Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 11:24:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Top 10 walk Era3  (Przeczytany 43477 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #300 : Listopad 27, 2009, 16:16:33 »

 >Grin Ponieważ to jest Hala Sławy a jakoś tu nikt nic nie wkleja, to znów muszę się pochwalić i zgłosić swoje walki do TOP10  *YAHOO*

Lana(Alhambra) vs. Galszop(Reunion)

http://www25.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/13/2009_11_23/13090450_13010984_190928

No i dzisiejsza walka, ale raport wkleję jutro jeżeli nie będzie sprzeciwu

Lana(Alhambra) vs. Kanee(Reunion) -  92.845 pkt. , 90 pkt honoru i 3.814.745 zdobytego złota

http://www25.imperiaonline.org/imperia/game_v4a/_addons/dokladi/?path=bitki/13/2009_11_27/13090450_13083689_199675

 Lips Sealed może się załapie na kolejny medalik  Grin

EDIT: wkleiłam obiecany raport - może się znajdzie dla niego miejsca w rankingu  Grin
A na medalik się załapałam  *YAHOO*
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2009, 12:10:16 wysłane przez Lana » Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Ulvhedin
Ex-IO Team Member
*

Karma: +320/-73
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1447


http://www.youtube.com/watch?v=3Yxr1lFrCGQ&feature


Zobacz profil
« Odpowiedz #301 : Listopad 27, 2009, 17:18:33 »

Brawo Lana  *bravo* ,  Ty zamiast gadać robisz co trzeba    *hihi*
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2009, 17:20:44 wysłane przez Ulvhedin » Zapisane
szczurecze
Szeregowiec
*

Karma: +7/-1
Offline Offline

Wiadomości: 9


Zobacz profil
« Odpowiedz #302 : Listopad 27, 2009, 23:19:07 »

Dobra bo widzę że zaczynamy odbiegać od tematu wątku . Więc ja dyskusję uważam za zakończoną , powiem szczerze nikt nie jest w stanie mnie przekonać ,że tutaj Angel jest stroną  poszkodowaną ( zresztą  z tego co wyczytałem on sam tak nie uważa )
Co do twojego pytania  Aolis jest bardzo proste wyjście z tej sytłacji
Należy wyjśc z sojuszu , rozwiązać wojsko , uzyskane surowce sprzedać , zainwestować w badania  lub budowle , pracowników zwolnić żeby nie generowali  surowców . Ja bym tak zrobił wtedy wiem że jestem ok, a jeżeli ktoś poświecił na budowe konta pół roku , to i znajdzie parę godzin żeby nie znaleść się w głupiej sytłacji tak jak to opisałaś
Co do bana Angela to już wszystko zostało powiedzane , nie będziemy palli go na stosie tak samo jak nie pozwolę na spalenietych ,którzy przyczynili się do tego , bo jeszcze raz podkreslę powinniśmy być im za to wdzięczni. Każde następne posty na ten temat będe usuwał , jeżeli macie coś do powiedzenia w tej sprawie proszę otworzyć nowy wątek ewentualnie wyjaśniajcie sobie to na priv.
Przepraszam, że po czasie, ale musiałem odpocząć od IO. Teraz nie gram i ograniczyłem kontakty z ludźmi i może mój głos będzie najbardziej obiektywny - mi już nie zależy, a w dużej części się o mnie rozchodzi  *freak*. Trafiliśmy Andreę (pozdro dla niego) i taki był plan. Angel szedł na 3, bo tak ustaliliśmy i nie było wiadomo czy ja wejdę, dlatego teoretycznie poświęcał sporo woja. Andrea padł, zacząłem rozbrajać resztę - puściłem wojo na Vito, niestety kliknąłem przycisk "all", a niecałe wojo poszło  *crazy* - błąd gry, pech, moja nieuwaga - stwierdziłem, że nie mam ochoty grać w grę z takimi kardynalnymi błędami. Napisałem, że nie będę się logował i tak zostało. Kilka osób znało pasy do mojego konta, ale tylko Arthu i Angel byli łaskawi pogadać ze mną na gg. Angelowi powiedziałem, że nie wracam, poprosiłem, żeby przekazał to innym i oddałem mu konto - nie miałem ochoty szukać kogoś na zastępstwo. Teraz wiem, że powinienem był wyjść z soja, rozwiązać wojo i dać mu się legalnie zjechać - wtedy byłoby ok prawda?? (tylko co to za różnica  *SCRATCH*). Co do osób z soja. Yoyka nie chcę komentować - żal i mizeria, kanee - jakoś dziwnie grał, dozen - chyba tylko przez sympatię z nami był, galszop - ostatnio go polubiłem, dante - ma sporo ciężkiego normalnego życia, ale porządny gość, arthu - nasz rodzynek w soju, szczypior - dobry wariat *pardon*, szczerze bardzo się cieszyłem, że miałem taki sojusz. Ludzie z głupiej gry, ale naprawdę mili ludzie. I teraz największe rozczarowanie - Nones - bo mimo że jest modkiem wiedział co się stało i że oddałem konto oraz szczyt szczytów Cris. Cris, z którym gadałem na gg, grałem w inne gry, gość, który mnie przyjął do soja, ale niestety cholernie skąpy. Ja nigdy nikomu nie żałowałem, jak miałem to dopłacałem do soja i przez dużą część gry miałem największe wojo mimo problemów z jego utrzymaniem i ograniczenia gry w pracy. Przykro mi Cris zostałeś zdyskredytowany w moich oczach i mam nadzieję, że więcej z tobą nie będę miał okazji grać  Cry. Angel miał słuszne pretensje o bierność soja, ale ostatnią rzeczą byłoby ubijanie tego, co budował tyle czasu. Napisał groźby, bo prośby nic nie zmieniały. W tym momencie cieszę się, że tak wyszło i nie muszę się martwić, że koledzy z dziś staną się wrogami jutro - to przykre. Teraz już chyba wszystko jasne, a osoby, które nie grają na PL1, w tym Wazery, i nie znają okoliczności niech darują sobie komentowanie.
Zapisane
Saylar
Porucznik
***

