Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 16:25:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: NOWE GRY... które NAM się spodobały  (Przeczytany 2499 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
River013
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +157/-177
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 596



Zobacz profil
« : Czerwiec 07, 2010, 23:49:50 »

Wszystko... strategie... shootery - wyscigowki, zrecznosciwki RPG ...

Gry które mnie ostatnio urzekły są Mount&Blade oraz X3reunion.... i jeśli chodzi o X3 to jestem w niebywałym szoku że wciągnęła mnie NOWA gra której akcja dzieje się w kosmosie (niby nie moje klimaty) oba te tytuły gorąco polecam....  w mount&blade wcielamy sie w sredniowiecznego najemnika...   udzial w wielkich bitwach (po 500 na stronę) to naprawdę ciekawe doświadczenie Smiley  [ten drugi tytuł nie jest taki nowy]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 31, 2010, 01:13:09 wysłane przez Nones » Zapisane

Ważne jest by brać prawdę za autorytet, nie autorytet za prawdę
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 08, 2010, 15:46:39 »

LOTR : Conquest
Świetna gierka ; ) Mimo zrąbanej wersji dla jednego gracza (przynajmniej grając dobrą stroną mocy, bo wersja podboju śródziemia wg Saurona może porywająca nie jest ale przynajmniej coś wnosi), to multi jest supcio  Cool Troszeczkę nieproporcjonalnie rozłożone są chyba tylko siły olbrzymów. Kilka razy taki machnie i po bohaterze  Sad
Zapisane

Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Sierpień 30, 2010, 12:17:25 »

Generalnie to nie jest nowa gra ale ponad 1,5 roku temu dostałem ETW i właśnie ją przechodzę... gierka naprawde miła jak chyba wszystkie z serii Total Wara... - w NTW nie grałem bo czekam na kolejnego TW który wyjdzie za rok i znów wrócimy do Japonii Smiley Aż się nie mogę doczekać... za to za miesiąc ma być Civ V i to jest kolejna gierka którą będę pewnie chciał męczyć.... jedyne co martwii to fakt, że producenci gier robią autentykację online (i dobrze bo z piractwem trzeba walczyć... ale za to ja mam opory przed kupieniem gierki w którą gram 3-4 razy do roku...) a to już takie miłe nie jest dla portfela bo nowe gierki to wydatki rzędu 150 PLN (no i pamiętajmy, że później wychodzą dodatki)...
Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
River013
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +157/-177
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 596



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Sierpień 30, 2010, 19:56:48 »

OO jesli chodzi o Sid maye's civilization V to sam chętnie sprawdzę Smiley

Obecnie czekam na diablo 3 Smiley) .. ale jeszcze trochę poczekam
Zapisane

Ważne jest by brać prawdę za autorytet, nie autorytet za prawdę
Crasinho
Sierżant
**

Karma: +11/-2
Offline Offline

Wiadomości: 68



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Grudzień 07, 2011, 15:08:43 »

no może te gry niesą całkiem nowe ale ja natknąłem się na nie niedawno: mowa o Mount&Blade:Warband oraz Mount&Blade: Ogniem i Mieczem - Dzikie Pola
pierwsza przenosi nas do fikcyjnego wprawdzie świata którego cywilizacja odpowiada średniowieczu w realu.. stajemy się tam bohaterem na którego czekają wszystkie uroki Mrocznych Wieków: turnieje, zaloty, pojedynki, bitwy, wojny, intrygi, zamki słowem wszystko to misiaki kochają najbardziej. Po mapie poruszamy się tak jakbyśmy mieli możliwość sterowania tylko jedną armią w serii Total War (niewiem jak to inaczej określić). gdy dochodzi do bitwy (a tych jeśli chcemy to możemy mieć co niemiara) to tak jak w TW przenosi nas na pole bitwy z tym że niekierujemy całą armią a tylko jedną osobą( nami) i możemy szlachtować wrogów niczym Bezimienny w Gothicu. resztą armii (tej nam podległej) możemy wydawać rozkazy typu: za mna, zachować pozyjce itp.  oczywiście zdobywamy doświadczenie, nowe umiejętności, mamy możliwość kupować nowe bronie, zbroje itp. No i super rozwiązana możliwość jazdy konnej. gdy po szarży twego oddziału i rozbiciu wroga gonisz niedobitki by pięknym cięciem po plecach zakończyć ich nędzny żywot to aż mokro robi się między nogami..
z kolei dzikie pola przenoszą nas do Rzeczpospolitej!!! i ich sąsiadów w okresie nietylko Ogniem i Mieczem ale także chociażby Potopu.. wszystko to co w Warbandzie tylko przeniesione w inne realia a więc mamy broń palną, możemy odwiedzić Zamek Królewski w Warszawie, czy wojować z Zagłobą  czy Janem Kazimierzem.. a możliwość przywdziania husarskiego rynsztunku to spełenienie mych najskrytszych marzeń.. polecam z całego serca.. wiele nocek zarwane bankowo
Zapisane

"...Przychodzi kiedyś taki czas, gdy trzeba srać, albo oswobodzić wychodek..."
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!