Imperia Online Poland  
Kwiecień 23, 2024, 09:02:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: zawieszenie ataków.  (Przeczytany 1999 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
jabi
Kapitan
****

Karma: +70/-43
Offline Offline

Wiadomości: 474


Zobacz profil
« : Marzec 24, 2012, 17:35:30 »

"Cała Europa przechodzi na czas letni o godz. 3 nad ranem, 25 marca, niedziela, co oznacza , że zegar serwera będzie pokazywał godz. 4 zamiast 3:00.

W związku z czym wszystkie ataki zostaną zawieszone na okres 24 godz. od godz. 12:00, 24.03.2012 do godz. 12:00, 25.03.2012r.:

- wszystkie misje wojenne, wysłane przed zawieszeniem ataków zostaną zrealizowane;
- gdy wojska wrócą do Imperium z którego zostały wysłane już nie będzie można ich wysyłać przeciwko innych graczy;
- nie będzie pobierane utrzymanie wojska, choć będzie ono widoczne w statystykach;
- wszystkie premium pakiety i gildie zostaną przedłużone o tyle czasu ile trwało zawieszenie."




To oficjalny komunikat. Pierwszy podpunkt tego komunikatu nie został zrealizowany, wprowadzony prawidłowo.
Zaczynam wątpic w normalność tej gry. I gdzie teraz jest magiczne słowo "przepraszamy"?
   
Zapisane
mimir
Szeregowiec
*

Karma: +13/-2
Offline Offline

Wiadomości: 45


LIKURG


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Marzec 24, 2012, 19:07:45 »

No tak troszkę niepoważnie przynajmniej ze strony Administracji bo jak się mówię ze bitwa dojdzie do skutku to powinna dojść  mogę mówić tylko za siebie, puszczam atak leze prawie dwie godziny do gościa oczywiście wojo pobiera 150% golda nagle 12:11 czasu io ciach prach i mam je s powrotem w domu oczywiście bitewki nie było  kasę wciągało. Tylko proszę nie mówcie że to wina tłumaczenia najpierw z BG na angielski i potem dopiero na PL bo jakoś dwa dni wcześniej dało rade przetłumaczyć normalnie. 

ps: gdzieś się muszę wypłakać bo brakło mi dosłownie 10 min / jak by już siłą rozpędu nie mogli maszerować hahah./żebym fajną walkę miał a następny raz niewiem kiedy mojemu "przyjacielowi: uda sie taki minusik wyhodować na prowce z wojem
Zapisane


Piłeś, nie strzelaj. Nie piłeś..................to się napij, a jak masz multi to się wal na ryj
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Marzec 24, 2012, 19:13:09 »

Fakt, jest inaczej niż napisano, że będzie. Wielu się szykowało ( w tym ludzie z polskiego teamu) na fajne walki a wyszło jak widać. Poczekajmy aż Kalina nam napisze dlaczego tak się stało. Może złe tłumaczenie przesłano albo zły moduł włączona, tego się do poniedziałku nie dowiemy. Trudno.  *freak* *freak* *freak*
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Marzec 26, 2012, 13:06:20 »

Informacja od administracji:
'Podjęto decyzji o cofnięcie ataków tuż przed godziną 12 , ponieważ ilość wysłanych ataków była bardzo duża, a niektóre z nich były wysłane na graczy znajdujących się bardzo daleko, czyli za długie misje. I aby nie doszło do większych problemów, właściciele zdecydowali cofnąć ataki."
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
jabi
Kapitan
****

Karma: +70/-43
Offline Offline

Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Marzec 26, 2012, 13:48:23 »

Tłumaczenie i uzasadnienie chyba skonsultowane dzis. Ataki zostały wysłane i dopiero ok. 12.12 czasu IO doszło do zawieszenia i nastepnie do cofnięcia ataków,więc że decyzja podjęta tuż przed 12 czasu IO chyba nie za bardzo prawdziwa. No i jakoś nie widzę magicznego słowa "przepraszamy"/
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Marzec 26, 2012, 14:51:12 »

mi cofnęło atak o 12 - więc nie wiem o czym piszesz Jabi.

Podałam info jakie uzyskałam od administracji - tak dzisiaj, ponieważ przez weekend nie miałam kontaktu z nikim z Bułgarii. 

Ja przepraszać nie mam za co   *pardon*
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
jabi
Kapitan
****

Karma: +70/-43
Offline Offline

Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : Marzec 26, 2012, 15:05:35 »

Ataki na inter72 cofneło juz po 12, ok. 12.12, więc dopiero po puszczeniu ataków a nie zablokowaniu juz o 12. A słowo "przepraszam" to taka tradycyjna formułka , obojetnie jakiej firmy, osoby, bądź kogokolwiek, jeśli coś miało być a coś nie wyszło z przyczyn różnych. Nic nie kosztuje a wiele można zyskać w oczach klientów/petentów. Bo znaczy że szanuje sie swoich klientów. To wszystko.
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Marzec 26, 2012, 15:47:33 »

u  mnie na inter 95 cofnęło o 12, na pl9 także cofało o 12 - czyli w momencie zawieszenia ataków. więc nie wiem czemu akurat tak było u Ciebie.

Tak czy siak - taką dostałam odpowiedź i ją przedstawiam Wam tutaj, aby była jasność. Jest tam wytłumaczenie dlaczego taka decyzja została podjęta przez właścicieli gry.

Ja na to nie miałam wpływu.
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
mimir
Szeregowiec
*

Karma: +13/-2
Offline Offline

Wiadomości: 45


LIKURG


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Marzec 26, 2012, 20:44:54 »

Droga Fer nie chodzi o to żebyśmy się na wzajem przepraszali bo ani moja ani Twoja wina że ataki cofnęli ( ale potwierdzam słowa jebiego to nie o 12 tylko po 12 u mnie o 12:11 zawrócili wojaki -inter72), tylko moim skromnym zdaniem  jak się pisze że będzie można atakować to niech już tak zostanie w jednym z wcześniejszych postów snake tez powiedział że wiele osób liczyło na takie "bitki" i info o zawieszeniu ataków wyparło na graczach przyjęcie taktyki ze puszczą daleko ataki  / co żekomo było problem  /że a nuż ktoś nie będzie pilnował wtedy prówki bo i tak ataki zawieszone a jak się koledzy z bg zdecydowali  na cofnięcie ataków kilka min przed 12 bo pewnie tak było to też powinni się zdecydować wrócić kasę za żołd który wcięło jak wojaki maszerowali  bo tak przykładowo moje hulaszcze wojaczki maszerowali już od dwóch godzin tylko po to żeby wsiąść kasę popić wina i wyhulać się przed bramami wroga z dziewkami a reszte kasy wydać na teleport do domu ehhh  czy może źle myślę??? 
Zapisane


Piłeś, nie strzelaj. Nie piłeś..................to się napij, a jak masz multi to się wal na ryj
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!