Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 15:14:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Rankingi koncowe R13E1  (Przeczytany 4280 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Enteri
Kapitan
****

Karma: +100/-34
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 464


Right Hand of Justice


Zobacz profil
« : Czerwiec 06, 2008, 14:55:20 »

                               RANKING MILITARNY





                               RANKING PUNKTOWY





                             RANKING HONORU


Zapisane

Artemis Entreri - Assasin doskonały   *WALL* Omg

Wampir : http://monsters.wp.pl/?ac=vid&vid=200031375  KLIKAC
thomason
Porucznik
***

Karma: +17/-12
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 170


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 07, 2008, 13:34:48 »

Dzięki...Przynajmniej będzie pamiątka dla następnych pokoleń, hehe...
Zapisane



Dabros
♫ Ten Muzyczny ♫
Ex-IO Team Member
*

Karma: +480/-305
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2310


Nie zawahaj się do mnie napisać


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 07, 2008, 15:06:14 »

gratuluje Enteri za  RANKING MILITARNY
Zapisane

Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 09, 2008, 11:11:11 »

gratuluje Enteri za  RANKING MILITARNY

I tak tworzy sie legenda *hihi*...

Ja bym pogratulował każdemu z top 50 Smiley Era była długa i naprawdę dotrwać do końca to jest spory wyczyn...  *beer* Choć z tego co pamietam z 3-4 graczy z top 50 to były monetki *freak*
Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
Enteri
Kapitan
****

Karma: +100/-34
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 464


Right Hand of Justice


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 09, 2008, 13:12:16 »

A moglby jakis Modzik te rankingi dac na sama gore tej kategorii ? I podobnie uczynic z wszystkimi rankingami w ten sposob wklejonymi ? Zrobilem podobnie na 6 swiecie i chyba 3 swiecie....
Zapisane

Artemis Entreri - Assasin doskonały   *WALL* Omg

Wampir : http://monsters.wp.pl/?ac=vid&vid=200031375  KLIKAC
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 09, 2008, 13:47:41 »

Może podobnie jak alonzo (w innym wątku) pokuszę się o małe podsumowanie niektórych graczy  *beer*

Podzieliłem graczy na grupy. Oczywiście każdy z graczy jest pewną indywidualnością więc nie jest kalsyfikacja bardzo miarodajna, ale występują pewne wspólne cechy.

Jarasjan, Morglith, - z natury pokojowo nastawieni, bardzo dobrze budują eco i to sprawia im największą radość, choć sądzę że jarasjanowi do dobrej klasy farmera jeszcze troszkę brakuje, na 8 miesiecznym świecie 12 prowincji i ok. 1,8M pkt to standard czystej klasy farmera. Ale wszystko przed tobą. Natomiast Morg włączył się także do walk, choć moim zdaniem, walki dla Morga są  bardziej konicznością niż przyjemnością.  *bravo* *beer*

Delta (Enteri), Alonzo, _J_U_N_, _Konrad_, - gracze doświadczeni. Wiedzą jak walczyć, jak budować duże konto, w grze powodują mało zadym, więcej czasu na kombinacje, układy, dyplomacje, główna część to budowanie dużej armii i jak uderzają to walki automatycznie trafiają na halę sławy i/lub wywołują dyskusje.  *bravo* *beer*

kupa - tak pomiedzy tymi dwoma grupami graczy..   *bravo**beer*

Marian_K, czarnuz, hate, WildFrog, master_pst, Dante, Ulvhedin - to gracze, których styl gry bardzo mi się podoba, walczą przez całą erę, nie kalkulują za dużo, kto wejdzie im w drogę i będzie miał mniejszą armię, to już po nim. Walczą odbudowują wojo, walczą, odbudowują i tak w koło. Gracze idealni i niezbędni do silnych sojuszy na 1 linię frontu. Można by powiedzieć sól tej gry.  *bravo* *beer* *beer* *beer*

Polpaf, Jaro, część graczy z Galicji i Trzynastki i jeszcze kilku graczy którzy wpłynęłi pozytywnie na rozwój atmsfery na 13 swiecie, nie znam Was na tyle żebym czuł się na siłach Was oceniać i klasyfikować. Choć mam do Was jak najbardziej szacunek.  *bravo* *beer*

Przeraszam tych, których pominąłem  *beer*

Ponieważ to też pożegnanie Stara jako gracza, mogę chyba się pokusić o mój punkt widzenia o Starze, choćby ze względu na to, że jak sądzę znam go najlepiej. Nigdy też nie bylem jego klakierem jak inni sugerowali. Jestem przekonany że Star potwierdzić może, że czasami byłem strasznie upierdliwy na pw przekonując go do swojego punktu widzenia. Jednak nasza współpraca w grze czy na forum zawsze była i bedzie partnerska.
OSTRZEŻENIE!!! Kto potrafi odłożyć na bok uprzedzenia do Stara, lub ich nie ma, może przeczytać poniższy opis.
W innym przypadku czytanie może mieć szkodliwe dla zdrowia konsekwencje
  Grin Grin

