Imperia Online Poland  
Kwiecień 27, 2024, 16:13:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zerowa produkcja złota w dówch prowincjach  (Przeczytany 1092 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bojownik
Porucznik
***

Karma: +53/-34
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 116



Zobacz profil
« : Wrzesień 26, 2012, 23:53:38 »

Witam gram na świecie 85 pod tym samym nikiem. Mianowicie mam taki problem, że pomimo maksymalnego poziomu zadowolenia nie mogę ustawić wysokości podatku w dwóch prowincjach. W jednej zwasalizowanej (16) i jednej anektowanej (19). Wchodząc w opodatkowanie prowincji przesówam suwak z wysokością podatku i po zatwierdzeniu podatek tylko w tych dwóch prowincjach wraca na poziom zerowy. Próbowałem już różnych kombinacji. Zmieniałem na podatek minimalny, zadowolenia i maksymalny. We wszystkich prowincjach podatek się zmienia normalnie poza tymi dwoma. Wylogowywanie się z konta i ponowne logowanie nic nie zmienia. Nadmieniam, że prowincje nie są zbuntowane gdyż mają maksymalny poziom zadowolenia.
Z góry dziękuje za pomoc.
Zapisane

Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych, a zapominać o swoich.
— Cyceron
Bojownik
Porucznik
***

Karma: +53/-34
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 116



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Wrzesień 27, 2012, 00:15:04 »

Witam ponownie. Po około 20 minutach od napisania tego postu wszystko zaczęło działać normalnie. Teraz mogę zmieniać podatki w obu w/w prowincjach. Nie wiem co było przyczyną w/w błedu. Post pozostawiam gdyż może ktoś miał podobną sytuacje oraz aby administracja miała informacje o powyższym błędzie.
Pozdrawiam
Zapisane

Jest cechą głupoty dostrzegać błędy innych, a zapominać o swoich.
— Cyceron
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!