Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 12:48:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 74   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 242164 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
darek884
Szeregowiec
*

Karma: +3/-7
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #585 : Styczeń 28, 2010, 02:57:25 »

hmm kurde odpowiem na to co tu pisze aolis bo jej uwielbienie swojej osoby jest ..... ! 1 napisałem że aolis jest na grze ze względu na to że sprawdzaliśmy ile spędza na IO - sama zarzucała innym osobom że są ciągle na imperii !  ciekawe czy zaprzeczy oczywiście mam jeszcze jej wiadomości  2 co do jej uczciwości bardzo dziwne jest to że zostałem zaatakowany gdy mnie nie było na grze i miałem schowaną armie po prowincjach ok to nie było dziwne ale w równym czasie zastał zaatakowany warrior  na co pokusiła się aolis hmm dziwne wkońcu  jakaś walka nie licząc skarbonek no ale warrior już nie miał zbyt dużo armii ! 3 hmmm rozdawała naukowca wszystkim oprócz mnie bo cóz wiedziała zę mimo tego że nie spędzam 24 na dobę na grze to i tak szybciej garną do mnie punkty hehe pewnie nerwica że mimo naukowca cięgle między nami ta sama różnica  !  co do osób na tej grze aolis jest najbardziej zadufaną w sobie osoba jaką tu spotkałem ! hmm ale cóż w końcu zniknie mi flaga i ciekawe czy pozwoli sobie na atak ( coż  dzieki jej uczciwości straciłem w ciągu 2 tygodni  prawie 740 tyś punktów ) ale i tak nie pozwole jej skończyć na 1 miejscu !  mam nadzieje że w końcu aolis zacznie pisać prawdę bo jej hmmm uczciwość jest tak czysta jak  woda w kałuży
Zapisane
darek884
Szeregowiec
*

Karma: +3/-7
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #586 : Styczeń 28, 2010, 03:07:27 »

no i jeszcze jedno co do aolis  i samotni ! zjawia się gracz coolice  odrazu zostaje liderem  ciekawe  ......... ciekawe jaki był Adres IP w tym czasie i czy  był podobny do ... !
Zapisane
darek884
Szeregowiec
*

Karma: +3/-7
Offline Offline

Wiadomości: 27


Zobacz profil
« Odpowiedz #587 : Styczeń 28, 2010, 03:29:52 »

i jeszcze jedno kończąc temat  nie trzeba być w sojuszu żeby widzieć czy ktoś jest online !  ale to jeszcze nie ten poziom wiedzy ! pozdro dla wszystkich  aha kiedy koniec ery Huh?Huh?Huh?
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #588 : Styczeń 28, 2010, 11:40:17 »

a Imperia - Power to podobno jakaś masakra teksańską piłą łańcuchową  *freak*

 *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ja bym jeszcze dodał rzeź niewiniątek, teksańską piłą łańcuchową.  *hahaha* *hahaha*
Zapisane

Aolis
Sierżant
**

Karma: +29/-17
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #589 : Styczeń 28, 2010, 12:00:44 »

hmm kurde odpowiem na to co tu pisze aolis bo jej uwielbienie swojej osoby jest ..... ! 1 napisałem że aolis jest na grze ze względu na to że sprawdzaliśmy ile spędza na IO - sama zarzucała innym osobom że są ciągle na imperii !  ciekawe czy zaprzeczy oczywiście mam jeszcze jej wiadomości  2 co do jej uczciwości bardzo dziwne jest to że zostałem zaatakowany gdy mnie nie było na grze i miałem schowaną armie po prowincjach ok to nie było dziwne ale w równym czasie zastał zaatakowany warrior  na co pokusiła się aolis hmm dziwne wkońcu  jakaś walka nie licząc skarbonek no ale warrior już nie miał zbyt dużo armii ! 3 hmmm rozdawała naukowca wszystkim oprócz mnie bo cóz wiedziała zę mimo tego że nie spędzam 24 na dobę na grze to i tak szybciej garną do mnie punkty hehe pewnie nerwica że mimo naukowca cięgle między nami ta sama różnica  !  co do osób na tej grze aolis jest najbardziej zadufaną w sobie osoba jaką tu spotkałem ! hmm ale cóż w końcu zniknie mi flaga i ciekawe czy pozwoli sobie na atak ( coż  dzieki jej uczciwości straciłem w ciągu 2 tygodni  prawie 740 tyś punktów ) ale i tak nie pozwole jej skończyć na 1 miejscu !  mam nadzieje że w końcu aolis zacznie pisać prawdę bo jej hmmm uczciwość jest tak czysta jak  woda w kałuży
"wkońcu  jakaś walka nie licząc skarbonek"- dziwne, bo ja mam 170791 pkt militarnych, a ty 82429 tych pkt.
Jam mam 6 medali za atak i 1 za obronę, Ty masz 3 medale za sama obronę. Tak więc kto tu lata na skarbonki??
"dziwne jest to że zostałem zaatakowany gdy mnie nie było na grze i miałem schowaną armie po prowincjach ok to nie było dziwne ale w równym czasie zastał zaatakowany warrio"- co do ataku na ciebie przez winiego- proponuje sam z nim porozmawiaj i zapytaj go czy w jakikolwiek sposób mu pomogłam. Mi napisał, że zaatakował ciebie, bo za bardzo współczułeś warriorowi i chciał tą więź empatii bardziej zacieśnić.
"rozdawała naukowca wszystkim"- przez 2 miesiące kiedy byłeś w Samotni miałeś naukowca 3 czy 4 razy. I wybacz, ale każdy chciał go mieć. Ciekawe ile razy miałes naukowca w Serafinach przez ponad 8 miesięcy gry?
"no i jeszcze jedno co do aolis  i samotni ! zjawia się gracz coolice  odrazu zostaje liderem  ciekawe  ......... ciekawe jaki był Adres IP w tym czasie i czy  był podobny do ... !"- coolice grał wcześniej w Samotni, ale z braku czasu zakończył grę i wyszedł. Jako, że powoli nie miałam juz komu dawać lidera przy zmianach funkcji, a tobie dać nie chciałam nigdy poprosiłam coolice (który notabene jest moim sąsiadem z innym IP, choc podobnym... różnią nas 3 ostatnie liczby co logiczne skoro mieszkamy obok siebie i jesteśmy w tej samej sieci:D)- żeby został liderem. Jego zadaniem było wejść raz na tydzień na konto i zmienić funkcje.
"ale cóż w końcu zniknie mi flaga"- jak Ci ma zniknąć kiedy idziesz do dominium wywalasz flagę, wypowiadam wojnę dominium to z niego uciekasz do bmw i też wywalasz flagę....- widzę tu jakąś niekonsekwencje w tym co piszesz. Możemy zrobić test, po prostu wypowiem walkę BMW...
Co do miejsca na którym skończę grę to mi to po prostu wisi, to tylko zabawa Grin
Zapisane


