Imperia Online Poland  
Maj 23, 2024, 06:30:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 240290 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Aolis
Sierżant
**

Karma: +29/-17
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #615 : Styczeń 28, 2010, 18:52:32 »

*kissgirl* Dziołchy używają czarów  ;D bo ciągle są na plusie lub minusie i znikają z armią, więc odwiedziny są bardzo skromne nie takie jak powinien być przyjęty gość *hihi*

A co do wypowiedzenia wojenki samotni - a co was nie stać?   >Grin
Stać, ale już raz wypowiedzieliśmy wam wojnę, a wy teraz macie za darmochę. Skoro więc nic was to nie kosztuje, a jesteście chętni do wojenki, to co was zatrzymuje??
Zapisane


Kiedy przeczytałam o szkodliwości picia alkoholu rzuciłam czytanie.
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #616 : Styczeń 28, 2010, 18:55:21 »

Nie bo to część walki, ale jak powiesz że "wyrzuć z soja swgo kumpla bo Cie zniszczę" to jest już szantaż.

Jakbym miał się przejmować takimi tekstami od graczy, to musiałby osiwieć w tej grze.

Generalnie nie przejmuję się tym co do mnie piszą, a dostałem na pl3 już kilkadziesiąt wiadomości z wyrazami dezaprobaty, delikatnie mówiąc.  Grin
Grożono mi że zostanę monetą, jak nie zrobię tego i tamtego, dostałem sporo wulgarnych, sarkastycznych, obraźliwych tekstów.
I tak ostatecznie liczy się kto komu przywali wojem a nie kto co do kogo napisze.  *pardon* Smiley

Swego czasu z Morgiem śmialiśmy się że pisarze grają na pl3 a nie fajterzy.  Grin Grin

Sprawa w zrozumieniu jest prosta jak prostota geometrii ostrza przecinaka, jeżeli od kogoś nie chcesz czytać wiadomości to wbijasz go do ignorowanych i po problemie.  Grin Grin
Ave  *beer*
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2010, 18:57:06 wysłane przez Konrad » Zapisane

sir_chmura
Szeregowiec
*

Karma: +7/-2
Offline Offline

Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #617 : Styczeń 28, 2010, 18:59:58 »

Misiu (aolis) co było w przeszłości to się nie liczy - ważna jest teraźniejszość. Skończy się jedna wojna pomyślimy o drugiej  Tongue


A co do gróźb itp. za stary jestem na to żeby się bać  Wink
Zapisane
Aolis
Sierżant
**

Karma: +29/-17
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #618 : Styczeń 28, 2010, 19:01:24 »

Misiu (aolis) co było w przeszłości to się nie liczy - ważna jest teraźniejszość. Skończy się jedna wojna pomyślimy o drugiej  Tongue


A co do gróźb itp. za stary jestem na to żeby się bać  Wink
Bądz tak uprzejmy i wklej to PW co napisałam.
Zapisane


Kiedy przeczytałam o szkodliwości picia alkoholu rzuciłam czytanie.
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #619 : Styczeń 28, 2010, 19:04:46 »


Generalnie nie przejmuję się tym co do mnie piszą, a dostałem na pl3 już kilkadziesiąt wiadomości z wyrazami dezaprobaty, delikatnie mówiąc.  Grin
Grożono mi że zostanę monetą, jak nie zrobię tego i tamtego, dostałem sporo wulgarnych, sarkastycznych, obraźliwych tekstów.


"kiszka stolcowa" rządzi *hahaha* *hahaha*
Zapisane
qrwiszonek
Szeregowiec
*

Karma: +3/-6
Offline Offline

Wiadomości: 24



Zobacz profil
« Odpowiedz #620 : Styczeń 28, 2010, 19:06:35 »

Jakbym miał się przejmować takimi tekstami od graczy, to musiałby osiwieć w tej grze.

Generalnie nie przejmuję się tym co do mnie piszą, a dostałem na pl3 już kilkadziesiąt wiadomości z wyrazami dezaprobaty, delikatnie mówiąc.  Grin
Grożono mi że zostanę monetą, jak nie zrobię tego i tamtego, dostałem sporo wulgarnych, sarkastycznych, obraźliwych tekstów.
I tak ostatecznie liczy się kto komu przywali wojem a nie kto co do kogo napisze.  *pardon* Smiley

Swego czasu z Morgiem śmialiśmy się że pisarze grają na pl3 a nie fajterzy.  Grin Grin

Sprawa w zrozumieniu jest prosta jak prostota geometrii ostrza przecinaka, jeżeli od kogoś nie chcesz czytać wiadomości to wbijasz go do ignorowanych i po problemie.  Grin Grin
Ave  *beer*

Z tego co pamiętam, był przekręt Bułgarów i nie zareagowałeś, tłumaczyłeś że nie można nic zrobić, takie życie.
Sprawa, z opinia prawnika, poszła dalej i posypały się bany:)
 A tak na marginesie za obrażanie dostaje się blokadę na wysyłanie wiadomości, a wymuszenia są bez konsekwencji???
Zapisane
sir_chmura
Szeregowiec
*

Karma: +7/-2
Offline Offline

Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #621 : Styczeń 28, 2010, 19:19:42 »

Bądz tak uprzejmy i wklej to PW co napisałam.


