Imperia Online Poland  
Czerwiec 16, 2024, 15:14:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: POLSKIE ŚWIATY UMIERAJA-EKSPANSJA TERYTORIALNA!!!  (Przeczytany 1802 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« : Kwiecień 10, 2012, 02:14:35 »

dobry dzien
z racji ze juz troche tu grywam i widze co sie dzieje z polskimi swiatami mam taka cicha propozycje a mianowicie;
moze zbierze sie paru chetnych(najlepiej ok 45  Embarrassed ) i wybierzemy sobie jakies obce terytorium-najlepiej oczywiscie to gdzie ilosc graczy aktywnych jest dla nas porazajaca  Grin i tam sprobujmy swoich sil !!! zrobmy zwarta grupe i powalczmy z godnym przeciwnikiem  *hahaha* bedzie ciezko ale i rywalizacja na najwyzszym szczeblu  a jak przy okazji utrzemy kichawy cfaniakom to tylko nam wyjdzie na zdrowie-chetnych oraz teren gdzie moglibysmy w zwartej zalodze zaatakowac pozostawiam naszym adminom-mam nadzieje ze sie taki atak uda -jestem za i zglaszam swoja kandydature jako pierwszy chetny do takiego ataku-kazdy zainteresowany ma do mnie kontakt wiec moment refleksji i proponuje zaczac dzialac Wink) ktory sie pierwszy otworzy godny uwagi swiat na tego bec  Grin
moze sie udac  Grin Grin Grin
Zapisane
mcmate
Ex-IO Team Member
*

Karma: +255/-148
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1594



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Kwiecień 10, 2012, 13:35:52 »

Na r95 gra z 30 aktywnych polaków. Są 3 sojusze i jakoś sobie radzimy  >Grin http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=17021.msg109828#msg109828
Zapisane

hhornblower
Ex-IO Team Member
*

Karma: +75/-8
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


PIŁEŚ? NIE PISZ!!! (często o tym zapominam ;-)


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Kwiecień 10, 2012, 13:43:29 »

touareg111 na  R 95 to byłby prawdziwy zaszczyt  *guns* *guns* *guns*
Zapisane
touareg111
Porucznik
***

Karma: +19/-13
Offline Offline

Wiadomości: 103



Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Kwiecień 18, 2012, 03:21:38 »

hmmm moze ja do siebie was na r82 zaprosze???
nie o to mi chodzilo a raczej wrecz odwrotnie , zbierzmy gdzies kiedys razem majdan i zlupmy dupska niewiernym Wink
sporo jest nas dobrych zalogantow porozrzucanych po swiatach i moze wreeszcie kiedys sie ulozymy na jednym aby zrobic prawdziwa demolke-tego wam i sobie zycze oraz czekam na propozycje-cya all my frends(byly korki z anglika to sie umie nie Wink-hey Grin Grin Grin
aaaaaaaaa bylbym zapomnial dwa konta sa do oddania i solidnego prowadzenia dalej -sa one zrobione i tylko uczciwemu nabywcy moga byc oddane ale doslownie:w zlote rece Wink bedzie mial taki czlek gotowa zabawe poparta wynikami-znikam Wink
a jak r95 dopiero co sie otworzylo to poprosze o zaprosznie nick : _spartakus_
a to dla zdrowia.....kazdego obecnego na tym forum Wink
http://www.youtube.com/watch?v=mqJtITV2xxk&feature=related\
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2012, 03:43:47 wysłane przez touareg111 » Zapisane
I_LoVe_u
Major
*****

Karma: +275/-101
Offline Offline

Wiadomości: 845



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Kwiecień 18, 2012, 22:57:50 »

Wlasnie dzis koncze z IO bynajmniej na 82 bo takiej nudy od kiedy gram na IO nie bylo. Podejrzewam ze teraz beda wolal grac w obcych sojuszach bo polak polakowi wilkiem od zawsze i na zawsze sam sie przekonalem w tej erze do czego ludzie sa zdolni. Ale zycze ci zebys znalazl spoko ludzi a nie...... Pozdro
Zapisane

Rycerz Zakonu Wielkiego RuShUu

"Kobiety", konserwy, balety bez przerwy xD
czuban
Kapitan
****

Karma: +20/-15
Offline Offline

Wiadomości: 492

koniec


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Kwiecień 21, 2012, 14:08:30 »

Wlasnie dzis koncze z IO bynajmniej na 82 bo takiej nudy od kiedy gram na IO nie bylo. Podejrzewam ze teraz beda wolal grac w obcych sojuszach bo polak polakowi wilkiem od zawsze i na zawsze sam sie przekonalem w tej erze do czego ludzie sa zdolni. Ale zycze ci zebys znalazl spoko ludzi a nie...... Pozdro

POlskie światy zawsze wiały nudą w większości jest ich za wiele moim zdaniem ale to moje skromne zdanie. LOve a Ty się dopiero teraz o tym przekonałaś iz Polak Polakowi zawsze wilkiem ?? ja nie jestem zdziwiony temu ba nawet sami doświadczyliśmy to kilka dni temu na PL 16 mając wojnę osoba która wręcz wykarmiliśmy przeszła do wrogiego sojuszu i zaatakowała naszych. Denerwujące jest to iz wiele osób od nas pomagało temu Judaszowi w rozbudowie konta i teraz nie mogą go atakować to jest przykre. Ta opcja siters jest pod tym względem beznadziejna
Zapisane
darson
Kapitan
****

Karma: +51/-45
Offline Offline

Wiadomości: 382


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Kwiecień 21, 2012, 17:32:56 »

To zapraszam na r95 tam sa 3 polskie sojusze i narazie jest ok wsrod nas a 80% to BG wiec na nude nie mozna narzekac
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!