Karma: +16/-12
Offline Offline

Wiadomości: 143



Zobacz profil
« Odpowiedz #303 : Listopad 30, 2009, 02:08:32 »

"ZŁY TO PTAK CO WŁASNE GNIAZDO KALA " Undecided

tu nie chodzi o to, co kto komu wystawił, tylko jak "przyjaciele" z sojuszu zachowali się >Grin
"niech pierwszy rzuci kamieniem" jak mawiał klasyk................ *crazy*
Angel grałem na pl1 , nawet na początku ery zrabowałem małe co nie co Tobie  Tongue ale tu jestem po Twojej stronie, nie ważne co i jak
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2009, 10:35:30 wysłane przez Ulvhedin » Zapisane

yoyko21
Szeregowiec
*

Karma: +5/-6
Offline Offline

Wiadomości: 4



Zobacz profil
« Odpowiedz #304 : Grudzień 29, 2009, 13:58:24 »

no to teraz ja  Grin
http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/13/2009_12_17/13097621_13079292_242321
8739802 - wygranego złota i ponad 250000 straconych punktów
Zapisane

Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #305 : Grudzień 29, 2009, 14:24:03 »

Piękna obrona!! Gratulację!!
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Ulvhedin
Ex-IO Team Member
*

Karma: +320/-73
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1447


http://www.youtube.com/watch?v=3Yxr1lFrCGQ&feature


Zobacz profil
« Odpowiedz #306 : Styczeń 09, 2010, 08:29:28 »

Lana widzę że ciągle zajmujesz 1-msc w rankingu wojskowym ale walk tutaj żadnych nie ma . Co wy tam na same skarbonki chodzicie  Huh?
Zapisane
morfinka14
Major
*****

Karma: +287/-343
Offline Offline

Wiadomości: 655


Kruki trzymaja sie razem, orzeł szybuje sam ...


