Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 15:37:34 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kpina Kpina jeszcze raz Kpina  (Przeczytany 2384 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Enteri
Kapitan
****

Karma: +100/-34
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 464


Right Hand of Justice


Zobacz profil
« : Marzec 02, 2008, 12:31:58 »

Kto dzis w nocy siedzial wie ze od okolo 0.30 IO nie dzialalo nikomu. Polskie swiaty na tym nie ucierpialy ale na swiatach Inter dzialy sie niezle jaja.
Zalogowalem sie dopiero okolo 10 godziny bo wczesniej (od 9 probowalem) tez nie szlo , patrze a konta zdemolowane. Nic by w tym dziwnego nie bylo ale ataki na mnie poszly drabinkami i tylko z bulgarskich kont. Znajoma Turczynka miala to samo.
Jaki sens ma wiec granie w IO skoro wystarczy jedna noc z blokada wejsc na jakies 8 godzin zeby wysilek ponad 3 miesiecy na krotkiej erze poszedl na marne ? Do konca ery zostalo niewiele wiec juz wojska nie odbuduje bo czasu zabraknie. Adminow w ogóle to obchodzi czy tylko licza kase za premium ?
Moze po prostu ilosc bezsensownych nowo otwartych serwerow ich przerosla ? Multikonta sa juz standartem , dopoki sie nie atakuja nie sa blokowane bo to kolejne premium.Bledy ktore byly sa dalej , nic sie nie dzieje aby poprawic jakosc gry , a nowe serwery zabieraja graczy ze starych swiatow i zaczyna wiac nuda nawet na swiatach miedzynarodowych.
 *sos* czy jest w ogóle ktos kto moze wyjasnic sytuacje z dzisiejszej nocy ?  *crazy*
Zapisane

Artemis Entreri - Assasin doskonały   *WALL* Omg

Wampir : http://monsters.wp.pl/?ac=vid&vid=200031375  KLIKAC
gesioo
Ten Zły
Ex-IO Team Member
*

Karma: +194/-60
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 848


Yo Nygga ^^


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 02, 2008, 14:06:10 »

kto rano był na czacie ten widział moją frustrację po usłyszeniu że mam armię rozbitą ; / Jak to możliwe że IO działa tylko w Bułgarii ? Przypadek ? wątpię..
Ci admini są ostatnio strasznie dziwni ; / 3 pl to przesada, multi to codzienność.. a prawdziwych graczy stawia się na samym końcu kolejki do głosu :|

Pamiętam IO które było rok temu. Teraz jest dużo gorzej. Wtedy było tylko 8 światów i oszukiwanie to rzadkość była. Gracze walczyli z honorem i uczciwością. Admini mieli mało roboty i byli nawet przyjaźnie nastawieni do graczy. A co jest teraz ? kpina. Popieram Entera.

żeby pokazać wam problem i żeby nie został szybko zapomniany temat przyklejam.
Zapisane
Konrad
Generał
*******

Karma: +563/-82
Offline Offline

Wiadomości: 2945



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 02, 2008, 14:38:31 »

Kto dzis w nocy siedzial wie ze od okolo 0.30 IO nie dzialalo nikomu. Polskie swiaty na tym nie ucierpialy ale na swiatach Inter dzialy sie niezle jaja.
Zalogowalem sie dopiero okolo 10 godziny bo wczesniej (od 9 probowalem) tez nie szlo , patrze a konta zdemolowane. Nic by w tym dziwnego nie bylo ale ataki na mnie poszly drabinkami i tylko z bulgarskich kont. Znajoma Turczynka miala to samo.
Jaki sens ma wiec granie w IO skoro wystarczy jedna noc z blokada wejsc na jakies 8 godzin zeby wysilek ponad 3 miesiecy na krotkiej erze poszedl na marne ? Do konca ery zostalo niewiele wiec juz wojska nie odbuduje bo czasu zabraknie. Adminow w ogóle to obchodzi czy tylko licza kase za premium ?
Moze po prostu ilosc bezsensownych nowo otwartych serwerow ich przerosla ? Multikonta sa juz standartem , dopoki sie nie atakuja nie sa blokowane bo to kolejne premium.Bledy ktore byly sa dalej , nic sie nie dzieje aby poprawic jakosc gry , a nowe serwery zabieraja graczy ze starych swiatow i zaczyna wiac nuda nawet na swiatach miedzynarodowych.
 *sos* czy jest w ogóle ktos kto moze wyjasnic sytuacje z dzisiejszej nocy ?  *crazy*

