Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 08:44:57 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyjeci spod prawa vs StarBlade  (Przeczytany 5837 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
JunMisugi
Porucznik
***

Karma: +69/-59
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 221



Zobacz profil
« : Maj 23, 2008, 04:32:26 »

mowa oczywiscie o mnie i masterze:P oprocz nas w akcji bral udzial Jaro oraz rzecz jasna Alonzo Smiley))

najpierw uderza MAsterek Smiley mala ale bitna armia pozbawia starsika 48k pktow oto raporcik

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/13/2008_5_23/13002229_13000616_55296

pozniej uderzenie od jara wojacy jara walcza i 120k pktow starsik traci

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/13/2008_5_23/13000840_13000616_55295

nastepny w kolejce jestem ja moi wojacy jak zawsze walcza do ostatniego uciekaja przy morale 33 pozbawiajac stasa 183k pktow oto raport

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/13/2008_5_23/13000615_13000616_55254

ostateczny cios zadaje alonzo hehe ze tak powiem starsowi i ekipie nie wyszlo to muisielismy zareagowac oto raport

http://statika.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/13/2008_5_23/13007401_13000616_55270

Masterowi Jaro i Alonzo dziekuje za swietna wspolprace niestety byloby wiecej atakow ale nie wiem komu mozna jeszcze ufac wiec sprawa musiala zostac miedzy nasza czworka Smiley)) stars na kolanach stracil 600k pktow chcialbym zobaczyc jego mine rano jak wchodzi na IO
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2008, 04:34:14 wysłane przez JunMisugi » Zapisane

alonzo
Porucznik
***

Karma: +53/-21
Offline Offline

Wiadomości: 110


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Maj 23, 2008, 05:44:33 »

Dodam, ze w zasadzie atak masterka był niepotrzebny, ale on nie wyobrazał sobie aby taaaaaka akcja mogła zostać przeprowadzona bez niego:) (za co mu zreszta chwała). Stoicki spokoj zachował Jaro, ktory najpierw był planowany jako dobitka. Okazało sie ze Star ma jednak 170 k wiecej gwardii niz nam sie wydawało. Jaro w minute przekwalifikowal sie na kamikaze i spokojnie poszedł spac. Wojo Juna sprawilo sie az za dobrze, w sumie mogli odpuscic sobie przy morale 44. W tej sytuacji moja bitwa to juz była zwykła rzeź.
Gratulacje dla moich kolegów, ze zmontowali taka akcje. Ja juz szczerze mowiac Stara sobie odpuscilem, wiec super ze mnie zaprosili na taka masakre. Nie sadzilem, ze uda sie zorganizowac cos takiego. Na miejscu mastera bym sie obraził juz na IO juz po pierwszym banie a po drugim (za buuu) bym wyrzucił nawet komputer, zeby mnie nie kusiło tu zagladac. Natomiast gdyby mi ktos rozwiazał armie tak jak Junowi to nie tylko bym to rzucił w diabły, ale chyba poszedł z tym na policję Smiley. Ci którzy uwazaja, ze rozwiazanie armii JUNa było sprawiedliwe bo przed cofnieieciem czasu Star go pojechał, powiem tylko, ze to nieprawda. Rozwiazanie było o wiele dotkliwsze, stracił milion ludzi, surowce choc niby w polowie zostały, to i tak musiał szybko wydac na bezsensowne t8 w bocznych prowincjach. Do tego star nie stracił ani zołnierza. Wiec duze gratulacje dla nich za to, ze potrafili sie zebrac i zamiast to rzucic w p... zbudowali amie zeby powalic stara (z moja i Jara skromna pomoca).
Starowi na pocieszenie zostaje 1600 pkt honoru i kolejny medal. Do myslenia powinna dac mu jednak sytuacja w której tylu graczy az sie wyrywa zeby strzelic samoboja, byle tylko go dopasc.
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Maj 23, 2008, 07:21:40 »

Myślałem że zrobicie to w ostatnim tygodniu   *WASSUP*

Bo obecność mastera w grze na to wskazywała. Tak myślałem, że ktoś musi się włączyć w akcję, żeby się udała i typowałem właśnie Jaro. Sadziłem też że jun będzie chciał wejść jako pierwszy. tu się jednak pomyliłem.

Zapisane

Renegat
Kapitan
****

Karma: +217/-81
Offline Offline

Wiadomości: 334


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Maj 23, 2008, 07:32:59 »

Gratulacje,niektóre wasze wpisy na forum mnie wk....,bez komentarza,ale akcja nocna zasługuje na szacunek Was wszystkich   *bravo* *bravo* *bravo*
Zapisane
Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Maj 23, 2008, 07:44:53 »

Gratki za akcje chlopaki - jak mowilem kazdego da sie rozwalic  Smiley

Co do mastera i JUNa...  alonzo - to oszusci a więc nawet nie bede komentował twoich slow na ten temat - kazdy juz dawno powinien wyrobic sobie na ten temat zdanie - ale graty dla Jaro i Ciebie ze poszliscie (nawet szpiegowalem Alcantare mimo iz tego nie musialem robic aby ich postraszyc bo i tak wiedzialem ze moi szpiedzy sie nie przebija Grin - w sojuszu kto inny sie zajmuje szpiegami Wink).

