Imperia Online Poland  
Czerwiec 17, 2024, 21:44:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Moje wojsko nie wryciło z bitwy  (Przeczytany 1138 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Mateusz666
Szeregowiec
*

Karma: +0/-1
Offline Offline

Wiadomości: 15


Zobacz profil
« : Maj 28, 2008, 07:01:59 »

Zaatakowałem gracza na wieczór, rano sprawdzam grę; bitwę grałem ale ilość złota się nie zwiększyła. Sprawdzam realizowane misje w garnizonie i tam pisze że moi żołnierze wrócili ( the army has arrived). Nie obchodzą mnie surowce ale wysłałem na to oblężenie większość swojego wojska. Co mogę zrobić. Proszę o pomoc.     
Zapisane
Jarko
Szeregowiec
*

Karma: +15/-30
Offline Offline

Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 28, 2008, 08:23:57 »

tez mam to samo zaczyna mnie to wkurwiac powoli, :Pne ta gra lato idzie i mulatom sie serv przegrzewaja pewnie. place wysylam sms a chodzi jak stara O jaaa musze czekac az sie zaladuje co chwila mnie wyrzuca no i z ty,i armiami tez jest tak czesto
Zapisane
Paralityx
Szeregowiec
*

Karma: +16/-20
Offline Offline

Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Maj 28, 2008, 09:24:20 »

I znow to samo i to w przeciagu ilu Huh? tygodnia!!!!
Robi sie to troche rzeczywiscie wkurwiajace.....
place za premium i w zamian co dostaje : zloto na minusie 50 tysiecy bo jest problem z serwerem !!!
kolo :)a mi to lata ze maja problem z serwerem wyslalem wojsko na goscia wieczor mialo dojsc o 5 rano i co ? doszlo!!
tylko ze walka sie nie odbyla gosc wszedl o 8 i sobie wszystkie surowce poprzenosil uciekl armia i happy a ja wroce z niczym i zloto na minusie O jaaa 50 K.
A kto by mi co zwrocil jakby sobie teraz armie powiekszyl i mnie pojechal.....
Albo ktos inny by na mnie armie poscil a ja bezbronny sobie czekam przy napisie The army has arrived... w pyte!!

ale co tam admin za chwile napisze ze nie ma rekompensat i zebysmy sobie czytali O jaaa ogloszenia ktore zostaly napisane po fakcie zeby woja nie wysylac....
:Pe powinno to byc jakos zwrocone chocby w postaci kredytow....dlaczego mam byc w plecy przez kogos i jeszcze teraz armia mi bedzie wracac pewnie do wieczora jak ostatnio.......
Zapisane
Paralityx
Szeregowiec
*

Karma: +16/-20
Offline Offline

Wiadomości: 35


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Maj 28, 2008, 09:30:58 »

tak jak myslalem armia szla do niego 3 godz. a wraca 9!!!!
szczyt hamstwa i parodia !!!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!