Kiedy przeczytałam o szkodliwości picia alkoholu rzuciłam czytanie.
sir_chmura
Szeregowiec
*

Karma: +7/-2
Offline Offline

Wiadomości: 32



Zobacz profil
« Odpowiedz #590 : Styczeń 28, 2010, 13:23:05 »

"....Możemy zrobić test, po prostu wypowiem walkę BMW..."

Czekam z niecierpliwością  *YAHOO*
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #591 : Styczeń 28, 2010, 13:29:36 »

Czekam z niecierpliwością  *YAHOO*

Sir_Chmura ja oczywiście i naturalnie cię nie podpuszczam   Embarrassed Grin ale możecie sami wypowiedzieć Samotni wojnę i to w dodatku za free.

Nooooo chyba  że sie.... boicie   X) Grin Grin Grin
Zapisane

Aolis
Sierżant
**

Karma: +29/-17
Offline Offline

Wiadomości: 66



Zobacz profil
« Odpowiedz #592 : Styczeń 28, 2010, 14:19:25 »

Sir_Chmura ja oczywiście i naturalnie cię nie podpuszczam   Embarrassed Grin ale możecie sami wypowiedzieć Samotni wojnę i to w dodatku za free.

Nooooo chyba  że sie.... boicie   X) Grin Grin Grin
Znakomity pomysł !!!! Masz mega plusa Grin
Zapisane


Kiedy przeczytałam o szkodliwości picia alkoholu rzuciłam czytanie.
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #593 : Styczeń 28, 2010, 15:30:10 »

ech, ale mam ubaw czytajac jak sie tu wiekszosc napina Angry *hahaha*

jak dziołchy & BMW? *GIRL_CRAZY*
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #594 : Styczeń 28, 2010, 15:39:03 »

jak dziołchy & BMW? *GIRL_CRAZY*

Chmura i adampol ganiają z teksańską piłą motorową za jarkiem  Grin Grin Wściekli się chyba.  *freak*
Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #595 : Styczeń 28, 2010, 15:43:55 »

A jaki wynik wojny?
Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #596 : Styczeń 28, 2010, 15:45:58 »

A jaki wynik wojny?

BMW    2010-01-23 14:37:10    2010-01-30 14:37:10    16735    9100    7635
Dominium    2010-01-26 07:46:48    2010-02-02 07:46:48    0    477    -477
   
   
Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #597 : Styczeń 28, 2010, 15:46:41 »

Dominium   2010-01-27 06:22:51   2010-02-03 06:22:51   675   315   360 Cry
Dogonimy was w rankingu militarnym *hahaha*
Zapisane

olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #598 : Styczeń 28, 2010, 15:47:19 »

Chmura i adampol ganiają z teksańską piłą motorową za jarkiem  Grin Grin Wściekli się chyba.  *freak*

 *hahaha*
Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #599 : Styczeń 28, 2010, 15:47:46 »

Chmura i adampol ganiają z teksańską piłą motorową za jarkiem  Grin Grin Wściekli się chyba.  *freak*
A mieli za co?
Zapisane

Strony: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 74   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!