Tym niemniej akcja ladnie przeprowadzona  *beer*

Inna sprawa ze tak jak Konrad myslalem ze to zrobicie za jakis tydzien przed koncem ery *SCRATCH*

Jak wygladaly walki:
master_pst(Alcantara)   Starblade(Black_Sun)   130634   0   3226   48397   5463950   0   8708
JARO(Alcantara)   Starblade(Black_Sun)   269349   0   7996   119948   10548160   0   17956
_J_u_n_(HaVoC)   Starblade(Black_Sun)   287042   0   12224   183360   10988742   0   19136
alonzo(sMieRc)   Starblade(Black_Sun)   106744   38675482   14233   213022   0   0   7116
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2008, 07:48:54 wysłane przez Star Blade » Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
master_pst
Szeregowiec
*

Karma: +3/-7
Offline Offline

Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Maj 23, 2008, 08:44:03 »

Witam!
Nie zła zabawa do ranna była  *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*. Co Ci powiem starsik zostałeś wysłany w kosmos tam gdzie twoje miejsce. Chodź wielu nie wierzyło to się udało Smiley Do twoich racji z oszustami to nie bądź żałosny jeszcze teraz za buu ban osobisty jak z ibim tak samo ciesz się że zostało Ci troszkę wojska 
Zapisane
Renegat
Kapitan
****

Karma: +217/-81
Offline Offline

Wiadomości: 334


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Maj 23, 2008, 08:53:51 »

Star ma szacunek mój za zaangażowanie w I.O,ale wpisy ,że jest naj i terefere,były na poziomie Juna...Jun,wybacz,jesteś wielki,ale doceń grę bez łamania zasad!Patrząc na raporty,zaczynam mieć chęć zagrać z Wami,MISTRZOWIE:)
Zapisane
JunMisugi
Porucznik
***

Karma: +69/-59
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 221



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Maj 23, 2008, 09:50:17 »

Myślałem że zrobicie to w ostatnim tygodniu   *WASSUP*

Bo obecność mastera w grze na to wskazywała. Tak myślałem, że ktoś musi się włączyć w akcję, żeby się udała i typowałem właśnie Jaro. Sadziłem też że jun będzie chciał wejść jako pierwszy. tu się jednak pomyliłem.



w ostatnim tygodniu to by sie star spodziewal tego atak musial byc z zaskoczenia bo inaczej by sie nie powiodl akcja spontaniczna master popprostu napisal co robimy ze starem ja w sumie z alonzem juz odpuscilismy troche ale wczoraj jakos policzylemn soobie co siedzieje jak idziemy z samobojami potem doszedl jaro i najwieksza armia jaka widzialem na IO zostala rozjechana w sumie szczescie tylko ze nie wiadomo komu ufac tak by bylo wiecej atakow za duzo lizusow gra Tongue
Zapisane

Polpaf
Kapitan
****

Karma: +117/-29
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 270



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Maj 23, 2008, 10:15:21 »

Trzeba było przyjąć mnie do sojuszu Jun Smiley, chętnie bym pomógł i zapisał się na kartach historii IO  Grin Grin Grin
Wielki grat dla wszystkich i pokonanego.

No i po plusie dla wszystkich udziałowców za względny spokój  *freak* *freak* *freak*
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2008, 10:17:39 wysłane przez Polpaf » Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Maj 23, 2008, 10:28:53 »

No bo klasowi gracze zrobili by to w ostatnim tygodniu. Nie będę tłumaczył dlaczego, bo wątku braknie.

Jednak wykalkulowaliście że Star się spodziewa w ostatnim tygodniu i zacznie sejwować. Jest w tym pewna logika. Jeżeli dobrze pamietasz to kilka dni temu mówiłem ci na czacie że bez 3 kamikadze do Star nie wejdziesz.
Byłem jednak przekonany że to ty będziesz chciał wejść w glorii chwały a nie trzasnąć o mur.

Cenę jaką zapłaciliście za przewrócenie Stara, była najwyższa jaką widziałem w IO. 4 ataki z których tylko jeden wchodzi to masakra, 0 dobitek.
Mówię o kontach na których grają pojednyczy gracze (bo na 7 świecie widziałem 9 kamikadze i 10 atak wszedł, ale tam to były konta widma)
Wiem że w tym przypadku cel uświęcił środki. Ale cel został zrealizowany więc na koniec ery też będziecie zadowoleni że coś osiągnęliście.
Tak jak kiedyś pisałem na koniec ery jest wielu wygranych, jedni się cieszą z top30, jedni że zostali marszałkiem, jedni że kogoś pokonali.