Sądzę, że nikt tego sensownie nie wyjaśni.

To jest jakość made in Bulgarian precjizisz und specjalistisz .


Kpiny, bo tak to trzeba postrzegać, były, są i będą.

Dlatego jak wrócę w grudniu do gry "na poważniej" to zagram na niskim pułapie punktowym, z nastawieniem na wojny sojuszy.
Wtedy jakakolwiek strata armii z powodu "Bulgarian precjizisz und specjalistisz" nie jest tak dotkliwa jak straty na wysokim pułapie punktowym.
Zapisane

Dabros
Gość
« Odpowiedz #3 : Marzec 02, 2008, 15:58:36 »

Dobrze że gram na 13 bo i mnie by zjechali.
A wogle to powinny być wyciągnięte konsekwencje z tego że nie działało wczoraj o 0.30 IO.
Skandal
I zgadzam się z wami bo Admin nic nie robi ze wszystkim ,z błędami (Rubryka Błędy jest cała zawalona i te błędy nie są naprawione chociaż niektóre sięgają sprawą ponad pół roku)
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2008, 16:02:37 wysłane przez Dabros » Zapisane
Nemonikus
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 02, 2008, 16:46:23 »

witam
ja tez miałem problem dzisiaj z wejściem do gry najpierw rano a potem w okolicach 14 .....własciwie to pewności nie ma kiedy znowu będzie sie można zalogowac...gra zmienia się bogatsza w czynnik losowy...cała strategia może iśc na popas na zieloną łączke.....
tym razem nikt mnie nie zjechał.....ale problem odczułem bardzo boleśnie na początku ery w czasie wojny z Chess pisałem o tym.....i wiem jaki to uczucie Sad
Pomysł żeby grać na niskim pułapie punktowym z nastawieniem na walke sojuszy nie byłby zły..ale w wypadku jak ten z niemozliwością zalogowania się i gdy kazdy punkt w walce dla sojuszu sie liczy to wszelkie straty też odczuwa się dotkliwie ...
Ja na ten moment poradziłem chłopakom z soja długie spacery na skarbonki...ale na ile uda się uchronić wojo to zobaczymy
Nikt przecież nie zna wyroków czynnika losowego ..patrz bułgarzy...
Do nastepnego razu...jak mi sie uda zalogowac
Zapisane
Enteri
Kapitan
****

Karma: +100/-34
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 464


Right Hand of Justice


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marzec 02, 2008, 16:52:45 »

Nawet na skarbonki isc sie nie dalo.... Jak robic sawy skoro nie mozna sie zalogowac....
Skoro sa problemy na serwerach niech wylacza na 2 dni cala gre napisza komunikat kiedy bedzie dzialala wstrzymaja ataki, przyrost ludnosci i surowcow i tyle. Przynajmniej by nikt nie byl stratny.
Zapisane

Artemis Entreri - Assasin doskonały   *WALL* Omg

Wampir : http://monsters.wp.pl/?ac=vid&vid=200031375  KLIKAC
Dabros
Gość
« Odpowiedz #6 : Marzec 02, 2008, 23:02:57 »

Ej mam pytanie: Co dzisiaj się stało na czacie bo gdy pisałem nie mogłem wysłać wiadomości i potem wywaliło mnie z serwera i sprawdziłem inną witrynę int. i działała ,a witryna IO nie.
Zapisane
Enteri
Kapitan
****

