Imperia Online Poland  
Kwiecień 16, 2024, 10:56:02 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Do boju Polsko !  (Przeczytany 49730 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« Odpowiedz #285 : Październik 27, 2012, 01:48:50 »

i jeszcze post pod postem ale musi byc-Demeskinos-jestes wielki-lepszego stratega w tej grze na ten moment nie znam -powodzenia i pelen szacuek dla Ciebie .
Zapisane
touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« Odpowiedz #286 : Październik 27, 2012, 02:31:26 »

w skrocie ale rowniez post pod postem podam ile wydalem na to top minimum 5 pol....
zakup za 99zl-z czego odprawa pemium na 5 tygodni-zostalo niewiele jakies130 oczek pozniejsze doladowania telefonicznex3 z czego w stanie wskazujacym polakomilem sie na rzut na tasme w swiatyni...dostalem15k szpiega stacilem wszystkie diamenty-kolejna glupota-doladowalem smsmem jeszcze dwa razy aby miec na premium 10h+skrzynke za 4 -lacznie okolo 350pln-kazdy normalny czlowiek wydalby te pieniadze na zupelnie inne cele.....ja baran- skonczony idiota  zainwestowalem w bulgarska firme w pelni swiadom swojej glupoty Wink i w pelni obecny w tej grze przestrzegam kazdego kolejnego uzytkownika -aby takiego samego bledu nie popelnial -mam nadzieje ze ten post nie zostanie usuniety-screeny zostaly zrobione wiec zawsze moze wrocic na top message -thx IO
Zapisane
touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« Odpowiedz #287 : Październik 27, 2012, 03:02:08 »

piszac kolejny post oczywiscie poraz kolejny podpadam adminom ale czas na refleksje z calosci tematu:
zaczynajc przygode z gra w IO w  2007 roku nigdy bym nie przypuszczal ze dojdzie ona do takiej komercjalizacji,do takiego stanu,w jakim jest obecnie i z przykroscia stwierdzam ze dalsze proby zabawy nie maja najmniejszego sensu z bardzo prostego powodu:
gloryfikacja kupna bonusow przerasta najsmielsze wskazniki z tytulu gry bez premium- wiec rywalizacja -na czym opieralo sie sedno i kult IO stracila sens i racje bytu-a jezeli taka sytuacja ma miejsce-gra staje sie bezwartosciowa........z powazaniem.........touareg
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #288 : Październik 27, 2012, 06:34:00 »

Sparti dobrze prawisz Smiley

I tak jak zauważyłeś, nikt nie chce podać swojej strategii jawnie. Ja wiem jak np Demes gra i wiem co wystawia Grin Początkowo też tak samo miałam robić, teoria przecież jest mi znana Grin  ale u mnie zawsze jest brak konsekwencji i mi się nigdy nie chciało czekać itp :PPP Ale daję radę Tongue O swojej strategii to ja zbyt dużo nie pisałam, ale chcąc zachować anonimowość niestety taka była kolej rzeczy Smiley Tylko trzeba pamiętać, mając góra godzinę dziennie na grę, większość rzeczy to na oko robię, dopiero przed bitwą przeliczam, czy aby dobrze to sobie wsio wymyśliłam Grin

I znowu walki długo są liczone :PP mam nadzieję że do pół godziny się uporają Grin
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« Odpowiedz #289 : Październik 27, 2012, 12:39:20 »

reasumujac trzezwym okiem i bedac konskekwnetnym musze wprowdzic jedna mala poprawke odnosnie wydanej kwoty pozwolilem sobie sprawdzic rachunek telefoniczny aby sie upewnic i poprawka na: laczna kwote 250pln-brutto odlicze vat i podatek dochodowy ...... *hahaha* *hahaha*  *hahaha*  ponizej skan eko oraz militarny za wiele sie juz nie zmieni, moze dorobie jeszcze kolejna farme dla baranow Wink oraz kolejne levy medycyny oraz medycyny wojskowej abym mial sie gdzie leczyc po wszystkim  Grin Grin Grin

http://pokazywarka.pl/bxxsz3/

Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #290 : Październik 27, 2012, 12:48:32 »

