Imperia Online Poland  
Marzec 29, 2024, 06:57:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 72 73 [74]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tawerna Świata 3 PL - wątek z rezerwacją stolików dla aktywnych z tego świata.  (Przeczytany 239220 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
poziom77de
Szeregowiec
*

Karma: +1/-1
Offline Offline

Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #1095 : Styczeń 17, 2011, 23:15:13 »

*YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Misja "Dobij Dajognia" zakończona sukcesem:
(niby już wcześniej pisałem, że zostali wykończeni ale jednak jeszcze funkcjonowali i np. Goliad wrócił z urlopu, który myślałem że będzie permanentny)

Tak obecnie wygląda skład DajOgnia
(jak widać sporo graczy im się wykruszyło podczas naszej konfrontacji tj. między innymi: Mortimer, Candyman, Vien, Anon, Goliad, 19Artur69 + urlopowicze widoczni na screenie)





Skład Dominium:
(my po drodze straciliśmy graczy: Leganda, Rudy, BlackKnight, Emol)




Tak natomiast prezentuje się wynik rywalizacji Dominium vs. DajOgnia (nieskromnie dodam iż w większej części jest on moją zasługą Embarrassed):




 Cry Cry Cry
niestety w tym wszystkim jest gracz, który mnie zbił w tej erze a ja nie zdążyłem się odwdzięczyć przed jego rezygnacją z pl3 tj. Zupa - gratki za stanowienie dla mnie zagrożenia przez większość ery


ps. dziś w nocy wybuchła kolejna oficjalna wojna między naszymi sojuszami, która umożliwiła mnie obejście flag Goliada i Artura Smiley i doprowadzenie do stanu widocznego na powyższych screenach

pps. pomimo iż obecna era jest uznawana za bezrybie militarne to udało mnie się już utłuc łącznie 4,93 miliona żołdaków, w porównaniu do poprzedniej ery (ponad 7 milionów ubitych wojaków) wynik słaby ale i tak w miarę satysfakcjonujący








Dali Ognia *hahaha*
Zapisane
Adampol
Szeregowiec
*

Karma: +4/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8



Zobacz profil
« Odpowiedz #1096 : Marzec 06, 2011, 14:59:12 »

Dali Ognia *hahaha*
No nie zaszaleli w tej erze   *FOCUS* Dominium skutecznie sie broniło i wyprowadzało mordercze ataki X) Zwłaszcza Anytiow *BOSS*
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2011, 15:43:43 wysłane przez Adampol » Zapisane

Juta
Szeregowiec
*

Karma: +9/-3
Offline Offline

Wiadomości: 5



Zobacz profil
« Odpowiedz #1097 : Marzec 06, 2011, 21:32:33 »

Zostalo 9 dni do konca ery, ostatniej w tej wersji. Rok temu obiecalismy sobie, ze zdominujemy ere, w koncu nazwa zobowiazuje. Udalo sie, ale zadowolenie miesza sie z niedosytem i pewnym rozczarowaniem. Zaczne od milych dla nas spraw. Wygralismy (prawdopodobnie Wink ) wszystko  *KING*  : Anytiow indywidualnie i Dominium druzynowo. Nasi fajterzy zgarneli mnostwo medali, wygralismy wszystkie wojny ( bylo ich raptem 8 ) i te wszystkie sukcesy przyszly dosc latwo. Zbyt latwo. To jest wlasnie ten niedosyt i rozczarowanie. My zagralismy serio i przez pierwsze miesiece naprawde sie przylozylismy. Niestety, tylko my. Nasi przeciwnicy zrezygnowali zbyt szybko i zbyt latwo. Mam do nich troche zalu  >Grin Chociaz wiem, ze kiedy jedynym przeciwnikiem jest Anytiow, to strach grac. Wygrac z nim jest ciezko, a kazda chwila nieuwagi grozi zezlomowaniem.
Gra tak sie ulozyla, ze mielismy super-wojownika na kazdym poziomie punktowym. Najmocniejszych rozwalal Anytiow, dobrych Mlody i Bergerk, tych z najmniejsza iloscia pkt maltretowal Dragon I Poziom  *guns*  . A Adampol tlukl wszystkich  *HUNTER* Kazuki przerwal gre w polowie, gdyby nie to, pewnie zgarnal by kope medali. Co ja, pacyfistka, robilam w tym gronie? Cieszylam sie, ze jestem wlasnie z nimi w soju   Cool
Chcialabym podziekowac wszystkim za fajnie spedzony rok.  Chlopakom z soja za dobra wspolprace i atmosfere. Tym, ktorzy dotrwali do konca za wytrwalosc.
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1098 : Marzec 30, 2011, 18:51:15 »

