Imperia Online Poland  
Kwiecień 26, 2024, 05:07:07 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co jest do cholery?!  (Przeczytany 8879 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : Sierpień 05, 2012, 00:47:47 »

sytułacja jak z mantikori szkoda gadać bułgarzy do błedu sie nie umieją przyznać po wywaleniu gracza czy by mial 20% czy 15% i tak był by automat pamietam jak my jakiegos bolka 50 tys pkt wywalismy jak my mielismy po 1 milion pkt z szkoda gadać teraz macie walke z wiatrakami.
Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : Sierpień 05, 2012, 00:56:53 »

Panowie i Panie konkrety poparte screenami ..... nie piszemy co nam ślina na język przyniesie nie otwieram wątku na darmo argumenty są ...teraz fakty poparte odpowiednimi screenami  do danej sytuacji jak w sądzie na rozprawie  to nie kącik złamanych serc jakie to bułki są złe i nie dobre
wybaczcie ale konkrety screen najlepszy materiał a nie spekulacja jacy to bułgarscy gracze są sprytni lub ,,doświadczeni '' a są Tongue uwierzcie mi  Wink
Zapisane

TEQUILA
Major
*****

Karma: +171/-51
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 930



Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : Sierpień 05, 2012, 01:10:35 »

Morg screeny masz na pierwszej stronie watku a luki przypomniał analogiczną sytuację z poprzedniej 95 kiedy przegralismy wojnę z automatu jako obrońca mając 64,51% ludzi na urlopach-nie widzę sensu odświeżania tamtego wątku,chociaż jak będzie potrzebny to na pewno to zrobię.W bg mają inny poziom matematyki-u nich 64,5 to to samo co 75 a teraz 43 równa się 50(procentów oczywiście-nie mylimy z alkoholem  Tongue )Mają swój tajemny sposób liczenia pkt sojuszu,zupełnie nieadekwatny do poradnika a którym wy jako gm też nie wiecie albo nie możecie wiedzieć.Trzymam kciuki za chłopaków z Primovicto-Worms nie wygrało z bg administracją ale z graczami a i owszem  Tongue
Zapisane

avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : Sierpień 05, 2012, 01:14:29 »

to nie winna bułgarów ze mają takie kiepskie nauczanie z matematyki ze liczyc nie umieją , chyba wlasciciel gry powinien zatrudnic przedszkolaków tyle samo by zrobili co oni a by kasy zaoszczedził  Tongue
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : Sierpień 05, 2012, 01:18:05 »

Avatarr nie spamuj tematu, skoro już został otwarty.
Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : Sierpień 05, 2012, 01:22:37 »

Panowie i Panie konkrety poparte screenami ..... nie piszemy co nam ślina na język przyniesie nie otwieram wątku na darmo argumenty są ...teraz fakty poparte odpowiednimi screenami  do danej sytuacji jak w sądzie na rozprawie  to nie kącik złamanych serc jakie to bułki są złe i nie dobre
wybaczcie ale konkrety screen najlepszy materiał a nie spekulacja jacy to bułgarscy gracze są sprytni lub ,,doświadczeni '' a są Tongue uwierzcie mi  Wink
Screeny i wyliczenia są na pierwszej stronie i to dość sporo do wielu sytuacji  *freak* kolejne wyliczenia na stronie drugiej.

Chce przypomnieć sytuacje z poprzedniej ery, nie że źle oceniam poczynania Bułgarskiej Administracji  *freak* bo Polską kocham  *heart* sam nawet miałem zaszczyt pisać w "pokoju zwierzeń" do którego mają dostęp nielicznie  *SPITEFUL*

Avatarr nie spamuj tematu, skoro już został otwarty.
Ten wątek jest w sam raz do dyskusji. Miała rzecz dla mnie nie jasne i wszyscy mogą coś dodać. Nie bądźmy jak hitlerowcy, dajmy ludziom żyć, chcą niech piszą. Tak tu prawie nikt nie zagląda. Dzięki memu wątkowi forum ożyło  *freak* jakiś kwiat dostanę?  *rose* Nie powiecie, że przez cały wasz czas z IO nie spotkało was coś dziwnego, złego was bolącego, niesprawiedliwego. Nazwa wątku jest adekwatna do dyskusji. Pisać piszcie lecz w dobrym tonie, nie walczymy ze sobą, lecz z niesprawiedliwością.


