Imperia Online Poland  
Kwiecień 28, 2024, 15:22:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
 
   Strona główna   Pomoc Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: administracja czy lipa  (Przeczytany 10805 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
SYLWESTER
Szeregowiec
*

Karma: +3/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10



Zobacz profil
« : Luty 29, 2012, 14:35:10 »

EEEEjjjjjjj  MODELE!!! znajdzie się tu na tym badziewiu chociaż jeden modek co uważa się za normalną i uczciwa osobę  ?  , czy tylko udajecie tu takich , czyli wirtualnych mędrców !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : Luty 29, 2012, 22:36:18 »

Sylwestrze (nie odważę się użyć zdrobnienia), czy chciałbyś aby takie pytanie powędrowało w druga stronę czyli do Ciebie? Taki wątek jest bez sensu, nikt normalny nie uznaje siebie za kogoś bezwartościowego, a przynajmniej nie da się sprowokować gdy konto na forum, prowadzone przez osobę jak mniemam dorosłą, pisze o danej, konkretnej, grupie do której dana osoba należy (np.... moderatorzy) jako o "modelach" i w domyśle osobach niepotrafiących normalnie i uczciwie funkcjonować, tudzież przedrzeźniająco czy wyśmiewczo nazywa ich "mędrcami" (bądź wzywa aby za takowych siebie samych uznali). Wychodząc z takiego twierdzenie nie zachowujesz się dziwnie tylko głupio podważając uwiejętność podejmowania racjonalnych (czyli normalnych i uczciwych) decyzji w jakichkolwiek sprawach przez osoby będące w Teamie.
Masz jakiekolwiek pojęcie o tym co robimy, jako członkowie Teamu? Czy wiesz co oznacza słowo moderator (łączę pod wyrazem)? Jeżeli wiesz to powiedz co Cie gnębi i dlaczego napisałeś taką a nie inną wiadomość, wg mnie dosyć nieprzemyślaną.  
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : Luty 29, 2012, 22:42:26 »

Najpierw pomyślałem sobie "Sylwek czuje się oszukany"
Po chwili wróciłem, przeczytałem jeszcze raz i pomyślałem sobie "... marna prowokacja ...'

No, a teraz już wiem, że to zwyczajna desperacja w poszukiwaniu kolegów  *hahaha*
Sylwek pamiętaj żeby następnym razem nie pić przed południem  Wink
Zapisane
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : Luty 29, 2012, 23:53:43 »

.... czy tylko udajecie tu takich , czyli wirtualnych mędrców !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja zawsze udawalem ... nawet z sukcesami  *hahaha* Niezla prowokacja  *hihi*
Zapisane

Na emeryturze Wink
snakepozna
Generalny Operator Czata chłopiec z Reymonta street
Global Moderator
*

Karma: +118/-31
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1834



Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : Luty 29, 2012, 23:55:14 »

ja udaje, że to czytam, dobrze mi idzie  *freak* *freak* *freak*
Zapisane

opis opisujący opisowość opisanego opisu ;-)
Przed rozmową ze mną skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą...
...nie walczę z idiotami.... mają przewagę liczebną Smiley
Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : Luty 29, 2012, 23:58:12 »

ja udaje, że to czytam, dobrze mi idzie  *freak* *freak* *freak*

I tym sposobem ja jestem "wirtualnym medrcem" a snaku jest "oczytany"  *hahaha*
Moze sie znajdzie jeszcze jakis cwaniak?
Zapisane

Na emeryturze Wink
chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : Marzec 01, 2012, 00:56:39 »

niech żyją spam boty  Tongue
Zapisane

SYLWESTER
Szeregowiec
*

Karma: +3/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10



Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : Marzec 01, 2012, 12:04:57 »

No i to jest właśnie to co jedynie umiecie , nabazgrać jakieś modrości i podśmichu...... oraz minek na wstawiać , w dalszym ciągu czekam na kontakt jakiegoś waszego kierownika , tej waszej elity ( wszech mogącej i bez karnej  ) , chyba macie kogoś takiego Huh?, czy totalna samowolka tu odchodzi Huh? .
Zapisane
SYLWESTER
Szeregowiec
*

Karma: +3/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10



Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : Marzec 01, 2012, 12:30:16 »

albo dawać mi tu namiar na takiego osobnika , bo adres do tej całej administracji tej gry to można sobie w ...........
Zapisane
Tamasaki
Global Moderator
*

