Imperia Online Poland  
Wrzesień 28, 2024, 18:57:48 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: symulator  (Przeczytany 5029 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Marzec 25, 2014, 17:36:14 »

pomogles dzieki


Pomógł, a ty dalej nie potrafisz wrzucić screena Grin:D:D
Za to mocny w gębie jesteś.
Nie potrafisz wrzucić screena to i się nie dziwię, że nie potrafisz obsługiwać symulatora Smiley
Zapisane
zezol1
Szeregowiec
*

Karma: +1/-7
Offline Offline

Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Marzec 25, 2014, 18:42:02 »

 aty to jestes jakis O jaaa debil tepy :)u
wez sie za robote a nie wymadrzaj sie cwaniaczku
Zapisane
zezol1
Szeregowiec
*

Karma: +1/-7
Offline Offline

Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Marzec 25, 2014, 18:55:52 »

http://imageshack.com/a/img819/8527/bvhv.png

posluchaj mnie tepy bozy koniu jak chcesz tak rozmawiac to kretynie do piaskownicy i chcialbym wiedziec kto jest nad toba bo nie omieszkam powiedziec mu co z ciebie za pajac i tepak

jesli chcesz podyskutowac to prosze ale twoje zachowanie kretynie jest ponizej krytki
to ty tu jestes dla mnie a nie ja dla ciebie to ty masz obowiazek pajacu odpowiadac na pytania

masz wklejony screnn oczekuje ustosunkowania sie  i odpowiedzi nie od ciebie tepaku bo jej pewnie nie znasz tylko umiesz sie wymadrzac bozy koniu
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Marzec 25, 2014, 19:51:09 »

http://imageshack.com/a/img819/8527/bvhv.png

posluchaj mnie tepy bozy koniu jak chcesz tak rozmawiac to kretynie do piaskownicy i chcialbym wiedziec kto jest nad toba bo nie omieszkam powiedziec mu co z ciebie za pajac i tepak

jesli chcesz podyskutowac to prosze ale twoje zachowanie kretynie jest ponizej krytki
to ty tu jestes dla mnie a nie ja dla ciebie to ty masz obowiazek pajacu odpowiadac na pytania

masz wklejony screnn oczekuje ustosunkowania sie  i odpowiedzi nie od ciebie tepaku bo jej pewnie nie znasz tylko umiesz sie wymadrzac bozy koniu

To, że u ciebie w domu szczekanie psa zastępuje dzwonek u drzwi nie oznacza, że tu na forum panuje podobny klimat. Od samego początku wykazujesz IQ dżdżownicy ale widzę postępy - potrafisz już zrobić screena więc teraz będę mógł ci pomóc i podać przyczynę twoich przegranych walk.
Oczywiście o ile będziesz grzeczny i posłuchasz moich rad Smiley

Zrób teraz screeny osobno z walki polowej i oblężenia twierdzy. Kolejny screeny zrób, na którym widać punkty żywotności twierdzy (dzięki temu ustalimy jakie fortyfikacje i jaki level twierdzy miał twój przeciwnik). Następnie podaj mi swoje badania wraz z sojuszowymi + wszystkie inne bonusy (to możesz zrobić na PW aby nie udostępniać tego publicznie na forum). 
Twój wybór czy chcesz poznać przyczynę porażki czy nie.

Ps. Nie mam żadnych przełożonych ani szefów, którym mógłbyś się poskarżyć na mnie. Nie jestem tu dla ciebie i nie muszę ci odpowiadać. Robię to z własnej nieprzymuszonej woli więc przestań chwytać się prymitywizmu jak żul denaturatu i zacznij pisać jak człowiek Smiley
Zapisane
TEQUILA
Major
*****

