Imperia Online Poland  
Czerwiec 04, 2024, 21:09:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: X Factor australia 2012  (Przeczytany 1099 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« : Listopad 08, 2012, 19:14:02 »

Zostało nam jeszcze około 6 tygodni do końca świata (żart) i w ostatnim czasie tak sobie myślałem jak świetnym narodem są Australijczycy. Miałem przyjemność spotkać kilkoro z nich w grach i jestem zadowolony z tych znajomości. Jakiś czas temu zdarzyło mi się też oglądać na youtube australia got talent, świetni sędziowie i bardzo dobrzy uczestnicy, ale tutaj chciałem się podzielić tym na co ostatnio wpadłem na youtube.
Tegoroczna Australijska wersja x factor to jest zjawisko. Zacznę od sędziów, bo pomijając fakt, że są światowej klasy artystami to są także idealnymi ludźmi w roli, w której zostali obsadzeni w tym programie. Możecie sami zobaczyć z jakimi trudnymi wyborami musieli się zmierzyć wybierając 12 finalistów, szczególnie Natalie Bassingthwaighte w kategorii pań poniżej 25 lat, oraz jak świetnie dobrali 5 obcych sobie młodych chłopaków i zrobili z nich boysband, który z całą pewnością będzie nagrywał w studio własne płyty i jeździł w trasy koncertowe. Do tego Ronan Keating doskonale ich przygotowuje w finałach, zresztą pozostali sędziowie spisują się świetnie jako mentorzy.
Teraz pora by powiedzieć coś o uczestnikach konkursu. Program, który został wrzucony na youtube, i na którym ja się opieram, wygląda jakby był oryginalnie emitowany w telewizji. Więc pierwsza uczestniczka, która była przedstawiona z przesłuchań to jest zjawisko samo w sobie. Jej wokal jest tak dobry, że po wpadkach jakie zaliczała w kolejnych rundach sędziowie dosłownie przepychali ją dalej i w pewnym momencie zaczyna to wyglądać tak jakby została obrana na zwycięzce konkursu. Dalej jest Angel Tupai, 19-stoletnia nauczycielka. W drugiej rundzie oraz w finałach pokazała, że spokojnie już w tej chwili może zacząć karierę solistki, wielka szkoda, że nie dotarła wyżej niż top 8. Moim zdanie program w którym odpadła Angel był jak występ 8 gwiazd światowej klasy. Głosowanie z tego programu powinno być anulowane. Wszyscy byli świetni. Do tego wspomnieć muszę o dwóch 14-stolatkach, z których tylko jedna przeszła do finałów tylko dlatego, że takie są zasady konkursu. Dziewczyna, która odpadła powinna być w finałach. Chłopak, który pochodzi z miejscowości liczącej 12 osób. Dajcie spokój, on plus jego rodzice to jedna czwarta miasteczka, a on dotarł do top 4. I to jeszcze nie koniec.
Jeżli miałbym robić listę rzeczy do zobaczenia zanim nastąpi koniec świata to obok 7 cudów natury z pewnością znalazła by się tegoroczna edycja australijskiego x factor i to prawdopodobnie na pierwszym miejscu. Gorąco polecam program i zapraszam do dyskusji.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!