Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 08:46:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: pożegnanie  (Przeczytany 2751 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
bboy
Szeregowiec
*

Karma: +7/-0
Offline Offline

Wiadomości: 10


Zobacz profil
« : Maj 17, 2009, 20:00:41 »

Chciałem się pożegnać. W realu zostały mi 2 ostatnie tygodnie na uczelni a co za tym idzie, zbliżają się egzaminy. Dziś byłem na uczelni i przez jakiś czas nie pilnowałem woja i zostałem trafiony. Armii już nie zdążę odbudować, więc i tak już nikogo nie zaatakuję bo czołówka jest za silna a na słabszych to tracę morale startowe. Zrobiłem głupi błąd że nie wycofałem woja z ataku na Koncerza i srogo to przypłaciłem. Odchodzę na urlop dożywotni. Jest to moja pierwsza era i ostatnia i jak na pierwszą wynik osiągnięty jest dla mnie wysoce zadowalający. Życzę powodzenia wszystkim w grze i w realu.

Zapisane
lusek
Szeregowiec
*

Karma: +11/-1
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 17, 2009, 20:16:56 »

Gratuluje wyniku i powidzenia w koncowych egzaminach Smiley , choc szkoda bedzie takiego Gracza w koncowce ery Sad
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2009, 20:19:05 wysłane przez lusek » Zapisane
wazery
Gość
« Odpowiedz #2 : Maj 17, 2009, 20:22:29 »

OOO jaka szkaoda ty też Shocked kurde niedługo będzie na pl1 grało 5 osób na krzyż. Powodzenia i wyniku na egzaminach minimum równie dobrego jak tutaj.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2009, 20:24:32 wysłane przez wazery » Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Maj 17, 2009, 20:34:53 »

Nie łam się zostało nie wiele czasu ,a przy tak sytych skarbonkach i dobrym eko można mieć 12h spacerki w czasie "nauki". Bardzo szkoda ,że kolejny bardzo dobry gracz rezygnując ,mam nadzieje ,ze to jeszcze przemyślisz. Pozdrawiam i powodzenia.

ps. A co do wojska to masz go naprawdę sporo i żeby były pale w polu ,a nie po twierdzach nie dałbym rady.
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2009, 20:58:29 wysłane przez Demeskinos » Zapisane

bboy
Szeregowiec
*

Karma: +7/-0
Offline Offline

Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Maj 17, 2009, 21:02:24 »

miałem go sporo, ale teraz zostało mi 900k po wtopie na Koncerzu mi zostało mało i odbudowywałem powoli, i bym zdołał odbudować żeby jeszcze z solnymi powalczyć, ale teraz już nie dam rady
Zapisane
cris87gno
Porucznik
***

Karma: +53/-41
Offline Offline

Wiadomości: 181


noo to sruuuuuu... i nie ma Aniołka


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Maj 17, 2009, 21:05:42 »

ja tam mam 500 k i nie narzekam Grin skupilem sie na slabszych nic innego nie pzostaje;) dziekuje z agre bboy Wink jestes "wielki"
PS. niedlugo sam sie bede zegnal Grin hehe
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2009, 21:08:52 wysłane przez cris87gno » Zapisane

PL1 era 2 - mn(ó)stwo medali Grin
                Top 3 - Militarny
                Top 4 - Honoru
PL1 era 3 - tylko jeden medal Grin

Diabełek ktory razem z Samobójem utukł ANIOŁKA
harry41
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Maj 17, 2009, 22:45:10 »

ja również żałuję, chociaż przyznam szczerze, że Twoje sąsiedztwo czasami nie było mi na rękę  Grin co nie zmienia faktu, że gra z takim przeciwnikiem była dla mnie samą przyjemnością - powodzenia!!!
Zapisane
Dante
Sierżant
**

Karma: +50/-8
Offline Offline

Wiadomości: 72



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Maj 18, 2009, 14:02:52 »

Bboy gratki za osiągnięcie tak wysokiego miejsca *bravo* Super się grało razem w Reunion. Szkoda że nie mogłem wam pomagać pod koniec ale mam bardzo ograniczony czas. Większość sojuszników z Reunion i znajomków zna powody czemu pod koniec Lider udał się na urlop. Sam też do koca nie wiem czy znajdę czas na to by przynajmniej na koniec ery się zalogować. Jeszcze raz gratki i jak najlepszych wyników na uczelni.
Zapisane
koncerz
Szeregowiec
*

Karma: +14/-9
Offline Offline

Wiadomości: 31



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Maj 18, 2009, 15:11:04 »

powodzenia

wracam z urlopu a tu taka niemiła niespodzianka  *xxx* dzięki za grę .
Zapisane

... ,,Wrogowie którym grozisz, tworzą armię, wrogowie których niszczysz, tworzą groby."...
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!