Karma: +171/-51
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 930



Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : Marzec 25, 2014, 20:10:51 »

http://imageshack.com/a/img819/8527/bvhv.png

posluchaj mnie tepy bozy koniu jak chcesz tak rozmawiac to kretynie do piaskownicy i chcialbym wiedziec kto jest nad toba bo nie omieszkam powiedziec mu co z ciebie za pajac i tepak

jesli chcesz podyskutowac to prosze ale twoje zachowanie kretynie jest ponizej krytki
to ty tu jestes dla mnie a nie ja dla ciebie to ty masz obowiazek pajacu odpowiadac na pytania

masz wklejony screnn oczekuje ustosunkowania sie  i odpowiedzi nie od ciebie tepaku bo jej pewnie nie znasz tylko umiesz sie wymadrzac bozy koniu

przyhamuj trochę z tym słownictwem zezol
Zapisane

paco
Trusted Member
*

Karma: +15/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257



Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Marzec 25, 2014, 20:23:24 »

zezol1 odpowiem z grzeczności  Wink

jeszcze nie widziałem że 200 mieczników pokonały samą tw2 ... ( tw1 )  Huh?
Więc ewidentnie, masz problemy z symulatorem  Lips Sealed

Na przyszłość zanim zaczniesz szukać dziury w całym, zacznij od siebie  *pardon*

Pozdrawiam,
Zapisane
swistak34
Porucznik
***

Karma: +29/-77
Offline Offline

Wiadomości: 189



Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Marzec 25, 2014, 22:19:47 »

proponuję bana 24h za chamstwo i wiadro zimnej wody na ten gimbusowy ryj *freak*+ poradnik do poczytania jak grać w IO Grin

a dla reszty po + za anielską cierpliwość *drunk*
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2014, 22:22:53 wysłane przez swistak34 » Zapisane
zezol1
Szeregowiec
*

Karma: +1/-7
Offline Offline

Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Marzec 25, 2014, 23:29:32 »

wiec odpowiem najpierw PRAWDZIWYM MODRYM I NIEOMYLNYM

ARTUREK dziekuje za okazana pomoc i tak to nic nie zmieni  bo nie zwrocicie mi surki i czasu itp. wiec  nie ma sensu a jesli masz to robic bo musisz to ..................
jesli u ciebie w domu ktos naduzywal napoju na de....... to przykro i teraz cie rozumie

TEQUILA skoro masz byc tym jedynym sprawiedliwym to badz obiektywny wiec zacznij hamowac swoje podworko

PACO tez odpowiem z grzecznosci spojrz jeszcze raz ze nie tylko miecznicy wiec zacznij od siebie...........

SWISTAK34 odpowiem w podobnym tonie ja ty napinaczu komputerowy nieudaczniku jak chcesz sie podlizac albo komus wylizac to wsadz swoj ryj gdzie slonce nie dochodzi i to zrob ........proponuje perma za nie tylko chamstwo tepote i lizustwo
Zapisane
swistak34
Porucznik
***

Karma: +29/-77
Offline Offline

Wiadomości: 189



Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Marzec 25, 2014, 23:35:13 »

szkoda slów *WRITE* *crazy* *crazy* *crazy* jedynka z matmy ? czy może kolega cię zostawił że taki jesteś zajadły Grin. Nie umiesz cieciu grać to najpierw poczytaj poradnik a potem zgłaszaj błędy i opluwaj wszystko i wszystkich a teraz do lekcji bo  evil4
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2014, 23:38:32 wysłane przez swistak34 » Zapisane
paco
Trusted Member
*

Karma: +15/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257



Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Marzec 26, 2014, 08:54:48 »

Pomimo twojej bezczelności nadal staram się wyjaśnić Ci kwestię ataku na twierdzę  Wink

Liczba taranów jest ograniczona przez tę samą regułę, ale ich kwota jest liczona oddzielnie, co oznacza, że nie zajmują miejsc piechoty. Liczba dozwolonych taranów jest równa liczby piechoty, która jest podzielona przez liczbę osób, potrzebne do wyprodukowania taranu.

• Kiedy jest wprowadzony do twierdzy, 1 taran zajmuje 35 wolnych miejsc garnizonu.
• Ludność, wymagana do zatrudnienia - 35.