Karma: +100/-34
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 464


Right Hand of Justice


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Marzec 03, 2008, 19:10:37 »

Co sie dzialo ? Ano Bulgara slabo w wojnach idzie i wylaczaja wyjscie IO poza Bulgarie zeby nadrobic  Embarrassed
Zapisane

Artemis Entreri - Assasin doskonały   *WALL* Omg

Wampir : http://monsters.wp.pl/?ac=vid&vid=200031375  KLIKAC
Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Marzec 05, 2008, 12:50:59 »

Wiem jak to wyglada i powiem bardzo krótko:

Ze względu na to, że nie jest to pierwsze tego typu zdarzenie od razu wyjaśniam:
1. Nie wierze w teorie spiskowe...
2. Admini nie faworyzuja graczy tym niemniej...
A) Czasami zdarzaja sie awarie ale dotycza one tych co maja łącze miedzynarodowe(bo krajowe im działają)
B) czasami ze względu na to, że serwer jest przepełniony(serwer back-up) nie pozwala on grac nikomu oprocz garstki osob ktore mialy szczescie i byly zalogowane. Mialem taka sytuacje podczas wojny ze zjechalismy goscia bo ja i 1 osoba mielismy szczescie i serwer back-up pozwolil nam sie zalogowac a naszemu celowi nie (a byl to swietny gracz... Beaztie w Swiecie 4 Era 3).

Tak więc proszę nie robić bezsensownych dywagacji - awarie się zdarzają średnio raz na 1-2 miesiące i trzeba się z tym pogodzić (to w końcu gra bułgarska  *freak* ).

Pozdrawiam
Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
god
Szeregowiec
*

Karma: +1/-0
Offline Offline

Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Marzec 19, 2008, 19:17:03 »

kpina sa te punkty konstrukcyjne co za idiota to wymyslil np: teraz mozna olac budowanie na kilka dni pkt. sie namnoza i np:ide sobie do kolegi co nie buduje kilka dni szpieg pokazuje np:twierdze lvl5 wysylam wojo a kolega moze uzyc tych pkt. zeby zbudowac tw.lvl6 i to w sekundy tuz przed atakiem a wtedy przegrana . to jest bezsens o jakim nie slyszalem i to dlugo teraz szpiegowanie nie ma sensu nawet kalkulatory traca sens bo kazdy moze zbudowac extra fortyfikacje na sekudy przed atakiem.bulgarzy juz nie sa najlepsi to zaczynaja macic i niedlugo ta b gra straci swoja orginalnosc.
P.S co bedzie  nastepne  gwiezdne pkt.
Zapisane
Star Blade
Generał
*******

Karma: +552/-99
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2728


Master of Disaster :P


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Marzec 20, 2008, 19:19:49 »

kpina sa te punkty konstrukcyjne co za idiota to wymyslil np: teraz mozna olac budowanie na kilka dni pkt. sie namnoza i np:ide sobie do kolegi co nie buduje kilka dni szpieg pokazuje np:twierdze lvl5 wysylam wojo a kolega moze uzyc tych pkt. zeby zbudowac tw.lvl6 i to w sekundy tuz przed atakiem a wtedy przegrana . to jest bezsens o jakim nie slyszalem i to dlugo teraz szpiegowanie nie ma sensu nawet kalkulatory traca sens bo kazdy moze zbudowac extra fortyfikacje na sekudy przed atakiem.bulgarzy juz nie sa najlepsi to zaczynaja macic i niedlugo ta b gra straci swoja orginalnosc.
P.S co bedzie  nastepne  gwiezdne pkt.

off topic - jak chcesz porozmawiac na ten temat to nie pisz o tym gdzie popadnie. Temat zamykam.
Zapisane


R4E2-> top1 mil; top3 net worth; 5 medals;
R5E3-> top35 mil; top4 net worth; 3 medals;
R4E3-> top4 mil; top4 net worth; 2 medals;
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!