Starblade -
Podzielił graczy na dwa obozy: tych co go nie znoszą i marzyli żeby w jakikolwiek sposób mu zaszkodzić oraz na tych co go wspomagali.
Zarówno jedni jak i drudzy, na obecności Stara w grze dużo zyskali. Jedni się cieszyli że zaszkodzili Starowi, każda kłoda pod nogi o którą się potknął, wywoływała u oponentów dużą satysfakcję. Drudzy się cieszyli, że mogli czegoś nowego się nauczyć, lub po prostu z nim zagrać.
Nie ulega wątpliwości, że posiada największą wiedzę o zasadach gry, ze Starem można  godzinę dyskutować choćby o samych zasadach działanie kalkulatora oblężeń. Ma wiedzę, o grze, jej zasadach ale także potrafi bardzo dobrze budować i organizować sojusz, uważam że najlepiej wśród Polaków.
Czy ktoś z Was, cofając się w czasie do października, byłby wstanie założyć sojusz, w opisie umieścić tekst "Mój sojusz jest elitarny i on na tym świecie będę dominował", po czym zacząć werbować graczy wśród noobów?
Czy ktoś z Was czuł się wtedy na siłach żeby tak zacząć grę? Wątpię  *hmm* Na to trzeba mieć pomysł i doświadczenie.
Co dziwne  Huh?
Po pięciu miesiącach gry ten sojusz dominował, pokonał oponentów i nikt nie czuł sie na siłach żeby mu wojnę wypowiedzieć.
Później w wyniku własnej stagnacji się rozpadł ale to już inna historia.

Myślę że na 13 świecie nauczylismy się tyle, że teraz Star by miał ciężko rozpoczynać tak erę, ale w październiku sytacja wyglądała trochę inaczej.

W moim odczuciu wada Stara
Star na forum, prosto z mostu pisze to co mysli, czasami kogoś swoim tekstem poturbuje emocjonalnie, podważając czyjeś zdanie, co wśród przeciwników z gry wywołuje wzburzenie i ripostę. Polskie tuzy tej gry oczekują minimum kurtuazji i docenienia ich dokonań nawet jeżeli czasami dokonania te nie są najwyższych lotów jak na ten poziom gry który w swoim mniemaniu prezentują.
Star niestety nie skupia sie na tym komu odpisuje, koncentruje się bardziej na treści i pisząc o grze najczęściej ma racje ale wywołuje oburzenie.

Natomiast Star jak każdy popełnia błędy w grze, traci okresowo motywację, czy też myli się w planowaniu.
Jednak całokształt jako gracza stawia go moim zdaniem na 1 pierwszym miejscu wśród Polaków po zakończniu 13 świata.
 *bravo* *beer* *beer* *beer*




« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2008, 14:24:49 wysłane przez Konrad » Zapisane

Marian_K
Szeregowiec
*

Karma: +6/-4
Offline Offline

Wiadomości: 23


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 09, 2008, 14:11:40 »

Myślę że jest dosyć trafne podsumowanie a to że ktoś na forum trzyma sie swoich argumentów ( czasem dla innych irracjonalnych) sprawia że inni chcą z nim powalczyć albo grać z nim razem, Star dzięki temu zyskał sobie tyle samo oponentów co sojuszników. Każdy gracz który dotrwał  do końca ery  zasługuje na uznanie a to czy ktoś walczył czy budował tylko mury zależy od samego gracza a jedno i drugie zajmuje wiele czasu ( choć większa radość po rozbiciu wroga niż po zbudowaniu kolejnej budowli Cool ) . Ruszyła nowa era do boju ekonomowie i wojownicy.
Zapisane

Kto z Marianem wojuje od Mariana ginie :]
Dabros
♫ Ten Muzyczny ♫
Ex-IO Team Member
*

Karma: +480/-305
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2310


Nie zawahaj się do mnie napisać


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 09, 2008, 14:50:24 »

@Enteri jak to możliwe że przegoniłeś Stara (osiągnąłeś nie możliwe)
Zapisane

Enteri
Kapitan
****

Karma: +100/-34
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 464


Right Hand of Justice


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 09, 2008, 14:56:16 »

No to  tez napisze swoje p[odsumowanie :

JUN troche ofiara swojego bana. Lider do kitu ale walczyc potrafi. Jak ma cel to zrealizuje. Dobry strateg walki. Dobrze planuje ataki.

STAR Chyba najlepszy lider jakiego mialem okazje poznac. Wojownik raczej wyrachowany chlodno kalkulujacy. Efektywny ale malo efektowny.

JARASJAN Farmer i nawet niezly dyplomata - przekonal Lamy aby go nie atakowaly chociaz 5 Lam czekalo tylko na komende ataku jednej nocy.

KONRAD Typ turecki. Rozwal zdemoluj spal zniszcz.... tak aby wrog sie nie podniosl. A jak juz bedzie lezal to go kopnij i przywal zgliszczami zamku. Moim zdaniem w goracej wodzie kąpany troszke. Odszedl z Lam bo chcial wojen z Alcantara i Total War na koniec ery. Kiedy Lamy sie na to zgodzily juz go nie bylo .... szkoda.

