Imperia Online Poland  
Kwiecień 28, 2024, 04:44:04 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: administracja czy lipa  (Przeczytany 10803 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : Marzec 01, 2012, 19:09:16 »

spokojnie moi mili w teamie nie ma ludzi nie ważnych jak to ,,chege'' śmiało kliknął Tongue  

a Trusted Members ? a Tłumacz ?   Grin



Mnie co weekend porywaja kosmici ... pomoz  *hahaha*

Mówisz, że to jest co weekend ?
hmmm  mam ten sam problem   *hihi*

Ps. Jakieś 2-3 lata temu jakby ktoś mi powiedział, że Amen dostanie ode mnie PLUSA to bym go wyśmiał  Smiley Amen +
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2012, 19:15:51 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : Marzec 01, 2012, 19:23:53 »

a Trusted Members ? a Tłumacz ?   Grin
nie wiem Arturek jak pojmujesz ich możliwości TM  nie jest niżej niż ,,model'' Wink to jest naprawdę demokratycznie wybrana osoba tu nie ma przyjmowania na zasadzie ze jakaś ręka rękę głaszcze Tongue i team do końca nie jest rushoffy Tongue......... ale na poważnie każdy z graczy ma szanse zostać TM Smiley i sadze ze nawet żaden nie spełniony TM kliknie to samo bo ma wgląd w wpisy do głosowania Wink tłumacze to inna bajka  Wink to nawet nie podlega dyskusji znasz język perfekt  składaj podanie  Lips Sealed
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : Marzec 01, 2012, 19:32:14 »

nie wiem Arturek jak pojmujesz ich możliwości TM  nie jest niżej niż ,,model'' Wink to jest naprawdę demokratycznie wybrana osoba tu nie ma przyjmowania na zasadzie ze jakaś ręka rękę głaszcze Tongue i team do końca nie jest rushoffy Tongue......... ale na poważnie każdy z graczy ma szanse zostać TM Smiley i sadze ze nawet żaden nie spełniony TM kliknie to samo bo ma wgląd w wpisy do głosowania Wink tłumacze to inna bajka  Wink to nawet nie podlega dyskusji znasz język perfekt  składaj podanie  Lips Sealed

Kurde Morg ja w innym kierunku ... Przecież mój post odnośnie TM  i tłumacza to zwyczajny żart bo przecież obecnie takowych stanowisk chyba nie ma ? Nie chciałem niczego ujmować tym dwóm funkcjom ... Chciałem tylko "zagadać z humorem" tym bardziej, że jak już wspomniałem obecnie nie ma TM i Tłumacza.

Co do "demokratycznego" wyboru to chcesz powiedzieć, że wybiera ich społeczeństwo forum ? Czy demokratyczne = społeczeństwo teamowe ?
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2012, 19:44:53 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : Marzec 01, 2012, 19:32:58 »

napisz e-mail na adres support_pl@imperiaonline.org albo (jeżeli biegle znasz angielski/bułgarski) na adres support@imperia.org To jest adres do zarządu Imperiów.
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : Marzec 01, 2012, 19:33:29 »

wystarczy być lepszym od google translatora lub umieć go w odpowiedni sposób obsłużyć i jest się lepszym od tego co można w grze znaleźć. a co do mojego postu o ważności lub nie, to tyczył się linku który wkleiłem i tego, że niektóre z wymienionych osób są mało istotne, mimo posiadania brązowej plakietki, ze względu na fakt posiadania statusu ex Tongue

napisz e-mail na adres support_pl@imperiaonline.org albo (jeżeli biegle znasz angielski/bułgarski) na adres support@imperia.org To jest adres do zarządu Imperiów.
nie rozśmieszaj mnie rico. w wersji 5 jest bug od czasów alpha testów, i to poważny bug. napisałem i nic, luknij na linka w mojej stopce a zobaczysz, dzisiaj nakręcony filmik
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2012, 19:36:32 wysłane przez chegewara » Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : Marzec 01, 2012, 20:05:23 »

wystarczy być lepszym od google translatora lub umieć go w odpowiedni sposób obsłużyć i jest się lepszym od tego co można w grze znaleźć. a co do mojego postu o ważności lub nie, to tyczył się linku który wkleiłem i tego, że niektóre z wymienionych osób są mało istotne, mimo posiadania brązowej plakietki, ze względu na fakt posiadania statusu ex Tongue
nie rozśmieszaj mnie rico. w wersji 5 jest bug od czasów alpha testów, i to poważny bug. napisałem i nic, luknij na linka w mojej stopce a zobaczysz, dzisiaj nakręcony filmik

chege szanuje twoj wkład i osobowość na forum wiem ze chcesz dobrze dla graczy  Wink ale czasami twoje wypowiedzi to jak kłoda rzucana nieswiadomie pod nogi ,,modelom''

rico podajesz link na który zapewne wkleiłeś masę donosów na szefową Tongue z ręką na sercu zawiodłem się na tobie........ do dziś pomimo twojego małego fopa na administracje .... sądziłem ze będziesz raczej raczej pomocnikiem.... podkreślam użytecznym pomocnikiem który  wspiera wie jak wygladsa nasza praca i dogłębnie poznał struktury naszej działalności a tu taki zonk  *WALL* *WALL* *WALL*
Zapisane

Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : Marzec 01, 2012, 20:06:34 »

... niektóre z wymienionych osób są mało istotne, mimo posiadania brązowej plakietki, ze względu na fakt posiadania statusu ex Tongue

Poczulem sie nagle odrzucony ... niech mnie ktos przytuli  Embarrassed

Ferrou, Kalina no wezcie ... Czy juz nikt nie przytuli starego schorowanego emerytowanego modka?  *hihi*
Zapisane

Na emeryturze Wink
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : Marzec 01, 2012, 20:12:01 »

Poczulem sie nagle odrzucony ... niech mnie ktos przytuli  Embarrassed

Ferrou, Kalina no wezcie ... Czy juz nikt nie przytuli starego schorowanego emerytowanego modka?  *hihi*
kliknij ze jesteś rushoffy Tongue ja tylko szybko cie przytulę oficjalnie w grze nawet go nie lubię Tongue ale wiesz Artu di tu i bacik (działa na wyobraźnie Tongue ) artu di tu da ci info Tongue bacik no sam sobie wyobraź co się będzie działo Tongue:DDD
Zapisane

Ferrou
Ex-IO Team Member
*

Karma: +446/-265
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3409


always look on the bright side of life


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : Marzec 01, 2012, 20:13:52 »

Ferrou, Kalina no wezcie ... Czy juz nikt nie przytuli starego schorowanego emerytowanego modka?  *hihi*

przytulam   *kissgirl*  Embarrassed
Zapisane

NIEOBECNA

"w sieci każdy może mówić, co chce – nie może tego jedynie mówić, gdzie chce"
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : Marzec 01, 2012, 20:21:01 »

przytulam   *kissgirl*  Embarrassed

I jakby zycie zyskalo nowy sens ...  *hihi*

Zapisane

Na emeryturze Wink
chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : Marzec 01, 2012, 20:26:21 »

widzisz Morgusiu, ja nie jestem na forum po by pomagać modkom ani też by rzucać im kłody pod nogi. ja jestem po prostu otwarty i szczery, aczkolwiek pewne fakty zatrzymuję dla siebie ale nie po to żeby komuś zaszkodzić, wręcz przeciwnie. moje wypowiedzi mogą się czasem wydawać prostackie, ale staram się tak pisać by unikać nieporozumień do jakich dochodziło wcześniej.
wiem, że Amen zażartował sobie w związku z tym co napisałem o ex, ale moja wypowiedź była taka, by jak napisałem uniknąć niedomówień. zapytanie dotyczyło modków a link który podałem zawierał informacje zarówno informacje o obecnej administracji jak i o ex. ogólnie wiadomo, że jak mam coś do kogoś to piszę o tym wprost i nie bawię się "w chowanego" a skoro nie wymieniłem nikogo z "imienia" to znaczy, że wypowiedź dotyczyła treści a nie persony.

PS na zdrowie Morgu
Zapisane

Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : Marzec 01, 2012, 20:36:51 »

widzisz Morgusiu, ja nie jestem na forum po by pomagać modkom ani też by rzucać im kłody pod nogi. ja jestem po prostu otwarty i szczery, aczkolwiek pewne fakty zatrzymuję dla siebie ale nie po to żeby komuś zaszkodzić, wręcz przeciwnie. moje wypowiedzi mogą się czasem wydawać prostackie, ale staram się tak pisać by unikać nieporozumień do jakich dochodziło wcześniej.
wiem, że Amen zażartował sobie w związku z tym co napisałem o ex, ale moja wypowiedź była taka, by jak napisałem uniknąć niedomówień. zapytanie dotyczyło modków a link który podałem zawierał informacje zarówno informacje o obecnej administracji jak i o ex. ogólnie wiadomo, że jak mam coś do kogoś to piszę o tym wprost i nie bawię się "w chowanego" a skoro nie wymieniłem nikogo z "imienia" to znaczy, że wypowiedź dotyczyła treści a nie persony.

