Imperia Online Poland  
Marzec 29, 2024, 13:00:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Błędy w tłumaczeniu - zgłoszenia  (Przeczytany 29575 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
v0hyt
Szeregowiec
*

Karma: +6/-9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Luty 03, 2008, 21:20:45 »

Poniekąd w niektórych przypadkach masz trochę racji urbi. Ale weź pod uwagę to, że gra mimo to jest bardzo intuicyjna, a nawet jeśli nadal nie połapiesz się o co chodzi z niektórymi opcjami to warto zasięgnąć do FAQ czy instrukcji. Ale mam też parę sprostowań co do Twoich przykładów:

Re: Błąd numer 2.
W większości przypadków czepiasz się językowej strony gry, ale zapamiętaj sobie na całe życie - nikt na stronie gry nie pisze, chyba, że weźmiesz mazak i pokreślisz monitor. Tam jest tak napisane.

Re: Błąd numer 3., i podobne jemu
Czy naprawdę jest to dla Ciebie tak istotne? W mojej opinii admini powinni więcej czasu poświęcać na graczy łamiących zasady niż na takie drobiazgi.

Re: Błąd numer 5.
Owszem ja mogę Ci to wytłumaczyć, albo lepiej sam sobie wytłumacz. Wystarczy przytrzymać parę sekund kursor myszy na tych liczbach i wszystko staje się jasne.

Re: Błąd numer 9.
W trakcie gry będziesz miał możliwość skolonizowania kilku prowincji. Na starcie każdy nowy gracz posiada skolonizowaną prowincję numer osiem i jest ona na terenie równinnym. Jeśli chcesz zobaczyć resztę prowincji wybierz opcję Mapy -> Prowincję z menu gry.

Re: Błąd numer 10.
Nie przejmuj się tym napisem. Kiedy zdobędziesz większą ilość pkt. sam zniknie. Przynajmniej w moim przypadku tak było.

Uważam również, że nie trzeba trzymać się ścisłych zasad ani nie trzeba w grze posiadać fenomenalnej grafiki, by wpływać na jej ciekawość i grywalność. Jeśli przyzwyczaisz się do interfejsu, myślę że Ci to przejdzie.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2008, 21:25:23 wysłane przez v0hyt » Zapisane

Kapitan ortografia!
urbi
Szeregowiec
*

Karma: +3/-3
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Luty 03, 2008, 21:31:26 »

ale na pierwszy rzut oka większość ludzi od razu wywali tą grę... a szczegóły to nie są drobiazgi... a dzięki nim można o wiele poprawić grywalność...

a także poprawia jakość gry i więcej ludzi będzie grać... takie drobiazgi umilają grę
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2008, 21:33:43 wysłane przez urbi » Zapisane
v0hyt
Szeregowiec
*

Karma: +6/-9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Luty 03, 2008, 21:35:32 »

Jeśli ktoś nie będzie chciał grać to prędzej czy później i tak to zrobi i trzeba się z tym pogodzić. Natomiast jeśli komuś przypadnie klimat i rozgrywka, to gra powinna go wciągnąć. Z takimi graczami to ja lubię grać Smiley
Zapisane

Kapitan ortografia!
urbi
Szeregowiec
*

Karma: +3/-3
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Luty 03, 2008, 21:40:38 »

ehh czyli widzę, że tutaj gra tylko grono pewnych graczy bez świeżej krwi... i widzę, że moja pomoc nie jest potrzebna... no to po co zakładaliście taki temat?? a jeszcze widzę, że czas budowy wojska jest po rusku...
Zapisane
v0hyt
Szeregowiec
*

Karma: +6/-9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Luty 03, 2008, 21:44:39 »

Źle to interpretujesz - ja sam jestem świeżym graczem. Ale nie jest to pierwsza ani zapewne ostatnia gra oparta na przeglądarce w jaką miałem przyjemność "pykać". Wszystko jest dla rozrywki i wierz mi widziałem już gorsze projekty gier rażące potrzeby estetyki porównywalnie poziomem do jedzenia na obiad kaszanki na gazecie. Przy nich imperia to perełka.
Zapisane

