Imperia Online Poland  
Kwiecień 28, 2024, 00:39:08 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: kolonie  (Przeczytany 1665 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
zibi19699
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 10


Zobacz profil
« : Lipiec 28, 2016, 17:38:14 »

Jak to jest,że gościu  znajduje moje kolonie w 30min.od założenia ? albo gra na cheatach albo na  crackach...
Zapisane
zibi19699
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Lipiec 28, 2016, 17:39:21 »

dodam,ze kolonia jestdość daleko ode mnie i jego..
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Lipiec 28, 2016, 17:54:42 »

cześć - po rozpoczęciu zakładania koloni już ją widać na mapie i gracze którzy aktywnie przeszukują mapę w poszukiwaniu różnego rodzaju bonusów z terenu mogą się na taką budowaną kolonię przypadkiem natknąć. Inna rzecz, że nierzadko w sojuszach są "dyżury" w których członkowie sojuszu aktywnie szukają po mapie wrogich CZS-ów a "przy okazji" zapisują sobie targowiska i kolonie przeciwników. Sam tak robiłem więc dla mnie to nie jest nic dziwnego, że od razu po założeniu kolonii/targowiska szły ataki Wink
pozdrawiam
Zapisane

Stop multikonciarzom!
szczurek94pl
Szeregowiec
*

Karma: +26/-0
Offline Offline

Wiadomości: 19



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Lipiec 29, 2016, 01:44:37 »

dodam że jak wysyłasz z niej ataki to można sprawdzić  dokładną odległość koloni od atakowanej posiadłości Wink wtedy znalezienie nie zajmuje więcej niż 20 min. 
Zapisane
zibi19699
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Sierpień 10, 2016, 17:07:04 »

Z tym ,że dziwne ,bo jak idzie atak z koloni od kogos to nie idzie jej na mapie zobaczyć...
Zapisane
Zakwasix5
Trusted Member
*

Karma: +87/-52
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 188


Na tym świecie pewne są tylko śmierć i podatki


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Sierpień 10, 2016, 22:30:53 »

Tak - nie można zobaczyć czerwonych strzałek z atakiem jeśli idzie on z bazy lub kolonii Wink
Zapisane

Stop multikonciarzom!
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Sierpień 11, 2016, 09:56:18 »

 Grin

To jest najlepsze co może się trafić w grze, kilkakrotnie niszczyłem kolonie przeciwnika tuż po tym, jak rozpoczęła się jej eksploatacja po budowie Smiley Jest wtedy komfort, bo nie ma w niej bazy logistycznej, więc nie nadejdą posiłki. Umiejętności wojenne na poziomie 8, kilka grupek mieczy po 5 tys. wysłanych na kolonię i... wkurw bierze przeciwnika niesamowity  Grin
Zapisane
szczurek94pl
Szeregowiec
*

Karma: +26/-0
Offline Offline

Wiadomości: 19



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Sierpień 11, 2016, 17:30:26 »

Grin

To jest najlepsze co może się trafić w grze, kilkakrotnie niszczyłem kolonie przeciwnika tuż po tym, jak rozpoczęła się jej eksploatacja po budowie Smiley Jest wtedy komfort, bo nie ma w niej bazy logistycznej, więc nie nadejdą posiłki. Umiejętności wojenne na poziomie 8, kilka grupek mieczy po 5 tys. wysłanych na kolonię i... wkurw bierze przeciwnika niesamowity  Grin

Na mnie jeden gracz badał logistykę kolonialną chyba na 700 i stawiał kolonie kilka IM koło mojej stolicy Grin  . Ale nie zdążał transportować do niej wojska bo z budzikiem  czekałem żeby ja rozwalić   Cool
Zapisane
Krajcak
Sierżant
**

Karma: +4/-0
Offline Offline

Wiadomości: 57



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Sierpień 14, 2016, 17:00:07 »

 Grin

No w moim wieku- 39 years old- już nie da się tak grać, ale nie narzekam http://prnt.sc/c5lddw

Pod koniec października wbijam na 118 świat, w tej erze nie gram, a v6 to nie dla mnie
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!