Imperia Online Poland  
Kwiecień 28, 2024, 14:00:41 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: administracja czy lipa  (Przeczytany 10804 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : Marzec 01, 2012, 23:27:58 »

droga Pani Ferrou, owszem wspomina Pani o swoim kalku w odniesieniu do faktu sprawdzania poprawności działania mojego, po tym jak ja zacząłem odgrzebywać swojego kalka. a wspomniane podziękowania są a owszem ale za poświęcony czas a nie za udostępnienie. nie ujmuję nic Pani kalkowi, ja sam gdybym miał potrzebę korzystania z kalkulatora prędkości i nie miał dostępu do mojego to z przyjemnością korzystałbym z kalka made by Ferrou, bo jest dobry i funkcjonalny.ja sam zaś nie posiadam jakiejś szczególnej wiedzy w zakresie programowania, po prostu korzystam z narzędzi jakimi są programy wspomagające tworzenie witryn, oprogramowanie napisane przez innych ludzi i szerokie wsparcie internetu. no i spora ilość czasu

 *sos* Chege, nie wiem już jaki Ty masz do mnie problem... :/

Każdej osobie, która pisała do mnie, udostępniałam swój kalkulator.

dla mnie to EOT
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2012, 23:31:13 wysłane przez Ferrou » Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : Marzec 01, 2012, 23:30:17 »

*sos*

Każdej osobie, która pisała do mnie, udostępniałam swój kalkulator.

dla mnie to EOT

Co tzn. EOT ?
Sorry ale taka trochę ze mnie lama w tych skrótach sieciowych  *freak*
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : Marzec 01, 2012, 23:32:20 »

Co tzn. EOT ?
Sorry ale taka trochę ze mnie lama w tych skrótach sieciowych  *freak*

EOT = End Of Topic = koniec tematu
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : Marzec 01, 2012, 23:41:30 »

Sorry ale bez sensu jest ciągnąć "kalkulator" w momencie kiedy Sylwester cierpi. Obawiam się, że zabłądził myślowo jednakże (nieświadomie) łącze się z nim w bólu i cierpieniu  *hihi*
Dajesz Sylwek ... wyrzuć to z siebie  Grin

No wlasnie nie czas na dyskusje gdy powazny problem spedza Sylwkowi sen z powiek  Smiley Zdaje sobie sprawe iz wpadl w zawirowania myslowe niczym fekalia w wentylator dzieki czemu, badz niestety ta sprawa smierdzi juz od poczatku a szyta jest grubszymi nicmi niz moja sasiadka z 1-ego pietra ...

 ;D/ Kakuzu
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2012, 00:00:02 wysłane przez Kakuzu » Zapisane

Na emeryturze Wink
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #49 : Marzec 01, 2012, 23:42:22 »

EOT = End Of Topic = koniec tematu

A już myślałem, że ma to związek z Electro-Optics Technology   Grin
Dobra ... robię SW (switch off) i czekam na słowo od Sylwestra Smiley
Dobrej nocy i upojnej rozmowy - albo odwrotnie  Wink
Zapisane
mirocin
Porucznik
***

Karma: +54/-15
Offline Offline

Wiadomości: 224


Zobacz profil
« Odpowiedz #50 : Marzec 02, 2012, 02:25:32 »

  chcąc  nie chcąc  Sylwester  otworzył  wątek  dla  byłych   obecnych  i  przyszłych  ...i  fajnie  się  to  czyta   Smiley   *hihi*
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2012, 02:35:19 wysłane przez mirocin » Zapisane
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #51 : Marzec 02, 2012, 07:27:19 »

a ja myślałem, że to "eleganckie otwarcie tematu". W końcu to polskie forum i kto jak kto, ale liderka zespołu moderującego na pewno będzie się trzymać zasad i nie będzie pisać niezrozumiale i w innym języku. Przecież tak mocno tego wymaga od naszych braci z południa.
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
jabi
Kapitan
****

Karma: +70/-43
Offline Offline

Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #52 : Marzec 02, 2012, 08:07:21 »

Nawiasem mówiąc żyjemy w kraju, który posługuje się swoim językiem. Niedawno było świeto języka ojczystego (21.02), jest nawet ustawa o Języku Polskim, oraz jest obecnie prowadzona akcja w TV by posługiwać sie i uzywać na codzień swój ojczysty Polski język. Więc i tu na forum też powinno to być respektowane czy kultywowane.
Zapisane
Arwena
Szeregowiec
*

Karma: +5/-3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10



Zobacz profil
« Odpowiedz #53 : Marzec 02, 2012, 14:34:35 »

Drogi Kakazu .
(...) potrzebuje kontaktu z osoba która jest ponad tym wszystkim lub ogarnia tą grupe ludzi , nie chce pisać z nastepnym moderatorem  który z bagatelizuje sprawe lub na odczepnego coś tam odpiszę , jezeli jesteś taką osobą która spojrzy na sprawę obiektywnie a nie stronniczo to nie ma sprawy mogę ci problem przedłożyć , daj mi tylko znać na priv.