Zobacz profil
« Odpowiedz #307 : Styczeń 09, 2010, 09:06:09 »

Lana widzę że ciągle zajmujesz 1-msc w rankingu wojskowym ale walk tutaj żadnych nie ma . Co wy tam na same skarbonki chodzicie  Huh?

Lana jeszcze zyje magia swiat Wink i nie ma serce atakowac innych Grin
Zapisane



The Best Battle on R26E1 - PL3
The Best Battle on R20E2 - PL2
Ulvhedin
Ex-IO Team Member
*

Karma: +320/-73
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1447


http://www.youtube.com/watch?v=3Yxr1lFrCGQ&feature


Zobacz profil
« Odpowiedz #308 : Styczeń 09, 2010, 09:51:45 »

Święta świętami ale do roboty trzeba się wziąść  >Grin
Zapisane
Lana
Ex-IO Team Member
*

Karma: +266/-303
Offline Offline

Wiadomości: 2141


Zobacz profil
« Odpowiedz #309 : Styczeń 09, 2010, 17:53:41 »

Taa, Ulviku, od razu widać że zapomniałeś jak się gra na tym etapie Grin

A kogo niby mam zaatakować? Puste twierdze w przedziale x 5???
Zapisane


PL1E3--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP2 net worth
PL6E1--> TOP1 mil; TOP1 honor; TOP6 net worth;9 medals

NA EMERYTURZE Smiley
Ulvhedin
Ex-IO Team Member
*

Karma: +320/-73
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1447


http://www.youtube.com/watch?v=3Yxr1lFrCGQ&feature


Zobacz profil
« Odpowiedz #310 : Styczeń 09, 2010, 20:32:37 »

To trzeba było nie rozbijac tak wszystkich wkoło  , teraz możesz mieć tylko pretensję do siebie  *hihi*
Zapisane
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #311 : Styczeń 14, 2010, 09:51:11 »

No i koniec nudy  *hihi* Dzisiaj Warhammer zerwalo z nami pakcik i chcieli nas przyatakowac z partyzanta wysylajac wojo w nocy - nieladnie. Niestety niefart chcial ze jeden gracz siedzial sobie na koncie i pilnowal idacego ataku i w pewnym momencie gdzies mu znikl golabek z "zaprzyjaznionego" soja *SCRATCH* Chwycil za telefonik i zbudzil pare osob ... na efekty dlugo nie trzeba bylo czekac ale moze o tym juz jutro bo i tak raportow wklejac nie wolno Grin
Zapisane

Na emeryturze Wink
cris87gno
Porucznik
***

Karma: +53/-41
Offline Offline

Wiadomości: 181


noo to sruuuuuu... i nie ma Aniołka


Zobacz profil
« Odpowiedz #312 : Styczeń 14, 2010, 13:36:55 »

Jedna osoba zbudzila reszte? zaraz po tym jak sprawdzila czy na innych kontach ida ataki albo sama dopilnowala by nie bylo trafien ;D wszyscy dobrze wiemy ze w IO ciezko grac w pojedynke a w Alhambrze na 100% pilnuje sie kont czego nie krytykuje ... nie da sie zyc i grac na 100% na tym poziomie w ta wlasnie gre bez zasiadywania Smiley

POZDRO I Milej zabawy
Zapisane

PL1 era 2 - mn(ó)stwo medali Grin
                Top 3 - Militarny
                Top 4 - Honoru
PL1 era 3 - tylko jeden medal Grin

Diabełek ktory razem z Samobójem utukł ANIOŁKA
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #313 : Styczeń 14, 2010, 15:57:16 »

Jeszcze raportow nie widziales a juz wnioski wyciagasz ... a to ciekawe bo nie wszystko poszlo po naszej mysli.
Zapisane

Na emeryturze Wink
wazery
Gość
« Odpowiedz #314 : Styczeń 14, 2010, 17:57:57 »

Cris proszę o powstrzymanie się od oskarżeń to nie miejsce na takie, to jak zauważyłeś Hala Sławy.
Zapisane
Strony: 1 ... 19 20 [21] 22   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!