Karma: +828/-278
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5046



Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : Marzec 01, 2012, 14:57:15 »

Zmień podejście bo nic nie załatwisz. Jak masz pisać w takim tonie to nie mam zamiaru w czymkolwiek pomagać. Najpierw może się opanuj, bo nie odpowiedziałeś na ani jedno zdanie z mojego postu, tylko piszesz aby pisać.
Zapisane

SYLWESTER
Szeregowiec
*

Karma: +3/-6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10



Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : Marzec 01, 2012, 16:49:10 »

Drogi Kakazu .
 Ja też potrafie ładnie i kulturalnie pisać posty i właśnie nie dawno odbyła sie taka rozmowa ( kulturalna i na normalnym poziomie ) z moderatorem ale bokiem mi wychodzi ta rozmowa i pewnie bedzie wychodziła do konca ( co nie długo zapewne nastąpi ) mojej  wieloletniej  przygody IO.
Właśnie wartości moralne jakie usilnie mi próbujesz w pajać w swoim pierwszym poście są powodem mojego oburzenia i dlatego potrzebuje kontaktu z osoba która jest ponad tym wszystkim lub ogarnia tą grupe ludzi , nie chce pisać z nastepnym moderatorem  który z bagatelizuje sprawe lub na odczepnego coś tam odpiszę , jezeli jesteś taką osobą która spojrzy na sprawę obiektywnie a nie stronniczo to nie ma sprawy mogę ci problem przedłożyć , daj mi tylko znać na priv.
Zapisane
chegewara
Major
*****

Karma: +181/-66
Offline Offline

Wiadomości: 630


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : Marzec 01, 2012, 16:54:00 »

http://forum.imperiaonline.org/pl/index.php?topic=11.0
tutaj masz dokładnie podaną strukturę tego forum. widać kto jest ważny a kto nie i do kogo możesz się zwrócić z problemem
Zapisane

_ARTUR_EK
Major
*****

Karma: +142/-28
Offline Offline

Wiadomości: 1258


Król IO


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : Marzec 01, 2012, 18:21:58 »

Sylwek nie trudno zauważyć, że brakuje Ci subtelności w dyskusji ale przecież ona - subtelność-  nie jest najważniejsza.
Najważniejsze jest aby rozmowa była merytoryczna. Masz problem i nie rozwiążesz go w ten sposób ponieważ ulegnie on leksykalizacji - myślę tak bo prawdopodobnie problem dotyczy (pośrednio) osób  , które zazwyczaj pomagają w rozwiązywaniu problemów tudzież mowa o moderatorach.

Nikt Ci nie pomoże jak nie napiszesz co Cię boli. Nie jestem moderatorem ale jak chcesz to wyżal mi się na PW - postaram się pomóc  Wink
Oczywiście nie pomogę jeśli np. Twój problem  dotyczy Twojego pracodawcy, który Cię molestuje, a szefem firmy jest kobieta  *hahaha*  

« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2012, 18:26:54 wysłane przez _ARTUR_EK » Zapisane
Morglith
Ex-IO Team Member
*

Karma: +377/-75
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1788


Pióro może być okrutniejsze od miecza.


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : Marzec 01, 2012, 18:36:09 »

spokojnie moi mili w teamie nie ma ludzi nie ważnych jak to ,,chege'' śmiało kliknął Tongue SYLWESTER opisz problem o co kaman czy tu na forum czy pw a na pewno nikt olewczo do tego nie podejdzie wbrew opinii panującej na forum  Wink i moja rada na przyszłość pisz od razu co cię trapi Wink  osobiście przyznam ze nie wiadomo od początku tego wątku o co kaman nikt podkreślam.... nikt tu z teamu nie jest bezkarny masz problem pisz  Wink   
Zapisane

Amen
Angel
Ex-IO Team Member
*

Karma: +250/-89
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2127


Vi Veri Veniversum Vivus Vici


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : Marzec 01, 2012, 19:06:15 »

Oczywiście nie pomogę jeśli np. Twój problem  dotyczy Twojego pracodawcy, który Cię molestuje, a szefem firmy jest kobieta  *hahaha*  

Mnie co weekend porywaja kosmici ... pomoz  *hahaha*
Zapisane

Na emeryturze Wink
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!