Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 12:55:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Smierc vs Konrad  (Przeczytany 6821 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
JunMisugi
Porucznik
***

Karma: +69/-59
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 221



Zobacz profil
« : Czerwiec 06, 2008, 05:01:25 »

wojna sie skonczyla ale smierc dosiegla lidera LONGÓW Smiley) i konrad stracil 500k pktow rzecz jasna cala armie niestety nie wiedzieismy ile ma dokladnie wojska Konradi troche za duzo kamikaze poszlo Smiley)) o to jak sie przedstawiala walka

http://img394.imageshack.us/my.php?image=konradvw7.jpg

Kupex jak w maselko po kamikaze

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/13/2008_6_6/13009633_13052885_76955

spoznione kamikaz polpafa Tongue

Polpaf(sMieRc)              _Konrad_(Long_Sword)   53928   0   4923   73848   6293396   0   3595

konczacy atak Alonza

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/13/2008_6_6/13007401_13052885_76950

niestety tylko dwa raportyu bo nikt wiecej nie byl online tzn ja bylem ale sie wylogowalem a pozniej juz nie mozna bylo bo jednak ere zakonczyli Smiley)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2008, 05:16:10 wysłane przez JunMisugi » Zapisane

alonzo
Porucznik
***

Karma: +53/-21
Offline Offline

Wiadomości: 110


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 06, 2008, 05:13:00 »

Konrad wstałeś? Bo widzę, że jesteś aktywny. załatw gdzieś ten pierwszy raport, żeby można było zobaczyć potęgę Twojego woja. A poza tym to ja i kupex ciągle jesteśmy zalogowani. Zostaliśmy jako jedyni na 13 świecie Smiley. mamy taki plan żeby rozwalić teraz wszystkich po kolei. Teraz bedziemy szli na stara Smiley. Pozdrawiamy
Zapisane
JunMisugi
Porucznik
***

Karma: +69/-59
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 221



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 06, 2008, 05:17:23 »

plan nie wypali bo kupex wylaczyl przegladarke przypadkiem:P
Zapisane

alonzo
Porucznik
***

Karma: +53/-21
Offline Offline

Wiadomości: 110


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 06, 2008, 05:20:12 »

Szczęscie nie opuszcza stara nawet po końcu świata Smiley. Chociaż to może kupex miał szczeście, bo chyba by się rozwalił na armii stara...
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 06, 2008, 05:35:34 »

Się na koniec jeszcze wyżyli na moim woju po tym jak podziękowałem graczom za wspólną grę i wyłączyłem kompa. Krwiopijcy.   ;D ;D Grin Grin
Trochę dałem ciała, ale co miałem zrobić skoro umówiłem się z ukochaną że ostatnie dwa dni mam mieć spokój a w zamian o 23:10 kończę grę.
Udało mi się jeszcze przeciągnąć do 23:30  Wink Ale dalszy pobyt przy kompie skończył by się banem permannentnym.  *black_eye*  *freak*
Moje źródła perswazyjne nie są niewyczerpane  *hihi*

A na poważnie:

Jeszcze raz dziękuję wszystkim z którymi miałem okazję pograć na trzynastce.  *beer* *beer* *beer*

Muszę się jednak pożegnać na jakiś czas z IO, moja aktywność na forum także spadnie Cry Cry Mam jeszcze zaległe opisy do porobienia  *WRITE* Postaram się w najbliższym czasie uzupełnić.

Mam też nadzieję, że znajdę jeszcze w tym roku, chyba około grudnia,  czas na grę na dobrym poziomie  *gamer* *gamer* (tzn. tak około Top 20  Grin Grin ).

Natomiast tym którzy rozpoczną grę na 13 świecie, życzę powodzenia. Początkiem ery wszyscy byli zdegustowani że "po co ten świat 13, ale kaszana", ale sądzę że gra się rozkręciła na tyle że można uznać Poland 1 za udany.

Jestem przekonany, że ci co będą kontynuwać tam grę zadbają o dobry poziom gry.  *ok*

Wszystkiego dobrego życzę  *beer* *beer* *beer*

Zapisane

Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 06, 2008, 06:13:52 »

Szczęscie nie opuszcza stara nawet po końcu świata Smiley. Chociaż to może kupex miał szczeście, bo chyba by się rozwalił na armii stara...

No jakbym zobaczyl armie kupena na 20 minut przed tak jak pisales to bym zmobilizowal cale wojo z barakow i kupen by sie chyba odbil Grin Razem powinienem miec cos okolo 850-870k a kupen szedl na mnie 1,1 mln Smiley

No ale z drugiej strony 4 minuty pozniej i byloby po wojnie Grin

Wojo wyslalem w kosmos a wiec jak chcesz z moim wojem powalczyc to bedziesz musial poczekac jeszcze z 3h Grin
Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 06, 2008, 11:13:23 »

wojna sie skonczyla ale smierc dosiegla lidera LONGÓW Smiley) i konrad stracil 500k pktow rzecz jasna cala armie niestety nie wiedzieismy ile ma dokladnie wojska Konradi troche za duzo kamikaze poszlo Smiley)) o to jak sie przedstawiala walka

http://img394.imageshack.us/my.php?image=konradvw7.jpg



WOW!!!

Teraz zauważyłem link  *xxx* *xxx* *xxx*

Nie no to byla rzeź niewniątek  *suicide*  Grin Grin Grin Łącznie z niewiniątkiem Konradem  Embarrassed

Chłopaki się posypali jak domki w Armienii, a Polpaf z 7 kamikadze to już chyba przejdzie do historii  Grin Ale zrobiliście mi pożegnanie.