Kapitan ortografia!
urbi
Szeregowiec
*

Karma: +3/-3
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Luty 03, 2008, 21:51:45 »

jak jestes nowym graczem to powinienes zadbac aby gra byla lepsza tak jak ja
Zapisane
v0hyt
Szeregowiec
*

Karma: +6/-9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Luty 03, 2008, 21:57:04 »

W świecie istnieją zarówno potrzeby podrzędne i nadrzędne. Ale dyskutowanie o nich stanie się odejściem od, przecież tak ważnego, tematu. Radzę być wytrwałym i posłuchać zdania jakiegoś moderatora. Może zajmie on odmienną pozycję od naszych.
Pozdrawiam
Zapisane

Kapitan ortografia!
urbi
Szeregowiec
*

Karma: +3/-3
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Luty 03, 2008, 22:01:40 »

jeśli kiedykolwiek on tu zajrzy to wysłucham
Zapisane
Dabros
Gość
« Odpowiedz #23 : Luty 03, 2008, 23:41:23 »

urbi czepiasz się bardzo np. Te błędy mi nie przeszkadzają ,
-ten z badanie umnie pisze budowla
-a co do tego anglieskiego napisu przyzwyczajisz sie
Zapisane
urbi
Szeregowiec
*

Karma: +3/-3
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Luty 04, 2008, 10:44:20 »

ehhh czyli widze zagorzałego gracza... no cóż to dam se spokój i odchodzę... bo widzę, że ta gra nie chce być lepsza i ładniejsza...

czy tak trudno zmienić kilka słów??
Te błędy co podałem to tylko zmiany na jakieś kilkanaście minut roboty dla programisty... wiem bo sam się uczę...
« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2008, 10:46:54 wysłane przez urbi » Zapisane
Enteri
Kapitan
****

Karma: +100/-34
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 464


Right Hand of Justice


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Luty 04, 2008, 10:50:56 »

Urbi nie wiem czy zauwazyles ale polscy moderatorzy maja zlew na to co pisza zwykli gracza. Wiekszosc bledow jezykowych da sie naprawic w kilka minut ale po co ?
Nikogo to nie obchodzi.
Forum rowniez jest zasmiecone zwroc uwage chociazby na dzialy instrukcji czy Faq - pojawiaja sie tam posty ktorych nie powinno tam byc, i nikt pozadku nie robi
Tak samo nikt nie aktualizuje Faq , a pytanie o koszt wladzy centralnej i jej koszt pojawia sie niemal co kilka dni. Juz dawno powinno byc w Faq a go nie ma.

Ode mnie plusik do karmy za to ze jeszcze komus sie chce...  *beer*
Zapisane

Artemis Entreri - Assasin doskonały   *WALL* Omg

Wampir : http://monsters.wp.pl/?ac=vid&vid=200031375  KLIKAC
urbi
Szeregowiec
*

Karma: +3/-3
Offline Offline

Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Luty 04, 2008, 11:12:59 »

nio po części zauważyłem, że nic nie robią... to się jeszcze dziwię, że gra jeszcze stoi  ;D
Zapisane
Dabros
Gość
« Odpowiedz #27 : Luty 04, 2008, 16:20:30 »

Zawsze możesz napisać prywatną wiadomość do Moderatorów lub do Global Moderatora , I się go spytać o ten błąd czy będzie naprawiony
Zapisane
v0hyt
Szeregowiec
*

Karma: +6/-9
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Luty 04, 2008, 16:21:50 »

Gra stoi, bo są ludzie, którzy czerpią z niej przyjemność ale polskim adminom nic do tego. Nie oni ją napisali. Tak czy siak moderowanie to i tak mały problem. Ludzie otwarcie piszą, że mają dwa konta i nikt nie reaguje. To jest śmieszne!
Zapisane

Kapitan ortografia!
Dabros
Gość
« Odpowiedz #29 : Luty 04, 2008, 16:23:36 »

Wiem ale czasami ktoś gdzieś spojrzy więc.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!