Zostalo 9 dni do konca ery, ostatniej w tej wersji. Rok temu obiecalismy sobie, ze zdominujemy ere, w koncu nazwa zobowiazuje. Udalo sie, ale zadowolenie miesza sie z niedosytem i pewnym rozczarowaniem. Zaczne od milych dla nas spraw. Wygralismy (prawdopodobnie Wink ) wszystko  *KING*  : Anytiow indywidualnie i Dominium druzynowo. Nasi fajterzy zgarneli mnostwo medali, wygralismy wszystkie wojny ( bylo ich raptem 8 ) i te wszystkie sukcesy przyszly dosc latwo. Zbyt latwo. To jest wlasnie ten niedosyt i rozczarowanie. My zagralismy serio i przez pierwsze miesiece naprawde sie przylozylismy. Niestety, tylko my. Nasi przeciwnicy zrezygnowali zbyt szybko i zbyt latwo. Mam do nich troche zalu  >Grin Chociaz wiem, ze kiedy jedynym przeciwnikiem jest Anytiow, to strach grac. Wygrac z nim jest ciezko, a kazda chwila nieuwagi grozi zezlomowaniem.
Gra tak sie ulozyla, ze mielismy super-wojownika na kazdym poziomie punktowym. Najmocniejszych rozwalal Anytiow, dobrych Mlody i Bergerk, tych z najmniejsza iloscia pkt maltretowal Dragon I Poziom  *guns*  . A Adampol tlukl wszystkich  *HUNTER* Kazuki przerwal gre w polowie, gdyby nie to, pewnie zgarnal by kope medali. Co ja, pacyfistka, robilam w tym gronie? Cieszylam sie, ze jestem wlasnie z nimi w soju   Cool
Chcialabym podziekowac wszystkim za fajnie spedzony rok.  Chlopakom z soja za dobra wspolprace i atmosfere. Tym, ktorzy dotrwali do konca za wytrwalosc.


Gratuluje zapału i sukcesów.
Znam ten ból jak grono przeciwników drastycznie się zmiesza z tą niewielką różnica ,ze zawsze miałem silniejszego przeciwnika  i pozostawał ten mały dreszczyk...
Może Teig  maźnie jakiś ładny AAR:)
Zapisane

gandor
Major
*****

Karma: +73/-68
Offline Offline

Wiadomości: 869


cieszę się ,że jestem białym śmieciem... ha.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1099 : Kwiecień 04, 2011, 17:09:37 »

Any.. Any.. Mój Ty diamencie  Grin Grin Pokazałeś wszystkim ,że Twoja strategia na tą erę była strzałem w 10 Wink Cały sojusz "DajOgnia" ( mi to wyglądało na jakiś mały płomyk Grin ) zezłomowałeś. Zrobiłeś 25 prówek , zrobiłeś największą armię na pl3. Pokazałeś ,że potrafisz dobrze wojować zabijając miliony żołnierzy wroga. Co najważniejsze podniosłeś się po złomie. I może PL-ki są słabe ,ale dla niektórych jest to jakieś wyzwanie i chyba to się liczy Wink Any zmierzył się z takimi osobistościami jak Sagitarius , Zupa , Artur69 , Jorgus i wiele innych znanych nicków. I kto mi powie ,że to są słabi gracze ? ;> Chyba nikt nie będzie taki odważny ,a jak się znajdzie to i może nawet dobrze bo nie pokazali tego "Ognia".

