Imperia Online Poland  
Kwiecień 20, 2024, 01:50:33 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co to ma być? pytam!  (Przeczytany 2226 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
speedks
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« : Czerwiec 15, 2013, 11:51:56 »

Mamy wojnę i leci mi typ z plądrą na splądrowane już prowki! WTF?!!!!  http://www.gophoto.it/view.php?i=http://s1.zrzut.pl/FE02mtK.png#.Ubw3pNgTWlg
Zapisane
TEQUILA
Major
*****

Karma: +171/-51
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 930



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Czerwiec 15, 2013, 12:16:32 »

Na wojnie mozna plądrować co 84h-jeżeli spalili cię wcześniej np przyjacielsko to mimo tego że się świecisz ci z którymi macie wojnę mogą cię palić co 84 h-reszta co 168h
Zapisane

speedks
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Czerwiec 15, 2013, 12:24:48 »

Dzięki Tequila, ale dalej nie rozumiem jak można palić spaloną już prowkę... :/ Czyli temu co mnie poza wojną splądrował minie 168h i będzie kolejna plądra? Takim sposobem po wojnie zostanie mi tyle wieśniaków, co na początku ery. Coś tu chyba nie gra. Mylę się?
Zapisane
TEQUILA
Major
*****

Karma: +171/-51
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 930



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Czerwiec 15, 2013, 12:39:00 »

Zawsze tak było,więc czasem warto przemysleć czy i kiedy dać się spalić przyjacielsko-wojna jest wyniszczająca ale z drugiej strony są przychody żeby odbudować armie,eko..możesz też spróbować dogadać się na wojnę bez palenia-będzie ciężej ale coś za coś..
Zapisane

speedks
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Czerwiec 15, 2013, 14:03:08 »

Problem w tym, że nikt mnie przyjacielsko przed wojną nie spalił, wręcz przeciwnie :/  Tym bardziej, że o wojnie nic nie wiedziałem... To kolejny bubel i bezsens tej zrytej gry... Dzięki Aga. Pozdrawiam.
Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Czerwiec 18, 2013, 21:45:22 »

Zawsze tak było,więc czasem warto przemysleć czy i kiedy dać się spalić przyjacielsko-wojna jest wyniszczająca ale z drugiej strony są przychody żeby odbudować armie,eko..możesz też spróbować dogadać się na wojnę bez palenia-będzie ciężej ale coś za coś..

nie ma wojny bez strat w cywilach Embarrassed Grin
Zapisane
speedks
Szeregowiec
*

Karma: +0/-0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Czerwiec 20, 2013, 07:00:28 »

nie ma wojny bez strat w cywilach Embarrassed Grin

Dzięki za rzeczową odpowiedź olki...zabłysnąłeś iście niespotykaną inteligencją...szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że rangę plądrami zdobyłeś...
Zapisane
olki
Major
*****

Karma: +197/-42
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 675



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Czerwiec 20, 2013, 18:39:35 »

  *kissgirl* *hahaha*

to akurat pozostawie bez komenta i nie wkladaj kijka w mrowisko  *HOSPITAL*
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Czerwiec 23, 2013, 11:24:08 »

Problem w tym, że nikt mnie przyjacielsko przed wojną nie spalił, wręcz przeciwnie :/  Tym bardziej, że o wojnie nic nie wiedziałem... To kolejny bubel i bezsens tej zrytej gry... Dzięki Aga. Pozdrawiam.

Speedks, to że nikt Cię nie splądrował przyjacielsko, nie wiedziałeś, że jest wojna, to tylko świadczy, że walczycie na swoim świecie o przysłowiową pietruszkę.  *HUNTER*

 W topkach nie ma takiej sytuacji. Czilałcik nie stresuj się. Jak będziecie w topkach, to Olkiego wejście w szeregi, bo podciągnie Wam do przodu trochę zadym, bo potrafi się zgrać z tymi co robią drabinkę na armię i grilluje prowki.   *FOCUS*

Oj tam zaraz zrytej gry. Każdy kto tu gra to jest zryty mniej lub więcej  Grin



Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!