Imperia Online Poland  
Marzec 28, 2024, 11:07:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: WinMobile i problem ze zmianą świata  (Przeczytany 1890 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
xombie9
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Wiadomości: 1


Zobacz profil
« : Listopad 07, 2016, 15:16:04 »

Witam,
Zwracam się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu:
Stan faktyczny:
1. Mam aktywne konto od 8 lat, grywam na światach polskich i międzynarodowych
2. Jestem w trakcie ery na świecie o numerze X, na którą trafiłem przez zaproszenie od znajomego
3. Pierwsze dni świata grałem tylko na komputerze przez przeglądarkę, po kilku dniach postanowiłem zalogować się również na IO na telefonie i tu się zaczynają schody... (zaznaczę, że grałem już przez kilka miesięcy na tym samym koncie w IO na komputerze i w telefonie, ale na innym świecie)
4. Po włączeniu aplikacji w telefonie, zalogowałem się, ale niestety aplikacja automatycznie zalogowała mnie na niepożądanym numerze świata (Y)
5.  *WALL* PROBLEM -> nie mogę w telefonie zalogować się do "mojego świata" o numerze X
6. Nie mam możliwości zmiany świata na aplikacji w telefonie (mam system WinMobile), próbowałem odinstalować, zainstalować ponownie, nic nie zmienia, wiąż loguje mi się na świat Y.

Jak to jest możliwe, że na jakimkolwiek komputerze, z jakiegokolwiek IP, czy przeglądarki się loguję, zawsze połączę się z "moim światem" X, a używając tego samego konta za pomocą aplikacji mobilnej zawsze połączy mnie z "innym światem" Y  *SCRATCH*

Podsumowanie:
Zależy mi na tym aby na moim koncie grać na świecie X zarówno z komputera, jak i telefonu.

Z góry dziękuję za pomoc  Smiley
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 07, 2016, 21:37:11 »

Cześć, przekażę do góry, coś na pewno się wymyśli
pozdrawiam

edit:
otrzymałem odpowiedź:
Jakiś czas temu oddzieliliśmy platformy web od platformy Windows. Jeżeli grasz z poziomu urządzenia z systemem Windows będziesz mógł się zalogować tylko i wyłącznie na światy Windows - 270, 273, 274, 275, 278 oraz 280. Była o tym wiadomość w grze.
Pozostałe światy nie są dostępne w aplikacji dla windows
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2016, 19:04:00 wysłane przez Zakwasix5 » Zapisane

Stop multikonciarzom!
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!