Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 15:22:49 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kto zna jakieś fajne gry mmorpg  (Przeczytany 11935 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
rutek322
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +36/-88
Offline Offline

Wiadomości: 35


Zobacz profil
« : Październik 04, 2007, 00:40:18 »

kto zna jakieś fajne gry mmorpg, coś że chodzi sie ludzikiem i zbiera doświadczenie
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2007, 10:09:13 wysłane przez Konrad » Zapisane

Odzyskałem swój bezcenny podpis.I wszystko zaczyna sie od początku !
ziomek92
Porucznik
***

Karma: +35/-37
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Październik 04, 2007, 08:24:37 »

rutek wez sobie wejdz w te reklamy w imperii... w gladiatours czy cos takiego walczysz i doswiadczenie zdobywasz, gra po Polsku jest - wiem bo moj kolega gral kiedys
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2007, 10:12:00 wysłane przez Konrad » Zapisane
rutek322
Ograniczeni w prawach Forum
*

Karma: +36/-88
Offline Offline

Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Październik 04, 2007, 14:54:39 »

... powiedziałem fajne a nie jakieś gówna,coś 3d typu wow że chodzi sie jakimś elfem czy goblinem itp.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2007, 10:12:13 wysłane przez Konrad » Zapisane

Odzyskałem swój bezcenny podpis.I wszystko zaczyna sie od początku !
Azgheros
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1



Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : Październik 06, 2007, 09:13:26 »

Chłopie - każdy uważa coś innego za fajnego. Dla niektórych najwazniejszy jest klimat - a nie nawalanie się, dla takich osób, rewelacją moga być dobre mmorpgi tekstowe (zainteresowanych zapraszam do Krainy Fantasy do działu z linkami) - więc nie obrazaj nikogo pisząc, że to Tongue!

No i co wolisz, prymitywną nawalankę (choć o w miarę ładnej grafice?) czy coś bardziej zaawansowanego? Jesli wolisz nawalankę (uwaga gra jest dość stara więc choć grafika jest wg mnie ładna - to oczywiście nie jest taka jak w najnowszych grach - niestety) to polecam MU, a jesli wolisz coś gdzie trzeba wypełniac questy i jest multum opcji do wyboru (aczkolwiek bez znajomości angielskiego możesz utknąc już przy rejestracji), a odpowiada Tobie klimat starożytnych Chin (nie ma elfów i magii, za to sa niesamowite sztuki walki, wykorzystywanie KI itp, itd - no i przedziwni przeciwnicy i stwory z nie tej ziemi) to polecam 9Dragons.
Zapisane

ziomek92
Porucznik
***

Karma: +35/-37
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 180



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Październik 06, 2007, 10:36:47 »

dzieki rutek za mile slowa  :Smiley
dla mnei najlepsze gry to Hitman, age of empires, nhl i nba
Zapisane
assassyn
Ex-IO Team Member
*

Karma: +40/-26
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 149



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Październik 06, 2007, 11:45:55 »

... powiedziałem fajne a nie jakieś gówna,coś 3d typu wow że chodzi sie jakimś elfem czy goblinem itp.

rutek wszystko zalezy od Twojego gustu, czy mówimy o jakimś konkrentym gatunktu gier np.: osadzonych w przeszłości czy np.: w przyszłości.
Jest sporo ciekawych pozycji na rynku moge Ci jakies polecic ale doprecyzuj czy wolisz "chodzenie elfem" czy "latanie statkiem" czy cos jeszcze innego Smiley
Zapisane

Czy głupkiem jest ten który odpowiada na głupie pytania, czy raczej ten kto je zadaje ?
KonradTM
Szeregowiec
*

Karma: +1/-3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : Styczeń 26, 2008, 03:27:58 »

Ogame. Grałem w to 2 lata. Wystarczy siedzieć 24/7 i ciągle atakować.  W grze są planety i księżyce. Na księżycach ludzie najczęściej trzymają flotę i surowce. Problem jest taki, że bez wykupienia płatnego dodatku jesteś pozbawiony pewnego ułatwienia. Bez tego dodatku jesteś pozbawiony możliwości skanowania księżyców z podglądu galaktyki przez co zamiast skanować 1h, skanujesz tradycyjnym sposobem 3h. Zanim znajdziesz jakiś cel on już będzie rozwalony, bo ktoś wcześniej go znajdzie i wyśle flotę Smiley.
Zapisane
TYSKI
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Maj 08, 2008, 02:19:13 »