- Więc aby wszystkie twoje tarany pracowały przy obalaniu muru musiałbyś mieć 420 mieczników

Idąc dalej tym tropem - wychodzi nam że z murem walczyło 6 taranów, a pozostała 6 przyglądała się bacznie z boku ...

w celu sprawdzenia dokładnie co było przyczyną twojej porażki proszę Cię jeszcze o screen zakładek które zaznaczyłem poniżej Smiley



pozdrawiam  ;D
Zapisane
paco
Trusted Member
*

Karma: +15/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257



Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : Marzec 26, 2014, 09:01:48 »


PACO tez odpowiem z grzecznosci spojrz jeszcze raz ze nie tylko miecznicy wiec zacznij od siebie...........

pozwalam sobie na wycięcie z kontekstu Smiley

Łucznicy - nie walczą z murem
Lekka Konnica - Wady - nie atakują twierdz. Mają 2 razy słabszy atak i 2 razy mniej punktów żywotności podczas oblężenia twierdzy.
Wózki transportowe - W ogóle nie walczą  Undecided a szkoda nie ? *hahaha* Wink
Taran - Bonusy - Specjalizowane jednostki do zniszczenia twierdz - Atakują twierdzę, używając 100% swojej siły. Liczba dozwolonych taranów, wysłanych na misję jest równa liczby piechoty, która jest podzielona przez liczbę osób, potrzebne do wyprodukowania taranu.
• Minusy - Zupełnie zbędne podczas bitwy w polu, dlatego że walczą na czwartej linii. One są wolne. Atakują razem z piechotą i ponoszą takie same straty jak piechota na pierwszej linii podczas oblężenia twierdzy.


No i nasi cudowni
Miecznicy -Po machinach oblężniczych, miecznicy to najlepsza jednostka do ataku twierdz - mają bonus do ataku x2. Liczba jednostek, które mogą być wysłane jest równa 3 raz garnizonu twierdzy (podstawowy garnizon, architektura wojskowa nie bierze się pod uwagę).


Mam nadzieję, że tym razem zrozumiesz przekaz i okażesz odrobinę skruchy  *rose* Wink
Zapisane
zezol1
Szeregowiec
*

Karma: +1/-7
Offline Offline

Wiadomości: 25


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Marzec 26, 2014, 12:39:09 »

dziekuje za merytoryczna odpowiedz wyjasnila i naswietlila sprawe calkowicie

jeszcze raz dziekuje
Zapisane
paco
Trusted Member
*

Karma: +15/-1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 257



Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Marzec 26, 2014, 15:08:03 »

Cieszę się, że pomogłem  Wink jak sam widzisz wystarczy odrobina chęci i nie potrzeba do tego ubliżać innym graczom, którzy finalnie okazuje się że mają rację  Huh? Wink

Rozumiem, że temat do zamknięcia  Undecided , a szkoda  Undecided  Smiley


Pozdrawiam i życzę miłej gry
Cm0n Wink
Zapisane
piotr777
Szeregowiec
*

Karma: +3/-1
Offline Offline

Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : Marzec 26, 2014, 19:31:39 »

Pomimo twojej bezczelności nadal staram się wyjaśnić Ci kwestię ataku na twierdzę  Wink

Liczba taranów jest ograniczona przez tę samą regułę, ale ich kwota jest liczona oddzielnie, co oznacza, że nie zajmują miejsc piechoty. Liczba dozwolonych taranów jest równa liczby piechoty, która jest podzielona przez liczbę osób, potrzebne do wyprodukowania taranu.

• Kiedy jest wprowadzony do twierdzy, 1 taran zajmuje 35 wolnych miejsc garnizonu.
• Ludność, wymagana do zatrudnienia - 35.


- Więc aby wszystkie twoje tarany pracowały przy obalaniu muru musiałbyś mieć 420 mieczników

Idąc dalej tym tropem - wychodzi nam że z murem walczyło 6 taranów, a pozostała 6 przyglądała się bacznie z boku ...

mam pytanie do tego wątku, czy symulator będzie pokazywał że walczą wszystkie tarany czy tylko tyle na ile pozwala ilość mieczników??? Smiley
Zapisane
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Marzec 27, 2014, 00:24:27 »

mam pytanie do tego wątku, czy symulator będzie pokazywał że walczą wszystkie tarany czy tylko tyle na ile pozwala ilość mieczników??? Smiley

Zależy czy masz na myśli to co pokazuje wizualizacja bitwy czy to co pokazuje wynik symulacji. Wizualizacja jest poglądowa i może pokazywać pierdoły ale wynik symulacji pokaże,  a przynajmniej powinien pokazać i uwzględnić ilość walczących taranów czyli tyle na ile pozwala ilość mieczników
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2014, 00:26:50 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!