha* ale oczywiście nie jestem taki Huh? zapraszam, zapraszam do siebie jak tylko będziesz miał chwilkę Tongue Tongue Tongue wpadnij pogadamy *kissgirl*
uwielbiam ta napinkę >Grin
i zapewniam ja teżjestem bajkopiszarzem!!! to mój zawód z tego żyje - nie oducze się Grin choć wiem, mówi to szefuńcio powinienem być bardziej zwięzły Cool

dla wszystkich nie kumatych Berg = bergerk Grin Grin Grin
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2010, 21:24:03 wysłane przez berg » Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #642 : Styczeń 29, 2010, 21:31:05 »

to masz problem Morg  Grin Grin Grin bo jak ja mam do mojego rekina z Samotni 488, to wybacz ale nie będę chodził na wycieczki do Ciebie (ponad 1700 odl)  *hahaha* *hahaha* *hahaha* ale oczywiście nie jestem taki Huh? zapraszam, zapraszam do siebie jak tylko będziesz miał chwilkę Tongue Tongue Tongue wpadnij pogadamy *kissgirl*
uwielbiam ta napinkę >Grin
i zapewniam ja teżjestem bajkopiszarzem!!! to mój zawód z tego żyje - nie oducze się Grin choć wiem, mówi to szefuńcio powinienem być bardziej zwięzły Cool

dla wszystkich nie kumatych Berg = bergerk Grin Grin Grin

widzisz ja się nie napinam  Tongue po prostu podpuszczam każdy zna twoja kartografie rusz się a już masz pozamiatane  Tongue Grin ale co tam na wojnie trzeba korzystać  Grin Cool atakować cie nie mogę za duża przewaga militarna nie będę sobie udowadniał przewagi przeciwnika  Wink Grin może kiedyś gdzieś gdzie będę miał odpowiednio zbudowane konto, na pewno kliknę Tongue  Wink Grin
Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #643 : Styczeń 29, 2010, 21:33:44 »

wojna z Wami to bardziej trening dla woja Tongue Tongue Tongue

No wygląda na to że trenujcie krok marszowy Waszego woja.   *hahaha* Sądzę, że nie jeden Korzeniowski jest w Waszej armii.

jakbyście byli godni zainteresowania się Wami to roznieślibyśmy Was w puch Grin Grin Grin
Skoro nie jesteśmy godni zainteresowania to po co nam wojnę wypowiadacie? Coś z sensem poproszę.  *freak*  Grin Co do puchu to pokolorowałeś rzeczywistość, że hej.  Grin  Grin  Grin

A tak na marginesie, to muszę powiedzieć, że robicie postępy, w porównaniu z ostatnią wojną jest postęp, to cieszy.  Wink  *beer* *beer*
Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #644 : Styczeń 29, 2010, 21:50:43 »

Konrad to nie postęp to plątanie się pod nogami dla zachowania dobrej twarzy wobec BMW nie oszukujmy się  Lips Sealed pakt jest ważniejszy niż dobra nazwa soja Tongue  identyfikowanie się z sojusznikami bez względu na ich mozliwosci to standard  Grin  ale skoro taka miara to prowadzimy z BMW 8224 przegrywamy co prawda z dominium -255  Wink ale jak pisałem nie może 3 -ech graczy z niskiej półki pkt się powielić  Huh? Grin i prowadzić wojny z czołowymi sojuszami na wysokim poziomie  *pardon* ale jutro koniec kariery BMW Tongue papa chłopaki  Cool zajmiemy sie dominium w miarę swoich mozliwosci ale nie dzielcie skory  Tongue
Zapisane

Strony: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!