Trochę późno piszę tego posta ,ale brak czasu robi swoje.
Gratulowałem Ci w grze , na priwacie i jeszcze w dodatku tutaj pogratuluję wygrania ery , indywidualnie i jako społeczność czyli sojusz Smiley I szczególne gratulację za to ,że zdobyłeś 3 koronę Wink))
Zapisane

teig
Szeregowiec
*

Karma: +78/-27
Offline Offline

Wiadomości: 11



Zobacz profil
« Odpowiedz #1100 : Październik 30, 2011, 00:53:27 »

Ależ pieknie wyglądasz super. Tak jak mowilem z utrzymanie zdechniesz Grin juz masz 5 prowek po 150 ludzi *hahaha* jeszcze tylko 6  *freak* dodam ze prawie same gory masz, a armia spora.
hhihihi... zaszedłem sobie tutaj sentymentalnie, a ten tekst już chyba zawsze będzie mnie rozbawiał - rushoffffyyyy rulezzzz hahahahah.... leżem na podłodzę zwnięty z śmiechu... ja dodam że pomimo tych pląder to udało mnie się zezłomować i zlikwidować całe DajOgnia (reprezentacja rushoffego na pl3) z jednym wyjątkiem, który umknął na urlop do końca ery Smiley Oczywiście dokonałem tego z wsparciem moich niezastąpionych sojuszników Smiley Juta, Berg, Tomaj (vel Adampol w pl3e3), Młody, Poziom77de, Dragon, Rudy, Kazuki, SirChmura i wielu wielu innych Smiley Wspominając tą grę zawsze będę wspominał o Was Smiley

http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=11707.0
(jedna wtopa w całej erze)

http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=7688.0

a jeśli chodzi o AAR, to niestety ta era była moją ostatnią i już nawet od miesiąca przed końcem postanowienie miałem że już nie kontynuuje gry, byłem zrezygnowany i pomimo że aar byłby ładny i chyba ciekawy to nie chciało mnie się go robić Sad Pozdrawiam wszystkich byłych sojuszników i wartych uwagi przeciwników Smiley

ps. wszystkim sojusznikom dziękuję za wspólną grę (z większością przez dwie ery), a także przeciwnikom i kibicom Smiley Pozdrawiam Konrad i Gandor, dziękuje za wsparcie w grze, na forum i w wątku o mojej strategi kolonizacyjne który ostatecznie usunąłem w związku z kontrowersjami z nim związanymi Smiley
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2011, 01:03:25 wysłane przez teig » Zapisane

Anytiow *BEACH*
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #1101 : Styczeń 18, 2012, 18:59:08 »

Witam mój Mistrzu kolonizowania gór *HOSPITAL* Może skusisz się na r95 w wersji v4a? *rose* Horn i xmen chętnie poproszą Cię o wsparcie w kwestii taktyki wobec posiadania niemalże samych gór.
Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1102 : Luty 15, 2016, 22:42:36 »

 Shocked Shocked Shocked ale co tu tak cicho panowie i panie  *rose*
Zapisane

gesioo
Ten Zły
Ex-IO Team Member
*

Karma: +194/-60
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 848


Yo Nygga ^^


Zobacz profil
« Odpowiedz #1103 : Luty 16, 2016, 21:43:50 »

po latach kilku też się zastanawiam Grin
Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #1104 : Luty 17, 2016, 16:59:41 »

 Lips Sealed
Zapisane

CUIAVIA
Szeregowiec
*

Karma: +61/-23
Offline Offline

Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #1105 : Sierpień 05, 2016, 08:24:54 »

...dawno dawno temu grałem  Cool coś jeszcze się dzieje w tejże wersji IO Huh?  Embarrassed
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #1106 : Październik 06, 2016, 16:20:12 »

 Shocked Shocked Shocked
Zapisane

Strony: 1 ... 72 73 [74]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!