Tyle wiadomości do przegrzebania - nie wiem czy ją jeszcze mam - wszyscy mnie kochają i piszą do mnie namiętnie  Cool
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #622 : Styczeń 28, 2010, 19:20:11 »

Z tego co pamiętam, był przekręt Bułgarów i nie zareagowałeś, tłumaczyłeś że nie można nic zrobić, takie życie.
Sprawa, z opinia prawnika, poszła dalej i posypały się bany:)

Przypomnij mi tą sprawę.
Zapisane

qrwiszonek
Szeregowiec
*

Karma: +3/-6
Offline Offline

Wiadomości: 24



Zobacz profil
« Odpowiedz #623 : Styczeń 28, 2010, 19:28:16 »

Przypomnij mi tą sprawę.

Sprawa moona...... I oszustwo w kolejności ataków. Ale było to z 3-4 lata temu
Zapisane
Aolis
Sierżant
**

Karma: +29/-17
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #624 : Styczeń 28, 2010, 19:28:30 »

Tyle wiadomości do przegrzebania - nie wiem czy ją jeszcze mam - wszyscy mnie kochają i piszą do mnie namiętnie  Cool
Postaraj się znaleźć, bo ona wielu intryguje. A mi chodzi po prostu o dokładne jej brzmienie. Narobiłeś tyle szumu odnośnie tej wiadomości, że dobrzy by było gdybys poparł to faktem Grin
Zapisane


Kiedy przeczytałam o szkodliwości picia alkoholu rzuciłam czytanie.
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #625 : Styczeń 28, 2010, 19:35:31 »

Sprawa moona...... I oszustwo w kolejności ataków. Ale było to z 3-4 lata temu

hmm, to musiało być już po zmianie zasad na r9. Jak kończyliśmy r9 w listopadzie 2007 roku to z Bułgarami nie było zadym raczej.
Później jak omega zagrała dalej to coś tam było, chyba serwer cofnęli. Nie pamiętam dokładnie bo wtedy grałem w pierwszej erze pl1.

Tak czy siak, admini banują wg własnych zasad, członkowie polskiego IO teamu mogą tylko zgłaszać sprawy bez wpływu na bany. Co do opinii jakichkolwiek prawników to wątpię żeby kogokolwiek wzruszyli, a już na pweno nie adminów. Jeżeli było inaczej to proszę link do odpowiedzi adminów, że przyznają rację jakimś opiniom prawnym.
Zresztą, nie wiem do diaska, co to za bzdury tu opowiadamy.  Grin Grin
Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #626 : Styczeń 28, 2010, 19:43:44 »

Nie bo to część walki, ale jak powiesz że "wyrzuć z soja swgo kumpla bo Cie zniszczę" to jest już szantaż.
Jakbyś napisał, że: "posiadanie danej osoby naraża Cię na ataki z mojej strony"
Ot co mała zmiana sposobu pisania i nie ma konsekwencji.
W tym przypadku aolis postąpiła chamsko i głupio,  powinna zostać ukarana!!!
Moim zdaniem obie wypowiedzi oznaczaja to samo  *freak* i sa jak to nazwales "szantazem", ale gdybym napisal ta druga to czy byla by ta cala afera? raczej nie, Aolis pewnie byla troszke nie w humorku i tak napisala. Mi tez zdarzy sie cos napisac w zlym tonie, ale czy to powod to afer, zlosci? Lepiej niech wszyscy sie przytula i dadza sobie po buziaku i problem z glowy ... ja pierwszy do przytulania sie z Aolis *freak*
Zapisane

sir_chmura
Szeregowiec
*

Karma: +7/-2
Offline Offline

Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #627 : Styczeń 28, 2010, 19:49:43 »

... Narobiłeś tyle szumu odnośnie tej wiadomości, że dobrzy by było gdybys poparł to faktem Grin


Sprawdź dokładnie kto rozpoczął "aferę"  *FOCUS* bo zeznania się chyba mylą - brak snu robi swoje  Grin
Zapisane
Adrian1
Szeregowiec
*

Karma: +5/-1
Offline Offline

Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #628 : Styczeń 28, 2010, 19:50:28 »


Zresztą, nie wiem do diaska, co to za bzdury tu opowiadamy.  Grin Grin
Właśnie rozmowa zeszła na jakieś dziwne wyjaśnianie spraw sprzed lat  *crazy*  widzę że ciekawszych tematów nie ma  Undecided a podobno tyle się dzieje na pl3 teraz Grin Grin Grin a tu tylko o jednym komu bana  *crazy* *crazy* *crazy* i co admini robią a czego nie robią Grin Grin Grin
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #629 : Styczeń 28, 2010, 20:02:59 »

Dziewczynki macie teraz super emotki Grin

 *GIRL_CRAZY* *HOSPITAL* *GIRL_IN_LOVE* *PINKGLASSES* *HYSTERIC* *TENDER* *GIRL_CRY* *SIGH* *IMPOSSIBLE* *HAHA* *GIRL_DRINK* *COURTESY* *FLIRT* *SPRUSE_UP*
Zapisane

Strony: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!