No ładnie Tou  *ok* Mam podobnie, oprócz tego, że przez błędy nie zdążyłem się w t8 pobawić. Ale za to mam 135k woja do obrony tej fali  *hahaha* Jak zmobilizuje to utrzymanie mnie dobije Grin
Zapisane

touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« Odpowiedz #291 : Październik 27, 2012, 12:55:30 »

to dla Andiego aby byl wieczny na IO  Grin

http://www.youtube.com/watch?v=wv8tXMsgdEk&feature=fvsr

robota została wykonana...  Grin
Zapisane
Demeskinos
Ex-IO Team Member
*

Karma: +229/-30
Offline Offline

Wiadomości: 1219


Nie jestem księciem z bajki


Zobacz profil
« Odpowiedz #292 : Październik 27, 2012, 13:48:54 »

Myślałem co dalej po zrobieniu wojska ciężkiego . Mam za dużo błędów w eko i koloniozacji prowincji ,żeby startować do elity.Jak coś miał bym Tą cudowną elitę , na ostatni dzień ... Dlatego zrezygnowałem z badań elitarnych , ... i całą produkcje przestawiłem na max balisty . W obecnej chwili mam ich 6k i troszkę wojska w pole.
Spartakus nawet nie mam się co równać do Twego eko ... mam raptem 780k ciężko pracujących pracowników.
Zapisane

Zachar
Szeregowiec
*

Karma: +30/-10
Offline Offline

Wiadomości: 46



Zobacz profil
« Odpowiedz #293 : Październik 27, 2012, 15:20:54 »

teraz idzie przedostatnia fala?
Zapisane
ada
Porucznik
***

Karma: +52/-4
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 177



Zobacz profil
« Odpowiedz #294 : Październik 27, 2012, 16:33:30 »

od Sowizdrzal : "miałem się wtrącać w burzę mózgów "geniuszy strategii" IO ,ale komentarze i przemyślenia taurega -Spartakusa rozłorzyły mnie na łopatki. Otóż powodem dla czego mam 2x tyle punktów co następni w peletonie nie jest zły mechanizm gry ( po części tutaj akurat sie zgadzam ) ani jak zarzucano kiedyś w takich przypadkach "gra na multikoncie " Smiley tylko trafna strategia. Wszyscy , grupowo popełniliście zasadniczy błąd od samego początku i wygląda na to że do tej pory nie macie pojęcia nawet gdzie Smiley Nastawiliście sie jak na grę w normalnej turze z priorytetem na szybkie obłupienie bocznych prowincji i robienie elity. Ja zagrałem zupełnie inaczej. Na grę wydałem mniej więcej tyle co spartak, tyle ze kupiłem kartą pakiet, dzięki czemu dostałem jeszcze bonus surowców ( przy smsach nie ma) . Dam wam chwilę na przemyslenie i ciekawy jestem czy ktoś wpadnie na to jak zagrałem i dlaczego mnie nie dogonicie .
p.s.
nie wybieram skrzyń po 100 i 50 diamentów. Zakładałem ża top gra na 15 lub 25"
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #295 : Październik 27, 2012, 16:50:35 »

Niech Sowizdrzał założy konto jeżeli chce z nami pisać  *pardon*
Nie wiem jak reszta topki, ja do dwóch bonusów grałem tylko z otwieraniem skrzyni za 4 diaxy i pare przypadkowych za 15.
Bonusy co kilka dni ze skrzyni małe nie są, jeżeli się je dobrze spożytkuje można odjechać od innych, ot cała tajemnica  *pardon* Szybkie stawianie farem czy medki za kase zdobytą ze świątyni i reszta może obejść się smakiem, dlatego v5 nie jest za bardzo warta dalszej uwagi Smiley
Nie ma co sie rozpisywać, Spartakus gra dobrze, zresztą to on podpowiedział mi to i owo co do taktyki grania na światach blitzt z którymi nie miałem wcześniej styczności i początek miałem w ogóle mało ciekawy pod tym względem ; P