Mówisz o lizusach i o tym ze nie masz komu więcej zaufać.
To twój problem, ja na koniec ery doskonale wiem komu mogę zaufać.
Ze Starem jestem związany od początku ery i tak zostanie do końca tej ery. Więc mi możesz w 100% ufać, że gram przeciwko tobie  Grin
A wiadomość którą mi napisał Star dziś rano na pw, utwierdziła mnie w przekonaniu że dobrze wybrałem sojusznika.  Wink

Trochę zmartwiło mnie tylko to że potwierdziła się po raz kolejny moja teoria o imperialnym syndromie PMO.  *hmm*
Alonzo, który kreował nam się na Gandalfa Białego potwierdził tylko że jest Ogrem przykrytym białym płótnem  *ok*
Nie chodzi mi to że zaatakował Star i go pokonał ale o to co pisał żarliwie na forum a okazało się że to tylko fotomontaż.

Rozbicie Stara, jest dla Stara na pewno ciosem, dla mnie też, mimo że wiedzieliśmy że to nastąpi,  bo Stara wypracowywał na forum PR  *hihi* ale tak to miało poniekąd się skończyć.
 
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem wczoraj master padł, dziaj Star, jutro Morg albo ja. *freak*
Taka gra i trzeba się z tym liczyć. *beer* *beer* *beer*


Zapisane

JunMisugi
Porucznik
***

Karma: +69/-59
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 221



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Maj 23, 2008, 11:02:42 »

No bo klasowi gracze zrobili by to w ostatnim tygodniu. Nie będę tłumaczył dlaczego, bo wątku braknie.



dobre dobre klasowi gracze Ci klasowi gracze w ostatnim tyugodniu juz by go nie zlapali bo pewnie by sejwowal wiec trzeba sie sprytem wykazac bo kazdy sie spodziewa atakow w ostatnie dni a tak to na spokoju po armii a jakbym wiedzial ze moja armia bedzie tak dlugo walczuyc to by jaro dobijal a nie walil samoboja hehe ale kto mogl przypuszczac ze armia zwieje przy morale 33
Zapisane

Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : Maj 23, 2008, 11:06:23 »

No bo klasowi gracze zrobili by to w ostatnim tygodniu. Nie będę tłumaczył dlaczego, bo wątku braknie.



dobre dobre klasowi gracze Ci klasowi gracze w ostatnim tyugodniu juz by go nie zlapali bo pewnie by sejwowal wiec trzeba sie sprytem wykazac bo kazdy sie spodziewa atakow w ostatnie dni a tak to na spokoju po armii a jakbym wiedzial ze moja armia bedzie tak dlugo walczuyc to by jaro dobijal a nie walil samoboja hehe ale kto mogl przypuszczac ze armia zwieje przy morale 33

Napisałem przecież że przewidzieliście to.
No właśnie najzabawniejsze jest to że Star się wybierał do JARO, bo już teraz maił problemy z utrzymaniem armii i w ostatnim tygodniu napompowany jak bąk nie mógłby sejwować.
Zapisane

alonzo
Porucznik
***

Karma: +53/-21
Offline Offline

Wiadomości: 110


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Maj 23, 2008, 11:11:05 »

Panowie, to jest dobry moment by zakończyć pozytywnie kilka sporów na raz.
Starblade przyjmuje sytuacje po męsku co świadczy o tym, ze jest świetnym graczem, a takich nigdy za dużo. Master i Jun przygotowali sobie armie i zmontowali zaskakujacy atak, co pokazuje, że są graczami o wielkim charakterze, których IO potrzebuje bardziej niż powietrza. Proponuję wiec żeby panowie Star, Konrad, Master, Jun i Alonzo zakonczyli wojnę miedzy sobą (mam na mysli tylko forum) i zaczęli traktować się nawzajem z szacunkiem. To naprawdę nikomu nie zaszkodzi. Każdy popełnił jakies błędy. Chociaż prawdę mówiąc ja nie mam pojecia co Konrad masz na myśli mówiąc o moim rzekomym fotomontażu Smiley. Pozdrawiam


Zapisane
Dabros
♫ Ten Muzyczny ♫
Ex-IO Team Member
*

Karma: +480/-305
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2310


Nie zawahaj się do mnie napisać


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : Maj 23, 2008, 11:16:34 »

o tyle punktów to ja bym się pogniewał i gniew by na was spadł lecz dzięki tym atakom SB prowadzi w honorze nie ma tego złego co by ma dobre nie wyszło

Niestety oglądając statystyki zobaczyłem że SB jest na pozycji 11 pod względem punktów, ale jeszcze ma czas na odbicie się może jest to sprzeczne z logiką ale sobie poradzi
Zapisane

alonzo
Porucznik
***

Karma: +53/-21
Offline Offline

Wiadomości: 110


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Maj 23, 2008, 11:20:07 »

Dodam jeszcze cos żeby osłodzic Starowi gorycz utraty armii. Dzieki tej akcji Star juz na bank wygrał ranking militarny. W moim mniemaniu to najważniejszy wskaźnik, reszta to rzeczy pomocnicze. Tak wiec gratulacje. Teraz Ty pokaż, że jesteś wielki i pogratuluj chłopakom. Przyznaj, że bez nich gra pachniała juz trupem Smiley
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!