PS na zdrowie Morgu

cheg kalkulator prędkości wspaniała praca cóż więcej dodać nawet jako administracja forum każdy z nas nie jest jest po części wdzięczny za twój wkład poprawiając jakość gry naszego pl społeczeństwa Wink  idealny nikt z nas nie jest  Embarrassed i może z czasem ktoś kiedyś doceni to co napisze nikt z temu nie jest wrogiem wręcz przeciwnie sumiennie stara się wykonać polecone zadanie .............
Zapisane

rico
Mistrz IO
Major
*****

Karma: +327/-456
Offline Offline

Wiadomości: 544


kaabooooom?


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : Marzec 01, 2012, 20:47:20 »

Mordziu, a czy ja nie jestem pomocnikiem? Użytkownik forum pytał o kontakt to zwierzchnika z ramienia ImperiaGames Ltd. czy jak oni się zwą, to podałem.
Donosy? A cóż to za nazewnictwo? Mogłem napisać skargę, nie donos. Chociaż są to podobnie wyglądające sprawy, to nacechowanie emocjonalne słów jak i ich odbiór jest diametralnie rożny i wypacza odbiór przekazu u osób trzecich. Tego chyba nie chcemy?
Te skargi, o których wspominasz, to moja sprawa i Waszych zwierzchników. Wypominanie ich jest co najmniej nietaktowne z Twojej strony a wycieczka osobista jest już na pewno nie na miejscu. Osoba na takim szanowanym stanowisku powinna zachowywać się przykładnie i trzymać swoje emocje na wodzy, a jej wypowiedzi powinno być pozbawione nacechowania emocjonalnego aby przekaz był krystalicznie jasny.
Co do samego wsparcia z mojej strony. Nigdy od niego nie stroniłem, nawet teraz jestem skory do pomocy ale niestety obecna ekipa nie wykazuje się entuzjazmem i chęcią do jakichkolwiek zmian, a to jest koniecznym wymogiem aby można było coś zmieniać. Zmieniać trzeba, bo forum, co widać jak na dłoni, umiera. Nie wiem, czy problemem jest emocjonalne podchodzenie do spraw, zamiast chłodnego osądu przez Waszą czcigodną liderkę czy też może aroganckie wypowiedzi innych członków zespołu moderującego forum IMPERIÓW. Nie wiem, nie chce tutaj osądzać, nie jestem do tego uprawniony. Co prawda moje zdanie na ten temat jest chyba doskonale znane ale to moje prywatne zdanie, do którego mam prawo.
Kończąc wypowiedź prosiłbym o wstrzemięźliwość w stosunku do wycieczek osobistych i o zachowanie należytego poziomu wypowiedzi przez zespół moderujący. Nigdy nie wymagaj od innych tego, czego sam nie robisz.
Zapisane

stop cenzurze w sieci!
chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : Marzec 01, 2012, 20:53:04 »

kalkulator prędkości to pikuś i szkoda, że Ty widzisz tylko tyle. ale mniejsza o to, nie robiłem tego co robiłem dla zaszczytów czy uznania ale dlatego, że mi to spawiało przyjemność. co do tego, że jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy, to zgadzam się w pełni i podpisuję obiema ręcyma. sam kilkakrotnie przepraszałem za swoje zachowanie i wypowiedzi, bo tak postępują, jak mi się wydaje, dorośli i odpowiedzialni ludzie. nie wypominając nikomu, w szczególności, że ostatnich kilkanaście miesięcy mnie tutaj nie było, jak często się zdarza by ktoś z administracji przeprosił. nie chodzi tutaj nawet o publiczne przeprosiny, na pw wystarczy. z góry uprzedzam, że jest to pytanie retoryczne, więc proszę nie odpowiadać, ale zastanowić się nad sobą. to samo tyczy się innych osób, których zachowanie na tym konkretnym forum pozostawia wiele do życzenia. czasami dla dobra ogółu lepiej jest różne urazy i anse przenieść na grunt bardziej prywatny a nie obrzucać się publicznie. zniżacie się do poziomu polityków, a w szczególności polskich polityków. nie warto
Zapisane

Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : Marzec 01, 2012, 21:28:10 »

Nigdy od niego nie stroniłem, nawet teraz jestem skory do pomocy ale niestety obecna ekipa nie wykazuje się entuzjazmem i chęcią do jakichkolwiek zmian, a to jest koniecznym wymogiem aby można było coś zmieniać. Zmieniać trzeba, bo forum, co widać jak na dłoni, umiera. Nie wiem, czy problemem jest emocjonalne podchodzenie do spraw, zamiast chłodnego osądu przez Waszą czcigodną liderkę czy też może aroganckie wypowiedzi innych członków zespołu moderującego forum IMPERIÓW. Nie wiem, nie chce tutaj osądzać, nie jestem do tego uprawniony.


Zapisane

Na emeryturze Wink
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!