Co do obrony tej fali musze bronić w polu.
10k ck 23k cł 4-5k cm i 10-15k cw na każdą falę ; /
Zapisane

touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« Odpowiedz #296 : Październik 27, 2012, 18:15:23 »

nie pisalem tych nocnych spamowych rauszowych wypocin po to aby zastaawiac nad taktyka taka lub inna ale aby naswietlic problem do czego zmierzaja wlascicele io niedlugo za kredki beda za ciebie telefony oddbierac Wink kazdy pomysli indywidualna sprawa chcesz kupuj nie chcesz nie kupuj-to jest ok,ale nie moze byc dzieki temu takiej przepasci jednym ruchem mozna sobie 100k woja postawic-no bez jaj  Grin oczywiscie trzeba jeszcze trafic ale to juz zupelnie inny temat jednak  najlepszy ubaw mialem jak doczytalem co jest nagroda za zdobycie 1 miejsca w turnieju ktory niedlugo sie zacznie.............spadlem z krzesla-zainteresowanych odsylam do glownej strony wc   Grin Grin Grin
odnosnienie strategi kazdy ma wlasna poslalem skany aby za rok miec w razie gotowa sciage  Grin
z mila checia porownam z inna aby wyeliminowac bledy w kolejnym blitzu wiec czekam na skany, moze uda sie stworzyc metode na szybkie swiaty bliska perpetum mobile Wink
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2012, 18:22:47 wysłane przez touareg111 » Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #297 : Październik 27, 2012, 19:28:08 »

 *xxx*  *xxx*  *xxx*

nie piję więcej Tongue dopiero się obudziłam Grin te fale chyba podkładam i mam wsio gdzieś Tongue

Ale żeby być w temacie - pierwsze dni klasyfikacji, gdzie to podejmowane decyzje mają znaczenie - grałam bez kredek - utrzymywałam się na wtedy mniej więcej ok 60 miejsca. Później jak te diamenty się pokazaly, aż do teraz... codziennie awansowałam, tak, żeby mieć spokojną pozycję w top8 Tongue Kto jeszcze nie wie gdzie gram, to już powinien wiedzieć Tongue

Początkowo bardzo dużo błędów popełniałam, nie umiem grać imperianami i ciągle to powtarzałam, nie jestem ekonomistą i początkowo pójście w militarkę dało mi nieźle w tyłek. Ale nie ma co płakać, bo jakoś leci. Od 3 dni mam elitę, gdzie osoby powyżej mnie w rankingu jeszcze nie mają, z powodzeniem ją buduję, choć nastawiam się raczej na maszynki. te 3 trudne fale obroniłam małymi stratami, te co teraz idą to nie wiem... jak nie przysnę to policzę, ale woja brak, bo cały dzień poza domem i nawet do produkcji nie wrzuciłam Tongue Grin więc zobaczymy Tongue


Poza tym, będę szukać osoby która przejmie moje konto. Niestety teraz mam tyle zleceń, że  w domu jestem dopiero wieczorem Tongue i taka postać rzeczy będzie się utrzymywać do końca roku. A puchar jednak wymaga czegoś więcej niz logowania się raz dziennie co nie? Tongue
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« Odpowiedz #298 : Październik 27, 2012, 19:33:20 »

sowizdrzal czekam i czekam na ten zloty srodek dlugo jeszcze?
wklej skany do analizy moze sami wpadniemy na trop  Grin
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #299 : Październik 27, 2012, 19:36:26 »

Sowi ma pernamentnego bana na forum, więc ci nie odpisze Grin Grin Grin pisz do niego w grze Wink
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Strony: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 32   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!