Czarnuz - Nie bede gral przeciwko niemu bo szkoda nerwow..... Dwa tygodnie Lamy polowaly na niego 24h na dobe , zawsze uciekl. W koncu dolaczyl do nas

Marian_k - Chyba najszybciej uczacy sie gracz jakiego poznalem. Pierwsza jego era a wiedze ma juz ogromna. Przede wszystkim ma szacunek do graczy doswiadczonych i slucha rad , stosuje sie do nich. Swietny wojownik.

Master - najbardziej zawzieta bestia jaka spotkalem na tej erze. Najpierw demolowal endiego potem uparl sie na Stara i realizowal swoj plan nawet kiedy armia mu malala....

Alonzo - Czolg - armia gigant i taranem wszystko co sie da .... ciekawy przeciwnik dla kazdego. A swego czasu w Havocu szly na niego juz ataki moje i Ibe2.pl , Jun nas cofnal....

Kupen - nie zagram z nim w sojuszu raczej , bo fajnie sie przeciwko niemu walczy. A przeciwnikow trzeba miec. Najciekawszy przeciwnik podczas calej ery

Zapisane

Artemis Entreri - Assasin doskonały   *WALL* Omg

Wampir : http://monsters.wp.pl/?ac=vid&vid=200031375  KLIKAC
Enteri
Kapitan
****

Karma: +100/-34
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 464


Right Hand of Justice


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 09, 2008, 14:58:01 »

@Enteri jak to możliwe że przegoniłeś Stara (osiągnąłeś nie możliwe)

Enteri skonczyl jako skarbonka zdemolowany podczas pierwszej wojny BS vs Havoc a dobity tydzien po koncu wojny.  *suicide*
Zapisane

Artemis Entreri - Assasin doskonały   *WALL* Omg

Wampir : http://monsters.wp.pl/?ac=vid&vid=200031375  KLIKAC
jarasjan
Porucznik
***

Karma: +37/-19
Offline Offline

Wiadomości: 119



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 09, 2008, 15:03:36 »

Jestem za mało doświadczonym graczem żeby oceniać innych. Powiem więc coś o sobie  bo to lubię *hihi*
Jakiś wpływ na to że moje eko na 13 św. jest takie sobie miało to, że w połowie ery chciałem się przestawić na grę militarną i nawet już zacząłem przygotowania (rozwijałem szpiegostwo, produkowałem treby których miałem już z 500). Planowałem też ograniczyć się do 10 prowincji. No ale po pewnym czasie zmieniłem plany i powróciłem do eko. Popełniałem też z początku dziecinne błędy, np. zapomniałem że do 15k pkt można chować surowce w karawanach.  Grin co mnie kosztowało pare wjazdów. W pewnym okresie tak o mnie zapomniano że zostawiałem jazdę na noc w twierdzach. Zostałem ukarany przez Jaro który pewnej chłodnej nocy wybił mi wojsko w paru prowincjach. Trochę straciłem też na tym że zacząłem erę z 2 tyg. opóźnieniem co szczególnie dla ekologa jest odczuwalne. Uważam jednak mój ostateczny wynik za wielki sukces. Ale jeszcze większą radość mi sprawiło że poznałem tu fajnych ludzi. Wielką przyjemnością jest przeglądanie forum czy rozmowy na czacie. Tak trzymać.
Dodam na koniec że na 18 św zdałem egzamin na dobrego farmera  *hihi* : Na 12 dni przed końcem ery mam ponad 1,9 mln pkt i 13 prowincji.  Cool
Zapisane
Dabros
♫ Ten Muzyczny ♫
Ex-IO Team Member
*

Karma: +480/-305
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2310


Nie zawahaj się do mnie napisać


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 09, 2008, 15:04:15 »

@Enteri jak to możliwe że przegoniłeś Stara (osiągnąłeś nie możliwe)

Enteri skonczyl jako skarbonka zdemolowany podczas pierwszej wojny BS vs Havoc a dobity tydzien po koncu wojny.  *suicide*

Więc jak delta to zrobił  Grin
Zapisane

FARYZEUSZ
Gość
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 21, 2008, 17:11:29 »

dzieki za piekna i niazapomniana ere na pl1 ;] Gildii i sMieRci  *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO* [:-} [:-} [:-}                            *rose*
Zapisane
Dante
Sierżant
**

Karma: +50/-8
Offline Offline

Wiadomości: 72



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 21, 2008, 20:24:22 »

To była naprawdę super era, moja pierwsza Smiley Poznałem fajnych ludzi i gra sprawiała mi sporo frajdy  Grin Gratuluje wszystkim którzy dotrwali końca ery *bravo* *bravo* Teraz wystartowała nowa era na pl1 *YAHOO* I jest sporo znajomków *beer*  Czyli do boju  Smiley  *guns*
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!