Odświeżę, to jest chyba najbardziej pasujące do poradnika wyliczenie, zaokrąglone ale to są różnice rzędu 100-500 pkt więc dużo zmian nie będzie.

1.Erhu zaliczony jako urlopowicz podczas aktywnej wojny.

2200000 - pkt sojuszu przed wojną.
430000 - pkt graczy będących na urlopach przed wypowiedzeniem wojny (razem z Darsonem, który potem został wywalony).
1770000 - pkt graczy aktywnych podczas aktywnej wojny.
Jak rozumiem jeżeli połowa z tych 1770000 pójdzie na urlop to przegramy, a zatem:
885000 - połowa pkt aktywnych graczy podczas aktywnej wojny.
591000 - pkt graczy którzy załączyli urlop po wypowiedzeniu tj. erhu 454k pkt, qwerty 70k pkt, dodałem też Darsona którego wywaliłem by wam pokazać.

Jak widzicie 591000 (nie równa się 885000 prawie 300k różnicy zatem skąd przegrana?  
Nawet gdyby bawić się z pkt Darsona czyli np że przy wyrzuceniu darsona pkt eko się zmieniają a urlopy pozostają, to tak nie da 50% rozumiem gdyby darson miał 300k pkt ale ma ok 66k.

Policzmy jeszcze z wyrzuceniem Darsona
524000 - er-hu + qwerty (darson zaliczony do urlopowiczów sprzed wypowiedzenia)
1770000 - 66000 = 1704000 - Po wywaleniu Darsona aktywni gracze po wypowiedzeniu wojny
(524000/1704000)*100%=31% czyli nie 50%  *YAHOO* Tyle w temacie
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2012, 01:34:04 wysłane przez mcmate » Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : Sierpień 05, 2012, 01:40:47 »

Morg screeny masz na pierwszej stronie watku a luki przypomniał analogiczną sytuację z poprzedniej 95 kiedy przegralismy wojnę z automatu jako obrońca mając 64,51% ludzi na urlopach-nie widzę sensu odświeżania tamtego wątku,chociaż jak będzie potrzebny to na pewno to zrobię.W bg mają inny poziom matematyki-u nich 64,5 to to samo co 75 a teraz 43 równa się 50(procentów oczywiście-nie mylimy z alkoholem  Tongue )Mają swój tajemny sposób liczenia pkt sojuszu,zupełnie nieadekwatny do poradnika a którym wy jako gm też nie wiecie albo nie możecie wiedzieć.Trzymam kciuki za chłopaków z Primovicto-Worms nie wygrało z bg administracją ale z graczami a i owszem  Tongue
wpadłem po urlopie docinek typu ,,(procentów oczywiście-nie mylimy z alkoholem  Tongue )'' lubię pisać zachwalać ale czasami są granice  Wink wszystko dla ludzi Tongue
powracając do meritum sprawy to nie był nawet dostateczny materiał naprawdę obiektywnie do tego podchodzę i na pewno nie stronniczo ,ale tam jest za mało..... znając świetnie mechanikę gry (czytaj instrukcje Tongue) naprawdę można bawić się właśnie takimi % szczegółami zrozumcie bez kalkulatora potrafię dziś położyć sojusz który wygrywa a bułka ze mnie marna Tongue) zmusić najsłabszego gracza do urlopu nawet kosztem potwornej straty honoru wszystko aby wykorzystać przewagę, wiedzy czy to karygodne raczej nie z perspektywy gracza bo instrukcja jest na bieżąco uzupełniana i nie jest to jakaś złośliwość tylko umiejętność wprowadzenia zasad gry w rzeczywistość  Lips Sealed Embarrassed pamiętajcie ze po drugiej stronie kabla tez siedzi człowiek i myśli  Wink tym optymistycznym akcentem zakończę dzisiejsza konwersacje.........dodam  ten po drugiej stronie kabla tak samo chce was puknąć  Tongue  bez względu na jakość gry a po akcji zwieje na urlop itp ....
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2012, 01:42:31 wysłane przez Morglith » Zapisane

mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : Sierpień 05, 2012, 01:47:04 »

wpadłem po urlopie docinek typu ,,(procentów oczywiście-nie mylimy z alkoholem  Tongue )'' lubię pisać zachwalać ale czasami są granice  Wink wszystko dla ludzi Tongue
powracając do meritum sprawy to nie był nawet dostateczny materiał naprawdę obiektywnie do tego podchodzę i na pewno nie stronniczo ...
Mam nadzieję, że te za mało materiałów to na temat WORMS nie PrimoVicto, nie wiem co więcej mógłbym dać. Zdjęcie podczas mojej kompieli?  *freak*
Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : Sierpień 05, 2012, 01:50:04 »