Wątek był już dosyć stary, ale że Ardena go odświeżyła, to ja polecam MMORPG Metin2. Tutaj macie link http://www.metin2.pl/ Gra jest w języku polskim (chyba pierwsza lub druga w naszym języku)  i ma bardzo fajny klimat. Dużo questów i coraz więcej ewentów. Polecam sprawdzić i się przekonać samemu.
Zapisane
Undomiel
Gość
« Odpowiedz #8 : Maj 18, 2008, 12:20:44 »

Wątek był już dosyć stary, ale że Ardena go odświeżyła, to ja polecam MMORPG Metin2. Tutaj macie link http://www.metin2.pl/ Gra jest w języku polskim (chyba pierwsza lub druga w naszym języku)  i ma bardzo fajny klimat. Dużo questów i coraz więcej ewentów. Polecam sprawdzić i się przekonać samemu.

Ardena ? dlaczego każdy myli mój nick czy on jest taki trudny Huh? Angry Angry Angry
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2008, 16:24:53 wysłane przez Undomiel » Zapisane
Venser
Szeregowiec
*

Karma: +2/-6
Offline Offline

Wiadomości: 42



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Maj 18, 2008, 12:22:23 »

ja polecam SILKROAD'a i WoWa!
Zapisane

Dabros
♫ Ten Muzyczny ♫
Ex-IO Team Member
*

Karma: +480/-305
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2310


Nie zawahaj się do mnie napisać


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : Maj 18, 2008, 14:34:53 »

Ardena ? dlaczego każdy myli mój nick czy on jest taki trudny Huh? Angry Angry Angry

I po ChXj wróciłaś.

ja polecam SILKROAD'a i WoWa!

Mam pytanie związane z WoWem czy tam jest jakiś abonament bo słyszałem że za to trzeba płacić nie tylko za płytę ale też miesięcznie za grę
Zapisane

gesioo
Ten Zły
Ex-IO Team Member
*

Karma: +194/-60
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 848


Yo Nygga ^^


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Maj 18, 2008, 16:18:24 »

L2  Cool
Zapisane
Undomiel
Gość
« Odpowiedz #12 : Maj 18, 2008, 16:28:44 »

Ardena ? dlaczego każdy myli mój nick czy on jest taki trudny Huh? Angry Angry Angry

I po ChXj wróciłaś.

ja polecam SILKROAD'a i WoWa!

Mam pytanie związane z WoWem czy tam jest jakiś abonament bo słyszałem że za to trzeba płacić nie tylko za płytę ale też miesięcznie za grę


hahaha a jak myślisz  *heart* *heart* *heart*



 *hihi*
Zapisane
DeathVenom
Ten Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać ;) Status: ZAPRACOWANY W REALU więc NIEOBECNY NA FORUM
Ex-IO Team Member
*

Karma: +381/-112
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 631


"Byle jak pisać - to byle jak myśleć."- A. Tołstoj


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : Maj 18, 2008, 21:43:07 »


I po ChXj wróciłaś.

hahaha a jak myślisz  *heart* *heart* *heart*



 *hihi*


Wróciła bo w realu już wszyscy mają jej dość, więc stara się nam uprzykrzać życie, bo tylko tutaj myśli, że jest komuś potrzebna  *hihi* *hihi* *hihi*

Mam pytanie związane z WoWem czy tam jest jakiś abonament bo słyszałem że za to trzeba płacić nie tylko za płytę ale też miesięcznie za grę

Tak, WoW jest płatny. Musisz wykupywać "kod" dostępu na 30 lub 60 dni.
Zajrzyj tutaj-> http://www.allegro.pl/45769_pre_paidy.html?order=t&view=gtext
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2008, 11:32:30 wysłane przez DeathVenom » Zapisane

You've got to ask yourself one question:
'Do I feel lucky?'
Well, do ya, punk?
Ghato
Sierżant
**

Karma: +15/-15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 93


Czasami trzeba jako dobro oceniać mniejsze zło.


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Maj 19, 2008, 12:04:47 »

Trzeab placic... Ale nie wszyscy placa. A wow to nie wiem bo nigdy nie gralem... Cielo na moim laczu...
Zapisane

~Zabić człowieka jest mniej niebezpiecznie, niż mu grozić. Nieżywy nie myśli o zemście.
~Ludzie będą zawsze dla ciebie źli, jeżeli konieczność nie zmusi ich do tego, by byli dobrzy.
N.Machiavelli
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!