I odpowiedź Tamasa:
(...)
Z Sylwestrem skontaktuje się na pw. Nie ma problemu.

Sylwester znalazł to czego szukał, więc już po tym poście można było zamknąć temat, zamiast ciągnąć kilka całkowicie różnych dyskusji.

Alhattal, kiedy moderatorzy już Cię posłuchają i przestaną używać angielskich skrótów (którymi nie wiedzieć czemu posługuje się 75% korzystających z internetu), koniecznie zabroń im pisania polskich skrótów jak "m.in.", "tzn", czy "itp.".
Przecież to takie niezrozumiałe i niepolskie.
Zapisane

Szła magiczka przez porębę pogryzły ją żmije.
Wszystkie gady wyzdychały, a magiczka żyje!
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #54 : Marzec 02, 2012, 16:42:12 »

Blair: przytoczone przez Ciebie zwroty są jak najbardziej polskie i ich używania nikt nie będzie ganił. Liderka zespołu moderującego użyła zaś zwrotu niepolskiego, który jest niezrozumiały. Nie mogę też zrozumieć podanych przez Panią danych statystycznych dotyczących zwrotu "EOT". Jeżeli jakiś instytut przeprowadzał takie badania, to bardzo chętnie zapoznam się z ich wynikami. Jeżeli nie było takich badań, to proszę nie popierać swoich wypowiedzi danymi, które są całkowicie oderwane od rzeczywistości. Skupmy się na faktach i na tym, że osoba wymagająca od innych pisania w języku polskim na polskim forum, sama tego nie przestrzega. Takie zachowanie zakrawa na hipokryzję.
Wracając do sedna sprawy i Sylwestra. Sylwester nie prosił o kontakt z moderatorem Kakazu lecz o kontakt ze zwierzchnikami Kakazu i szanownej Pani Liderki zespołu moderującego polskie forum i to ja, zwykły użytkownik musiałem mu podać tę informację pomimo żywego udziału wielu moderatorów polskiego forum oraz nawet szanownej Pani Liderki zespołu moderującego forum. Nikt z nich nie kwapił się do udzielenia prostej, rzeczowej odpowiedzi. Pozostaje to w kwestii domniemywań, jakimi motywami kierował się zespół moderujący. Można przypuszczać, że to strach przed ujawnieniem ich niecnych praktyk do władz wyższej instancji. Ale to oczywiście tylko spekulacje i nie należy brać ich całkowicie poważnie, przecież każdy tutaj obecny potrafi sam wyciągnąć wnioski z sytuacji.
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
SYLWESTER
Szeregowiec
*

Karma: +3/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10



Zobacz profil
« Odpowiedz #55 : Marzec 02, 2012, 16:58:40 »

ok " problem " został juz objaśniony i wysłany na priv. chce podziękować  tym osobom Kakazu, chegewara i Morglith  za normalne podejście do moich postów w nie najlepszym tonie napisane  Undecided, widać od razu ( jak dla mnie ) kto zasługuje na miano moder.... , reszta wypowiadającego sie towarzystwa na czele z Arturkiem szuka tylko miejsca do śmiesznych komentarzy itd. Szkoda że jest taka grupa osób która wystawia dosyć negatywną opinię pozostałym moderatorom po przez takie podejście do wontku. I prosze nie pisać w odpowiedzi na mój post nic , bo ja uważam sprawę za załatwioną ( jezeli chodzi o forum ) i nie będe się wdawał z wami w pyskówkę bo za stary jestem na to , pozdrawiam i życzę lepszego podejścia do tego typu spraw przynajmniej co nie którym .
Zapisane
Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #56 : Marzec 02, 2012, 17:07:44 »

Rico, przeczytaj to co napisałeś jeszcze raz Smiley Zasada pisania po polsku dotyczy całych postów, np pisanych po angielsku, a nie pojedynczych słówek, które większość osób rozumie i z nich korzysta.. np off topic, lajkować, zbanować, linkować, EOT, BTW,  etc - są to skróty czy słowa zapożyczone np z  j. angielskiego, które funkcjonują na różnych polskich forach i są wykorzystywane przez wielu użytkowników tworzących społeczności w internecie.Pozdrawiam i życzę miłego dnia Smiley



Sylwester, jeżeli sprawa jest załatwiona, to zamykam wątek Smiley

« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2012, 17:17:02 wysłane przez Ferrou » Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!