Imperia Online Poland  
Kwiecień 16, 2024, 15:27:00 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak administracja IO doprowadza konta do upadku  (Przeczytany 3753 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
staffoxavanger
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« : Sierpień 08, 2015, 12:24:35 »

niczym zainwestujesz swój czas i pieniądze w IO przeczytaj i zastanów się czy warto tracić

''Proszę o rzetelne wyjaśnienie dlaczego moje konto (drapichrust, pl12) zostało przez Wasz „system” doprowadzone do upadku? Przy jednoczesnym braku jakiejkolwiek mojej winy.
Proszę też o pominięcie polskiego supportu jako udzielającego zbyt lakonicznych wypowiedzi a ponadto jako były TM z polskiego forum mam podejrzenia co do obiektywności polskiego CM Kaliny.

Problem:
dnia 1 sierpnia ok godz 24.00 dostałem taki komunikat:
„Twoje konto zostało zablokowane przez administratora, w celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt pod adresem support_pl@imperialsupport.org. „
Napisałem maila w tej sprawie i w poniedziałek 3 sierpnia o godz 8:41 dostałem odpowiedź:
„dziękuję za kontakt z IO!
Pana konto zostało automatycznie zablokowane przez system z powodu punktów ekonomicznych. Konto zostało zablokowane w celu sprawdzenia czy nie doszło do błędu lub oszustwa, po sprawdzeniu konto zostało odblokowane. Otrzymał Pan rekompensatę w postaci 300 diamentów. Przepraszamy za niedogodności!„

Maila otworzyłem ok godz 10.15
Jak się okazało blokada zastała mi zdjęta o 8:45 – w chwili gdy nie mogłem w jakikolwiek sposób zabezpieczyć swojego konta – co skrzętnie zostało wykorzystane przez gracza „jengut” który wydaje się, że miał lepszą wiedzę na temat tego o której zostanie mi zdjęty niesłuszny ban.

W taki sposób konto nad którym pracowałem długie miesiące, na które wydałem parę tysięcy diamentów zostało zdemolowane – przy Waszym udziale! A poniekąd przez WAS.
Proszę o informację dlaczego zostałem tak potraktowany?

CM Kalina przysłała mi lakonicznego maila:
„Automatyczne blokowanie zostało wprowadzone zostało kilka lat temu, nie jest nowym zjawiskiem. Do automatycznego blokowania dochodzi gdy system wykryje niezgodności pomiędzy stanem konta a ilości surowców/wojska/punktów. Aby zapobiec pojawienia się błędu lub oszustwa system blokuje konto. Konto potem zostaje sprawdzone i jeśli wszystko jest w prządku administracja zdejmuje ban. Administracja nie wysyła wiadomości uprzedzające graczy, że konto zostanie odblokowane.
Decyzja administracji jest ostateczna.„

„ Administracja nie wysyła wiadomości uprzedzające graczy, że konto zostanie odblokowane”

Czyli nie popełniając żadnego przewinienia jestem gorzej traktowany niż gracze którzy dostają czasowego bana?!
Jeśli dobrze rozumiem możecie sobie zniszczyć każde konto i nie przyjąć za to odpowiedzialności?

Dlaczego uczciwy gracz z wieloletnim stażem jest gorzej traktowany niż jakiś oszust korzystający z multikont?
Dlaczego żaden z graczy przewyższających mnie punktami nie dostał takiego bana – dodatkowo na ponad 56 godzin?
Moje straty przez Was to:
56h produkcji
3x10h produkcji
skrzynki ze świątyni – dwa dni do 25 diamentów!
56h straty w werbunku gdy zbliża się koniec ery
utrata wojska na ok 2m punktów (http://prntscr.com/80pe3d)
spadek morale sojuszu
odebranie cudu przez przeciwników

Rekompensata 300 diamentów przy takich stratach to kpina ze mnie i mojego poświęcenia w budowaniu konta.
Przez ok 7 lat gram w IO - ciągle budując Waszą markę na polskich światach pokazując że można pobijać rekordy, że można grać uczciwie i wygrywać. A Wy mi to niszczycie w kilka godzin!
Jak mam dalej grać w IO? Nie mając najmniejszego zaufania co do waszego postępowania? Jak mam namawiać przyjaciół do grania ze mną w Waszą grę jak wiem, że możecie zniszczyć cały mój nakład sił i czasu – w kilka godzin?

Proszę o przedstawianie swojego stanowiska w tej sprawie w formie pisemnej.
Jednocześnie informuję, że w przypadku dalszego lakonicznego traktowanie mnie przez Was zamierzam podewziąć kroki zmierzające do zapewnienia wam negatywnego marketingu i wizerunku na polskiej scenie online. W obecnej chwili już się buduje materiał do serwisu inetrnetowego poświęconego grom online.

Dodatkowo mam zapewnienie od kilkudziesięciu osób ( w tym całego mojego sojuszu) że po skończeniu danej ery już nie wrócą do gry a tym samym stracicie sporo wpływów z zakupu diamenów.

Z poważaniem
drapichrust''

Ciekaw jestem jak szybko kochana administracją usunie ten post.
Zapisane
staffoxavanger
Szeregowiec
*

Karma: +2/-1
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Listopad 17, 2015, 02:31:32 »

Witam, świat się zakończył, chciałbym tylko dopisać iż wielki gracz który grał pod nickiem jengut, który tak manipulował piękną administracją i wydał więcej na tą grę niż cała reprezentacja IO Polski w 2013 i 2014 albo i lepiej na diaxy, przerżnął erę z liczbą 0 zamków ! Ekipa BabyHaveFun pokazała lamusą jak wygrywać i chciała podziękować wszystkim graczom za grę, tą sprawiedliwą i nie Smiley Zastanówcie się czy warto dalej grać z taką administracją !
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!