Fajna zadyma jak na koniec ery. Dzięki  *beer*

Nie pamiętam dokładnie ile miałem woja.
około 780k pik 196k łuków 200k gwardii i 450k plali. Tak około i Twierdze 7 z fortyfikacją 6  Grin Grin
Późno zacząłem grać Konradem i nie zdążyłem już okopów porobić.  Grin Grin

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2008, 11:15:02 wysłane przez Konrad » Zapisane

JunMisugi
Porucznik
***

Karma: +69/-59
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 221



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 06, 2008, 12:07:47 »

twierdza nic by Ci nie dala ataki nie byly nawet liczone Smiley ale chyba miales wiecej gwardii z tego co pamietam na pewno ponad 200k w kazdym badz razie armia porownywalna do tej stara albo i wieksza ja wlasnie wstalem bo wczoraj do piatej jakos siedzielismy Tongue no wiesz konrad glupio by bylo nie powalczyc taka armia:)

a zeby nie sklamac to plannowanie akcji zaczelo sie o 22 Smiley) i celem byl morg Tongue ale morg wlazl i wyslal armie Smiley nawet juz szlo jedno kamikaze polpafa on wyslal to skorzystalismy z tego ze sie z nami pozegnales caly 13 swiat spal poza mna kupexem alonzem i chyba jarasem Tongue a ataki byly rozwalone od 3 do 4.30 hehe z czego wiekszosc pozakonczeniu ery:) kilka weszlo jeszcze przed ere gdzies zamkneli o 3.30 naszego czasu
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2009, 22:15:16 wysłane przez owsiakus » Zapisane

eciu
Szeregowiec
*

Karma: +11/-30
Offline Offline

Wiadomości: 22

Tylko dla wtajemniczonych


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 06, 2008, 12:15:57 »

gratulejszyn za akcje  Grin
Zapisane
kupen
Sierżant
**

Karma: +6/-5
Offline Offline

Wiadomości: 64


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Czerwiec 06, 2008, 12:23:17 »

widzisz Konrad Ty nie chciales przyjsc do nas to my przyszlismy do ciebie  *rose*  >Grin >Grin >Grin
a z ta przegladarka to niezle dalem ...  Embarrassed Embarrassed starowi sie upieklo bo czy bym sie rozbil czy nie to alonzo wszedl by za mna na 100% Smiley
a Konrad no prawie bys mnie wyprzedzil w pkt militarnych , zabraklo ci jakies 10k Smiley
wielkie dziki za gre  w szczegolnosci lamom , trzynastce , fujarom i oczywiscie smierci  *dance*
prawdopodobnie pojawie sie cos kolo pazdziernika ... moze zrobimy jakis sojusz elity i nakopiemy dupy bulgarom  *dance* *dance* *dance* pozrawiam i do zobaczenia za kilka miesiecy
Zapisane
Enteri
Kapitan
****

Karma: +100/-34
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 464


Right Hand of Justice


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Czerwiec 06, 2008, 12:43:10 »

 *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*

Piekna Akcja Smierci - o to chodzi w tej grze , szkoda ze wam czasu na Morglitha nie starczylo  *bravo* *bravo* *bravo*
Zapisane

Artemis Entreri - Assasin doskonały   *WALL* Omg

Wampir : http://monsters.wp.pl/?ac=vid&vid=200031375  KLIKAC
Dante
Sierżant
**

Karma: +50/-8
Offline Offline

Wiadomości: 72



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Czerwiec 06, 2008, 15:30:14 »

Piękne akcje *bravo* *bravo* *bravo* Jun gratuluje koordynacji Smiley
Zapisane
JunMisugi
Porucznik
***

Karma: +69/-59
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 221



Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Czerwiec 06, 2008, 20:25:35 »

nie ma za co Tongue chyba nie watpiles w powodzenie akcji Smiley  >Grin >Grin >Grin


plusik dla kompanow akcji:)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2008, 20:28:47 wysłane przez JunMisugi » Zapisane

Polpaf
Kapitan
****

Karma: +117/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 270



Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Czerwiec 06, 2008, 21:03:19 »

No największe wrażenie zrobiła na mnie tego wieczoru determinacja i zapał JUNA z jakim się zabrał do konstruowania ataku.  Grin Grin Grin
Całą wojnę jakiś tam referat pisał, marudził że nie ma czasu, ś jakiś taki niemrawy był  *tired* *tired* *tired*
Za to na koniec wyszło szydło z worka, jakby się pod 220V podłączył, kiedy zaczął przeliczać kto - czym, kto - kiedy, ile kamikaze, ile dobitek? w 15 minut nakreślił walnięcie Morga  Shocked Shocked Shocked
Zaczynamy powoli świętować, a tu "cyk", czujny Morg gdzieś polazł  Undecided Undecided Undecided
Konsternacja. Zerknął na listę osób na czacie. No nie podoba mi się ten .......... (ktoś tam, pewnie Bogu ducha winien)- powiedział   *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Walimy do KONRADA !!!
No i poszło.
Jednak mnie już przy tym nie było  Cry Cry Cry

Graty JUN +
Do całej reszty bandziorów ze Śmierci : bardzo sympatycznie mi z Wami było, szkoda że tak krótko.
Alonzo, jak zdecydujesz się zgrać jeszcze kiedyś erę to daj znać (na forum), może też kiedyś jeszcze zagram.

PZDR wszystkich.
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Czerwiec 06, 2008, 21:17:53 »

Jestem w 100% przekonany, że to bułgarski spisek  Grin Grin Grin *beer* *beer* *beer*

Jun jest bułgarskim adminem i przedłużał erę do czasu aż mnie rozbił  Grin Grin Grin
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2008, 21:20:14 wysłane przez Konrad » Zapisane

Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!