Mam nadzieję, że te za mało materiałów to na temat WORMS nie PrimoVicto, nie wiem co więcej mógłbym dać. Zdjęcie podczas mojej kompieli?  *freak*

rozklimka gwarantowana  Grin Tongue Dawaj fotkę  *pardon* *hahaha* zawsze jakśi materiał  Wink Grin
Zapisane

avatarr
Kapitan
****

Karma: +47/-110
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 429


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : Sierpień 05, 2012, 01:52:28 »

morg zaden argument nie pomoze w tej sprawie oni by mieli czarno na białym i tak bedą udawać zaprzeproszeniem idiotów bo system pokazał ze przekroczyliscie 50%. walic system niech sprawdzą dokonają testów jak dziala w praktyce, oni tylko zyją w teori mają wyliczenia niech poswiecą 15 min na naprawienie buga, zeby inne sojuszu nie cierpialy a on juz rok trwa ponad, mają gdzies wersje v4 ,no chyba ze to byli bułgarzy to jeszcze lzy administracja by wyciera, odpowiedz nie martwcie sie rodacy zaraz wznowimy wojne i jedziemy. Powini na głownej stronie przy rejestracji jeśli nie jestes bułgarem za wszystkie błedy jestes winien ty nie bulgarzy. wszystko stoi po twojej winie jednym słowem i tak ciebie wydymamy!!!
Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : Sierpień 05, 2012, 01:52:46 »

rozklimka gwarantowana  Grin Tongue Dawaj fotkę  *pardon* *hahaha* zawsze jakśi materiał  Wink Grin
Poza tematem, ale Morg obronisz mnie prawda? *heart*
Zapisane

mirocin
Porucznik
***

Karma: +54/-15
Offline Offline

Wiadomości: 224


Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : Sierpień 05, 2012, 18:00:47 »

  miało  być  tylko   Twoje   foto  , a  Ty  wrzucasz   nas  tu  wszystkich    *freak*
Zapisane
mirocin
Porucznik
***

Karma: +54/-15
Offline Offline

Wiadomości: 224


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : Sierpień 05, 2012, 18:44:36 »

Moi drodzy, skoro system zauważył ponad 50% na urlopach to tak było. Nie ma sytuacji w której karzą przegraną za przybliżenie tego pułapu. 49.9% jest możliwe, ponad 50% już nie w przypadku agresora.
Po wszelkie dalsze wyjaśnienia prosze się zgłaszać na adres email, który wcześniej podałem, albo listownie jak kto woli.
Zamykam wątek.

tak   najlepiej   zrobić   zamknąć  wątek   Shocked ..po  co  się  męczyć  i  wyjaśnić  to  wszystko   skoro   adm  bg  tak   zadecydowała to  tak  musi  być    ...wersja  v4a jest  nadal   aktualna !!!!   a   pieniążki   wpływają  na konto....należało by  to  wyjaśnić  dlaczego   poradnik   na  którym   gracze  bazują   jest  mylny , no  albo  przedstawić   sposób   liczenia  po  bg 
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : Sierpień 05, 2012, 18:52:45 »

Mirocin, prosze Cie Smiley
Nie robie nikomu na złość, ale co mogę? Zapytałem, ponowiłem zapytanie gdy była prośba o wyliczenia i dostałem taką a nie inną odpowiedź, mogę coś jeszcze zrobić? Nie. Powiedziałem gdzie można kierować zażalenia i to wszystko co mogłem z mojej strony, bo nie mam wglądu w gre od strony technicznej. Pozostało mi tylko uwierzyć adminowi.
Zapisane

mirocin
Porucznik
***

Karma: +54/-15
Offline Offline

Wiadomości: 224


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : Sierpień 05, 2012, 19:12:17 »

kto  jak  kto   ,ale  Ty   możesz  więcej ... a  listów  nie  będziemy   pisać  ... niech   przedstawią  swój   sposób   naliczania  , bo  albo to  My  jesteśmy  w  błędzie albo  to  oni   biorą   według  własnego  widzimisię  , a  tak  nie  powinno  być   
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!